Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Miami Miami Dolphins 964
Úgy látom Cutler miatt egyből a sport tv re kerültünk elsö héten!
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Maulauga aláírt, 1év 900k

 www.miamiherald.com/sports/spt-columns-blogs/armando-salguero/article168173967.html
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Na mi van? az első meccsen ellőttük az összes puskaporunkat?
RunRickyRun
szém szicsuésön mint tavalyi alapszakaszban (első negyedet láttam mikor még itt ott voltak fenn kezdők).
tipikus mi: előbb az OL munkája elégtelen, majd mikor összejönne a játék (pl. 3&27-re parkernek / 3&27-re ajayi futás), akkor flag. azaz 20 másodperc alatt le is vonul a támadósor,
szóval offense oldalon sok a zászló (kétszer egymás után sam young például). védelem jól mutatott.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Na mi van? az első meccsen ellőttük az összes puskaporunkat?

Miami Dolphins Fan
több mint 6 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Egy kérdés: megy vki a MIA-NO londoni meccsre?
Ha igen, lenne egy kisebb kérésem felé 😊

Köszönöm!

Believe In Your 'Fins!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
doncs vörri. kikó alonzo és jay cutler is sérülékeny játékos (csak két tipp).
Ventura
Pouncey se az a szilárd legény, valamint a meki kedvence Parker sem az egészség mintaszobra. De Rashad Jones is simán megrokkan bármikor, Wake meg 34 éves. Lesz még itt tüzijáték!

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
doncs vörri. kikó alonzo és jay cutler is sérülékeny játékos (csak két tipp).

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nohat, folytatodik, Kenyan Drake kapott a buksijára, ugy kellett lesegíteni, világát nem tudta. Ami pozitívum : az agyrazkodas protokol alatt nem lehet mozgasszervi panaszt osszeszedni.
Geeri
Bezzeg Tony Lippett.
Torn Achilles.
Bazzani
Tulajdonképpen kiegyensúlyozott lehetek így, hétvégén az Újpest, hétközben a Phins ténykedése juttat agyvérzésközeli állapotba.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nohat, folytatodik, Kenyan Drake kapott a buksijára, ugy kellett lesegíteni, világát nem tudta. Ami pozitívum : az agyrazkodas protokol alatt nem lehet mozgasszervi panaszt osszeszedni.
Geeri
Bezzeg Tony Lippett.
Torn Achilles.

több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jay Ajayi cleared from concussion protocol.

Miami Dolphins Fan
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nohat, folytatodik, Kenyan Drake kapott a buksijára, ugy kellett lesegíteni, világát nem tudta. Ami pozitívum : az agyrazkodas protokol alatt nem lehet mozgasszervi panaszt osszeszedni.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindeneesetre lehet hogy ti is kezdhettek új QB után nézni, nem tudom T'Hill egészséges lesz-e még igazán, amit sajnálnék nagyon, ha nem gyógyulna fel...

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Kaep miatt ki sír?
Wyatt
Stephen A. Smith, Shannon Sharpe pl. A Tannehill gyűlölő Skip Bayless ellenben védi Cutlert és az igazolást.

 www.youtube.com/watch?v=q2aT7xUWZBg
Mike Hull esetleg?
Wyatt
Hát reméljük ő lesz a szezon meglepetése 😀
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Misi out, McMillan out, Ki lesz a 3. LB?
Csabee13
brian urlacher lesz visszahívva, így újra együtt játszanak cutlerrel

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaep miatt ki sír?

Mike Hull esetleg?

több mint 6 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Misi out, McMillan out, Ki lesz a 3. LB? Timmons és Kiko remélem idén elpusztíthatatlan különben bődületes sz.rban lesz a defense megint. Ráadásul Jones sem 100%-os még aki be tud segíteni ott futás ellen.

Larsen out, Ki lesz a kezdő LG?

Tannehill is reccs.. Cutler remélem felszívja magát az espn-es hangosan mondom akkor tuti igazam van fószeron.. (Stephen A. Smith nagyon elszállt a témában) és nyom egy közel mvp szezont 😀 Mikor Kaep miatt sírnak a Miami kapcsán miért is nem idézik fel Salgueros interjút??
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Igazabol ital nélkül is hasonloakat tudnék mondani. Remélem a meniscus is szétment a térdében.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
a jó kurva anyád aztat .azt. verjem a skibeaszott sérülséekbe. eszt mán itallal sem lehet bírni he. most meg mcmillan.szop ki a a torn acl-t

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A mai nemzetisportban van egy oldalnyi cikk Cutlerről, bár kicsit egyoldalú az egész írás a személyiségét elég jól megragadja.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na én nagyjából ezzel le is zárom a Cutler témát, meccseket fogok nézni a Dolphinstől, mert még is csak ez a faszi volt az, aki 8 évig a mienk volt.

Kötelező olvasmány:
 www.windycitygridiron.com/2017/8/8/16106736/dear-miami-dolphins-fans-miami-advice-jay-cutler-quarterback-chicago-bears-adam-gase-ryan-tannehill
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/klo318/status/894621885803245568?s=09

Don't care bear dolphin is back 😀
Borbinho
Csak engem emlékeztet Elvisre? 😀

Amúgy Gase óta feljövőben van a Dolphins, ha így folytatják, komoly konkurensei lesznek a Patsnek, megtörhetik a hegemóniát. Brady után meg főleg, ha találnak egy jó irányítót.
Kicsit szomorú vagyok emiatt, másrészt meg csak a Dolphinsól beszélünk.
Solymi
Dehogy törnek meg bármit is.
Pats 16-0, Jets 0-16.
Miami meg félúton valahol.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 434
 twitter.com/klo318/status/894621885803245568?s=09

Don't care bear dolphin is back 😀
Borbinho
Csak engem emlékeztet Elvisre? 😀

Amúgy Gase óta feljövőben van a Dolphins, ha így folytatják, komoly konkurensei lesznek a Patsnek, megtörhetik a hegemóniát. Brady után meg főleg, ha találnak egy jó irányítót.
Kicsit szomorú vagyok emiatt, másrészt meg csak a Dolphinsól beszélünk.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@TomPelissero: Suh on Cutler: "I don't like any QBs, but he was one guy definitely I had respect for because he took hits & never cried, never complained."

Én mindig fostam Cutlertől mert ő volt az a csávó aki bármikor úgy odabaszta a labdát lehetetlen helyzetből az elkapónak, hogy levertem a monitort az idegtől.
Folyamatosan leépítették körülötte a csapatot ezáltal ő is egyre kevesebbszer bántotta a Lions drukkerek lelkét.
Matt Moore az igazi középszer. Cutlerben legalább benne van, hogy odabassza mégegyszer a zsugát 16+ meccsen. Persze a bukási faktor is nagyobb.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem csak az a bajom Cutlerrel hogy ha nincs fal előtte és nyomás van rajta akkor nem hogy rossz döntéseket hoz hanem hajmeresztő hülyeségeket csinál. Ha egy jó fal mögött áll és van ideje gondolkozni akkor tud szép passzokat adni, kérdés hogy erre az évre a nem épp acélos falunk mennyire tud erősödni. Az a baj hogy mindenki a fénykorai teljesítményét veszi alapul és kívánom hogy legyen még egy fénykora nálunk, de egyelőre kényszermegoldának tekintem és nem elsőszámú irányítónak. De nem kell már sokat várnunk hogy tisztábban lássunk.
RunRickyRun
Cutler néhány meccses periódusoktól eltérve ligaalja támadófalak mögött játszott 8 éves chicagoi karrierje alatt, szóval azt nem látom problémának, hogy itt nem leendő HOF tagok védik. Ami problémásabb, hogy Cutler hajlamos túlságosan megbízni az elkapóiban, akit ha egy Brandon Marshallnak vagy Alshon Jefferynek hívtak még nem is volt oly nagy probléma, de ezt Johnny Knox kaliberű emberekkel is eljátszotta. A hajmeresztő hülyeségek kifejezés helyett pedig inkább a túlvállalás szót használnám. Nyílván nagyon sok okos, hozzáértő ember szajkózta, hogy ahelyett, hogy bevállalná a sacket elhajítja a picsába, persze ez a nagyon sok okos és felettébb hozzáértő ember azt már nem mondta, hogy akkor 15 sack lenne meccsenként. Első 4 chicagoi évében úgy nézett ki a helyzet, hogy volt egy jó védelem, ami a csapból is folyt (már amikor jó volt), aztán az offensenél meg Cutleren múlt minden. Amikor ezek a "hajmeresztő hülyeségei" nem jöttek be, akkor nyilván szar volt, amikor bejöttek, akkor pedig a védelem volt a király. Nem kell itt 300+ 4TD-s meccsekre gondolni, de amikor kellett egy first down, kellett egy mentális plusz azt Cutler odarakta gyakorta. Ezeket nem jegyzik a statisztikák, nem hoz fantázia foci pontokat. Trestman érkeztével az ő karrierjének vége volt, ezi dőtájt kezdte a teste is egyre inkább megadni magát az ütéseknek. 2015-ben Gase ezt elég jól felmérte, s most is jó pozícióba teszi majd Cutlert, aki fog is meccseket nyerni. Ettől függetlenül nagyon meglennék lepve, ha Cutler karrierje most hirtelen beindulna. Irányító szemszögből Chicago egy rossz hely, de Cutler karrierje már nagyon túl van a zeniten.

Remélem lobog benne a bizonyítási vágy és nem az arcal a gázsi felé a fő célja.RunRickyRun
Ha utóbbi lenne a célja, akkor nem törette volna magát rommá Jamarcus Webb és társai mögött. Szégyenteljes milyen kép alakult ki Cutlerről egyébként. Kívánom nektek, hogy a Miami és a social média a valóságot mutassa be JC-ről.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 6 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nekem csak az a bajom Cutlerrel hogy ha nincs fal előtte és nyomás van rajta akkor nem hogy rossz döntéseket hoz hanem hajmeresztő hülyeségeket csinál. Ha egy jó fal mögött áll és van ideje gondolkozni akkor tud szép passzokat adni, kérdés hogy erre az évre a nem épp acélos falunk mennyire tud erősödni. Az a baj hogy mindenki a fénykorai teljesítményét veszi alapul és kívánom hogy legyen még egy fénykora nálunk, de egyelőre kényszermegoldának tekintem és nem elsőszámú irányítónak. De nem kell már sokat várnunk hogy tisztábban lássunk. Remélem lobog benne a bizonyítási vágy és nem az arcal a gázsi felé a fő célja.

Miami Dolphins Fan