Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve
Nem hinném, hogy valaki attól, hogy a kötelezőket berúgja jó rúgó lenne. Az meg ,hogy ezen ment el szezonunk vagy Coltsnak meccs (amin azért vitatkozhatnánk) nem érzem, hogy köze lenne ahhoz, hogy milyen teljesítménytől nevezünk jónak egy rúgót.Jó azért, Long mit rúgott be 1 hete? 3XP-t, meg egy 40 yardosat. Azt még azért egyetem rúgók is képesek megoldani.Olyan rég volt már, amikor ezen ment el meccsetek? Btw, most ezen ment el a Coltsnak 😊
Sixo
Wyatt
több mint 6 éve
Jó azért, Long mit rúgott be 1 hete? 3XP-t, meg egy 40 yardosat. Azt még azért egyetem rúgók is képesek megoldani.Olyan rég volt már, amikor ezen ment el meccsetek? Btw, most ezen ment el a Coltsnak 😊
Sixo

több mint 6 éve
Jó azért, Long mit rúgott be 1 hete? 3XP-t, meg egy 40 yardosat. Azt még azért egyetem rúgók is képesek megoldani.
több mint 6 éve
Ty Long folytatja kicker karrierjének felfuttatását, míg felhívtuk a practice squadból Andre Patton-t, Mike Williams erősen limitált lesz. Ha Ty Long ma is jó lesz, akkor abban az utópisztikus helyzetben leszünk, hogy lesz 2(!) jó kickere a csapatnak.
Szerkesztette: Gabesz92
több mint 6 éve
Biztos jól fog dobálni Matty Bosaval meg Ingrammel a szájában.Nana, azért Hockensonnál kinéz a 120 yard.Schefter szerint 4-6 hetet hagyhat Henry.Ellenünk elég lesz a takarítőnő meg a szertáros bácsi is.
Michael Davis, Rochell és Mike W sem edz ma. Perryman és Jatavis limitált. CB és LB sor is kiürült sérülések miatt.
Sixo
Bazzani
Szoros lesz.
Chargers LT
több mint 6 éve
Nana, azért Hockensonnál kinéz a 120 yard.Schefter szerint 4-6 hetet hagyhat Henry.Ellenünk elég lesz a takarítőnő meg a szertáros bácsi is.
Michael Davis, Rochell és Mike W sem edz ma. Perryman és Jatavis limitált. CB és LB sor is kiürült sérülések miatt.
Sixo
Bazzani
Szoros lesz.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers injury report -- DNP: Michael Davis (hamstring), Hunter Henry (knee), Isaac Rochell (concussion), Roderic Teamer (hamstring), Mike Williams (knee). LIMITED: Michael Badgley (right groin), Jatavis Brown (ankle), Geremy Davis (hamstring), Denzel Perryman (ankle).www.youtube.com/watch?v=eRaancbvLlo
több mint 6 éve
Schefter szerint 4-6 hetet hagyhat Henry.Ellenünk elég lesz a takarítőnő meg a szertáros bácsi is.
Michael Davis, Rochell és Mike W sem edz ma. Perryman és Jatavis limitált. CB és LB sor is kiürült sérülések miatt.
Sixo
több mint 6 éve
Schefter szerint 4-6 hetet hagyhat Henry.Michael Davis, Rochell és Mike W sem edz ma. Perryman és Jatavis limitált. CB és LB sor is kiürült sérülések miatt.
több mint 6 éve
MIkor sérült meg? Nem emlékszem a meccsen olyan pillanatra amikor őt kellett volna ápolni, vagy hasonló...Kívánom, hogy minél hamarabb kikerüljetek ebből az injury bug ördögi körből. Bosszantó, hogy egy ilyen jó csapat és állandóan ez megy most már évek óta...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ez a Hunter sérülés egyszerűen hihetetlen... Csóri ember. Na meg mi...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers TE Hunter Henry (knee) suffered a tibea plateau fracture to his left knee.Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nem véletlen sajnáltam, hogy elment Tyrell Williams. Megmutatta, hogy valid WR sima kezdőként is. Sima lesz neki az 1000y.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bezzeg a kis Scotty fiú, ő egészen fantasztikus a falban! 😊Mint ahogy megígérte Lynn, pályán láthattuk Forrest Lamp-et. 2 teljes snapre, mint 6 falember. Nem tudom egyre jobban érdekel a mellőzésének az oka. Annyira nem lehet rossz, hogy még kipróbálni sem akarjuk 1 meccsen. Valami szövődmény sérülés? Vagy tényleg dugott valakinek a feleségével a felsővezetésből ?Nem eü oka van.
Sixo
Egyszerűen nem tartják elég jónak. Ami néhány kezdőt nézve vicces.
Bazzani
Már tavaly sem értettem, hogy amikor felépült a sérülésből akkor miért nem kapott egy kis szerepet legalább. Idén meg aztán végképp azt hittem, hogy kezdő lesz, így meg főleg, hogy úgy kell összekukázni az embereket.
több mint 6 éve
Mint ahogy megígérte Lynn, pályán láthattuk Forrest Lamp-et. 2 teljes snapre, mint 6 falember. Nem tudom egyre jobban érdekel a mellőzésének az oka. Annyira nem lehet rossz, hogy még kipróbálni sem akarjuk 1 meccsen. Valami szövődmény sérülés? Vagy tényleg dugott valakinek a feleségével a felsővezetésből ?Nem eü oka van.
Sixo
Egyszerűen nem tartják elég jónak. Ami néhány kezdőt nézve vicces.
több mint 6 éve
Mint ahogy megígérte Lynn, pályán láthattuk Forrest Lamp-et. 2 teljes snapre, mint 6 falember. Nem tudom egyre jobban érdekel a mellőzésének az oka. Annyira nem lehet rossz, hogy még kipróbálni sem akarjuk 1 meccsen. Valami szövődmény sérülés? Vagy tényleg dugott valakinek a feleségével a felsővezetésből ?
több mint 6 éve
No azt tán még Rivers papa is megvárja. Aztán majd jön vmelyik kölke irányítani 😊
több mint 6 éve
Offense legjobb PFF gradejei: Austin Ekeler 82.7
Keenan Allen 73.2
Mike Pouncey 68.3
Derek Watt 68
Justin Jackson 67.4
.
.
.
Trent Scott 37.3
Védő oldal:
Joey Bosa 87.3
Desmond King 72.6
Uchenna Nwosu 69.1
Brandon Mebane 67.4
Jaylen Watkins 65.6
.
.
.
Jerry Tillery 35.1
több mint 6 éve
Perpill 3 egészséges cornerünk van, meccs közben Michael Davis és Desmond King is megsérült. Nem lenne meglepő ha érkezne egy új CB a rosterre, vagy PS-ből felhoznánk egyet. Badgley valszeg a Linos ellen sem fog játszani. Mike W térdét most vizsgálják.
több mint 6 éve
O-Line, D-Line kuka. Run D kuka. Sérülésekkel megint jól megszívhatjuk, bár azért talán Mike Williams sérülése nem vészes. Trent Scott helyett viszont jó lenne ha bevennénk valakit a közönségből, aki kicsit nagyobb darab.Ekeler & Jackson állat volt. Riverst nem hibáztatom nagyon a pick miatt, mert azt azért nem láttam jönni, hogy egy kézzel lekapja a Jóskagyerek Allen elől. Védelmet össze kell szedni aztán jó lesz ez. Plusz ugye nekem is az a legnagyobb pozitívum, hogy tavalyig az ilyen meccsek fix bukók voltak, most viszont OT-ben behúztuk.
több mint 6 éve
Legközelebb nem szabad visszaengedni egy ilyen csapatot. Pozitív, hogy tavalyig minden ilyen meccset kb elveszítettünk, tavaly és ezt viszont nyerjük. Remélem megfordult végleg a "szerencsénk."
Gordon meg Ekeler láttán átgondolhatja a dolgokat.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀