Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.

Amador
Ez a kijelentés kicsit félreérthetőre sikeredet! 😀
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Nem túl érdekes észrevétel, de szerintem Donald és Saffold eléggé hasonlítanak egymásra.

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a D front7-ben jelenleg 6 olyan játékos van, akit az első 35-ben draftoltak. a DL tiszta 1. körös.
kell 1 OLB, 1 CB és 1 FS, aztán:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az RGIII trade eredménye:

(mondjuk RGIII már egyszer bevitte a Redskins-t a PO-ba, ugyanez Sadfordról a 4 idénye alatt nem mondható el)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 968 — Csodabogár
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünkDiamondsHead44
Mondjuk szerintem jó szar pickek ők oda...süti
? miért

eddig jó a draftotok. így továbbpetey
öööö, ő most benneteket (is) szapult 😉
mondjuk süti az első körünkkel tényleg nem felhőtlenül boldog.DiamondsHead44
vágesz, azért kérdem miért rossz Ward és Cannon 😊

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Combos OL lehet ez is és akkor már Bradford is kell, h mutasson vagy a következő QBnek lesz fasza segédkara majd...Rolni
^this^

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünkDiamondsHead44
Mondjuk szerintem jó szar pickek ők oda...süti
? miért

eddig jó a draftotok. így továbbpetey
én se értem ezt a sötét hangulatot...kinnt is minden szaki bazira bícséri a dolgot és elvittetek két baromi nagy upside-al rendelkező core playát.

Az a DL beszarás milyen kemény lehet...értem én, h volt nagyobb need, de olyan mély és erős lesz a rotáció, h nem fogja bírni egy OL se sztem ellenük a harcot.
fr.LT megint remek dolog, ha van és ha idén "csak" LG lesz, mert van jelenleg jobb opció LT-re, na bumm
Combos OL lehet ez is és akkor már Bradford is kell, h mutasson vagy a következő QBnek lesz fasza segédkara majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünkDiamondsHead44
Mondjuk szerintem jó szar pickek ők oda...süti
? miért

eddig jó a draftotok. így továbbpetey
öööö, ő most benneteket (is) szapult 😉
mondjuk süti az első körünkkel tényleg nem felhőtlenül boldog.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én tartok a 2. körtől, itt többnyire nagy meglepetést akarunk, amiből csak az erőlködés lett (Pead. Quick)
szerintem ma(holnap) jön egy CB és egy OG.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 968 — Csodabogár
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünkDiamondsHead44
Mondjuk szerintem jó szar pickek ők oda...süti
? miért

eddig jó a draftotok. így tovább

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mindig is szorítottam a kosoknak, mivel a rokonaim St.Louis-ban élnek, de a második húzást most nem éreztem annyira megalapozottnak. Nem csak azért mert a Chicago elöl húzták ki Donald-ot 😛, hanem mert szerintem égetöbb probléma a WR1 és a Secondary. Na ezekböl nem sok használható maradt benn és, hacsak fel nem jöttök Lee-ért akkor szerintem ezek közül egyik se lesz megoldva. Márpedig Bradfordnak kellene még egy-két célpont. Na mind1, remélem azért idén megcsíptek egy PO heyet, mert egy nagyon szimpatikus csapat a Rams, csak most egy elég durva csoportban van.Toto21
a secondary témával egyetértek, azonban bízzunk Bajuszban és GW-ben, láttak már közelről védelmet.
a Sadford célpont témával nem értek egyet. az uccsó 2 drafton 4 WR-t húztunk 8nem hátsó körösök voltak) +, jött Cook.
önmagában Sadford is probléma (erről olvass vissza ha érdekel), bónuszplusz Shitty az OC, akinek fogalma sincs arról hogyan használja az elkapókat. ha Watkins-t húztuk volna, biztos ő lenne az egyik gunner az ST-ben, ha meg pályára lépne az O-ban, elsősorban futójáték jönne, vagy max. egy naked screen neki.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Komolyan nincs meg, miért szomorkodtok....Bear
legyél 6-8 évig Rams szurker és meglátod 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Én örülök ennek a két picknek. Bízom bennük, hogy tudják mit miért csinálnak.

 instagram.com/p/nwi25aAr6J/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként volt szó/mock arról is, hogy Clowney és Donald is nálunk köt ki. Ha bent maradna egy Ealy (szerintem iszonyat underrated, van olyan, mint Aldon Smith csak értelmesebb) behúznánk-e még őt is ? Én biztos, hogy agyf*szt is kapnék, de ha már lúd legyen kövér ?

Mondjuk én egy Lee vagy Matthews húzáson kívül másnak nem tudnék felhőtlen örülni. Talán szájhúzva ugyan, de egy Carrt vagy Garoppolót eltudnék fogadni. Esetleg Bitoino ha már franc se tudja, hogy fog kinézni az OL.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Ehj, nagyon sok munka lesz ezzel a sráccal.
| sapka |

Amúgy pályán kívül is szimpatikus ember. Ugye draftra is csak azért jött ki hamarabb, hogy a családját segítse. Tavaly elhunyt édesapja, igaz mindkét testvére drog díler, egyik jelenleg is börtönben van. Elvileg rá nem ragadt ebből semmi, inkább, mint elrettentő példaként hozzák fel, hogy Greg nem válik ilyenné, látva a testvérek életét. Egyik tetoválása is "family is everything" felirat. Remélem a rookie fizetés után, még sok évig Pro Bowl fizetésből élhetnek.
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Mindig is szorítottam a kosoknak, mivel a rokonaim St.Louis-ban élnek, de a második húzást most nem éreztem annyira megalapozottnak. Nem csak azért mert a Chicago elöl húzták ki Donald-ot 😛, hanem mert szerintem égetöbb probléma a WR1 és a Secondary. Na ezekböl nem sok használható maradt benn és, hacsak fel nem jöttök Lee-ért akkor szerintem ezek közül egyik se lesz megoldva. Márpedig Bradfordnak kellene még egy-két célpont. Na mind1, remélem azért idén megcsíptek egy PO heyet, mert egy nagyon szimpatikus csapat a Rams, csak most egy elég durva csoportban van.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Így, hogy leülepedtek a dolgok, még annyira sem tetszik egyik pick sem. Még úgy se tetszene, ha mind a ketten HoF kaliberűek lesznek. Aláírom, elismerem a legjobb játékost húztok a picknek megfelelően, de egyszerűen nincs rájuk szükség.
Robinson a sérülések miatt csak-csak, de guarban játszatni, aztán meg majd őt is ide-oda rakosgatni... A DL meg Donald nélkül is jó. Quinn, Brockers, Langford, Donald, Long, Hayes, Carrington, Cudjo, Sims. Nagyon szép névsor, de ebből négy (!) lehet egyszerre a pályán. Így mitől hozna javulást Donald a tavalyihoz képest ? Mondom úgy, hogy nagyon szeretem ezt a fearsome foursome felfogást, de sackelheted az ellenfél QB-ját, ha a sec meg benéz 1-2 playt, amivel a meccs is elmegy. Cornerért mondjuk nem aggódok, mert 3-4. körben is jöhet kezdő szintű játékos (meg szerintem amúgy is marad a Jenkins-Johnson duó), de így, hogy kimentek a 2-3. körös seaftyk is, az már necces lesz.

Ami pedig a nagy kérdés számomra, ha idén se lesz PO, netán a 8-8 se, akkor vajon Fisherék maradnának továbbra is ?
Ugye Samu akkor kuka, kell új QB, újra kell szervezni az offense-t, megint 1-2 év mire eredmény jönne. OL és DL-lel kell elkezdeni egy csapat újjáépítését, de még Fisher is itt jár a 3. évében. Nekem nem túl kecsegtető.

Zack Martinért felmentünk volna, így 2. körben egy Bitoino lehet hasonló karakter, de egy Lee vagy Jordansnek jobban örülnék. Nem érdekel, hogy mindig ezt eröltetjük, ha egyszer szar mindegyik. Első körökben rendre jól választunk BPA alapon, de utána már nem túl sok eredményes játékost tudunk felmutatni. Talán a tavalyi az első év hosszú idő után, ahonnan talán meg megragadnak a későbbi körösök is. Stacy nagyon fasza, meg majd 1000 yardos szezon, de tavaly Richardsonról is azt hittük, hogy majd jó lesz, erre a 3 yardos átlag elég gyenge. "Run the ball and stop the run" felfogás se lenne rossz, 10-20 évvel ezelőtt, de ma már ez egy "Passing league".

Na mindegy. Spagnuolo óta minden szezon előtt bizakodó voltam, talán ez az első, ahol olyan letargiában vagyok, hogy jövőre még Mariotát is elhozhatjuk 1/1-re...
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha valaki nem olvasna draft topikot, interjúm Greg Robinson edzőjével:  insidehandoff.com/2014/05/07/the-coachs-view-greg-robinson/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En orulok ennek a ket picknek. Donald Brockers paros kozepen elkepeszto less, felkothetik a gytaot az offense falak mondom ugy hogy mindig szkeptikus vagyok, de kit fognak duplazni? 😊 Fearsome 4some 2 😊 goromba less. Robinsonnal kivancsi vagyok hol talaljak meg a helyet...

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Snead azt mondta, hogy nem kaptak megfelelő trade-ajánlatokat, így maradtak az eredeti helyeken. Ez utólag érthető is: Clowney kiment 1/1-re, az irányítókra nem volt nagy kereslet az elején, OT-ből több jó is volt, így az 1/2-t nem tartották olyan értékesnek a csapatok. Fisher filozófiája, a "run the ball and stop the run" alapján a földi támadásokat részesíti előnyben, Robinsonnal várhatóan erősödni fog a fal run support képessége, reméljük Stacy most már bőven 1000 yard fölé jut.

A safety helyzet meg a tavalyihoz hasonló. Akkor is kimentek a legjobbak, majd jött McDonald a harmadik körben. Úgy látszik inkább a front seven erősítésében látják a passzvédekezés kulcsát, mint a secondary-ben. Én egyébként szívesen venném Lamarcus Joyner második körös draftolását, akár egy feltrade árán is.
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Komolyan nincs meg, miért szomorkodtok....
Közben a Giants/Bears topik durcás....
A class legjobb DT-je, aki a 290 fontja mellé olyan gyors, mint egy LB....a passrush - várhatóan - nagyon komolyat javul majd....sajnos (nem veletek van bajom, de nekünk kellett volna) kiváló húzás


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Na, most egy kicsit ideges vagyok. 5 CB és 4 Safety ment ki az első körben. Fene se gondolta volna. Igazából most már tök mindegy, hogy a 2. vagy a 3. körben húzunk DB-t. Kár!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lesz kellemes ellenetek irányítónak lenni 😀 Ez a DL valami kegyetlen brutális lesz, Donald meg DRoY 😊

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.nfl.com/videos/nfl-draft-live/0ap2000000348206/Can-you-stop-the-Rams-defense
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünkDiamondsHead44
Mondjuk szerintem jó szar pickek ők oda...