Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én 2. körre Dorian Johnson-t (OG) várom. De ismerve a Phins FO-t, nem lesz ebből semmi.
3. körben meg jöhet egy CB. Mondjuk Ahkello Witherspoon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
😊

nekem tetszik a pick. Igaz Dion Jordan is tetszett 😀
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Matt Miller jóslatát aláírnám, már csak azért is, mert hazafelé pont erre gondoltam:

2.:Josh Jones FS
3.:Jaleel Johnson DT

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nagyon ismerem Harris játékát, de hol DE-nek, hol OLB-nek írják. Attól függ melyik sémába választják.
Mondtam, hogy nem Lamp lesz, de Harris-re nem számoltam. A Lions pont előttünk húzta ki Davis-t, ő jobb lett volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Pffffffff
Zs-

Harris annyira fájdalmasan átlagos... Időben indul a snapnél, ha úgy alakul az egyebkent kiváló kézmunkájával helyet csinál, és próbál berobbani. Már ha robbanékony lenne, de nem kiemelkedő abban sem.
Willis, Rivers mennyivel jobb döntés lett volna...
És nevetséges hogy a Phins rengeteget költ analitikára, erre húznak valakit aki testi adottságai okán maximum évi 5-6 sackre van predesztinálva, és futás ellen kifejezetten szar, puha játékos.

Ennélfogva azt kell mondjam inkább jött volna Lamp.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Háááát. nemtudom.
Miami Dolphins
Draft picks: Charles Harris (No. 22 overall)
Day 1 grade: A-
The skinny: Miami definitely needed to get younger in its pass rush, so seeing Harris on the board was a god-send. He'll need to improve against the rush to be an all-around player on the edge, but the pick will still be very good if he can make an impact attacking the quarterback sooner than later.

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Charles Harris OLB lett a választottunk

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/pcbi9d4g6yf4kxrurct1
Charles Harris Stats, News and Video - DE | NFL.com
Latest on DE Charles Harris including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Reuter listája nekünk:
Round 1 (22) Forrest Lamp, G, Western Kentucky
Round 2 (54) Chris Wormley, DE, Michigan
Round 3 (97) Corn Elder, CB, Miami
Round 5 (166) Jonnu Smith, TE, Florida International
Round 5 (178) Keion Adams, OLB, Western Michigan
Round 5 (184) Ryan Switzer, WR, North Carolina
Round 7 (223) Dylan Cole, LB, Missouri State
Round 7 (240) Avery Gennesy, T, Texas A&M

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
LB van bőven, de ezen nem is csodálkozok. Timmons ha egyáltalán kihúz egy évet is, kell az erősítés.
Csak az a kérdés, hogy magasan húzunk-e LB-ét. Reddick azért lenne jó pl. mert kinn és benn is használható (bár én inkább OLB poszton használnám). Megoszlanak a vélemények, mert valaki ILB-nek képzeli, valaki OLB-nek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
no, tegyék meg utolsó tippjeiket a fiatalemberek!
alant 25 hombre akivel személyes aktust kezdeményeztünk. tavaly például howardot, duartet, draket, carrot és tunsilt is meginterjúvoltuk.

Round 1:
LB Reuben Foster
LB Hassan Reddick
DE Taco Charlton
LB Jarrad Davis
S Tyus Bowser
Rounds 2-3:
S Obi Melifonwu
S Marcus Maye
ILB Kendall Beckwith
ILB Raekwon McMillan
CB Cordrea Tankersley
OT/G Taylor Moton
CB Jalen Tabor
G Isaac Asiata
S Justin Evans
S Josh Jones
Rounds 4-7:
CB Jalen Myrick
CB Shaquil Griffin
DE Deatrich Wise Jr
OLB Carroll Phillips
LB Dylan Cole
DT Charles Walker
S Kia Nacua
LB Chase Allen
LB Johnathan Calvin
DE Hunter Dimick

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tippeljünk!
Szerintetek kit fogunk húzni az első körben?

Én azt mondom hiába mondogatják hogy Reddick top 10, csak az egész arra megy ki, hogy az irányítók közül valaki ennyivel is hátrébb csússzon. Szerintem bent lesz amikor húzunk, és mi visszük ki.
Geeri
Sokan ódzkodnak tőle, de szerintem is jó választás lenne. Jó guard lesz még a 2. körben is (persze ha azt választunk).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tippeljünk!
Szerintetek kit fogunk húzni az első körben?

Én azt mondom hiába mondogatják hogy Reddick top 10, csak az egész arra megy ki, hogy az irányítók közül valaki ennyivel is hátrébb csússzon. Szerintem bent lesz amikor húzunk, és mi visszük ki.

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
terméászuetesen a dolphins nyitott arra, hogy eltradelje a 22-ik picket, hogy több picket tudjon szerezni.

2010-es draft:
 phinphanatic.com/2017/04/21/dolphins-draft-rewind-2010/

>> 1. kör
28.-ik helyen vittük DT jared odrick-ot; 2015-ig volt miamiban, ez idő alatt 129 tackles, 16.5 sacks. 2 évig volt jacksonvilleben, most FA. alapvetően a 12-ik helyen választottunk volna, csak szépen trade-elgettünk. 14-ik helyen vitték SS earl thomas-t, a 22-ik helyen WR demayus thomas-t, és 24-ik helyen WR dez bryant -et (kinek az annya mekurvút).

>> 2. kör
40-ik helyen vittük LB koa misi-t. szürke játékos, aki hozza a kis stabilkát, de sosem tűnt ki, sőt utóbbi időben kitűnt, a sérüléseivel. két hellyen később, a 42-ik pickel vitték TE rob gronkowski-t.

>> 3. kör
OL john jerry-t választottuk. senki ikonikus váalsztás nem volt itt, bár a houseton akkori választottja, DT earl mitchell érkezett 4 évveel később, azaz 2014-ben.

>> 4 .kör
119. pick: LB aj edds. no ez volt aztán a csodálatos húzás. megreccsent a TC-ben és többet nem is láttuk. igy esélyt sem adni egy játékosnak sem....
a 120-ik pickel DT geno atkins-t húzta a cincinnatti

>> 5. körben érkezett CB nolan carroll és S reshad jones. jones-al húztuk a legnagyobbat és még most is érezzük jótékony hatását a csapatra - vagy hiányát.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
ahh verjem. ez veszedelem.
oaklanad és carolina után rápihenünk a new england-denver-new england briós sütéményre

4 super bowl mérkőzés és 1 playoff.

kell a landry hype.

ennek fényében remélem a draftra is más szemmel néznek, viszonylag azonnali impact játékosokat keresnek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Phins program:
 twitter.com/MiamiDolphins/status/855212540103540736
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Gilislee közben a Patsben. Itt semmi, ott 6,4M 2 évre

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ennyire tuti Lamp?
Nem hinném.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
Four biggest myths about Dolphins’ Tannehill

1. Tannehill is an average quarterback (62.7 career completion percentage, 86.5 passer rating and 37-40 record).

Reality: Tannehill was one of the league’s four most accurate passers in 2016, and of his 12 interceptions, half were the fault of his teammates — the highest rate in the league.

He had threw ninth-fewest interceptable passes (balls that should have been picked, whether the were or weren’t) among the 33 quarterbacks who played enough to be considered. And 79.6 percent of his 353 qualifying passes were on the money, trailing just Sam Bradford, Drew Brees and Aaron Rodgers.

2. OK, but he can’t throw the deep ball, right?

Reality: He was the league’s most accurate passer in passes thrown 16-20 yards beyond the line of scrimmage (an absurd 78.3 percent) and ranked third in passes thrown 21 yards or farther (55.6 percent). On passes thrown more than five yards, Tannehill was eighth in all of football, with a 67.1 accurate percentage.

3. Sure, but that’s because the Dolphins receivers bailed him out.

Reality: Tannehill had 30 “lost receptions” (which includes drops, bad footwork, a misread flight of the ball or lost control against contact) for 364 lost yards in 2016. He averaged a lost reception every 13 attempts, the 11th-highest rate in football.

Tannehill's receivers created just nine receptions for him in 2016 (eighth-fewest in football). His receivers created a reception once every 43.22 of Tannehill's qualifying attempts, which ranked 21st last year.

Tannehill's receivers did help him in one important way, however: 49.5 percent of his 2,995 passing yards came after the catch, the league’s ninth-highest rate.

4. Fine, but what about those sacks? He’s taken 213 in his career, a reflection of terrible pocket awareness.

Reality:
Tannehill was sacked 27 times in 2016, but just one of those 27 could have realistically been avoided, leading the league. Of those 26 sacks, 18 were the result of a blocker getting beaten, five were a result of blown coverage and three were because of excellent downfield coverage.

Read more here:  www.miamiherald.com/sports/nfl/miami-dolphins/article144385454.html#storylink=cpy

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Itt a következő Mock draft, most együtt dönthettek a 22. pickről! Szurkóli Mock draft játék:

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Volt szerencsem bowl.hu mock draftolni tegnap/ma. Többé kevésbé sikerült én egy B+ at adnék magamnak.

1/22: OG Forrest Lamp:
Ahogy emlitettem, ha nem marad bent kihagyhatatlan player akkor őt vinném a csapat helyében. Vele a régóta siralmas Guard poszt megoldódna. 1621!!! pass protection snap alatt mindössze 31 szer engedett nyomást az irányítóra. Azt hiszem ezt nem kel magyaráznom.

2/54: DT Dalvin Tomlinson:
Itt Jarrad Davis volt a célpontom, akit kivittek előlem, ugyhogy "maradt" Tomlinson, aki szolid futás és passz ellen is. A Bama gyárából utolsó évére lett szörny. Elég vékony a DT poszt nálunk, kellett mindenképp egy jatekos ide.

3/97: S Eddie Jackson
Ő az a húzás amit nem csak value-nak hanem stealnek értékelnék. Vérbeli FS, ha McDonald jó szezont tol nem lesz rá pénzünk, ha meg rosszat akkor pedig kell Safety. Sajnos Quddus kiesésével ezt nem kerülhettük el.
Ha úgy alakul CB-ként is lehet vele számolni.

5/166: LB Blair Brown
Alulméretezett futas ellen kitűnő LB, a mi csodálatos Run Def.-nek kell minimum egy ilyen jatekos.

5/178: S Tedric Thompson
Nem akartam több Safetyt húzni de Thompson itt hatalmas nagy steal volt, és nagy reach-el tudtam volna csak CB-t/rushert szerezni. Legutobb 7INT, 7 leütött passz az iranyitok 21.3 Ratinget atlagoltak ellene az elmult evben.
A labmunkajaval azonban lenne mit dolgozni.

5/184: DE Joe Mathis
Itt is a rusher, kell a melyseg nekünk, de a jelenlegi állományunk 1 évet lazán kibír, majd jövőre lehet ide is építkezni.

7/223: C/G Chase Roullier
PFF szerint a 2. legjobb Center a classban, itt mar boven kihuzhato kategoria.
Pouncey rendszeresen megserül, és utana megy a trükközés a falunkban, ami látható, hogy ha nincs egyben az O-line akkor szetszednek minket. Ez a massziv srac foltozni hivatott a falunkat.

En igy friss fejjel ennyit tudta mróluk összeszedni, várom a véleményeket/kritikákat.

Go Fins!
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
statisztika buziknak.
(nem támadó jellegű kijelentés, mert állításom alapján saját magam is le homokviharoztam statisztikailag)

szóval tudjátok van az offseason (bár szezonban sem veszti érvényét) van, el kell ütni nfl-es dolgokkal az időt. eőzmény cikk:
michael lombardi - Seven Habits for Drafting a Highly Effective QB
 theringer.com/2017-nfl-draft-quarterbacks-deshaun-watson-mitchell-trubisky-6e0d45a52fa5

"On the flip side, think about Ryan Tannehill. A terrific athlete? Absolutely. Naturally instinctive for the position? No. The faster the game becomes, the more instincts take over — and that’s when Tannehill gets into trouble. Look at his career numbers on third down: He’s thrown 26 interceptions, averages a half yard less per attempt than his overall average, and completes just 58 percent of his passes. The faster the game, the less you like Tannehill. The opposite is true for Watson. That’s the crib factor."

a napidelfin blog szerint:
(szerkesztés: nem tudom miért rakja be a videót. az alatta levő linkre kattintsatok)
 dailydolphin.blog.palmbeachpost.com/2017/04/06/former-nfl-executive-was-ryan-tannehill-born-to-be-a-quarterback/

"Incidentally, Miami fans should hope Gase calls a passing play on every second down in 2017. In his career, Tannehill completes 65 percent of passes with 43 touchdowns, 12 interceptions and a passer rating of 97.2 on second down.

As for criticizing Tannehill for completing 58 percent of career passes on third down? Even the legendary Tom Brady, who clearly is more consistent on all downs and a better player than Tannehill can ever hope to be, has completed 59 percent of third-down passes."


u.i.3: no most azért értelemszerűen sokkalta komplikáltabb a dolog, hisz ahogy christensen is mondta, valakinek el is kell kapni (azaz lefordítva több játékoson múlik). meg hát több más tényező.

u.i.2: bár csak a szakdolgozatot is ily könnyedén menne (mi lenne ha kérdésem saját magamban: lehet jobb lett volna amerikai football témában írni)

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az a 2013-as LB és OL részleg igazolások katasztrófák. Nem is tudom mit láttak bennük. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
#Fireland

Taylor legalább egy másik orvosi stábbal dolgozva igen jó játékossá rakta össze magát. A többiek óriási bukták voltak, még szerencse hogy a trade nem volt annyira drága.
Geeri
atttya isten. nem csak draftról van itt szó, hanem az egész 2013-as offseason mozgásról:

>> Veteran Additions:
WR Mike Wallace, WR Brandon Gibson, TE Dustin Keller, OT Tyson Clabo, G Lance Louis, DT Vaughn Martin, OLB Philip Wheeler, ILB Dannell Ellerbe.
>> Offseason Losses:
RB Reggie Bush, WR Davone Bess, WR Marlon Moore, TE Anthony Fasano, OT Jake Long, DT Tony McDaniel, OLB Kevin Burnett, ILB Karlos Dansby, CB Sean Smith, S Jonathan Amaya, K Nate Kaeding.

 www.walterfootball.com/offseason2013mia.php#aKiOLM2GMCEvu6FO.99

"2013 Miami Dolphins Analysis: Big free-agent spending sprees can be treacherous. On one hand, Miami's roster has definitely improved with the additions that Jeff Ireland made. On the other hand, the new players will have to gel together, all while expectations are sky high. Big expectations from an untested team usually means big failure, as the 2011 Philadelphia Eagles learned. There's a chance the Dolphins could make the playoffs this season, but it's more likely that they'll choke under this new pressure."

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jah egy drogproblémás játékost hozni south beachre.. az aztán a jó ötlet 😀 btw low risk, high reward. Vet minért jött egy évre.
Csabee13
nem hiszek ebben. aki drogozik, verekszik, italozik, szerencsjátékozik mindenhol feltalálja magát. hasonlíttatom a sérülékenységhez ezen jelenséget, csak míg előbbi akarat kérdése, addig utóbbit annyira nem lehet befolyásolni.
nem látok problémát az igazolásban, sőt! úgy készülünk az alapszakaszra, hogy figyelmen kívül hagyjuk - mintha itt sem lenne. másrészt elég sok hónap áll rendelkezésre, hogy kiderüljön valóban örül e a lehetőségnek, vagy mégis visszaesik.

ezért is sokkal másabb ez a szituáció, mintha week 1 starternek hoztuk volna (abban az esetben ha nem lenne eltiltása), és reménykednénk, hogy nem lesz problemo vele.
örülök neki, jofogás.hu
Ventura
Azért ez a mintha itt sem lenne nem igaz, ugyanúgy a csapattal fog készülni. Edzésektől nincs eltiltva. Nem azt mondom, hogy rossz húzás volt leigazolni, de én nem táplálok túl nagy reményeket. Zsebpénzért kapott egy esélyt, hogy rendbe tegye a dolgait. Ha 9. héten tiszta, felkészült és tarol a pályán akkor win-win szitu.. aztán megint mehet FA piacra.

Végre lapátra került DJ. 2éve kellett volna elzavarni.
több mint 7 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
oficiál!
0, zero, senki nem maradt a 2013-as draft class-ból.
a nagy reménnyel draftolt (1/3) oregoni kacsát, a DE dion jordan-t elküldtük. nem értem miért tartottuk eddig a csapatnál.

szóval a nagy 2013-as draft class-unk:
1/3 DE dion jordan (oregon)
2/54 CB jamar taylor (boise state) --> 2016 browns
3/77 OL dallas thomas (tennessee) --> 2017 eagles
3/93 CB will davis (utah state) --> fa (előtte ravens)
4/104 LB jelani jenkins (florida) --> 2017 raiders
4/106 TE dion sims (michigan state) --> 2017 bears
5/164 RB mike gillislee (florida) --> 2015 bills
5/166 K caleb sturgis (florida) --> 2015 eagles
7/250 S don jones (arkansas) --> 2017 arizona (előtte patriots, saints, browns, texans)
Ventura
#Fireland

Taylor legalább egy másik orvosi stábbal dolgozva igen jó játékossá rakta össze magát. A többiek óriási bukták voltak, még szerencse hogy a trade nem volt annyira drága.

Mindig jövőre!