Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Az LB sor nagyon gyenge is. Ahhoz kepest mekkora szerzodest kaptak nekem ahogy vartam is csalodas a jatekuk.Delonso_
Vagy nagyon jók, vagy elfogadhatatlanul gyengék. LB poszton ez nem fér bele, ettől féltem a szezon elején, eddig sajnos bejött. Ráadásul akkora szerződéssel lettek megdobva, hogy garantáltan nem lesznek lecserélve, az viszont durva, hogy itt kell megtanulniuk konzisztensen szerelni, meg embert fogni. Fizikálisan, tehát gyorsaságban-erőben nem rosszak, de nem tudják kihasználni. Még Misi a legjobb, benne lehet bízni futás ellen, és idén mintha megtanult volna nem csak középpen lyukakat tömni, hanem szélre is kiérni, abszolút megérdemelt az új szerződése.

Tannehill-Wallace kapcsolatról van egy nagyon jó cikk. Ha valaki nem szeretné végignyálazni akkor a lényeg: Tanny aluldobja Wallacet. Azonban nem azért mert nincs meg az ereje, sokkal inkább azért mert későn dobja a labdát. Kivár, nem tudja eldönteni elkapója lehagyja-e majd a védőt, és amikor ez biztossá válik akkor dob, de nem eléggé hosszan. Fejben vannak a gondok. És nehéz lenne ezt mind Wallacera fogni.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az LB sor nagyon gyenge is. Ahhoz kepest mekkora szerzodest kaptak nekem ahogy vartam is csalodas a jatekuk.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kovacs ismét 53ban.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez a stat kifejezetten tetszik (főleg annak tükrében, hogy ezen a poszton nem voltunk mostanában valami jók): a 20 CB közül, akikre a legkevesebb passer rating-el dobtak az irányítók (magyarán: ezen CB-k felé dobott QB passzok nem nagyon jöttek be), 4 Dolphins-os!
Patterson (36.1), Carroll (64.5), Grimes (67.5) és Wilson (69.4).

Tizennegyedikek vagyunk engedett passzolt yardban, ami inkább a futás elleni védekezésre volt inkább jellemző. Kicsit megfordult a világ.danyly
A LB sorra viszont nagyon mennek a passzok. De ennek a statnak tényleg lehet örülni.
És Punceynak is: játszani akar vasárnap.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ez a stat kifejezetten tetszik (főleg annak tükrében, hogy ezen a poszton nem voltunk mostanában valami jók): a 20 CB közül, akikre a legkevesebb passer rating-el dobtak az irányítók (magyarán: ezen CB-k felé dobott QB passzok nem nagyon jöttek be), 4 Dolphins-os!
Patterson (36.1), Carroll (64.5), Grimes (67.5) és Wilson (69.4).

Tizennegyedikek vagyunk engedett passzolt yardban, ami inkább a futás elleni védekezésre volt inkább jellemző. Kicsit megfordult a világ.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
jött egy sukár fiatalember.
"Dolphins signed DT A.J. Francis.
Francis was on the Patriots' practice squad. An undrafted rookie out of Maryland, Francis has yet to appear in an NFL game. He'll likely be inactive for Sunday's tilt with the Jets."
Ventura
Dolphins announced they had waived defensive tackle Isaako Aaitui and safety D.J. Campbell.

Francis preseason végén cutolódott tőlünk, PS helyett viszont a Patsnél kötött ki, most visszahozta Ireland. Rajta kívül jött egy futó: Cameron Marshall, ő PSbe.
Thomas ha megy IR-re akkor lesz még egy hely rosteren+ Incognito csak a Jets ellen lehet eltiltott, azt is el kell dönteni vele mi legyen.
Martin szintén. Valamilyen szinten luxus őt rosteren tartani. Nem értem miért nem rakható IR-re, ha egyszer nem képes játszani mentális problémák miatt.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
jött egy sukár fiatalember.
"Dolphins signed DT A.J. Francis.
Francis was on the Patriots' practice squad. An undrafted rookie out of Maryland, Francis has yet to appear in an NFL game. He'll likely be inactive for Sunday's tilt with the Jets."

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
amúgy ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy thigpen RB-ként slotban is gyakorol, lényegében nem láttunk belőlle semmit. lehetne kreatívabb sherman... használja már ki a játékosai képességeit.Ventura
Screeneket nyomott rá, de nagyon ritkán.Geeri
+ Thigpen idén nem olyan jó mint tavaly volt.
 www.thephinsider.com/2013/11/25/5145380/dolphins-returner-marcus-thigpen-struggling-in-2013

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
amúgy ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy thigpen RB-ként slotban is gyakorol, lényegében nem láttunk belőlle semmit. lehetne kreatívabb sherman... használja már ki a játékosai képességeit.Ventura
Screeneket nyomott rá, de nagyon ritkán.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
amúgy ahhoz képest, hogy be lett harangozva, hogy thigpen RB-ként slotban is gyakorol, lényegében nem láttunk belőlle semmit. lehetne kreatívabb sherman... használja már ki a játékosai képességeit.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
dühkirohanásom után:
úgy néz ki, végzett thomas idénre. ez egyet vagy kettőt jelenthet. thigpen és/vagy gillislee time.Ventura
Gilisle aktív lesz, de Thigpen is kap majd snapet szvsz. Futójátékunk gyenge védelem ellen van meg csak sajnos. Kíváncsi vagyok mi lesz majd.

Playoff sem felejtős még szerintem, még meg van az esély, csak ahhoz kellene egy 60perces csapat.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
dühkirohanásom után:
úgy néz ki, végzett thomas idénre. ez egyet vagy kettőt jelenthet. thigpen és/vagy gillislee time.Ventura
Én személy szerint már nagyon szeretném látni Gillislee.

Nekem nagyon bejön a srác: iszonyat gyors, türelmes, irányváltásai félelmetesek, megtalálja a réseket és nem fél ütközni.
Nekem már a drafton is tetszett ez a pick. Szép jövő áll előtte, csak használjuk is persze.
Csak egy jobb fal mögött élne meg ő is, de amíg nem látom éles meccsen ez sem biztos.

A mezszám pedig kötelez! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
dühkirohanásom után:
úgy néz ki, végzett thomas idénre. ez egyet vagy kettőt jelenthet. thigpen és/vagy gillislee time.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
oszt még a new england-nek volt mersze nem kiszopni. nevetség 😒 :#
még 24-0-ról állt fel. hol leszünk mi azt nem tudom.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nekem kulonosebben nincs rossz hangulatom, vereseget vartam, ahhoz kepest nagyon jol jatszottunk.
A vedelmunket imadom, remelem okos drafttal es okosabb FA politikaval az O-t is felhozzuk majd offseasonben es Sherman+ Fireland elmennek zabot hagyezni. En latom Philbinben ha nem piszkaljak a lehetoseget es a szebb jovot.Delonso_
Az a baj hogy pontokat csak az első félidőben raktunk a táblára, hiába a jó játék.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem kulonosebben nincs rossz hangulatom, vereseget vartam, ahhoz kepest nagyon jol jatszottunk.
A vedelmunket imadom, remelem okos drafttal es okosabb FA politikaval az O-t is felhozzuk majd offseasonben es Sherman+ Fireland elmennek zabot hagyezni. En latom Philbinben ha nem piszkaljak a lehetoseget es a szebb jovot.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nehéz mit mondani, jobbak voltatok, nyerni kell megtanulni. Nekünk több, mint két évig tartott, magunk sem hittük, hogy valaha sikerül.gabokocka
Azért esik rosszul nekem ez a szezon, mert az első három meccs alapján azt hittem sikerült. Harmadik évünk zsinórban, amikor több olyan meccset nem tudunk megnyerni ami szoros, és még talán jobbak is vagyunk. Sőt, ha jobbak vagyunk, akkor is csak küszködve nyerünk. Nem érezni a csapaton hogy tudna dominálni egy meccset.
Igaz ezt a szezont még erőssen áthatja az összeszokás hangulat, és az sem segít, hogy Sturgis és Jordan kivételével még csak többen sem vagyunk a draft után.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
két dolog azthiszem kitűnik a sok kicsi mellett:
1. nem sikerült megállítani a panthers-t 4&10-re.
2. wallace-nak ott volt az ujjai között a labda az utolsó másodpercekben.

szerencsére voltak pozitív dolgok 'hill-el kapcsolatban. például a roll out. futással szerzett yardok. a zseb, nyomás érzése.
de! még mindig van tanulni való. 'hill - wallace kapcsolatot nagyon kell csiszolni az offseason-ben.
és nekünk is volt hasonló szituációnk:


bernie kosar twitteren:


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nehéz mit mondani, jobbak voltatok, nyerni kell megtanulni. Nekünk több, mint két évig tartott, magunk sem hittük, hogy valaha sikerül.gabokocka
Talán valamelyik évben nekünk is kijön a lépés.
Grat a Párducoknak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nehéz mit mondani, jobbak voltatok, nyerni kell megtanulni. Nekünk több, mint két évig tartott, magunk sem hittük, hogy valaha sikerül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az OL felállása ua. lesz mint a a Chargers ellen (McKinnie-Brenner-Garner-Jerry-Clabo). Tehát Pouncey nem erőltetik, hadd legyen tejesen egészséges.Sajnos Patterson is out, így Carroll kezd a helyén, ami nagyon rosszul hangzik. Rá rengeteget fog dobálni Newton, az tuti. És Watkins is inaktív, de ő nem sok vizet zavar.
És mily meglepő: mindkét rookie CB aktív (Will Davis és Jamar Taylor), így várhatóan egy pár snap nekik is jut (lehet csak ST-ben kapnak helyet, de az is jó kis tapasztalat szerzés).

Én ezeket a lépéseket már úgy fogom fel, hogy nem akarják leamortizálni teljesen az állományt, valamint már kísérletezgetnek ill. bevetik azokat akik eddig keveset játszottak. Egyébként van még esély a WC-re, de ez már a jövőre való koncentrálás első meccse lesz. Nem azt mondom, hogy itt fog eldőlni minden (mert itt kb. semmi; jó lehet erős de közel van), de ez egy olyan meccs ahol egy PO aspiráns (szerintem már ott van) ellen lehet kipróbálni különböző játékokat, és ez a jövőre nézve sok támpontot adhat.

Én várok a meccsen egy-két furcsa játékot + egy ST trükköt is. 😕)

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Tanny Wallace kapcsán jutott eszembe hogy a chargers meccsen a nagy játéknál gyönyörűen szerzett lépéselőnyt Wallace de nem volt elég erős a passz meg kellett állnia és meg verekedni a lasztiért ami nem is lett meg. Ha elég erős lett volna a dobás és elé megy akkor gyönyörű elkapás és akár TD is lehetett volna. Na most ezt a mozzanatot nem először láttam a párostól az idén. Lehet egyszerűen nincs olyan karja tannynak amivel ki tudná szolgálni Wallacet. Rottlinsberger ez meg tudta csinálni vele!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En sem bizom gyozelemben, inkabb remelem szoros lesz.
Szerintem a kopasz sokkal jobb mint az elodei a kozelmultban. Megneznem Fireland nelkul mire kepes. A csapat szerintem fejlodott az pl secondery, a gond az O line tovabbra is illetve nekem nem tetszik az LB corps jelentos gyengulese.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
jóvan. megnyugtató. pouncey sem játszik a carolina ellen.
kíváncsi vagyok amúgy sam brenner-re. nagyon jöttek a "shines" cikkek.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
nem értem, miért ül a topik. nincs lelkesedés, pedig hosszú idő után újra a super bowl-ra készülünk!!
 phinphanatic.com/2013/11/23/numbers-part-statistical-look-dolphins-offense/Ventura
Vihar előtti csend 😊
Nincsenek nagy reményeim a holnap estét illetően, a CAR múlt héten elkapta a Pets nyakát is, valamint a 7:2 mérleg is jelent valamit. Csak a tisztes helytállásban reménykedem 😐
Meg persze nagyon titkon egy W-ben 😀😀

Believe In Your 'Fins!