Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a csoportellenfeleink kiszedik a safety-ket előlünk

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Bucannon kiment. Cardinals..
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Fisher: "We actually made an effort just a few minutes ago to go back up and get Martin, but we were unsuccessful. After Donald."
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Akkor se tudom megszeretni ezeket a pickeket.
Ha 2. körben seafty, akkor Donald + Bucannon/Ward > Clinton-Dix + Hageman ?süti
Fisher-ék így érzik ezek szerint

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor se tudom megszeretni ezeket a pickeket.
Ha 2. körben seafty, akkor Donald + Bucannon/Ward > Clinton-Dix + Hageman ?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Alapvetően elégedett vagyok mindkét pick-kel, bár 1/13-ra jobban örültem volna egy Safetynek vagy Cornerbacknek. Ha a 2. körben húzunk oda, akkor nem leszek mérges, de ha nem...

Bucannon?Pizsama
szerintem is ő lesz (vagy Ward)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Alapvetően elégedett vagyok mindkét pick-kel, bár 1/13-ra jobban örültem volna egy Safetynek vagy Cornerbacknek. Ha a 2. körben húzunk oda, akkor nem leszek mérges, de ha nem...

Bucannon?
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fisher elmehet a csába... szeretten a Ranst a jó D és Quinn miatt de ez most .... Gggrrrr ezt a pofátlanságot az orrunk elől....És nektek szeribtem ez nem volt jó pick Secondary sokkal fontosabb lett volna...Tomcsik
Ha ez vigasztal, én egyetértek veled. 😀süti
Nem, nem igazán vigasztal...Már pocketben éreztem Donaldot....

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher elmehet a csába... szeretten a Ranst a jó D és Quinn miatt de ez most .... Gggrrrr ezt a pofátlanságot az orrunk elől....És nektek szeribtem ez nem volt jó pick Secondary sokkal fontosabb lett volna...Tomcsik
Ha ez vigasztal, én egyetértek veled. 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Fisher elmehet a csába... szeretten a Ranst a jó D és Quinn miatt de ez most .... Gggrrrr ezt a pofátlanságot az orrunk elől....És nektek szeribtem ez nem volt jó pick Secondary sokkal fontosabb lett volna...

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Langford is jó, ráadásul 6 misit kóstál. Csak a DL-lel nem fogunk előrébb jutni. Ilyen szempontból még kétségesebb pick, mint Robinson. Jó ez a BPA-zás, de a lyukakat nem tudjuk betömni vele.süti
Langford-dal semmi bajom, viszont tény, hogy a DL még mindig nem volt elég jó. szerintem Donald tudja hozni azt a pluszt, ami ahhoz kell, hogy közelebb kerüljünk a FF2.0-hoz.
ne felejtsük el, hogy DT-ben is kell 1-2 év mire abszolút jó lesz valaki, felveszi az nfl ritmusát. arra az időre viszont nagyon kell Langford.
abban nincs vita közöttünk, hogy a secondary-ba is jöhetett volna valaki, de jönni fog.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a legjobb DT az idei class-ban, jó futás ellen és megjobb passz ellen. Brockers-szel együtt jó páros lesznek, plusz van mélység a DT pozícióban is.
valszeg Gregg Williams is hasonlóképp gondolja és bízik benne, hogy a 2-3. körben is be tudjuk húzni a secondary-ból hiányzó elemet.DiamondsHead44
Langford is jó, ráadásul 6 misit kóstál. Csak a DL-lel nem fogunk előrébb jutni. Ilyen szempontból még kétségesebb pick, mint Robinson. Jó ez a BPA-zás, de a lyukakat nem tudjuk betömni vele.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
na, Fisher-t mégsem rabolták el az ufók. ez a pick viszont tetszikDiamondsHead44
Miért ?süti
a legjobb DT az idei class-ban, jó futás ellen és megjobb passz ellen. Brockers-szel együtt jó páros lesznek, plusz van mélység a DT pozícióban is.
valszeg Gregg Williams is hasonlóképp gondolja és bízik benne, hogy a 2-3. körben is be tudjuk húzni a secondary-ból hiányzó elemet.DiamondsHead44
úgy legyen. bár szerintem nem csúsznak le oda olyanok, akik kezdő szintúek, ha komolyan gondoljuk a playoffot..
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na, Fisher-t mégsem rabolták el az ufók. ez a pick viszont tetszikDiamondsHead44
Miért ?süti
a legjobb DT az idei class-ban, jó futás ellen és megjobb passz ellen. Brockers-szel együtt jó páros lesznek, plusz van mélység a DT pozícióban is.
valszeg Gregg Williams is hasonlóképp gondolja és bízik benne, hogy a 2-3. körben is be tudjuk húzni a secondary-ból hiányzó elemet.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
na, Fisher-t mégsem rabolták el az ufók. ez a pick viszont tetszikDiamondsHead44
nekem nem..jó Donald, de nem 1/13..
és akkor a 2. körben mi jön? safety, corner vagy guard?
tényleg bíznak Samuban, és szerencsére nem jött Johnny..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na, Fisher-t mégsem rabolták el az ufók. ez a pick viszont tetszikDiamondsHead44
Miért ?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na, Fisher-t mégsem rabolták el az ufók. ez a pick viszont tetszik

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
in budró ví traszt

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
B+ grade a CBS-en: "An easy pick. They had to take Robinson. He will play guard and then move to left tackle."
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"When I put the game tape in, the first guy I thought about ... Orlando Pace." -- Mike Mayock
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Watkins kiment..
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha Jake felépül, akkor LG-ben, azaz folytatódik a "jólbeváltramstempó", nem ott játszol az nfl-ben, mint ahol az ncaa-ban...DiamondsHead44
Most írtam én is. Tény, hogy úgy igen jól hangzana az OL, de ha később se lenne LT, akkor erre nagyon rábasztunk.
Esetleg Long vagy Barksdale lenne még trade érték ?
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nem erre számítottam.
sajnos Jason Smith 2 érzésem van.
nem tetszik a pick, remélem bebizonyosodik, miért én ülök a számítógép előtt és miért mások húznak játékosokat...DiamondsHead44
Én bírom. Pace lesz belőle és nem Smith.
Kérdés, hogy hol fog egyáltalán kezdeni...süti
ha Jake felépül, akkor LG-ben, azaz folytatódik a "jólbeváltramstempó", nem ott játszol az nfl-ben, mint ahol az ncaa-ban...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem erre számítottam.
sajnos Jason Smith 2 érzésem van.
nem tetszik a pick, remélem bebizonyosodik, miért én ülök a számítógép előtt és miért mások húznak játékosokat...DiamondsHead44
Én bírom. Pace lesz belőle és nem Smith.
Kérdés, hogy hol fog egyáltalán kezdeni...

Ha bból indulunk ki, hogy Long egészséges, Barksdale meg továbbra is megbízható RT, beraknánk egy évig guardnak ? :-/
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a lényeg h. nem János foci jött... 😛