Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve
Ekeler fantasy tulajok dorzsolhetik a kezuket
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
McCoynak mar tavaly lefott a kave, egyaltalan ne band. Mondjuk en Gordont sem bannam, ha ennyit akar maganak

több mint 6 éve
Chargers roster cuts: Released -- DE Patrick Afriyie, OL Larry Allen Jr., OL Chris Brown, OL Blake Camper, DE Thomas Costigan, FB Jeremy Cox, OL Spencer Drango, WR Malachi Dupree, RB Derrick Gore, DB Kemon Hall, DT Reggie Howard, TE Ben Johnson, QB Cardale Jones, DE Anthony Lanier, CB Bradford Lemmons, WR Justin Liggins, TE Vince Mayle, DT TY McGill, OL Jamar McGoster, WR Jason Moore, RB Detrez Newsome, P Tyler Newsome, WR Andre Patton, S Adarius Pickett, DB Rodney Randle, CB Jeff Richards, WR Artavis Scott, WR Jordan Smallwood, DB Arrion Springs, OL Tanner Volson, S Jalen Watkins, OL Brant Weiss, LB Kyle Wilson, LB Elijah Zeise.
Aki talán meglepő lehet, hogy lemaradt: Artavis Scott, Spencer Drango.
8 LB-t nem tudom értelmezni, pláne amikor 5-6 DBel állunk fel. Egbule és Dzubnar kettősből mind2 meglepő nekem, bár utóbbi ST vezér. Trevor Williamsról azt híresztelték, hogy IRen is kezdheti a szezont, az, hogy most itt van nem tudom, hogy jó vagy rossz jel. És hát a 3 NT is soknak tűnik, Square tavaly is bőven átlag alatti volt.
Szerkesztette: Sixo
több mint 6 éve
Source: Chargers allowing Gordon to seek trade https://t.co/Rp1IhHbcSg
— Eric Williams (@eric_d_williams) August 31, 2019
több mint 6 éve
Ezzel egyet is értek. De semmi ilyennek nem örülök.Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.Hát ahogy tavaly játszott én maradnék a keretben lévő futóknál. Amúgy mind Justin Jackson mind Troymaine Pope nagyon jól teljesített az offseasonben. Ott van Ekeler is, szerintem nem a futókon fog elmenni a dolog.
Chargers LT
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.Hát ahogy tavaly játszott én maradnék a keretben lévő futóknál. Amúgy mind Justin Jackson mind Troymaine Pope nagyon jól teljesített az offseasonben. Ott van Ekeler is, szerintem nem a futókon fog elmenni a dolog.
Chargers LT
több mint 6 éve
Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Gordont mégis cserélnénk. Éppen időben...A Texans meg nem várt, és tradelt Hydeért. Lehet megkaphattátok volna érte Wattot, Watsont vagy legalább Mercilust vagy Gipsont Derwin James pótléknak.
empty taxi
több mint 6 éve
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.Okungnál nagyobb a baj, 6 hétig nem lesz elvileg.
Sixo
több mint 6 éve
Gordont mégis cserélnénk. Éppen időben...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.Vannak kétségeim afelől h Okung fog-e még valaha futballozni.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.
több mint 6 éve
Nagyon tartottam az első Colts meccsről, mert hiába 1. forduló, sima PO harc lesz a Coltsszal ... Gondoltam tegnap.Most meg csak veszíthetünk rajta. Mert Brissett ellen azért muszáj lenne nyerni. Ez nem nagyképűseg, mert SBra hajtunk vagy mi.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
D. Inman régi cimbora a fedélzeten 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Ez valszeg anno nektek jobban fájt, mint nekünk Painter
www.youtube.com/watch?v=UAL5X3TRA2A
JSanyo
Láttam Twitteren délután, nem akartam elrontani a wellnesezésemet, úgyhogy görgettem tovább.
több mint 6 éve
Ez valszeg anno nektek jobban fájt, mint nekünk Painterwww.youtube.com/watch?v=UAL5X3TRA2A
több mint 6 éve
Tegnap Stick nem nagyon tetszett. de legalább Troymaine Pope megmentette az FCS becsületét azzal a remek punt return TD-vel.
több mint 6 éve
Nem volt ez rossz tegnap, viszont az O-line borzalom. Cardale Jones meg TT még elszaladgált ott jobbra balra, de Rivers gyanúsan nem fog tudni mit csinálni, ha 1 másodperc alatt odaérnek hozzá.
több mint 6 éve
Csak a szokásos.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Schefter szerint december végére vagy ha lesz playoffra visszajöhet majd szegény Derwin James. több mint 6 éve
DJ csizmában...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM