Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve
Hát ez nagyon keserves win volt, nagyon rossz benyomást keltett elsőre a csapat. Ami még nagyobb baj azok a sérülések. Az eddig 4 kiesett kezdőhöz jött még Mike Williams sérülése, nem nézett ki jól. Ingram, Square is lent maradt egy időre. Sokat kell javulni ha PO-t akarunk.
több mint 6 éve
A Colts DL nem piskóta, lehet itt baj.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nagy szívás, hogy nincs Badgley, de így is kötelező a győzelem, ha már nincs Luck.Könnyebb a sorsolásunk, mint a KC nek, ezt ki kell használni.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Badgley doubtful, szóval Long lesz a kicker is és Tyrod a holder.
több mint 6 éve
Lehet Ty Long fogja a kicker feladatok is ellátni a Colts ellen.
több mint 6 éve
Jó kis tweet 😁twitter.com/ChargersHype/status/1169774624692813824?s=09
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Az Eagles állítólag felajánlotta Jordan Howardot Gordonért, Teleszkóp azt mondta h köszi nem.Andre Dilliard + Howard és deal !
empty taxi
több mint 6 éve
Az Eagles állítólag felajánlotta Jordan Howardot Gordonért, Teleszkóp azt mondta h köszi nem.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Állítólag 1. + 5. kört akarunk Gordonért, ő meg évi 13 misis fizetést. Sok olyan csapat lesz akiknek ezen feltételek megfeleljek így szeptemberben.Ha T-Rich anno bustként 1. körért ment tovább, akkor van esély 😀 Csak egy hülye GM kell...vagy hívjuk fel Houstont 😊
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Állítólag 1. + 5. kört akarunk Gordonért, ő meg évi 13 misis fizetést. Sok olyan csapat lesz akiknek ezen feltételek megfeleljek így szeptemberben.
több mint 6 éve
Pouncey kapott 1 éves hosszabbítást 9 misiért.Az biza szomorú
Beki
Én mégis azt mondom, hogy Rivers lesz az MVP, a Chargers meg ismét remek lesz 😊Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Nem mellesleg sztem James hiánya is jobban fel fog tűnni a vártnál a D#ben.
Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.
empty taxi
A nagy szakik kiugró szezont várnak tőletek, hát én olyankor ráncolom a homlokom kicsit.
Bazzani

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Pouncey kapott 1 éves hosszabbítást 9 misiért.
több mint 6 éve
A legfontosabbat kihagytad. Már nem kell tartani attól, hogy Hayes Pullard pályára lép! 😊James hiánya feltűnhet, bár teszem hozzá a front7 még jobb lehet, mint tavaly. DT-ben Justin Jones másodévesen nagyobb impacttal fog bírni, érkezett még Tillery is.Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Nem mellesleg sztem James hiánya is jobban fel fog tűnni a vártnál a D#ben.
Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.
empty taxi
A nagy szakik kiugró szezont várnak tőletek, hát én olyankor ráncolom a homlokom kicsit.
Bazzani
Plusz ami még fontosabb az Thomas Davis jelenléte az LB-sorban, mint rutinos vezér sztem mind a pályán mind az öltözőben fog számítani jelenléte. | Ha csak meg nem sérül... |
empty taxi
több mint 6 éve
James hiánya feltűnhet, bár teszem hozzá a front7 még jobb lehet, mint tavaly. DT-ben Justin Jones másodévesen nagyobb impacttal fog bírni, érkezett még Tillery is.Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Nem mellesleg sztem James hiánya is jobban fel fog tűnni a vártnál a D#ben.
Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.
empty taxi
A nagy szakik kiugró szezont várnak tőletek, hát én olyankor ráncolom a homlokom kicsit.
Bazzani
Plusz ami még fontosabb az Thomas Davis jelenléte az LB-sorban, mint rutinos vezér sztem mind a pályán mind az öltözőben fog számítani jelenléte. | Ha csak meg nem sérül... |

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Nem mellesleg sztem James hiánya is jobban fel fog tűnni a vártnál a D#ben.
Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.
empty taxi
A nagy szakik kiugró szezont várnak tőletek, hát én olyankor ráncolom a homlokom kicsit.
több mint 6 éve
Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Ti úgy is októberben szoktátok kezdeni a szezont leghamarabb, addigra majd minden rendeződik...
Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.
empty taxi
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Baljós előérzetem van az O-val kapcsolatban.Ami működhet az a dink and dunk, csak az is nehezebb lesz megfelelő futójáték nélkül, már pedig az OL szar, az RB1 meg hiányzik.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gordon Remélem hogy vagy észhez tér,vagy talál magának csapatot előbb vagy utóbb,mert elhoztam Fantasyban 5.kör körül és vele enyhén szólva nőnének az esélyeim.Nagyon sokan aggódnak itt a fantasy csapatod miatt.
DrChef
több mint 6 éve
Az utolsó majd kapcsolja FEL a lámpát. 😊@evansilva: #Chargers Week 1 Offensive Line:Lynn állítólag azt mondta, hogy rotálni fogja Lampet, mert nem fél attól, hogy megborulni a chemistry ettől az O-lineban.
LT Trent Scott (2nd-year UDFA, 125 career snaps)
LG Dan Feeney (PFF's No. 80 OG out of 81 last yr)
C Mike Pouncey (No. 29 out of 39 centers)
RG Michael Schofield (Negatively graded in both pass & run block)
RT Sam Tevi (No. 78 out of 80 OTs)
Forrest Lamp megölhette valakinek a családját a vezetőségben.
Bazzani
"This is year three, it’s not like this is a rookie. This is year three and, like I said, I’m very confident in what (Lamp) did and has done far.”= Soha nem látjuk 😀
Gabesz92
több mint 6 éve
Gordon Remélem hogy vagy észhez tér,vagy talál magának csapatot előbb vagy utóbb,mert elhoztam Fantasyban 5.kör körül és vele enyhén szólva nőnének az esélyeim.
Szerkesztette: Chef a'la Laci pecsenyés
Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 6 éve
@evansilva: #Chargers Week 1 Offensive Line:Lynn állítólag azt mondta, hogy rotálni fogja Lampet, mert nem fél attól, hogy megborulni a chemistry ettől az O-lineban.
LT Trent Scott (2nd-year UDFA, 125 career snaps)
LG Dan Feeney (PFF's No. 80 OG out of 81 last yr)
C Mike Pouncey (No. 29 out of 39 centers)
RG Michael Schofield (Negatively graded in both pass & run block)
RT Sam Tevi (No. 78 out of 80 OTs)
Forrest Lamp megölhette valakinek a családját a vezetőségben.
Bazzani
"This is year three, it’s not like this is a rookie. This is year three and, like I said, I’m very confident in what (Lamp) did and has done far.”= Soha nem látjuk 😀
több mint 6 éve
@evansilva: #Chargers Week 1 Offensive Line:LT Trent Scott (2nd-year UDFA, 125 career snaps)
LG Dan Feeney (PFF's No. 80 OG out of 81 last yr)
C Mike Pouncey (No. 29 out of 39 centers)
RG Michael Schofield (Negatively graded in both pass & run block)
RT Sam Tevi (No. 78 out of 80 OTs)
Forrest Lamp megölhette valakinek a családját a vezetőségben.
több mint 6 éve
Gordon ügy kapcsán merült fel bennem a kérdés, hogy ez az egész mennyire az ő ötlete volt és mennyire az ügynöke bujtotta fel. Gordon olyan nyugisabb, csöndes gyereknek tűnt, meglepő számomra az egész, nem feltétlen gondoltam volna, hogy még képes lenne a 10. meccsig is akár holdoutolni. Ügynök csak pénz lát és azt, hogy ez mostanság nagyon jövedelmező, rengeteg csapat beadja a derekét a holdoutoló játékosoknak. És hát nem nehéz pénz vonalán lyukat beszélni az azt csak limitáltan látó játékosok fejébe.
Szerkesztette: Sixo