Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Tenorxal értek egyet. Baszott erős roster van itt évek óta,
peach
Dline kivételével melyik a baszott erős része a csapatnak mert lehet rossz helyen keresgélem, de egyetlen egyet sem találok
Blaise
engem is érdekelne...
Rolni
Lehet kukacoskodni, de ez a D-line kb meghatározza az egész védelmet ami ahogy írtam ha van kedve focizni elit. Szvsz a sec is rendben van, csak túl sok nagy játékot szoptak be ami nem tehetségbeli hanem főleg koncentrációs hiba nála. Az o fal tényleg szar, de egy normálisabb qb azért elvileg tud rajtuk emelni, ugyanezt elmindhatom a wr corpsrol is, ami szvsz jobban fog kinézni mint folesokkal mert bradfordokkal. És akkor ugye még ott van gurley. Ha bejön a qb és lesz értelmes passzjáték az +3-4 győzelem lehet a szezonban. A legynagyobb baj amúgy a fischerball, mert sztem a roster nem gyenge. Mint pl. a titansnél...
Szerk. A barron-ogletree lb duót is azonnal vinném a falconsba bármelyik lb helyére...
peach
Nem akarok kukacoskodni, de a baszott erős roster nekem nem azt jelenti, hogy van egy elit csapatrész (DL), egy jó csapatrész (LB) és egy király skill player (RB).

A védelem alapja nagyon rendben van, senki nem vitatja, azt sem, hogy egy jó védelemről beszélünk összességében, de sztem pl a secondary-ban is vannak még kérdések azért.

A támadó oldalon viszont kis túlzással Gurley-t leszámítva csak kérdések vannak. Kinek fog passzolni az új QB, ki fogja megvédeni az új QB-t? Amíg ez nincs rendben nem igazán lesz a futó játék felszabadultabb sztem. Érdemes megnézni mennyit számított nálunk Derek Carr játékában, hogy az elkapó állományát felturbózták. Nagyon nem lesz könnyű rookie irányítóként ezt a támadó egységet sikerre vinni szerintem, főleg, h kevés pick jön mellé segíteni.

Ezzel nem a trade-t akarom bírálni, inkább csak azt az állítást, hogy jó a trade, mert a Rams kerete kurva erős és egy QB hiányzott már csak a sikerhez...
Ha a QB, akit kiválasztanak beválik akkor utólag jó trade lesz ez, emiatt lehet most is azt mondani, gondolni szerintem, hogy jó trade.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...
Wardy
Udv itt 😊
a Rams bandwagon gyakorlatilag egy oximoron 😊😊
FBKrisz
Hát igen kb. 10 éve. Itt az ideje, hogy újra értelmet nyerjen😊
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...
Wardy
Udv itt 😊
a Rams bandwagon gyakorlatilag egy oximoron 😊😊

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa
Az nfl.hu-s időktől követem az oldalt, de a sorozatos eredménytelenség eddig nem hozta meg a kedvemet a regisztrációhoz. Elsősorban Cardinals és Blues fan vagyok, így alig vártam már, hogy bejelentsék a költözést és ne kelljen tovább ennek a csapatnak szurkolni, de aztán mégis itt ragadtam. Old habits die hard...

Szerkesztette: Wardy
több mint 8 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hello mindenkinek!
Ez a trade adta meg az utolsó lökést, hogy végre regisztráljak, ideje felugrani a bandwagonra, amíg még van hely. Én bizakodó vagyok és hiszek benne, hogy Wentz vagy Goff megváltja a világot és kirángat végre minket ebből a 7-9-es középszarból. #fingerscrosssed
Wardy
😀 Welcome...
mit kell megelnem 9ev utan 😀 Rams Bandwagon...atyafaxa

'I BELIEVE'
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Kíváncsivá tettetek ezzel a biznisszel, elvégre nekünk se mindegy miben mesterkedtek. LA megkapta végre a csapatát, szerintem most pár évig lesz türelem az építkezéshez, aztán hajrá ezerrel. Ha tényleg így áll a dolog akkor volt értelme. Persze van benne bőven rizikófaktor, de jó kis bevállalós húzás volt. Azért idén ne is álmodjatok arról hogy megint duplán bezakóztattok minket!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Azért visítva röhögnék ha Fisher is úgy járna az 1/1-es QB-val, mint Lovie Smith 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 024
Szerintem ez baromság volt a Rams részéről. Nekem abszolúte nem tetszik az idei QB class... Szerintem az utóbbi 5 év leggyengébb eresztése van idén. Amúgy sincs most nagy különbség az első 4 helyen rangsorolt QB közt, de ha már ennyire tradelni akartak elég lett volna az 5-6. helyre feljönni. Ez most ilyen all in szagú... Olyan ez mint amikor folyamat buksz és nem jön a lap aztán egy kettes párnak is megörülsz és all in... Nagy mákkal ritkán bejön, de javarészt elbukod... Hát akkor hamarosan show down és kiderül...
Tomcsik
Még a Manuel-Genyó-Glennon-Barkley féle classnál is gyengébb? Sztem simán lehet a Goff-Wentz duónak olyan nyitóéve mint a Winston-Marioata duónak volt tavaly. Vagy pl Bortles-Bridgewater-Manzi-Carr classból sem volt senki úgy hypeolva, mint Luck, vagy akár csak a harmadik Griffin.
LA-be QB kell, és megértem, hogy nem invesztáltak a már említett RG3-ba, a térdsérüléses QB-któl pár évig sztem félni fognak. Hoyer? Esetleg Osweiler 70+millióért? Vagy az idén 34et betöltő Fitzmagic?
Nekem egyre jobban tetszik ez a trade. Tökös. Csak aztán nehogy a végén ne QB-t húzzanak...😊
Borbinho
A Manuel-Genyó class mindennek a legalja volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Rams lean Jared Goff today, but one reason they made trade now was to get two weeks to debate top 2 QBs because "both are going to be good."
Beki
Bullshit.. akkor föltradeltek volna a 3. helyre a draft napján.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem ez baromság volt a Rams részéről. Nekem abszolúte nem tetszik az idei QB class... Szerintem az utóbbi 5 év leggyengébb eresztése van idén. Amúgy sincs most nagy különbség az első 4 helyen rangsorolt QB közt, de ha már ennyire tradelni akartak elég lett volna az 5-6. helyre feljönni. Ez most ilyen all in szagú... Olyan ez mint amikor folyamat buksz és nem jön a lap aztán egy kettes párnak is megörülsz és all in... Nagy mákkal ritkán bejön, de javarészt elbukod... Hát akkor hamarosan show down és kiderül...
Tomcsik
Még a Manuel-Genyó-Glennon-Barkley féle classnál is gyengébb? Sztem simán lehet a Goff-Wentz duónak olyan nyitóéve mint a Winston-Marioata duónak volt tavaly. Vagy pl Bortles-Bridgewater-Manzi-Carr classból sem volt senki úgy hypeolva, mint Luck, vagy akár csak a harmadik Griffin.
LA-be QB kell, és megértem, hogy nem invesztáltak a már említett RG3-ba, a térdsérüléses QB-któl pár évig sztem félni fognak. Hoyer? Esetleg Osweiler 70+millióért? Vagy az idén 34et betöltő Fitzmagic?
Nekem egyre jobban tetszik ez a trade. Tökös. Csak aztán nehogy a végén ne QB-t húzzanak...😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem ez baromság volt a Rams részéről. Nekem abszolúte nem tetszik az idei QB class... Szerintem az utóbbi 5 év leggyengébb eresztése van idén. Amúgy sincs most nagy különbség az első 4 helyen rangsorolt QB közt, de ha már ennyire tradelni akartak elég lett volna az 5-6. helyre feljönni. Ez most ilyen all in szagú... Olyan ez mint amikor folyamat buksz és nem jön a lap aztán egy kettes párnak is megörülsz és all in... Nagy mákkal ritkán bejön, de javarészt elbukod... Hát akkor hamarosan show down és kiderül...

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
ez most mér
petey
mert 😛
ThundersNFL
akkó jó

de komolyan miért?
petey
Folyton csak azok a negatív hullámok... Ha QB-t akartok drafton akkor marad Lynch a papírforma szerint

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
ez most mér
petey
mert 😛
ThundersNFL
akkó jó

de komolyan miért?

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
ez most mér
petey
mert 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
ez most mér

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hello mindenkinek!
Wardy
Üdv közöttünk, de a bandwagonra már ne engedj fel senkit. 😛
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Úgy látom sokan megfeledkeznek egy érdekellentétről, amikor a cserét értékelik.
undisputedly
Mostanra értem ide, de már kifejtetted az én aggodalmamat is. 😊

Innen bűzlik az egész. Nem bánnám én a cserét, sokat hozna egy jó QB, de ismerve Bajuszék eddigi munkájukat, én nem tudom elképzelni, hogy ez ne egy újabb mentség legyen.
"Fiatal franchise QB kell még neki 2-3 év". Stan sz*rok bele Kroenke meg megadja majd nekik. QB draft pláne hozz majd még neki a konyhára, mindenki boldog.

Hiába a 4 év rohadtul nincs itt felépítve semmi, hogy csak egy QB-t be kelljen rakni a rendszerbe. Védelem vezérei most mentek, OL tavalyról maradt ránk... Van még talán 14 misi a sapkában, akkor mire? Csináltak volna helyet tavaly, hogy most lehetne durrantani... Így ebbe semmi logika nincs.

Gyakorlatilag utazunk egy lyukas csónakban és ahelyett, hogy félreraknánk egy kis pénzt és szereznénk egy normális hajót, inkább szerzünk még pár embert meg vödröt, hogy a vizet kikotorják....

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Rams lean Jared Goff today, but one reason they made trade now was to get two weeks to debate top 2 QBs because "both are going to be good."
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy látom sokan megfeledkeznek egy érdekellentétről, amikor a cserét értékelik.

A GM és Fisher érdeke nem egyezik a Rams frencsájzéval 100%-ban. Fisher az egyetlen edző az elmúlt kb 20 évben, aki 4 egymást követő vesztes szezon után is megőrizte a posztját. Ő nem, hogy 19-re, de 20-ra is lapot kellett, hogy húzzon. Neki (és vélhetően a GM-nek?) már nincs tovább. Vagy elérnek idén valamit, vagy repülnek.

Ennél fogva nekik most nem azt kellett vizsgálni, hogy hosszabb távon milyen következménye lesz ennek a cserének, nekik az lebegett a szemük előtt, hogy idén bizony valamiben fejlődniük kell, és ha találnak egy frencsájz QB-t, akkor bizony nem teszik ki őket, még egy PO mentes évben sem.

Látatlanban egy játékos sem ér két 1, két 2. és két 3. körös picket, és a látatlan alatt azt értem, hogy visszanézve mondjuk RW, Brady, Rodgers stb nyilván értek volna, de ezek az értékek maximum egy időgéppel maximalizálhatóak.

A másik fontos kérdés amiről senki sem beszél az az, hogy egy QB attól, hogy 1/1-es, nem lesz megváltó. 20 évente jön egy önműködő Manning, de amúgy ennyi. Egy irányítót fel kell építeni, meg kell neki tanítani a szakmát. Vajon alkalmas lesz-e Fiser és csapata, hogy mentálisan és technikát illetően kiképezzen egy irányítót úgy, hogy azt mondhassák, megérte ez a rengeteg pick? Szerintem sokkal inkább ez a kérdés, mint az, hogy melyik a jobb a kettő prospect közül. Alkalmas helyszín LA, a médiahype, a pick értéke generálta nyomás, Fiser stábja(vagy egy gyenge szezon után az pt követő rezsim) arra, hogy kineveljen egy frencsájz QB-t, sőt, mi több, ilyen árért egy Top5 QB-t?

Szerintem nem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként baromira tetszik, amit a Rams művel.
A csere óta három insider hozta le, hogy tuti a Rams Goff-pickje, míg másik három meg meg Wentzet írja biztosra. 8D
A Brownsnál meg agyvérzést kapnak épp, ha náluk QB volt a terv és most dől minden, mert fogalmuk sincs, melyik porhintés igaz. (8
Nyilván direkt tolják a smokescreent, hülyítik a népet.
Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak.
Stez
Itt van az igazság elrejtve. Nem egyedül a Rams mostani pickjével van bajom, nekem az RG3 trade-del is bajom volt. Nem látom értelmét egyetlen pick-ért feláldozni ennyi és ilyen korai körös pick-eket. Bármennyire is fontos poszt a QB, szerintem akkor sem lehet teljesen biztosra menni vele. Mi van ha 3 év múlva épp Lynch vagy Cook lesz a kiemelkedő irányító az idei évből? Semmi se zárja ki, abszolút lehetséges, ám ugyanúgy semmi se garantálja. Tehát iszonyat nagy lutri!
És a magam kockázatkerülő mentalitásával nem értem, hogy GM-ek miért kockáztatnak ekkorát, mikor nagyon nagyot lehet bukni vele.
Lehet ezért nem vagyok GM. És nem is lennék jó GM. De attól még a múlt tapasztalatai alapján, egyszerű Rams drukkerként gondolhatom azt, hogy kockázatos dolog ez a trade???
Pizsama
Azért kockáztatnak ekkorát, mert ha bejön, sokkal nagyobbat nyernek vele, mint amit egyébként bukni lehet. Ez a csapat egy elrontott QB-pickkel sem kerül a Browns már-már menthetetlennek tűnő szintjére, ellenben ha beletalálnak az irányítóba, akkor egy csapásra pariban lehetnek akár a Hawksszal, akár a Cardinalsszal.

Mondom, elég csak megnézni a top csapatoknál, mit ad egy igazán jó irányító. Hol volt a Colts Luck nélkül, hol volt a Pats Brady nélkül, hol volt a Steelers BB nélkül, hol van Wilson nélkül a Hawks, vagy Rodgers nélkül mire ment a Packers.

Ritkább az, hogy egy csapat jó irányító nélkül robbant, noha kivételek vannak. Kell egy jó védelem is, de a Ramsnél ez már adott, sok a jó fiatal, van mire építeni a csapatot, meg lehetett ezt húzni.

És hogy a második bekezdéshez visszakanyarodjak, ha a Rams ezt a cserét meglépte, akkor az okosok igenis látják valamelyik kúbéban azt a pluszt, ami hiányzik a sikeres csapathoz. Persze ez nem jelenti, hogy tuti bejön a választás, olyan nincs, hogy tuti pick, soha nem is lesz. De ha nem próbálják meg, nem tudják meg sosem. Nyilván azért cseréltek, mert ezúttal valakiben tényleg többet látnak, nem pedig azért, mert Fishernek fürcsi közben viszketni kezdett a heréje, aztán elkezdett fosni, hogyha idén sem virít semmit, kivágják, úgyhogy betolt egy all-int.

A Ramsnek ez nem all-in, fiatal, tehetséges kerete van, amiben több playmaker is akad. Évek óta épülget, de a kúvé, a fő láncszem hiányzik.

Na, most jön az. Első évben pedig nem is a PO-t kell várni a Hawks és a Cardinals mellett, de legalább lesz irányító, akire építhetnek tovább. Elkapót könnyebb sokkal draft hátsó köreiben meg FA-n találni, de jó irányítót piacra nem engednek, jó elkapó meg minden drafton akad pár, illetve FA-ra is jön minden évben legalább 3-5, aki azért ligaszinten is korrekt játékot tud felmutatni.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Ha 2-3 éven belül sem lesz meg legalább a PO akkor elmondhatjuk, hogy se ingetek se gatyátok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Túl vannak értékelve a pickek, amiknek általában a feléből sem sikerül épkézláb játékost találni a legtöbb csapatnak.
Stez
Itt van az igazság elrejtve. Nem egyedül a Rams mostani pickjével van bajom, nekem az RG3 trade-del is bajom volt. Nem látom értelmét egyetlen pick-ért feláldozni ennyi és ilyen korai körös pick-eket. Bármennyire is fontos poszt a QB, szerintem akkor sem lehet teljesen biztosra menni vele. Mi van ha 3 év múlva épp Lynch vagy Cook lesz a kiemelkedő irányító az idei évből? Semmi se zárja ki, abszolút lehetséges, ám ugyanúgy semmi se garantálja. Tehát iszonyat nagy lutri!
És a magam kockázatkerülő mentalitásával nem értem, hogy GM-ek miért kockáztatnak ekkorát, mikor nagyon nagyot lehet bukni vele.
Lehet ezért nem vagyok GM. És nem is lennék jó GM. De attól még a múlt tapasztalatai alapján, egyszerű Rams drukkerként gondolhatom azt, hogy kockázatos dolog ez a trade???
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bradfordot alapból az árnyalja, hogy itt nem indított rosszul elkapók nélkül sem, a fal sem volt jó előtte, amikor pedig kezdett volna belejönni (még mindig elkapók nélkül), akkor meg jött egy súlyos sérülés, aztán jött még egy, bla bla, etc, utána meg már érezhető volt, hogy a gyerek fejben összeomlott.

Nem volt ő annyira beszari korábban, ez a játékán is meglátszott. Mindenesetre Goff szerintem más kaliber.

több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Hello mindenkinek!
Ez a trade adta meg az utolsó lökést, hogy végre regisztráljak, ideje felugrani a bandwagonra, amíg még van hely. Én bizakodó vagyok és hiszek benne, hogy Wentz vagy Goff megváltja a világot és kirángat végre minket ebből a 7-9-es középszarból. #fingerscrosssed
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Egy kicsit árnyalja,hogy Bradford az Eaglesben sokkal jobb volt mint itt.

De persze legyen szerencsétek csak egy jó qb kihuzza Fishert is a szarból...