Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Injuries update
OLB Shawne Merriman (Achilles' tendon), G/C Scott Mruczkowski (ankle), OT Nick Richmond (knee), TE Richie Brockel (shoulder) and DL Ryon Bingham (back) won't play in Friday's game.

Jön ma a preseason legfontosabb meccse, 3 negyedet fognak játszani a kezdők, egyedül a DL-ban lesz majd nagy rotáció, mivel ott megy a legnagyobb harc az 53-ba kerülésért.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...barney
Mondjuk az a gáz, h most ugye lóg a levegőbe még +3 meccs eltiltás, mert a liga határidőt szabott Jackonak, h aláírjon.szaba
Igen, ha nem ír alá szeptember 4-ig, és nálunk marad, akkor 6 meccsesre nyúlik az eltiltás. A liga szerint akkor is marad ez a 6 forduló, ha szeptemper 4-e után elcseréljük, viszont az NFLPA szerint, ha cserére kerül sor, akkor lekerül a roster exempt listről, így az új csapatában nem kellene 6 meccset kihagynia. Egyelőre tehát ez is nehezíti a helyzetet trade szempontjából...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...barney
Mondjuk az a gáz, h most ugye lóg a levegőbe még +3 meccs eltiltás, mert a liga határidőt szabott Jackonak, h aláírjon.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
VJ ügynöke azt állítja, hogy a Seahawkson kívül még 4-5 csapat érdeklődik Jackson után. Engedélyt kértek a tárgyalások megkezdésére, de csak annyi választ kaptak, hogy vannak olyan csapatok, ahova nem szívesen cserélnék el, de azt nem mondták meg, hogy melyek ezek. Ebből egyértelmnek tűnik, hogy A.J. nem akarja elcserélni...


Mruczkowski bokáját műtötték a múlt héten, de az első meccsre már valószínűleg felépül.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Közben kiderült, hogy Burnett nyaksérülése olyan komoly volt, hogy még az is benne volt a pakliban, hogy visszavonul. Remélem idén nem hátráltatják komoly sérülések, főleg passz ellen kell majd a jó játéka Cooper mellett.

http://www.nctimes.com/sports/football/professional/nfl/chargers/article_5137647f-0db5-562a-9061-937bc6a2b9be.html

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Punter Cort Johnson waived. Elég jókat írtak róla TC alatt, de ugye Scrifes mellett esélytelen volt 😊 Talán máshol összejön neki, bár most meg is sérült a Dallas ellen.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az most lényegtelen, hogy elromlott 😛 Rivers egy hero és kész 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ezt én is olvastam, kicsit mondjuk ciki, hogy elromlik a headset 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Újabb adalék Rivers mentalitásával kapcsolatban 😀 : Why Norv call QB sneak w/ Philip? He could get hurt. >Funny thing: Headset broken. That was RIvers' call.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Thomas retirement becomes official. Chargers sign G Lee Grimes, undrafted FA released by Tampa Bay.

Dombrowskit dícsérik:
Norv just said what has been quietly pointed out for weeks: "Dombrowski is a more physical run blocker than Marcus."
Rivers: "In fairness to Marcus, Marcus is a great player ...We certainly miss him." Went on to praise Dombrow for work v. Peppers & Ware

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, akkor én most tippelek egy 53-at.

szaba
Én biztos vagyok benne, hogy Beckwith helyett Holt lesz az 53-ban. Tutu és Williams között még nem dőlt el szerintem, sőt Acee szerint az is lehetséges, hogy csak 4 WR lesz rosteren, mivel mind a három TE nagyon jól kap el, bár ebben nem hiszek.barney
Holt jobb ST-ben, de sztem játékban jobb Beckwith. Bár ha úgy nézzük... Nem tudom na, Burnett bírja ki, azt mind1 ki a 4. ilb...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Na, akkor én most tippelek egy 53-at.

szaba
Én biztos vagyok benne, hogy Beckwith helyett Holt lesz az 53-ban. Tutu és Williams között még nem dőlt el szerintem, sőt Acee szerint az is lehetséges, hogy csak 4 WR lesz rosteren, mivel mind a három TE nagyon jól kap el, bár ebben nem hiszek.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, akkor én most tippelek egy 53-at.

QB - Rivers, Volek, Crompy (3)
RB/FB - Mathews, Sproles, Tolbert, Hester (7)
TE - Gates, McMichael, Wilson (10)
WR - Floyd, Naanee, Davis, Reed, Tutu (15)
OL - Hardwick, Mrooch, McDonald, Vasquez, Dielman, Green, Stephenson, Clary, Dombrowski (24)

DL - Garay, Thomas, OG, Castillo, Johnson, Cesaire, Martin, Boone (32)
ILB - Cooper, Burnett, Siler, Beckwith (36)
OLB - Merriman, Phillips, English, Applewhite (40)
CB - Jammer, Cason, Strickland, Vasher, B. Hughes (45)
S - Weddle, Gregory, Stuckey, Oliver (49)

Gunner - Spillman
K - Kaeding
P - Scifres
LS - Binn (53)

PS
McNeal
Williams
Epps
Bond
Richmond
Holt (ha elviszik waiverről, akkor Wilson)
Lang
Simmons
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem szerelt. Csak elakadt a Dallasi Rivers arcában 😛haromt
😂 Állat vagy
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem szerelt. Csak elakadt a Dallasi Rivers arcában 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért Rivers szerelése rohadt nagy volt. Kiváncsi vagyok hány elit QB tette volna ezt meg egy preseason meccsen 😛szaba
Jason Street.

Más nem annyira, mert nem olyan hülye, hogy összetörje magát a semmiért.Höri
Látod, ezért vezéralkat. Minden szituációban odateszi magát teljes mértékben. Norv nyilatkozta, hogy elvileg kerülnie kellett volna Riversnek a szerelést, de ő minden szituációban odateszi magát.

“Preseason, whatever it is, how do you just let a guy go?” Rivers said. “I don’t think it was anything special, it was just reaction.”

Ha Cro így odatette volna magát a Jets ellen, akkor nem kapunk ki tőlök januárban. :rolleyes:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért Rivers szerelése rohadt nagy volt. Kiváncsi vagyok hány elit QB tette volna ezt meg egy preseason meccsen 😛szaba
Jason Street.

Más nem annyira, mert nem olyan hülye, hogy összetörje magát a semmiért.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát igen, Riversről lehet találni pár jól sikerült képet 😀


Egyelőre úgy tűnik jól jártunk Mathews-szal, sok yardot hoz az első kontakt után is, nehéz őt szerelni ( Rivers már talált is neki becenevet, Punisher 😛 ). Az első félidőben kb. 200 yardot haladtak a támadók, míg csak 50-et a Cowboys, csak rosszkor jött a két turnover...

A következő meccs lesz a főpróba a Saints ellen, 3 negyedet játszanak majd a kezdők, Merrimant valószínűleg nem erőltetik még, viszont Siler játszhat majd.barney
Azért Rivers szerelése rohadt nagy volt. Kiváncsi vagyok hány elit QB tette volna ezt meg egy preseason meccsen 😛
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hát igen, Riversről lehet találni pár jól sikerült képet 😀


Egyelőre úgy tűnik jól jártunk Mathews-szal, sok yardot hoz az első kontakt után is, nehéz őt szerelni ( Rivers már talált is neki becenevet, Punisher 😛 ). Az első félidőben kb. 200 yardot haladtak a támadók, míg csak 50-et a Cowboys, csak rosszkor jött a két turnover...

A következő meccs lesz a főpróba a Saints ellen, 3 negyedet játszanak majd a kezdők, Merrimant valószínűleg nem erőltetik még, viszont Siler játszhat majd.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-