Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 6 éve
😁"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Long ugye kicker is volt a CFL-ben, 3-ból 2 meccsen eddig magabiztos, mondjuk az 1 vakvágány az a győzelembe került a Lions ellen.Szvsz az játszik bele h fél védelem dögrováson onnan nem lehet kivágni senkit sem, mert a többség néhány hét és felépül, így az IR is f@szság lenne.
Támadóoldalon meg Gordon visszatérésével valszeg egy futó repül, TE-t amíg nem épül fel Henry szintén nem kellene kivágni.
Az 5 WR az egyébként se sok, onnan szintén nem lehet kimozdítani senkit.
A QB-knél T-Mobile annál jobb backup minthogy szezon közben kivágd, a Stick-projektet meg érthető h nem akarják elengedni.
OL-ben 8 ember van 53-ban, az ugyanaz, mint a WR-eknél.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ezt értem. De miért nem igazoltok egy kickert, amíg sérült. Ennyire mozdíthatatlan mindenki az 53-as rosteren?
Szerkesztette: gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Meddig bohóckodtok még Badgleyvel? Miért nem jön inkább új kicker?Röviden és tömören: mert ő betalál a póznák közé, Lambo óta az egyetlen, akinek ez sikerül rendszeresen Chargers-mezben.
gabokocka

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Meddig bohóckodtok még Badgleyvel? Miért nem jön inkább új kicker?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Melvin Gordon ma visszatér edzeni. Ez is egy eredményes holdout volt. Most az egyszer hallgatnia kellett volna O.J.-re. 😊 😊 😊
twitter.com/iktriad/status/1177039224119484416
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Sziasztok Fantasy miatt kérdezném Teamer most nálatok a SS? Mert ugye ö Volt fent hétvégén ebben a pozícióban. Köszönöm a segítséget.Igen. Amíg Hámész jövőre vagy legjobb esetben december végén visszatér. Perpill 3 safetynk van, abból 2 inkább FS, Adderley viszont egyenlőre nem vette még fel az nfl ritmusát, nem nagyon van pályán.
Toto21
több mint 6 éve
Sziasztok Fantasy miatt kérdezném Teamer most nálatok a SS? Mert ugye ö Volt fent hétvégén ebben a pozícióban. Köszönöm a segítséget.
több mint 6 éve
Nem tudom milyen meccset néztél, ahol a Chargers bő egy lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. Ajándékoztunk az elején egy TD-t + kihagytunk egy FG + extra pontot és még így is 7 ponttal nyertünk...Nem az eredményre gondoltam, azt láttam én is. Az overall benyomásra, a roster minőségére, a potenciálra. Láttam nem csak a tegnapi, de a Chargers összes idei meccsét (meg a tavalyi összeset, meg az azelőtti évi majdnem mindet). És láttam a Texans összes idei és tavalyi, meg azelőtti meccsét is. Van egy össz-benyomásom arról, hogy melyik csapat mekkora potenciállal rendelkezik (beleértve a szakmai stábot is), és az alapján a benyomás alapján a Chargers egy lépcsővel jobb csapat a Texansnál. Egyébként úgy gondolom, hogy a Coltsnál is egy lépcsővel jobbak, pedig idegenben mi is OT-ig jutottunk, és ha Vinny nem hagy ki mindent ami kapura rúgható, akkor lehet, hogy nyertünk is volna. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a Chargers jobb csapat. És a Lionsnál is jobb.
Én azt mondanám kb. egyformán erősnek tűnt a két csapat, hasonló nagy bakikkal. A döntő Benjamin dropja volt, aminek sima TD-nek kellett volna lennie.
DC
Éppen ezért nem értem azt ami történik velük.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Chargers visszaállt a két évvel ezelőtti állapotba. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem sikerül meccset nyerni. Korábban a sérülésekre fogtam, volt is rá ok, de már nem hiszem, hogy csak erről van szó.Nem tudom milyen meccset néztél, ahol a Chargers bő egy lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. Ajándékoztunk az elején egy TD-t + kihagytunk egy FG + extra pontot és még így is 7 ponttal nyertünk...
A tegnapi Chargers sérültekkel együtt is legalább egy bő lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. És fura módon ez még a pályán is látszott. Legalábbis a meccs nagy részében. És mégsem sikerült nyerni. Időnként van ilyen, de ennyire rendszeresen?
peterk2005
Én azt mondanám kb. egyformán erősnek tűnt a két csapat, hasonló nagy bakikkal. A döntő Benjamin dropja volt, aminek sima TD-nek kellett volna lennie.
Szerkesztette: DC
több mint 6 éve
A Chargers visszaállt a két évvel ezelőtti állapotba. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem sikerül meccset nyerni. Korábban a sérülésekre fogtam, volt is rá ok, de már nem hiszem, hogy csak erről van szó. A tegnapi Chargers sérültekkel együtt is legalább egy bő lépcsővel jobb csapat, mint a Texans. És fura módon ez még a pályán is látszott. Legalábbis a meccs nagy részében. És mégsem sikerült nyerni. Időnként van ilyen, de ennyire rendszeresen?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
twitter.com/eric_d_williams/status/1175910790764752897Pont ez jutott eszembe nekem is hogy jól müködik a half time adjusment! ... | Az ellenfeleknél 😕 |
Sixo
több mint 6 éve
Isten barma banda.Ha Long ma is úgy fog szórni mint az átlag részeg hugyozás közben, akkor simán kikaphatunk.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ha ilyen ütemben hullik tovább a banda 9-7 sem lesz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ez a hülye vereség még sokba kerülhet. De nekünk jó, hogy a Steelers valszeg kiszállt a PO versenyből.Több ilyen vereség viszont nem fér bele, mert szerintem a 9-7 nem lesz elég POhoz.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
TE Lance Kendricks érkezett. IR-re tettük Adrian Phillipset. Andre Patton WR-től megváltunk és jött a PS-be S Adarius Pickett és DB Tevaughn Campbell.
több mint 6 éve
13/116 8.9 Szerintem kaphatna még néhány bogyeszt meccsenként, mert ez nem olyan rossz átlag^^

több mint 6 éve
Lehet nálunk is a puntert kéne rúgatni. Prater eddig -4 pont.
Only team in NFC not to play in the Super Bowl.