Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Official injury report: English out, Siler and Stuckey doubtful, Merriman and Vasquez questionable, Mathews and Applewhite probable.barney
Erőteljes OLB-ínség van...empty taxi
Antwan Barnes érkezett
(TyR kedvence)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
McNeill 5 évvel hosszabított.Höri
Még nem.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sírni tudnék ez a meccs után... De mindennel együtt még meg is nyerhettük volna, ha egy pici ész szorul Norv bácsiék fejébe. Az ellenfél 24 yardosán állunk, 1 perc van hátra, 1 pont hátrányban. Ja és persze az ellenfélnek nincs időkérése. Miacsudáért nem futunk 2-t belül, akár -2-3 yardért, majd utána Kaedinget megrugatjuk egy 40 yardos fieldgoal-ra??? Miért kell mindenáron a szélen futkorászni, és passzolni???

Ja, és ha ez a meccs után nem mond le a specteam coordinator, akkor soha. Lehet, hogy nagyon jó az öreg, de idén 3 meccset buktunk specteam miatt. Szánalom.jvic
Én pont azt írtam épp a eredménykövetőbe, hogy most akkor futnék a Bolts helyében. Erre kattintok az élő képre, meg ugye attól még hallom a hangot. És látom mi van.
Elnézést de jót röhögtem, mert ekkora balfasz dolgon elbukni egy már szinte tuti győzelmet. Ez a nyugati stílus volt nagyon keményen. Real AFC-NFC WEST style.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McNeill 5 évvel hosszabított.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ez már valóban kezd szánalmasba átmenni. Hihetetlen.szaba
nyugodtság van, jöttök hozzánk rehabilitációra 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez már valóban kezd szánalmasba átmenni. Hihetetlen.
több mint 13 éve
jvic 115
Sírni tudnék ez a meccs után... De mindennel együtt még meg is nyerhettük volna, ha egy pici ész szorul Norv bácsiék fejébe. Az ellenfél 24 yardosán állunk, 1 perc van hátra, 1 pont hátrányban. Ja és persze az ellenfélnek nincs időkérése. Miacsudáért nem futunk 2-t belül, akár -2-3 yardért, majd utána Kaedinget megrugatjuk egy 40 yardos fieldgoal-ra??? Miért kell mindenáron a szélen futkorászni, és passzolni???

Ja, és ha ez a meccs után nem mond le a specteam coordinator, akkor soha. Lehet, hogy nagyon jó az öreg, de idén 3 meccset buktunk specteam miatt. Szánalom.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sziasztok!

Ezen a Vincent Jackson sztorin már nem bírok kiigazodni. Ha megtennétek h 1-2 mondatban leírjátok h mikor térhet vissza, visszatér-e egyáltalán még ebben az évben, azt megköszönném!Szsziszka
Hosszu tavu szerzodest akart, amit mi nem adtunk meg neki, valaszkent o meg nem irta ala az RFA tendert. AJ Smith (GM) adott neki egy hataridot, hogy meddig irhatja ala, majd amikor ez nem tortent meg, roster exemption listre tette ot a csapat, ami miatt az esetleges alairasat kovetoen meg 3 meccset kellene kihagynia, de szinte biztos, hogy Chargers mezben mar nem fog jatszani.
McNeill esete volt eleg hasonlo, csak nala lehetett tudni, hogy AJ Smith meg akar majd vele allapodni hosszabb tavon is, mig VJ-nal mar nem szamolt (foleg az ittas vezetesek miatt).barney
Köszi a választ! Tehát legfeljebb akkor lép pályára idén, ha eltradelitek...arra pedig nincs sok idő már. Viszont ez lenne ésszerű, mert így kapna érte vmit a SD. (Gondolom év végén FA lenne szerződés hiányában - most a CBA mizériával nem számolok.)
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Sziasztok!

Ezen a Vincent Jackson sztorin már nem bírok kiigazodni. Ha megtennétek h 1-2 mondatban leírjátok h mikor térhet vissza, visszatér-e egyáltalán még ebben az évben, azt megköszönném!Szsziszka
Hosszu tavu szerzodest akart, amit mi nem adtunk meg neki, valaszkent o meg nem irta ala az RFA tendert. AJ Smith (GM) adott neki egy hataridot, hogy meddig irhatja ala, majd amikor ez nem tortent meg, roster exemption listre tette ot a csapat, ami miatt az esetleges alairasat kovetoen meg 3 meccset kellene kihagynia, de szinte biztos, hogy Chargers mezben mar nem fog jatszani.
McNeill esete volt eleg hasonlo, csak nala lehetett tudni, hogy AJ Smith meg akar majd vele allapodni hosszabb tavon is, mig VJ-nal mar nem szamolt (foleg az ittas vezetesek miatt).

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sziasztok!

Ezen a Vincent Jackson sztorin már nem bírok kiigazodni. Ha megtennétek h 1-2 mondatban leírjátok h mikor térhet vissza, visszatér-e egyáltalán még ebben az évben, azt megköszönném!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Official injury report: English out, Siler and Stuckey doubtful, Merriman and Vasquez questionable, Mathews and Applewhite probable.barney
Erőteljes OLB-ínség van...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Paul Oliver - Tyrone Carter SS duóval vágunk neki. Még jó, hogy "csak" a Raiders ellen, meg utána is "csak" a Rams lesz.szaba
Oliverrel mi a problemad? Szerintem nem lesz vele gond.barney
Semmi. Csak eddig volt meccsenként 20 play-e. Attól függetlenül bírom, csak nem tűnik olyan nagy lehetőségnek ez a két ember. Főleg h Carter sztem még a playbookot tanulhatja kb. Mind1, ST-ben jó lesz 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Paul Oliver - Tyrone Carter SS duóval vágunk neki. Még jó, hogy "csak" a Raiders ellen, meg utána is "csak" a Rams lesz.szaba
Oliverrel mi a problemad? Szerintem nem lesz vele gond.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Paul Oliver - Tyrone Carter SS duóval vágunk neki. Még jó, hogy "csak" a Raiders ellen, meg utána is "csak" a Rams lesz.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Official injury report: English out, Siler and Stuckey doubtful, Merriman and Vasquez questionable, Mathews and Applewhite probable.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
The Chargers have signed safety Tyrone Carter for depth while Steve Gregory is serving his four-game suspension.

Ha megint Hughes cut lesz, elkezdem sajnalni szegenyt 😀

Szerk.: Boone az aldozat.barney
Nagy körforgás van itt SS poszton az utóbbi években...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
The Chargers have signed safety Tyrone Carter for depth while Steve Gregory is serving his four-game suspension.

Ha megint Hughes cut lesz, elkezdem sajnalni szegenyt 😀

Szerk.: Boone az aldozat.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nate Triplett, OLB-> PS.
Cyril Obiozor, OLB es Dante Hughes, CB-> roster.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Lehet nem véletlenül ment jól Gregsnek 😛 4 meccset pihen 😀

- Tucker IR...szaba
English, Merriman, Tucker, jo ez... :/

Stuckey serulese nem tudom milyen komoly, de ha fel is epulne, szerintem Oliver fog kezdeni.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet nem véletlenül ment jól Gregsnek 😛 4 meccset pihen 😀

- Tucker IR...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azt hiszem ez volt az a meccs, amikor minden osszejott, eltekintve a FR TD-tol es Kaeding kihagyott FG-jatol 😊
Statisztikakat is rendesen javitotta ez a meccs, azert az elso hely total defenseben nagyon durva, es nem is nagyon realis 😀 Siman beleferne egy TOP 10-es defense is, ha ugyanennyi labdat tudnank szerezni mellette. Na de ez most mindegy is, most orom es boldogsag van egeszen addig, amig a ST el nem kur nekunk meg egy meccset 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én örülök. Nagyobb segítség kell most a ST-nek, mint a D-nek. Siler meg sztem így is kap majd lehetőséget. Kionnak is örülök, mert tényleg jó ST játékos.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
- Kion Wilson will be signed off the practice squad, likely on Saturday, and be active against the Arizona Cardinals.
- Chargers linebacker Shaun Phillips has avoided having to defend himself in a court trial next week by reaching a conditional settlement with a man who sued him for allegedly punching him in the face in April 2009.
- Siler will be back on coverage teams, too, now that starter Stephen Cooper, out the past two weeks with a knee injury, is returning.

Az utolso hirnek nem orulok :/ Igaz, hogy Cooper a defense csapatkapitanya, vezere es elvileg nagyon jol lat a palyan ( mar tobbszor lehetett olvasni, hogy jo erzekkel hivja at a playeket), de tavaly mar nem volt az igazi. Nekem lassunak tunt es neki volt az egyik legtobb missed tackleje a LB-ek kozott, ha jol emlekszem, mig Siler tavaly is megbizhato teljesitmenyt nyujtott, amikor kezdokent kapott lehetoseget es iden is nagyot jatszott mind a ket meccsen.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Dielman (sick) and Siler (foot) should play Sunday. Not as hopeful re: Merriman (calf)

Applewhite fog kezdeni valoszinuleg, kivancsi vagyok mire lesz kepes, de Tucker is eleg sokat lesz bent gondolom. Pass rusht illetoen nem hiszem, hogy el leszunk kenyeztetve :/barney
Applewhite jó. Burnett is megy majd blitzre, aztán kész. Megoldjuk, hogy Anderson eldobálja a lasztit 😀szaba
Siler volt meglepoen jo. Egy sack, ami safety is volt egyben, Burnett INT-enel is o ert oda Garrardhoz es azert porgott fol a labda, plusz ezen kivul is volt par QB hit tole 2 meccs alatt. Eleg jo parost alkotnak Burnett-tel 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dielman (sick) and Siler (foot) should play Sunday. Not as hopeful re: Merriman (calf)

Applewhite fog kezdeni valoszinuleg, kivancsi vagyok mire lesz kepes, de Tucker is eleg sokat lesz bent gondolom. Pass rusht illetoen nem hiszem, hogy el leszunk kenyeztetve :/barney
Applewhite jó. Burnett is megy majd blitzre, aztán kész. Megoldjuk, hogy Anderson eldobálja a lasztit 😀