Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bradley szerződése lejár, előkelő helyen is van állítólag több csapat wishlistjén.
Szvsz nem végzett rossz munkát, a front7-be kell DT meg LB azt már a rush D sem lesz reménytelen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Pro Bowl:
Rivers QB,
KA13 WR,
Bosa DE, (kezdő)
Hayward CB

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
Nem amúgy, nálam is x-es a meccs, de a több szerelés miatt eredményesebb Bosa...na meg őt amcsiban hypolják, mióta a ligába került. (Más kérdés, hogy van miért hypolni a vaddisznaját 😊 )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
Bosa fehér, Ingram nem.
empty taxi
stez te vagy az?
Sixo
Stez válasza az lett volna, hogy igen, te vagy a buzi 😊😊😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
Bosa fehér, Ingram nem.
empty taxi
stez te vagy az?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
Bosa fehér, Ingram nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
...Bosa elképesztően tehetséges, és bajusszal kezd hasonlítani Kampmanra. 😊
Helmut Zimmer
Nem azt mondom ,hogy nem tehetséges, hanem , hogy idén mi is az amivel jobb lett volna Ingramnél ? Ingramet már annyira rég óta lebecsüli mindenki. Emlékszem amikor még 3-4ben Attaochu-t lett fényezve helyette. És nála nem lehet homérkedéssel vádolni, mert már egyetemen sem szerettem.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
...Bosa elképesztően tehetséges, és bajusszal kezd hasonlítani Kampmanra. 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Most olvasom ,hogy Henry Hunternek leszakadt a veséje. Elég csúnyán hangzik, jobbulást neki és reméljük nem lesz kihatása a karrierjére.
Sixo
KA13 is visszajött ilyenből, szal ez nem ritka errefelé.
| Mondjuk nem tudnék olyan sportsérülést mondani, ami nem esett meg Chargers-játékossal az elmúlt években 😀 |
empty taxi
Luck is átesett egy ilyenen, akkor sérült meg a válla, amikor próbálta elkapni futtában a veséjét.

Morbid humort félretéve, ezzel asszem egy gond van, a Mile High-on nem nagyon lehet így játszani. Ha jól emlékszem, talán egy Steelers safety volt mindig out emiatt Denverben.
somoskovig
Ryan Clarkról van szó, de ő sarlósejtes vérszegénységben szenvedett. Ez a betegség arról szól, hogy a vörösvértestek kóros formájú hemoglobint tartalmaznak, amelyek így kevesebb oxigént tartalmaznak, ettől a vörösvértestek sarló alakúva válnak. Mivel ezek a károsodott sejtek merevek, a kis vérereken való áthaladáskor szétesnek, vérszegénységet, vérkeringési zavart és csökkent oxigén-ellátottságot okozva. A deformált sejtek a lépet, a veséket, az agyat, a csontokat és a többi szervet is károsítják.
empty taxi
Köszi, akkor rosszul emlékeztem. 😊

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most olvasom ,hogy Henry Hunternek leszakadt a veséje. Elég csúnyán hangzik, jobbulást neki és reméljük nem lesz kihatása a karrierjére.
Sixo
KA13 is visszajött ilyenből, szal ez nem ritka errefelé.
| Mondjuk nem tudnék olyan sportsérülést mondani, ami nem esett meg Chargers-játékossal az elmúlt években 😀 |
empty taxi
Luck is átesett egy ilyenen, akkor sérült meg a válla, amikor próbálta elkapni futtában a veséjét.

Morbid humort félretéve, ezzel asszem egy gond van, a Mile High-on nem nagyon lehet így játszani. Ha jól emlékszem, talán egy Steelers safety volt mindig out emiatt Denverben.
somoskovig
Ryan Clarkról van szó, de ő sarlósejtes vérszegénységben szenvedett. Ez a betegség arról szól, hogy a vörösvértestek kóros formájú hemoglobint tartalmaznak, amelyek így kevesebb oxigént tartalmaznak, ettől a vörösvértestek sarló alakúva válnak. Mivel ezek a károsodott sejtek merevek, a kis vérereken való áthaladáskor szétesnek, vérszegénységet, vérkeringési zavart és csökkent oxigén-ellátottságot okozva. A deformált sejtek a lépet, a veséket, az agyat, a csontokat és a többi szervet is károsítják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Most olvasom ,hogy Henry Hunternek leszakadt a veséje. Elég csúnyán hangzik, jobbulást neki és reméljük nem lesz kihatása a karrierjére.
Sixo
KA13 is visszajött ilyenből, szal ez nem ritka errefelé.
| Mondjuk nem tudnék olyan sportsérülést mondani, ami nem esett meg Chargers-játékossal az elmúlt években 😀 |
empty taxi
Luck is átesett egy ilyenen, akkor sérült meg a válla, amikor próbálta elkapni futtában a veséjét.

Morbid humort félretéve, ezzel asszem egy gond van, a Mile High-on nem nagyon lehet így játszani. Ha jól emlékszem, talán egy Steelers safety volt mindig out emiatt Denverben.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most olvasom ,hogy Henry Hunternek leszakadt a veséje. Elég csúnyán hangzik, jobbulást neki és reméljük nem lesz kihatása a karrierjére.
Sixo
KA13 is visszajött ilyenből, szal ez nem ritka errefelé.
| Mondjuk nem tudnék olyan sportsérülést mondani, ami nem esett meg Chargers-játékossal az elmúlt években 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
Most olvasom ,hogy Henry Hunternek leszakadt a veséje. Elég csúnyán hangzik, jobbulást neki és reméljük nem lesz kihatása a karrierjére.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nálam a Titans mindkétszer kikap, a Jaguars nem fog lefeküdni nekik, szerintem ott nem lesz pihentetés.
biepet
Ezt nem is értem, ha mi vagy a steelers bukik egyet és ők nyerik mindkettőt akkor övéké a hazai pálya,
több mint 6 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
Szégyenteljes teljesítményt sikerült nyújtanunk. Hogy akarunk PO résztvevők lenni, ha az alapszakasz fontos meccsén nem tudunk legalább tudásunknak megfelelően játszani, és még csak extrákról sem beszélek. Sajnos jól megvertük magunkat...
9-7 lehet a vége, de sajnos szerintem ez pont kevés lesz a rájátszáshoz.
Chargers LT
Én pedig pont úgy nézegetem az állást, hogy papírforma eredmények esetén az AFC-ben mindkét WC helyen lévő csapat ki fog cserélődni.
biepet
Hát papírforma alapján az egyik WC hely az a Baltimore-é szinte biztosan, Buffalo jövő héten kikap Bostonba, majd megy a motiválatlan Miamihoz ( bár őket volt szerencsém megnézni élőben a Pats ellen, nehéz eldönteni hogy a Monday Night hajtotta őket vagy a Patsat akarták megcsípni). Lényeg hogy kinéz sztem a Billsnek egy 9-7! Ha jól emlékszem azonos mérleg alapján volt már a két csapat és úgy is előrébb rangsorolták a Billst!
Tennessee idegenbe kikap valószinű Los Angelesben mivel a Ramsnek kell még a biztos csoportgyőzelemhez az a meccs, de utána fogadják a már bejutott Jagset! Sztem ott nem első sorokkal fog már kiállni a Jaguars..Mivel jobb se rosszabb seedbe nem kerülhet a Jags papírforma eredmények alapján...ezért nekik az a meccs mindegy! Ergo ha jól számolok akkor a Tennessee is 9-7el fog zárni ha más nem a divizión belül lesz akik nálunk jobbak lesznek ergo a végső következtetés hogy ebből more nem lesz PO
Petila
Nálam a Titans mindkétszer kikap, a Jaguars nem fog lefeküdni nekik, szerintem ott nem lesz pihentetés. A többit én is így gondolom. Így 5. Ravens 10-6 6. Chargers 9-7 7. Bills 9-7. 8. Titans 8-8.
több mint 6 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Szégyenteljes teljesítményt sikerült nyújtanunk. Hogy akarunk PO résztvevők lenni, ha az alapszakasz fontos meccsén nem tudunk legalább tudásunknak megfelelően játszani, és még csak extrákról sem beszélek. Sajnos jól megvertük magunkat...
9-7 lehet a vége, de sajnos szerintem ez pont kevés lesz a rájátszáshoz.
Chargers LT
Én pedig pont úgy nézegetem az állást, hogy papírforma eredmények esetén az AFC-ben mindkét WC helyen lévő csapat ki fog cserélődni.
biepet
Hát papírforma alapján az egyik WC hely az a Baltimore-é szinte biztosan, Buffalo jövő héten kikap Bostonba, majd megy a motiválatlan Miamihoz ( bár őket volt szerencsém megnézni élőben a Pats ellen, nehéz eldönteni hogy a Monday Night hajtotta őket vagy a Patsat akarták megcsípni). Lényeg hogy kinéz sztem a Billsnek egy 9-7! Ha jól emlékszem azonos mérleg alapján volt már a két csapat és úgy is előrébb rangsorolták a Billst!
Tennessee idegenbe kikap valószinű Los Angelesben mivel a Ramsnek kell még a biztos csoportgyőzelemhez az a meccs, de utána fogadják a már bejutott Jagset! Sztem ott nem első sorokkal fog már kiállni a Jaguars..Mivel jobb se rosszabb seedbe nem kerülhet a Jags papírforma eredmények alapján...ezért nekik az a meccs mindegy! Ergo ha jól számolok akkor a Tennessee is 9-7el fog zárni ha más nem a divizión belül lesz akik nálunk jobbak lesznek ergo a végső következtetés hogy ebből more nem lesz PO
több mint 6 éve
biepet San Francisco 49ers Michigan State Spartans 14
Szégyenteljes teljesítményt sikerült nyújtanunk. Hogy akarunk PO résztvevők lenni, ha az alapszakasz fontos meccsén nem tudunk legalább tudásunknak megfelelően játszani, és még csak extrákról sem beszélek. Sajnos jól megvertük magunkat...
9-7 lehet a vége, de sajnos szerintem ez pont kevés lesz a rájátszáshoz.
Chargers LT
Én pedig pont úgy nézegetem az állást, hogy papírforma eredmények esetén az AFC-ben mindkét WC helyen lévő csapat ki fog cserélődni.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Denzel Perryman idei játéka erősen kérdéses, az MRI után. Hamstring húzódás.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nah csak megsérült mindenki.
We are Chargers pamparampampampam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szégyenteljes teljesítményt sikerült nyújtanunk. Hogy akarunk PO résztvevők lenni, ha az alapszakasz fontos meccsén nem tudunk legalább tudásunknak megfelelően játszani, és még csak extrákról sem beszélek. Sajnos jól megvertük magunkat...
9-7 lehet a vége, de sajnos szerintem ez pont kevés lesz a rájátszáshoz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a csend a csapat háza táján, aminek én spec. örülök, legalább remélhetőleg jól felkészültek leszünk. Most szeptemberrel ellentétben nem tudom elképzelni, hogy sima KC legyen. Sőt, vagy mi verjük meg őket, vagy mi magunkat... Eddig bírtuk a nyomást, most meg kell lépni az uccsó lépcsőfokot...
Akárhogy is számolok, kell ez a meccs, mert WC helyről valószínűleg pont mi fogunk lecsúszni különben 9-7-el is. Mondjuk nyilván van rá kiszámolós magyarázat, de nem vágom, a Bills hogy van előttünk azonos mérleggel.
Chargers LT
Pl verték a KCt ti meg nem.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nagy a csend a csapat háza táján, aminek én spec. örülök, legalább remélhetőleg jól felkészültek leszünk. Most szeptemberrel ellentétben nem tudom elképzelni, hogy sima KC legyen. Sőt, vagy mi verjük meg őket, vagy mi magunkat... Eddig bírtuk a nyomást, most meg kell lépni az uccsó lépcsőfokot...
Akárhogy is számolok, kell ez a meccs, mert WC helyről valószínűleg pont mi fogunk lecsúszni különben 9-7-el is. Mondjuk nyilván van rá kiszámolós magyarázat, de nem vágom, a Bills hogy van előttünk azonos mérleggel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀