Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
AJ, Norv!

So long... And thanks for all the fishes!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nem érdemeljük meg, de köszönjük szépen!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Crayton pótolható, Jackson viszont jobb lenne, ha maradna. OL lesz a nagy kérdés meg a D-be kell playmaker.szaba
Jacksonnak mennyi lóvét látnál szívesen erre a célra? Mondjuk egy 5 éves szerződésben. Mert ő szereti a pénzt, nem fog szolidaritásból maradni. Megint hozott 1000 yardot, nem fog szerénykedni a tárgyalóasztalnál, megcélozza a Fitz féle számokat.
Érdekes lehet Bowe szerződése is, ha esetleg azt előbb tető alá hozzák. Vagy fordítva.ulpianus
Évi 7 mila. Többet nem ér, nem Fitz szintű elkapó, voltak olyan meccsei, mikor észrevennni nem lehetett.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Lehet, de a Marshall deal az új CBA előtt volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Szvsz a legjobb indikátor talán a Marshall-deal: 4/14/2010: Signed a five-year, $47.3 million contract. The deal contains $12.5 million guaranteed, including a $5.5 million signing bonus and $6 million of Marshall's 2012 salary barring a league suspension in the first three years. 2011: $6.5 million (+ $3 million roster bonus due 4/2), 2012: $9.3 million, 2013-2014: $9.1 million, 2015: Free Agent


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Crayton pótolható, Jackson viszont jobb lenne, ha maradna. OL lesz a nagy kérdés meg a D-be kell playmaker.szaba
Jacksonnak mennyi lóvét látnál szívesen erre a célra? Mondjuk egy 5 éves szerződésben. Mert ő szereti a pénzt, nem fog szolidaritásból maradni. Megint hozott 1000 yardot, nem fog szerénykedni a tárgyalóasztalnál, megcélozza a Fitz féle számokat.
Érdekes lehet Bowe szerződése is, ha esetleg azt előbb tető alá hozzák. Vagy fordítva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Én bírom ezt a bolondot, lehetne sokkal rosszabb GM-ünk is. Mondjuk ha tényleg marad AJ akk gyanítom tényleg jön egy offense-minded HC, aki hajlandó lesz Manuskyra bízni a védelmet és nem akar vmi saját havert hozni.empty taxi
Jöjjön. Engem a draft meg a FA sokkal jobban érdekel, mert valamit most már robbantania kell AJ-nek etéren.szaba
Mondjuk jah OL terén komolyak a kérdőjelek, a pass rush is elég hullámzó és CB-ügyben sem vagyunk a csúcson, plusz WR is kelleni fog ha elmegy V-Jax meg Crayton.empty taxi
Crayton pótolható, Jackson viszont jobb lenne, ha maradna. OL lesz a nagy kérdés meg a D-be kell playmaker.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én bírom ezt a bolondot, lehetne sokkal rosszabb GM-ünk is. Mondjuk ha tényleg marad AJ akk gyanítom tényleg jön egy offense-minded HC, aki hajlandó lesz Manuskyra bízni a védelmet és nem akar vmi saját havert hozni.empty taxi
Jöjjön. Engem a draft meg a FA sokkal jobban érdekel, mert valamit most már robbantania kell AJ-nek etéren.szaba
Mondjuk jah OL terén komolyak a kérdőjelek, a pass rush is elég hullámzó és CB-ügyben sem vagyunk a csúcson, plusz WR is kelleni fog ha elmegy V-Jax meg Crayton.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Én bírom ezt a bolondot, lehetne sokkal rosszabb GM-ünk is. Mondjuk ha tényleg marad AJ akk gyanítom tényleg jön egy offense-minded HC, aki hajlandó lesz Manuskyra bízni a védelmet és nem akar vmi saját havert hozni.empty taxi
Jöjjön. Engem a draft meg a FA sokkal jobban érdekel, mert valamit most már robbantania kell AJ-nek etéren.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én bírom ezt a bolondot, lehetne sokkal rosszabb GM-ünk is. Mondjuk ha tényleg marad AJ akk gyanítom tényleg jön egy offense-minded HC, aki hajlandó lesz Manuskyra bízni a védelmet és nem akar vmi saját havert hozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Boldog újAJ-t.
The San Diego Union-Tribune reports owner Dean Spanos is struggling to reach a decision on GM A.J. Smith's future with the Chargers.
Per "some in and around the organization," Spanos is reluctant to "completely start over," and may retain Smith despite two straight disappointing seasons. The wide perception amongst San Diego media is that coach Norv Turner will not be back. The Union-Trib also reports Smith remains a candidate for St. Louis' likely general-manager opening if he's cut loose by the Chargers.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Teammates vote Mike Tolbert special teams player of year, Eric Weddle defensive POY, Ryan Mathews offensive POY and Philip Rivers as MVP.

Tolbi tavaly OPoY lett, idén STPoY. Jövőre - ha marad - cél az MVP/DPoY cím. 😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Tehát legrosszabb esetben jövőre Hardwick, Dielman, McNeill és Gaither sem lesz itt. Kb. le is mondhatunk a Clary nélküli szezonról...

Rivers PB-szereplése igencsak derék 😀 Weddle viszont megérdemelte, a végén még igazad lesz szaba és all-pro is lesz.Pocs
Sztem idén ő a legjobb FS a ligában. Sztem Gaithert megpróbáljuk majd megtartani, ill. Hardwick jó lenne, ha még legalább egy évet maradna, bár Mrooch se rossz, ill. állítólag Green C-ként sokkal jobb, mint G-ként. Vasquez nem rossz, de legalább Clary igen. Domb is tud G-t játszani, de nem bíznék benne kezdőként, azonban láttunk már csodát. Mindenképp kelleni fog OL draft az 1-3. körben, akár két db is. De ha új menedzsment lesz, akkor nagyon előre szaladtunk már a tervekkel, lehet hogy fázni fogunk majd jobban, ki tudja.
több mint 14 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tehát legrosszabb esetben jövőre Hardwick, Dielman, McNeill és Gaither sem lesz itt. Kb. le is mondhatunk a Clary nélküli szezonról...

Rivers PB-szereplése igencsak derék 😀 Weddle viszont megérdemelte, a végén még igazad lesz szaba és all-pro is lesz.

több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Azt olvastam, hogy ha kivágjátok A.J.t akkor valszeg együtt mennek St. Louisba.tenorx
Én meg azt, hogy Gruden azt szeretné, ha nem kéne markáns GM-el dolgoznia, hogy ő hozhasson döntéseket.
- de mivel spanok AJ-vel, az se kizárt, hogy ezért tartsuk meg AJ-t...szaba
Na akkor inkább maradjon Norv 😊 nem örülnék Grudennek itt...Rolni
Én azt hallottam h Gruden marad az espn-nél még egy évet.
Itt egy cikk a várható edző keringőről, nem tudom mennyire tény-, ill. fantáziaalapú...
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/12/29/black.monday.primer/index.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Hardwick megszellőztette, hogy 30 évesen visszavonulHöri
Akkor már szeptemberben visszavonult.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Hardwick megszellőztette, hogy 30 évesen visszavonulHöri
Kapja be.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hardwick megszellőztette, hogy 30 évesen visszavonul

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Weddle, Gates, Rivers PB. Weddlenek örülök, a másik kettőt tudomásul veszem. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amilyen troll ez a csoport, nyerünk mi is meg a Chiefs is. Amúgy sztem rohadtul maguk alatt lesznek a fiúk, de egy szoros vereségre jók lesznek.szaba
Kösz...JC6
Mivan? 😀 Miattam estek ki, ha kiestek? 😀 Nem.szaba
Azt hittem spanok vagyunk...de hogy ilyet fogsz írni, azt nem gondoltam volna... Chiefs? Örihari 😀 😀 😀 😂
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
= jön!szaba
Azt olvastam, hogy ha kivágjátok A.J.t akkor valszeg együtt mennek St. Louisba.tenorx
Én meg azt, hogy Gruden azt szeretné, ha nem kéne markáns GM-el dolgoznia, hogy ő hozhasson döntéseket.
- de mivel spanok AJ-vel, az se kizárt, hogy ezért tartsuk meg AJ-t...szaba
Na akkor inkább maradjon Norv 😊 nem örülnék Grudennek itt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Jó hír szabának: Gruden valszeg újra edzősködik 2012-ben.empty taxi
= jön!szaba
Azt olvastam, hogy ha kivágjátok A.J.t akkor valszeg együtt mennek St. Louisba.tenorx
Én meg azt, hogy Gruden azt szeretné, ha nem kéne markáns GM-el dolgoznia, hogy ő hozhasson döntéseket.
- de mivel spanok AJ-vel, az se kizárt, hogy ezért tartsuk meg AJ-t...
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó hír szabának: Gruden valszeg újra edzősködik 2012-ben.empty taxi
= jön!szaba
Azt olvastam, hogy ha kivágjátok A.J.t akkor valszeg együtt mennek St. Louisba.
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Jó hír szabának: Gruden valszeg újra edzősködik 2012-ben.empty taxi
= jön!szaba
Úgy legyen! :cool:

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Szaba, kérlek, vasárnap nyerjetek! 😛JC6
Amilyen troll ez a csoport, nyerünk mi is meg a Chiefs is. Amúgy sztem rohadtul maguk alatt lesznek a fiúk, de egy szoros vereségre jók lesznek.szaba
Kösz...JC6
Mivan? 😀 Miattam estek ki, ha kiestek? 😀 Nem.