Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 14 éve
Ennyire nem kéne ragaszkodnotok hozzá... 😀Rayet vinné a Bears GM-nek.empty taxiVigye.szaba

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Rayet vinné a Bears GM-nek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/Tavaly sztem kb. 75-ös rating és -50% volt ez a mutató. Nagyon nagy visszalépés, mehet S-nek.
Szolid 129.9-es QB rating és 65,2-es reception% jött össze idén Jammerön...empty taxi
több mint 14 éve
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/12/cornerbacks-a-glance-at-the-2011-numbers/Szolid 129.9-es QB rating és 65,2-es reception% jött össze idén Jammerön...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Persze, hogy jó lenne, de nem mindegy, hogy mennyiért. Szerintem TOP 5 fizetést akar majd kikaparni magának körülbelül, amit én például nem jó szívvel adnék meg neki az elmúlt szezont tekintve. Egyrészt túlságosan hullámzó a teljesítménye, másrészt volt pár meccs ahol konkrétan azt éreztem, hogy szarik bele az egészbe.Sources tell the San Diego Union-Tribune that Chargers GM A.J. Smith is now "comfortable" exploring a long-term agreement with free agent Vincent Jackson.Tetszene egy "long-term agreement". Jó lenne megtartani. 😊Gabesz92
The same couldn't be said over the past two seasons as V-Jax was arrested twice for DUI and cited for driving on a bad license the morning of San Diego's last playoff game. It's now three years since Jackson's last arrest. Smith is "a fan" of Jackson's work ethic and production, and the Chargers certainly don't want to lose him with Antonio Gates showing signs of decline. The Chargers and V-Jax's agents are expected to begin talks after the Super Bowl.szaba
több mint 14 éve
Sources tell the San Diego Union-Tribune that Chargers GM A.J. Smith is now "comfortable" exploring a long-term agreement with free agent Vincent Jackson.Tetszene egy "long-term agreement". Jó lenne megtartani. 😊
The same couldn't be said over the past two seasons as V-Jax was arrested twice for DUI and cited for driving on a bad license the morning of San Diego's last playoff game. It's now three years since Jackson's last arrest. Smith is "a fan" of Jackson's work ethic and production, and the Chargers certainly don't want to lose him with Antonio Gates showing signs of decline. The Chargers and V-Jax's agents are expected to begin talks after the Super Bowl.szaba
több mint 14 éve
Sources tell the San Diego Union-Tribune that Chargers GM A.J. Smith is now "comfortable" exploring a long-term agreement with free agent Vincent Jackson.The same couldn't be said over the past two seasons as V-Jax was arrested twice for DUI and cited for driving on a bad license the morning of San Diego's last playoff game. It's now three years since Jackson's last arrest. Smith is "a fan" of Jackson's work ethic and production, and the Chargers certainly don't want to lose him with Antonio Gates showing signs of decline. The Chargers and V-Jax's agents are expected to begin talks after the Super Bowl.
több mint 14 éve
Nézhetünk új offcord után, C Shelmon lelép. Visszavonul.
több mint 14 éve
Maradtok San Diego-ban. Egyelőre.http://www.utsandiego.com/news/2012/jan/08/chargers-to-stay-but-new-stadium-still-needed/
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Az NT-inknek megy a pass rush: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/06/pass-rushing-productivity-defensive-tackles/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Weddle All Pro lett, méghozzá az 1. csapatba került be! Végre!szabaLájk.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Weddle All Pro lett, méghozzá az 1. csapatba került be! Végre!szaba:cool:
Csak igazad lett végül.
több mint 14 éve
Weddle All Pro lett, méghozzá az 1. csapatba került be! Végre!
több mint 14 éve
Simán benne lehet. Van hozzá anyag, de én azt mondom, először erősítsük a játékosállományt, utána beszéljünk sémákról.Aham értem...sztem a hybrid dolog benne lehet a pakliba...bratyónak jól működik...RolniIlyen Ravens féle 3-4\4-3 hybrid sanszosabb nem?RolniRészemről ez vicc volt. Nem hiszem, hogy váltás lesz, semmi jele.ulpianus
több mint 14 éve
Aham értem...sztem a hybrid dolog benne lehet a pakliba...bratyónak jól működik...Részemről ez vicc volt. Nem hiszem, hogy váltás lesz, semmi jele.ulpianusNem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.szabaIlyen Ravens féle 3-4\4-3 hybrid sanszosabb nem?Rolni
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Részemről ez vicc volt. Nem hiszem, hogy váltás lesz, semmi jele.Ilyen Ravens féle 3-4\4-3 hybrid sanszosabb nem?RolniAkkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀ulpianusNem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.szaba

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Ilyen Ravens féle 3-4\4-3 hybrid sanszosabb nem?Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀ulpianusNem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.szaba
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825b7ec1/Sound-FX-Philip-RiversWhoohoo
több mint 14 éve
Jól látod. Én örülök neki, de azért szarból ő sem tud várat csinálni. Kell ember a dbe.
több mint 14 éve
John Pagano az új DC ha jól látom.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀ulpianusNem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.
több mint 14 éve
Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Én Norvval karöltve küldtem volna el, csak ugye Turner maradását kisírták. A rendszere se nagyon jött be és a playhívás is ótvar volt, főleg szezon elején, amikor folyamatosan nyomatta a 3 emberes pass rusht.Manusky ki lett rúgva!DenySan Diego Chickens http://mindent-a-szemnek.hu/index.php/2012/01/everyday-im-shuffling/
AJ Bmeg!empty taxi
több mint 14 éve
Lááájk. Most kéne egy nagy név.Ill amit mondtam: Early favorite (in the clubhouse) for new Chargers DC is LB coach John Pagano.