Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nem erre számítottam.
sajnos Jason Smith 2 érzésem van.
nem tetszik a pick, remélem bebizonyosodik, miért én ülök a számítógép előtt és miért mások húznak játékosokat...DiamondsHead44
szeritem Smithnél klasszisokkal jobb..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem erre számítottam.
sajnos Jason Smith 2 érzésem van.
nem tetszik a pick, remélem bebizonyosodik, miért én ülök a számítógép előtt és miért mások húznak játékosokat...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
bajszi első tackle-je 1. körben: Robinson az 1/2
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A St. Louis Post-Dispatch értesülései szerint az FO Bradfordot is tájékoztatta a Manzieles elterelő hadműveletről, még mielőtt az egészet elkezdték volna, és mindössze arról van szó, hogy így próbálnak ajánlatokat szerezni letrade-hez.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
"The two biggest and strongest rumors I've been hearing in NYC for the draft: Mack to Texans at 1 and Johnny Manziel to Rams at 2." Nathan Zegura
hogy egyensúly legyen az univerzumban...DiamondsHead44
Mayock nagy kedvence Mack. Nem tudom mennyire örülnének neki Houstonban, de mi mindenképpen jól járnánk, mert Clowney-ért biztos feljönne valaki.

Illetve talán ebben a nagy Manziel mániában is lehet valami. Ha Clowney menne Houstonban, valaki hátha lecsapná "előlünk" Johnny Footballt... :-/süti
Én már úgy vagyok, hogy tök mindegy, hogy letrédelünk-e 1/2-ről vagy sem, ne húzzunk QB-t az első körben! Pláne Manziel-t ne!!!

Greg Robinson / Justin Gilbert első körrel tökéletesen elégedett lennék!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"The two biggest and strongest rumors I've been hearing in NYC for the draft: Mack to Texans at 1 and Johnny Manziel to Rams at 2." Nathan Zegura
hogy egyensúly legyen az univerzumban...DiamondsHead44
Mayock nagy kedvence Mack. Nem tudom mennyire örülnének neki Houstonban, de mi mindenképpen jól járnánk, mert Clowney-ért biztos feljönne valaki.

Illetve talán ebben a nagy Manziel mániában is lehet valami. Ha Clowney menne Houstonban, valaki hátha lecsapná "előlünk" Johnny Footballt... :-/
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
valaki, aki ott volt a pre-draft találkán ezt írta egy kommentben:
"I was at the pre-draft event
They spent literally 45 min to an hour talking about Sam Bradford’s recovery and progress from his injury. They showed exclusive video of said recovery from his first steps post-injury to him running to him throwing to yesterday when he was taking 5 and 7 step drops.
He looks buffer and stronger and Fisher went as far as to say he will be missing nothing. No OTAs, no preseason games, no regular season games.
They were very clearly not bullshitting. Bradford is the QB and Johnny Manziel will NOT be a Ram."

rohadt kíváncsi vagyok melyik irányba megy a ködösítés

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez érdekes:
"Fisher brings Sam Bradford out on stage during pre-draft event for fans and tells crowd of about 2,000: "He's our guy." So much for Manziel." Jim Thomas
"Snead’s intro: “I’m sorry but I’m tired of clarifying; here he is: our starting QB, Sam Bradford.” (Via) #rams " View image on Twitter Daniel Doelling

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"Extremely reliable sources tell P-D the Rams are not shopping Bradford." Jim ThomasDiamondsHead44
Ünneprontó... 😛süti
"The two biggest and strongest rumors I've been hearing in NYC for the draft: Mack to Texans at 1 and Johnny Manziel to Rams at 2." Nathan Zegura
hogy egyensúly legyen az univerzumban...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
 www.turfshowtimes.com/2014/5/7/5691350/marshall-faulk-johnny-manziel-st-louis-nfl-draft-rumorsCarmeloman
Most akartam linkelni. 😊

Kérdés, hogy Fisheréknek mennyi idejük van még. Ha idén sincs PO, fiatal csapat ide vagy oda, lehet megint edzőváltás lenne (?), Manzielt meg nem biztos, hogy érdemes lenne már 1. héten kezdőként pályára küldeni. Bradford mögé jó lenne, de úgy egy 1/2-es cetli sok érte. Letradne-nél nem bánnám ha eltudnánk hozni 1/8 körül, ne adj isten 1/13-ra.

1. körben letrade Manziel és Zack Martin
2. körben Verett és Jimmie Ward
Későbbiekben meg még bezsebelni egy Telvin Smith és Jarvis Landryt.

Nekem így is tetszene a forgatókönyv.süti
Manziel jó eséllyel nem csúszik ki a top5-ból, vagy 1/2, vagy soha.Amadeus91
Akkor inkább soha!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.turfshowtimes.com/2014/5/7/5691350/marshall-faulk-johnny-manziel-st-louis-nfl-draft-rumorsCarmeloman
Most akartam linkelni. 😊

Kérdés, hogy Fisheréknek mennyi idejük van még. Ha idén sincs PO, fiatal csapat ide vagy oda, lehet megint edzőváltás lenne (?), Manzielt meg nem biztos, hogy érdemes lenne már 1. héten kezdőként pályára küldeni. Bradford mögé jó lenne, de úgy egy 1/2-es cetli sok érte. Letradne-nél nem bánnám ha eltudnánk hozni 1/8 körül, ne adj isten 1/13-ra.

1. körben letrade Manziel és Zack Martin
2. körben Verett és Jimmie Ward
Későbbiekben meg még bezsebelni egy Telvin Smith és Jarvis Landryt.

Nekem így is tetszene a forgatókönyv.süti
Manziel jó eséllyel nem csúszik ki a top5-ból, vagy 1/2, vagy soha.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.turfshowtimes.com/2014/5/7/5691350/marshall-faulk-johnny-manziel-st-louis-nfl-draft-rumorsCarmeloman
Most akartam linkelni. 😊

Kérdés, hogy Fisheréknek mennyi idejük van még. Ha idén sincs PO, fiatal csapat ide vagy oda, lehet megint edzőváltás lenne (?), Manzielt meg nem biztos, hogy érdemes lenne már 1. héten kezdőként pályára küldeni. Bradford mögé jó lenne, de úgy egy 1/2-es cetli sok érte. Letradne-nél nem bánnám ha eltudnánk hozni 1/8 körül, ne adj isten 1/13-ra.

1. körben letrade Manziel és Zack Martin
2. körben Verett és Jimmie Ward
Későbbiekben meg még bezsebelni egy Telvin Smith és Jarvis Landryt.

Nekem így is tetszene a forgatókönyv.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/5/7/5691350/marshall-faulk-johnny-manziel-st-louis-nfl-draft-rumors
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Extremely reliable sources tell P-D the Rams are not shopping Bradford." Jim ThomasDiamondsHead44
Ünneprontó... 😛
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem vagyok nagy Bradford rajongó, viszont Manziel-nél nagyobb bust-esélyest nehezen találhatnánk ezen a drafton.
Nem állítom, hogy nem fog beválni az NFL-ben, de hogy vannak aggasztó tulajdonságai, az tuti! Russell Wilson-t se hoztam volna el 1. körben, de egy 3. körös pick-et rá tudott áldozni a Seahawks is. Na, Manziel kb. ugyanannyit ér, vagy még kevesebbet...
Igazából leszarom ki(ke)t draftolunk első körben, csak pont a QB pick-et érzem tök feleslegesnek...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
hmm.😥 😊
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
"Extremely reliable sources tell P-D the Rams are not shopping Bradford." Jim Thomas

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
arról meg senki sem beszél, hogy leigazoltuk T.J. Moe-tDiamondsHead44
Ennek nagyon örülök. Remélem jobban megállja a helyét mint DX.
Henry Josey-val is szemezünk, jól olvastam?

Mizzouuu! 😊
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mekkora királyság lenne itten. 😀
Mondjuk nagyobb összegben mernék fogadni, hogy Samu akár még egy Pro Bowl közeli teljesítményt is összehozna Minnesotában. Jobb fal, jobb elkapók, meg amúgy is van egy AP, akinek csak át kell nyújtani a lasztit. Most nagyon kíváncsi vagyok mit adnának érte.
Részünkről azért neccesebb a dolog. Igaz spórolnánk 10 misit, de ha jönne Manziel, akkor még mindig maradna egy csomó lyuk. Társak nélkül meg nehéz lenne ez az improvizálós Johnny Football. Aztán meg ki tudja.

Mindenesetre most rendesen felcsigáztak. 😀
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
arról meg senki sem beszél, hogy leigazoltuk T.J. Moe-t

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Na ne viccelodjunk mar....ZoliZoltán
 www.turfshowtimes.com/2014/5/5/5683794/rams-vikings-sam-bradford-trade-rumors-2014-nfl-draft

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ja nem is...Ponder esetleg? 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Na ne viccelodjunk mar....
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
A Vikings-szal egy esetleges Bradford cseréről tárgyalunk..
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
NFL insider Adam Caplan says Texas A&M QB Johnny Manziel to the Rams is a "popular theory" among personnel executives.
This is a prediction NFL Films' Greg Cosell has made at pick No. 2. Sam Bradford's contract is not technically over until after the 2015 season, but Over The Cap notes the Rams would save over $10 million and nearly $13 million by cutting Bradford prior to the 2014 or 2015 seasons. The team has stood by Bradford at every turn, but they might not be in a position to draft a quarterback next season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...