Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Hámész a héten elkezdhet edzeni. Ilyen szezonba mondjuk nem látom, hogy lenne értelme bevetni. Pihenje csak ki magát és jövőre Lincoln Riley-val a fedélzeten majd bajnokok leszünk.
több mint 6 éve
Néha elgondolkozom, mi történt volna, ha szegény jó-emlékű John Butler (nyugodjék békében) még lehúz 10 évet GM-ként, vagy legalább nem Spanos a tulaj...
több mint 6 éve
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.Totálisan elengedni szerintem úgysem fogjuk a szezont, tekintve hogy azért a keret elég baszó plusz a szezon előtti elvárások is inkább egy jó playoff run felé tendáltak. Egy jóféle 7-9 kinéz ebből.
Sixo
De ha ilyen játék lesz a továbbiakban is, akkor az edzői stáb hogy fogja megúszni ezt azt nem látom egyelőre. Sérülések, mi...?
több mint 6 éve
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.Bosa kiraly volt, mint mindig. Kar, hogy csak o.
Sixo
több mint 6 éve
Biztos jó, hogy nyertünk? PO ebből már nem lesz, most is csapnivalóan játszott a csapat minden része. Akkor meg ne 7-9,8-8as csapat legyünk.
több mint 6 éve
Jah tényleg Harrison Ford, ő lett volna a 2. tippem.Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...Michael Turner?
peach
Sixo
empty taxi
több mint 6 éve
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...Michael Turner?
peach
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...Michael Turner?
peach
több mint 6 éve
Csak nézzétek meg mit művel idén a chargers meg az atlanta, aztán keressétek meg ki a közös keresztmetszet... khm...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Rágalom! Kikérem magamnak! Én tavaly is többször jókat röhögtem.Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.Igazából a tavalyi év volt a kivétel, amikor nem így volt.
Chargers LT
Gabesz92

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.Igazából a tavalyi év volt a kivétel, amikor nem így volt.
Chargers LT
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Lamp szezonjának is vége.
több mint 6 éve
Én már nem is írok semmit... Gyalázat! Rajtunk röhög a liga.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Az ő zseniális ötlete volt h benganégerekkel teli OL-lel álljunk át zónablokkolásra...Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
Sixo
dande

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rivers-nek szerintem a töke tele van azzal, hogy évek óta agyonverik, mert az O-Line olyan mintha kisebb fajta krumplis zsákok lennének lerakva a vonalra. Konrétan megkapja a labdát, pislant egyet aztán ott is vannak az arcában. Amellett hogy nincs ideje megfutni a routeokat az elkapóknak, amellett tényleg agyon is verik. Nem csodálom, hogy kiégett (bár azért kétlem).Ezzel is nehéz vitatkozni, bár Rivers védelmében annyit hozzá tennék hogy nehéz úgy jól játszani hogy évek óta ütik mint a répát mivel nincs előtte egy használható fal.Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Sixo
Petila
Sixo
Mondjuk ez idén tényleg rányomja a bélyegét a játékára és hát fiatalabb már nem lesz, mobilisabb is max azért mert az életéért kell fusson.
Tulajdonosi körröl mindent elmondtál, igazaból talán az egyetlen olyan csapat vagyunk akik 16 idegenbeli meccset játszik.
Petila
Kíváncsi vagyok, hogy vajon fognak-e fejek hullani előbb-utóbb vagy ráfogják az egészet a sérülésekre. Értem én, hogy meg vagyunk lőve sok helyen és mindenki a halálán van, de azért eléggé nevetséges, amit idén az edzői stáb produkált.
több mint 6 éve
Ezzel is nehéz vitatkozni, bár Rivers védelmében annyit hozzá tennék hogy nehéz úgy jól játszani hogy évek óta ütik mint a répát mivel nincs előtte egy használható fal.Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Sixo
Petila
Sixo
Mondjuk ez idén tényleg rányomja a bélyegét a játékára és hát fiatalabb már nem lesz, mobilisabb is max azért mert az életéért kell fusson.
Tulajdonosi körröl mindent elmondtál, igazaból talán az egyetlen olyan csapat vagyunk akik 16 idegenbeli meccset játszik.
több mint 6 éve
Hát nekem úgy tűnik Rivers is kiégett, bár ma csak közepesen, de előző hetekben mindenképp. Ha már szarok vagyunk akkor legyünk nagyon szarok és top5ös pickkel húzzunk QB-t. Közepesen szarnak nincs értelme. Mondjuk a legnagyobb baj továbbra is a tulajdonosi kör. Amíg Spanosék el nem adják a franchise-t nem lesz itt semmi , csak max hatalmas mákkal. 5 millión spúroskodnak az edzői stábon, nem gondolnak abba bele, ha jobb edzőink lennének, sikeresebb lenne a csapat, több lenne az értéke a franchisenak, ezáltal több lenne az ő vagyonuk is és nem 5 millióval.Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Sixo
Petila
több mint 6 éve
Én is szeretném McCoy-ra fogni, de előtte ugyanazzal az edzői stábbal nem volt OC gond, amint ő megjött akkor lett. És a távosa után is rendben volt Whisenhunt érkezésével a poszt.Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
Sixo
dande
több mint 6 éve
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Teljesen egyetértek, annak ellenére hogy Ekelernek is volt a Lions ellen egy 1 yds fumblija ami sokba került, de ez a gárda idén SB contandernek volt kikiálltva...És bár lehet sok a sérült, de tavalyi évet leszámítva ez is állandó probléma nálunk évek óta.Idén a coaching staff is felnőtt a franchise színvonalához. Az hogy a kiesett játékosok cseréi vakon vannak és egy normális szerelést nehezükre esik megcsinálni az több mint érdekes. Egyébként hetek óta értékelhetetlen a teljesítmény (edzői oldalon is). De gondolom innen is lesz lejjebb.
Sixo
több mint 6 éve
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.Mondjuk mi is ezt gondoltuk vele kapcsolatban de az élet azóta mást mutat, nem biztos, hogy benne volt a hiba.
Sixo
több mint 6 éve
Nekem 2006 körül lett a második kedvencem a csapat, ha nem mi játszottunk, akkor mindig szurkoltam a Chargersnek, de valahogy mindig az az ember érzése, hogy a végén úgyis elcseszik :/Nekem is mindig ugyanez ugrik be róluk, no offense. Majd minden évben megvan a remek játékos alapanyag, de soha nem jön össze.
Pedig ha valaki, akkor Rivers megérdemelne egy jó szereplést
Wyatt
Ez a Gordon sztori meg egy vicc volt. Ekeler simán sokkal jobb idén, erre önként és dalolva kiherélik őt és a futójátékot a visszatérés óta.
több mint 6 éve
Én nem értem ezt. Minek erőltetjük. Nem megy Gordonnal, 3 fumblit átlagol meccsenként kb. Mi az istennek ide, amikor Ekeler százszor jobban teljesít. Vágjuk már ki a picsába, fizessen valaki a fumblikért aki akar. Őt is meg Lynn-t is. Chargers legnagyobb melléhúzása, nagyobb, mint amikor az elmúlt 40 év legrosszabb OC-jét kineveztük Frank Reich személyében. Azt sem tudom mi a szerepe, mert se offensebe se defense nem szól bele. Egyetlen pozitív része, hogy a legolcsóbb HQ volt. Egyes szagértők meg Lynnt már tavaly is meg idén is az év edzőjének nevezik, jézus úr isten.
több mint 6 éve
Nekem 2006 körül lett a második kedvencem a csapat, ha nem mi játszottunk, akkor mindig szurkoltam a Chargersnek, de valahogy mindig az az ember érzése, hogy a végén úgyis elcseszik :/Pedig ha valaki, akkor Rivers megérdemelne egy jó szereplést

