Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 14 éve
Várható volt sajnos.here we go againÁllítólag Sanders döntése is volt.szaba
RT @caplannfl Chargers sign DT Tommie Harris and place SS Bob Sanders on IR.Höri
Corey Liuget full participation today. Good news. Duh ... Not so good on VJ, Floyd. Still say they play Sunday, but there is legit concern.
Quentin Jammer, who left Sunday's game in the third quarter with a strained hamstring, could test the leg Friday. But it is considered a good possibility that rookie Marcus Gilchrist will make his first NFL start.
több mint 14 éve
here we go againÁllítólag Sanders döntése is volt.
RT @caplannfl Chargers sign DT Tommie Harris and place SS Bob Sanders on IR.Höri
több mint 14 éve
here we go againRT @caplannfl Chargers sign DT Tommie Harris and place SS Bob Sanders on IR.
több mint 14 éve
Gatessel mi a helyzet? A tavalyi lábizé már megint?ThundersNFLIgen, az újult ki.
több mint 14 éve
Gatessel mi a helyzet? A tavalyi lábizé már megint?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
2-1. Csempionsip.
több mint 14 éve
Garay sztem nem lehet súlyos. A fejét fogta, mert erősen vérzett. És így nem játszhat, de a vérzés eláll jövő hétre. Jammer és Cesarie ellenben erősen sántikált. Utóbbi átesett valakin, és a térde nagyon rossz szögben oldalról kapta meg a kis súlyát. Az lehet sajnos komoly is.ulpianusKöszi, 4. negyedben eléggé szaggatott a streamem, Garayról lemaradtam, hogy mi történt pontosan. Remélem nálatok sincs semmi komoly, talán Flowersé tűnt veszélyesebbnek, de Bowe se jött vissza.
több mint 14 éve
Garay sztem nem lehet súlyos. A fejét fogta, mert erősen vérzett. És így nem játszhat, de a vérzés eláll jövő hétre. Jammer és Cesarie ellenben erősen sántikált. Utóbbi átesett valakin, és a térde nagyon rossz szögben oldalról kapta meg a kis súlyát. Az lehet sajnos komoly is.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Köszi! Szerintem senki sem gondolta volna, hogy ez szoros lesz ilyen előzmények után. Remélem ez csak a szokásos lassú rajt...Győzelem pocsék játékkal. Ezzel kb le is írtam minden pozitívumot. Ha Garay sérülése súlyos, akkor még nagyobb bajok lesznek.PocsGratulálok, mert győztetek! A jó játék az más kérdés valóban.
A sérültek. Ha Garay és Cesaire sincs esetleg, az nagyon nem vicces. Vagy utóbbi felgyógyult?ulpianus
Cesaire biztos nem. Garayt nem tudom. Én nem láttam őt, a CBS-en is azt írták, hogy nem jött vissza, Acee viszont azt tweetelte, hogy egy FG blokknál látta a pályán.
több mint 14 éve
Győzelem pocsék játékkal. Ezzel kb le is írtam minden pozitívumot. Ha Garay sérülése súlyos, akkor még nagyobb bajok lesznek.PocsGratulálok, mert győztetek! A jó játék az más kérdés valóban.
A sérültek. Ha Garay és Cesaire sincs esetleg, az nagyon nem vicces. Vagy utóbbi felgyógyult?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Acélosvolt!!!
több mint 14 éve
Győzelem pocsék játékkal. Ezzel kb le is írtam minden pozitívumot. Ha Garay sérülése súlyos, akkor még nagyobb bajok lesznek.
több mint 14 éve
ESPN's Chris Mortensen reports that there is a tear in Antonio Gates' foot, and he won't be playing Sunday against Kansas City.The tear is believed to be to Gates' plantar fascia. He was able to play through the same injury at times last year, but ultimately had to shut it down for good later in the season.
Eddig tartott a jó világ.
több mint 14 éve
Ja, ki se látok a szarból.Gates (foot) will not play Sunday, a source with knowledge of the situation told Mike Florio of NBCSports.com.Be vagytok fosva, mi?ulpianus
Juppí...empty taxi
több mint 14 éve
Gates (foot) will not play Sunday, a source with knowledge of the situation told Mike Florio of NBCSports.com.Be vagytok fosva, mi?
Juppí...empty taxi

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Gates (foot) will not play Sunday, a source with knowledge of the situation told Mike Florio of NBCSports.com.Juppí...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Floyd, Liuget & Sanders listed as doubtful. No Chargers player listed as doubtful by N. Turner has played regular-season game in 4 seasons.
több mint 14 éve
Ebbe sajnos nem tudok belekötni 😕Nagyon komoly a siged!Nem voltatok rosszak, de túl sok volt a TO, bár, ha úgy nézzük, akkor jókor védekeztünk nagyot 😊 Mindegy, a csoportot szerintem így is utcahosszal nyeritek majd, jó kis szezon vár rátokWyattHihetetlen. Ezt egy egészséges játékkal nyerjük. Igazi PO Chargers volt. Chocking all the way. Kurt Warner is írta, hogy szépen megnyerjük a Patsnek. Floyd kiesése nagyon fájt, mert maradt 2 elkapónk, abból Gates sztem élete egyik legrosszabb meccsét nyomta - nagyon jó volt rá a gameplan, de ez nem mentség - Jackson meg egyedül ennyire volt elég. Pár dolog tetszett: Mathews javulása nagyon jó, Jackson egy vadállat és kb. ennyi. Norv is egy tökfej volt, egyértelműen Mathews volt jó, Tolbertet én futni pályára nem küldtem volna. Minden momentum átment a Patshez, ezzel kaptunk ki. Na mind1, remélem nem zuhanunk össze, következő 3 meccset húzni kell, aztán pihi.
Tombredi meg aláírásba! 😀szaba
A Jóisten azért találta fel a dekoncentráltságot, hogy megakadályozza a Chargers világuralomra törését! 😊Helmut Zimmer
több mint 14 éve
Nagyon komoly a siged!Nem voltatok rosszak, de túl sok volt a TO, bár, ha úgy nézzük, akkor jókor védekeztünk nagyot 😊 Mindegy, a csoportot szerintem így is utcahosszal nyeritek majd, jó kis szezon vár rátokWyattHihetetlen. Ezt egy egészséges játékkal nyerjük. Igazi PO Chargers volt. Chocking all the way. Kurt Warner is írta, hogy szépen megnyerjük a Patsnek. Floyd kiesése nagyon fájt, mert maradt 2 elkapónk, abból Gates sztem élete egyik legrosszabb meccsét nyomta - nagyon jó volt rá a gameplan, de ez nem mentség - Jackson meg egyedül ennyire volt elég. Pár dolog tetszett: Mathews javulása nagyon jó, Jackson egy vadállat és kb. ennyi. Norv is egy tökfej volt, egyértelműen Mathews volt jó, Tolbertet én futni pályára nem küldtem volna. Minden momentum átment a Patshez, ezzel kaptunk ki. Na mind1, remélem nem zuhanunk össze, következő 3 meccset húzni kell, aztán pihi.
Tombredi meg aláírásba! 😀szaba
A Jóisten azért találta fel a dekoncentráltságot, hogy megakadályozza a Chargers világuralomra törését! 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Garay-t 15k $-ra büntették térd alatti hit miatt.
több mint 14 éve
The report notes that Gates appeared to be in some minor discomfort due to his lingering foot issue after Week 2's game, but it's uncertain if Wednesday's absence was maintenance-related, or the result of a setback with his foot.Nem kéne...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Te, figyelj már, Szaba, én nem akarok kötekedni, (bár ma eléggé ilyen napom van), de ez a sig nem egészen fair. Brady úgy néz ki rajta, mint akit lenyomtak a víz alá, még buborékok is vannak rajta. Én másképp emlékszem, biztos hogy Brady volt lenyomva? 😛 Tombredi meg aláírásba! 😀szaba
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
