Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Actually, this stat might be more telling than the one I started the post with. This season, the Chargers have knocked starting QBs out of half of their games and are 3-1 in those games. In games where the opponents' starting QB plays all four quarters, they are 0-4.

Nagyon fontos győzelem volt, de még nincs értelme reménykedni. Ha mi hozzuk a 4 meccsünket a Chiefs meccsig és ők legalább egyet buknak (de jó lett volna most egy Bills győzelem), akkor talán. De nagyon nehéz lesz, főleg a Colts ellen idegenben és azért a Texans ellen sem lesz gyerekjáték, bár ott a legrosszabb pass defense-zel néznek majd szembe a támadóink.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eltekintve most VJ ügyétől, egy bakiktól mentes akár nehezen is kiszenvedett W jót tenne a lelkemnek most már.. :rolleyes:Gabesz92
Nem volt bakitól mentes, de a nehéz bejött 😛szaba
Meg a W is szerencsére. Nem tudtam sajnos megnézni a meccset (csak az összefoglalót az előbb), de ma szerintem még sort kerítek rá. Azért az elején a punt block odatette megint... :/Gabesz92
Nem csak az, Sci kiejtett egy XP alatti snap-et is. 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Eltekintve most VJ ügyétől, egy bakiktól mentes akár nehezen is kiszenvedett W jót tenne a lelkemnek most már.. :rolleyes:Gabesz92
Nem volt bakitól mentes, de a nehéz bejött 😛szaba
Meg a W is szerencsére. Nem tudtam sajnos megnézni a meccset (csak az összefoglalót az előbb), de ma szerintem még sort kerítek rá. Azért az elején a punt block odatette megint... :/

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eltekintve most VJ ügyétől, egy bakiktól mentes akár nehezen is kiszenvedett W jót tenne a lelkemnek most már.. :rolleyes:Gabesz92
Nem volt bakitól mentes, de a nehéz bejött 😛
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Eltekintve most VJ ügyétől, egy bakiktól mentes akár nehezen is kiszenvedett W jót tenne a lelkemnek most már.. :rolleyes:

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem arra célzok,hogy VJ arra várt,hogy a szezonotok elmenjen,hogy is,viszont én SD drukkerként mérgelődnék és "köpködnék"hogy miért várt ennyit a tanderre ,magának is öngólt lőtt.
A lényeg,hogy a drukkereknek is betalált... 😐kátrány
Talán egy kicsit ennél is jobbak lettek volna a támadók vele, de nem ezen múltak sajnos a vereségek...

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem arra célzok,hogy VJ arra várt,hogy a szezonotok elmenjen,hogy is,viszont én SD drukkerként mérgelődnék és "köpködnék"hogy miért várt ennyit a tanderre ,magának is öngólt lőtt.
A lényeg,hogy a drukkereknek is betalált... 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
LB – Larry English – Foot – OUT
K – Nate Kaeding – Groin – OUT
WR – Malcom Floyd – Hamstring – Doubtful
WR – Legedu Naanee – Hamstring – Doubtful
K – Kris Brown – Left Ankle – Questionable
WR – Buster Davis - Ribs – Questionable
TE – Antonio Gates – Toe – Questionable
WR – Richard Goodman – Hand – Questionable
LB – Brandon Siler – Foot – Questionable

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
VJ aláírta a tendert.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Cyril Obiozor waived by the #Chargers. He's an excellent special teamer and can make plays from the OLB position. Claim him. #NFLdeny79
The San Diego Chargers signed linebacker David Herron. Herron played for the Kansas City Chiefs last year and is an excellent special teams player. He can also give the team a little insight on the Chiefs since he was in their playbook last season.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cyril Obiozor waived by the #Chargers. He's an excellent special teamer and can make plays from the OLB position. Claim him. #NFL
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Rivers is elég csalódott, ami teljesen érthető :/

Philip Rivers: All original goals out the window; only goal now is to win a game.
It's so bad, Philip Rivers is speechless. Best talker in NFL gave one-word answer to one question and three-word answer to another today.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Eddig mindig védtem Turnert, de idén lehet el kellene küldeni. Az hagyján, hogy Rivers fejlődéséhez nagyban hozzájárult, meg jól hívja a playeket (bár most az utolsó 3 nem volt a legszerencsésebb), de az az ő feladata lenne, hogy fejben felkészítse a játékosokat a meccsre. Azért ez a sorozatos bénázás minden meccsen, már nem lehet véletlen...

Ha pozitívumokat akarok keresni, akkor az a védelem. Rájuk eddig nem lehet panasz ebben az évben. Barnes leigazolása pedig különösen jó húzásnak tűnik az elmúlt 2 meccs alapján. Rivers ismét jó volt, de lassan PM szintjére jut olyan téren, hogy néznie kell a csapattársak balfaszkodásait, most is legalább 5 drop volt a meccsen. Ha marad idén a meccseinken ez a forgatókönyv, hogy az elején szopunk, elhúz az ellenfél, majd a végére visszaküzdjük magunkat, akkor Rivers még meg is döntheti Marino rekordját 😀 . Ha tartaná az eddigi átlagot, több mint 200 yarddal döntené meg.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Na ez a szezon kuka már, jött a szokásos balfaszkodás.barney
Akkor mi mit szóljunk? 😀 😀 😀
Az Oakland ellenünk csinálja a FR rekordot 😀 Ez a vég kezdete 😀JC6
AFC West= Losers, továbbra is áll ulpianus mondása. Kivéve a KC és az egymás elleni meccseken az egyik csapat... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na ez a szezon kuka már, jött a szokásos balfaszkodás.barney
Akkor mi mit szóljunk? 😀 😀 😀
Az Oakland ellenünk csinálja a FR rekordot 😀 Ez a vég kezdete 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Na ez a szezon kuka már, jött a szokásos balfaszkodás.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én addig nem írok semmit ide, amig nem hozunk le egy normális meccset.
több mint 13 éve
jvic 115
Egyszerűen nem hiszem el azt amit látok (3 fumble eddig). Ha ezért nem vállalja valaki a felelősséget, akkor nagyon nagyot fogok csalódni az egész csapatban. Ja és az nem felelősségvállalás, hogy azt mondja Norv, hogy az én felelősségem, és semmi sem változik, sőt, még csak rosszabbak leszünk.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gates is doubtful :/ Ő nagyon kellene, még akkor is ha nem 100 százalékos, mert akkor több lehetősége lenne a többieknek.barney
Nélküle édesebb a győzelem 😛szaba
Vagy könnyebb elviselni a vereséget. 😛 😉Proxi
Áh, nem lesz ez vereség 😊
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Gates is doubtful :/ Ő nagyon kellene, még akkor is ha nem 100 százalékos, mert akkor több lehetősége lenne a többieknek.barney
Nélküle édesebb a győzelem 😛szaba
Vagy könnyebb elviselni a vereséget. 😛 😉

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gates is doubtful :/ Ő nagyon kellene, még akkor is ha nem 100 százalékos, mert akkor több lehetősége lenne a többieknek.barney
Nélküle édesebb a győzelem 😛
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Gates is doubtful :/ Ő nagyon kellene, még akkor is ha nem 100 százalékos, mert akkor több lehetősége lenne a többieknek.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers added WR Seyi Ajirotutu to active roster and placed LB Kion Wilson on Reserve-Injured due to an ankle injury.deny79
twitteren megkérdeztem még jómultkor (csütörtökön talán?) Kevin Aceet, hogy szte feljön-e Seyi rosterre. Akkor nemet mondott, de utána látta, h edzésen futja Floyd route-jait, és meggondolta magát 😛 Kiont sajnálom, mert jó arc, meg ST-ben igen jó volt 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chargers added WR Seyi Ajirotutu to active roster and placed LB Kion Wilson on Reserve-Injured due to an ankle injury.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem elég, hogy már a meccsen is jogtalanul kapott büntetést Barnes (nyílvánvaló makeup call volt Burnett után), most még büntetést is kapott.
Burnett pedig ezért nem kapott semmit: http://www.youtube.com/watch?v=ZJTVdgtGWdk&feature=player_embeddedbarney
Bradford mondta a meccs után, hogy tudja, hogy scramble esetén benne van, hogy ez lesz a vége 😀szaba
Attól függetlenül, hogy Bradford tökös gyerek, járt volna a büntetés. Bár azt nem tagadom, hogy nekem tetszett ez a jelenet 😀