Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cutler érdekes lesz, de egyelőre nem tudom 1. v. 2. számú QB-ként tekintsek rá. Tanny rehabjáb el....ták, itt az eredménye. Ő lenne az ideális irányító, akárki akármit mond.

Moore, Cutler csere-bere lesz itt. Nekem semmi bajom Cutler-el, de sok segítség kell neki hogy tudjon élni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/klo318/status/894621885803245568?s=09

Don't care bear dolphin is back 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Cutler 34 éves, a teste teljesen szét van verve, sérülékeny, a játéka tele rossz beidegződésekkel..
tüsi91
az érződik hozzászólásaitokból, hogy 'hill helyett jött cutler - és ez hiba volt. NEM. 'hill megreccsent, és cutler tűnt a legjobb opciónak (moore mellé is kell egy értelmes ember). kérem, ennek megfelelően kezeljétek a szituációt. cutler kb. = tannehil (plusz jobb deep bal kísérlet)l. ami aggodalomra adhat okot, hogy cutler jóval sérülékenyebb irányító.
ha minden pozitivan alakul (támadófal, futójáték, védelem sem ligautolsó), akkor a PO-ban nem az első körben hullunk ki.
Ventura
😊 hát azért ez úgy túl optimista, hogy még egy edzésen sem volt.. Sorsolásunk bivaly nehéz, meglátjuk még mi lesz....
Csabee13
akkor már számítsunk arra, hogy pouncey sem tolja végig a szezont 😀
remélem ennek megfelelően készítjük a támadófalat.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Cutler 34 éves, a teste teljesen szét van verve, sérülékeny, a játéka tele rossz beidegződésekkel..
tüsi91
az érződik hozzászólásaitokból, hogy 'hill helyett jött cutler - és ez hiba volt. NEM. 'hill megreccsent, és cutler tűnt a legjobb opciónak (moore mellé is kell egy értelmes ember). kérem, ennek megfelelően kezeljétek a szituációt. cutler kb. = tannehil (plusz jobb deep bal kísérlet)l. ami aggodalomra adhat okot, hogy cutler jóval sérülékenyebb irányító.
ha minden pozitivan alakul (támadófal, futójáték, védelem sem ligautolsó), akkor a PO-ban nem az első körben hullunk ki.
Ventura
😊 hát azért ez úgy túl optimista, hogy még egy edzésen sem volt.. Sorsolásunk bivaly nehéz, meglátjuk még mi lesz. Ez a PO dolog augusztusban olyan, mint az államvizsga amit amíg nincs meg csak úgy szabad hívni, hogy álomvizsga. Egy pozitív mérlegű szezont hoznak már nagyon elégedett leszek a történtek után. A két guard nekem még mindig nagy kérdőjel.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Cutler 34 éves, a teste teljesen szét van verve, sérülékeny, a játéka tele rossz beidegződésekkel. Utóbbi meg volt akkor, mikor 2009 tavaszán Chicagoba került, s 2017-re ez mit sem változott. Gase alatt sem lett jobb irányító 2015-ben, s Gase alatt sem lesz semmivel sem jobb irányító 2017-ben. Cutler játéka már nem fog fejlődni, nem lesz jobb döntéshozó a pályán. Amiben Gase segített neki 2015-ben, hogy nem hajtotta bele faszságokba, nem engedte Cutlernak, hogy Cutler legyen. S utóbbit nem csak negatív értelemben mondom. Nem látom jobb irányítónak Cutlert Tannehillnél, inkább azt mondanám, hogy más, de mérlegben pozitív fejlődést nem igen fog hozni Cutler, amit elértek ezzel, hogy megmaradt PO kaliberű csapat a Dolphins. Matt Moore rendes srác, kiváló backup QB, de nem hiába nem lép elő, hanem hoznak elé egy minden tekintetben megosztó játékost.

Ami Cutler mellett szól, hogy a hibái ellenére (lesznek, s olyanok, hogy a hajatokat kitépitek) képes tényleg zseniális dolgokra, képes a semmiből játékot csinálni, momentumot kreálni, s ami a legfontosabb meccset, meccseket nyerni.

Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy ki lesz az az elkapó, akivel a legjobban megtalálja a közös hangot, még azon sem lennék meglepve, ha ez a valaki olyan lenne, akit nem is gondolnánk.
tüsi91
Nem szívesen mondok neked ellent Bears ügyben, de határozottan emlékszek 2015-ből olyan videóelemzésekre, ahol Cutler mechanikáját vették górcső alá és Gase alatt sokkal inkább hasonlított a tankönyvihez, mint korábban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Cutler 34 éves, a teste teljesen szét van verve, sérülékeny, a játéka tele rossz beidegződésekkel..
tüsi91
az érződik hozzászólásaitokból, hogy 'hill helyett jött cutler - és ez hiba volt. NEM. 'hill megreccsent, és cutler tűnt a legjobb opciónak (moore mellé is kell egy értelmes ember). kérem, ennek megfelelően kezeljétek a szituációt. cutler kb. = tannehil (plusz jobb deep bal kísérlet)l. ami aggodalomra adhat okot, hogy cutler jóval sérülékenyebb irányító.
ha minden pozitivan alakul (támadófal, futójáték, védelem sem ligautolsó), akkor a PO-ban nem az első körben hullunk ki.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler 34 éves, a teste teljesen szét van verve, sérülékeny, a játéka tele rossz beidegződésekkel. Utóbbi meg volt akkor, mikor 2009 tavaszán Chicagoba került, s 2017-re ez mit sem változott. Gase alatt sem lett jobb irányító 2015-ben, s Gase alatt sem lesz semmivel sem jobb irányító 2017-ben. Cutler játéka már nem fog fejlődni, nem lesz jobb döntéshozó a pályán. Amiben Gase segített neki 2015-ben, hogy nem hajtotta bele faszságokba, nem engedte Cutlernak, hogy Cutler legyen. S utóbbit nem csak negatív értelemben mondom. Nem látom jobb irányítónak Cutlert Tannehillnél, inkább azt mondanám, hogy más, de mérlegben pozitív fejlődést nem igen fog hozni Cutler, amit elértek ezzel, hogy megmaradt PO kaliberű csapat a Dolphins. Matt Moore rendes srác, kiváló backup QB, de nem hiába nem lép elő, hanem hoznak elé egy minden tekintetben megosztó játékost.

Ami Cutler mellett szól, hogy a hibái ellenére (lesznek, s olyanok, hogy a hajatokat kitépitek) képes tényleg zseniális dolgokra, képes a semmiből játékot csinálni, momentumot kreálni, s ami a legfontosabb meccset, meccseket nyerni.

Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy ki lesz az az elkapó, akivel a legjobban megtalálja a közös hangot, még azon sem lennék meglepve, ha ez a valaki olyan lenne, akit nem is gondolnánk.
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
financiális kérdések a jövőre nézve (tannehill mellett ott van még suh is)
 www.miamiherald.com/sports/spt-columns-blogs/barry-jackson/article165777317.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Cutlerrel nagyon jól jártatok, neki annyi kell, hogy legyen mellette értelmes futójáték, meg egy edző, aki nem annyira fogyatékos, hogy vagy csak passzt vagy csak futást hív egymás után 10-szer. Gase ismeri őt, nem is akkora idióta mint Fox. Én mindenesetre nézni fogom a meccseiteket , remélem ti is megkedvelitek Cutler "hagyjatok már a picsába" arcát az interjúkon.
hpeter93
Minden esetre most egy kicsit kiderül hogy Cutlerrel voltak a bajok vagy tényleg a stáb volt ennyire inkompetens... Persze más csapat lesz Cutler körül. Minden esetre érdekes lesz hogy mit alkot.

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutlerrel nagyon jól jártatok, neki annyi kell, hogy legyen mellette értelmes futójáték, meg egy edző, aki nem annyira fogyatékos, hogy vagy csak passzt vagy csak futást hív egymás után 10-szer. Gase ismeri őt, nem is akkora idióta mint Fox. Én mindenesetre nézni fogom a meccseiteket , remélem ti is megkedvelitek Cutler "hagyjatok már a picsába" arcát az interjúkon.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kíváncsi vagyok hány sport tv-s meccs lesz, de az garantált, hogy minden rossz passz után orgazmus lesz odabenn


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Gase és Cutler PO runt tol akkor Pace és Fox kézen fogva nyomhat egy sepukut 😊 Ha viszont szarok lesztek Jayyel akkor majd megy a mutogatás hogy minden miatta volt...
Tomcsik
A lényeg hogy stimulálni fogja idén is a Bears topikot. 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha Gase és Cutler PO runt tol akkor Pace és Fox kézen fogva nyomhat egy sepukut 😊 Ha viszont szarok lesztek Jayyel akkor majd megy a mutogatás hogy minden miatta volt...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj hagyjuk már, Cutler simán a legjobb QB a csoportban már nem is tudom, mióta...

Btw, Moore-ral mi lett volna? 7–9 vagy 8–8? Az előző évben PO-ban volt a csapat, ez egy jó irányítóval most is meglehet. A védelem két sztárja 35 és 30 éves, azért nekik sem baj, ha nem kell még 3-4 évet várniuk arra, hogy csapat legyen itt...

Cutler egy évre jött, így megvan az esély, hogy meglegyen itt idén is a PO, Tannehill szépen felépülhet végre, aztán jövőre bebizonyíthatja, hogy nem puszira kapta a szerződését, ha meg nem sikerül, na utána ugyanúgy lehet váltani. Moore-ral szerintem nem lettetek volna PO-kaliber, viszont annyira meg nem rossz, hogy ne csessze el a jó draftpozíciót.

Fasza húzás volt, nekem bejön

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na ez a 10 misi nem kevés, de látszik, hogy a PO a cél... más kérdés, hogy idén nem túl valószínű.
Talán jobban jártak volna, ha Moore viszi a bagázst, aztán hátha sikerül valami, ha meg nem, akkor van egy jó pick, és jövőre és 2 év múlva is bőven jobb QB class lesz, szóval lehetett volna előre gondolkozni, mert Tanyahill a legelőre való, ha már cowboy...nem Fr QB kaliber. Egy fiatal tehetséget korán lehetett volna húzni 1-2 év múlva, és készíteni a Brady utáni csoportra...
Persze ez az egész nyilván nem lehet pálya Gasenek, mint edzőnek...
Chargers LT
Ha lesz egészség, akkor ez messze playoff kaliber keret, hogy osszejön-e annak alapja egy jó futójáték. Cutler vagy Moore az majdnem mindegy. Sőt, Tannehill is lehetne, de ha a QB-nak kell majd a hátára venni a csapatot akkor baszhatjuk.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gase és Cutler dolgoztak már együtt, nem tudom hogy volt már említve, ezért lehet kézenfekvő

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na ez a 10 misi nem kevés, de látszik, hogy a PO a cél... más kérdés, hogy idén nem túl valószínű.
Talán jobban jártak volna, ha Moore viszi a bagázst, aztán hátha sikerül valami, ha meg nem, akkor van egy jó pick, és jövőre és 2 év múlva is bőven jobb QB class lesz, szóval lehetett volna előre gondolkozni, mert Tanyahill a legelőre való, ha már cowboy...nem Fr QB kaliber. Egy fiatal tehetséget korán lehetett volna húzni 1-2 év múlva, és készíteni a Brady utáni csoportra...
Persze ez az egész nyilván nem lehet pálya Gasenek, mint edzőnek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
az akkor meg van mindenkinek, hogy 'hill térde van bereccsenve?

leestem a székbül 😀😀
"Tannehill graduated with a bachelor's degree in biology in May 2011 and had planned to become an orthopedic surgeon specializing in knee injuries."
Ventura
Ezt nem tudtátok?

Remélem verseny lesz Mooreal, bar a 10 vs 2 misi mást mutat. Nem lenne jo üzenete ha nem lenne a rosteren lévő játékosoknak elorelepesre lehetősége.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
az akkor meg van mindenkinek, hogy 'hill térde van bereccsenve?

leestem a székbül 😀😀
"Tannehill graduated with a bachelor's degree in biology in May 2011 and had planned to become an orthopedic surgeon specializing in knee injuries."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
10 misi lesz a szerződés értéke.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Miami and former Bears QB Jay Cutler are finalizing a one-year deal, sources tell ESPN. Two sides are expected to hammer it out shortly.

Fr QB in da house
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, nem tudom.
Az utóbbi időben Cutler mindent megtett a cut-ért és nekem Moore jobb opciónak tűnik. Kb. egy szint JC-vel, de most ismét reflektorfénybe kerülhet és ismeri a rendszert is elég rendesen.
Paradoxon_MIA
Na azért na... Csak ne jöjjön ide Cutler, mert a végén még veszélyesek lesztek 😀
Bár, ha ez kell ahhoz, hogy a Ravens ne jusson be, ám legyen 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@thelukerodgers: Jay Cutler will NOT sign with the #Dolphins, per source. Sources close to the former #Bears QB told me Cutler has declined #Miami's offer.
Bazzani
 twitter.com/RapSheet/status/893863404577927168

 twitter.com/chuyblock/status/893862342383083520

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@thelukerodgers: Jay Cutler will NOT sign with the #Dolphins, per source. Sources close to the former #Bears QB told me Cutler has declined #Miami's offer.

több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Hát, nem tudom.
Az utóbbi időben Cutler mindent megtett a cut-ért és nekem Moore jobb opciónak tűnik. Kb. egy szint JC-vel, de most ismét reflektorfénybe kerülhet és ismeri a rendszert is elég rendesen.
Paradoxon_MIA
beszt opsön, hogy hozzuk és verseny a kezdő pozisönért

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------