New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez után a meccs után végre nem kell veszekedni, hogy az O vagy a D volt-e szarabb. Nem lehet úgy sem eldönteni...
Az überbrutálnak kikiáltott O két mondhatnánk jó formában lévő védelem ellen mérettetett meg idén, a Dallas és a Steelers ellen. Az eredményt mindenki ismeri. Egy bemákolt győzelem és egy zacsi. 20, illetve 17 pont.Boston
És akkor arról nem is beszéltünk,hogy egy O# orientált csapat, ahol a játék minden eleme az O#-raépül,vagy ahhoz igazodik,
szét kellene kapja a legjobb védelmeket is az alapszakaszban, ahogy tette ezt a Pats az elmúlt években.
A baj csak ott van,hogy közismert tény- a csapat is megtanulta a saját kárán-, lehet bármennyire "brutál" támadósorod, a PO-ban lesz olyan meccs ahol összerogynak. Jobb esetben csak a PO-ban. Nem lehet bajnokságot nyerni csak O-val, olyan nincs. Amíg az O# oldalán padozik egy Woodhead, Edelman, Ocho, addig a Defense alig tud kiállni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam most védelem nyert. Már a ki volt szarabb versenyben. Az, hogy negyedenként 1.5 percet van nálunk a labda, mert a védelem még a 3. és 15-öket is úgy nyal be, hogy a vak is látja mi jön, arra nincs jobb szó a szánalmasnál. A Dallas is lent tartotta kurva sokáig az O-t, a Steelers is, mert képtelenek voltunk egy megállítás szerűséget összehozni. Ettől függetlenül az O is egy kalap szar volt, de legalább az ST és a coaching is csatlakozott hozzá, így számomra az a csoda, hogy egyáltalán úgymond meccsben voltunk. Ezzel a tegnapi teljesítménnyel, ha kevésbé szar a Steelers 15-20 ponttal simán nyalni kellett volna. Ettől függetlenül a D-re nem tudok igazából haragudni, most a magyar válogatottól sem várom el, hogy megfogja mondjuk a brazilokat, pláne, ha folyamatosan esnek ki a még tűrhető embereink... Másik oldalról, nem azt fikázom, aki a tudása legjavát nyújtja, de az láthatóan kevés, hanem azt, aki ezt hagyja... Most a szerencsétlen mondja azt, hogy bocsi főnök, szar vagyok, cserélj le valakire?

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
A sec-ről már sokan elmondtátok a véleményeteket, én csak annyit tennék hozzá, hogy valaki a scouting teamben és/vagy a FO sec-ért felelős részében rendkívül utálhatja a csapatot. Az elmúlt öt évben az első vagy második körben draftoltunk 5 DB-t és igazoltunk pár nagyobb nevű FA-t (Springs, Bodden, O'Neil), ehhez képest a kezdő FS a fogalmatlan Ihedigbo, a 2-ik és 3-ik CB pedig egy UDFA és a Texans "hetedik legnagyobb draft bust-ja". Ki gondolta volna akár a mostani szezon előtt, hogy ide jutunk októberre. Szerinte ez is lehet az oka, hogy messze állnak fel az CB-ek, mert egyszerűen nem bíznak az egyéni képességeikben.

Más: Kevin Faulk egy legenda, az ős pats-esek egyike, de 35 éves, sérülésből tárt vissza és láthatóan lassú. Nem egyszer volt az az érzésem, hogy benne maradt néhány yard, amit Woodhead simán megfutott volna. Miért kell szinte végig őt játszatni, mikor van 3 fiatal, tehetséges RB-ünk, akiknek emberileg biztos jól esik, hogy a lelküket kiteszik, jól is teljesítenek, erre leültetik őket, mert az öreg visszajött.

A tegnapi meccsen elvileg a legjobb (szinte teljesen egészséges) csapatunkat alázta meg, ha nem is pontokban, de mutatott játékban, egy ütött-kopott Steelers. Nem csináltunk hatalmas hibákat, nem volt nagy pechünk, gyakorlatilag megnyertük a turnover csatát, pihentek voltunk, nem leptek meg semmi extrával. Semmire sem lehet fogni a vereséget, egyszerűen ennyire volt képes a csapat. Ezért is ez az egyik legelkeserítőbb vereségünk az elmúlt években.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nálam a fociban jobban jártas emberek véleményére vagyok kíváncsi!

A secondary miért megy állandóan ilyen messze az elkapóktól???

Régen (pl. Ty Law idejében) állandóan azt mondták, hogy túl "verekedős" a sec.

Most józan panelparaszti ésszel végiggondolva:
- Ha közel vagyunk és dobnak zászlót (PI), akkor ugyan onnan jön az ellenfél, mint, ha elkapja (miss takle-ről nem is beszélve)!
- A bigplay-től meg nem tudom miért fosunk! Most jobb volt, hogy a Steelers szinte egy teljes negyeden keresztül támadt és a Offense nem volt pályán?
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Ez után a meccs után végre nem kell veszekedni, hogy az O vagy a D volt-e szarabb. Nem lehet úgy sem eldönteni...
Az überbrutálnak kikiáltott O két mondhatnánk jó formában lévő védelem ellen mérettetett meg idén, a Dallas és a Steelers ellen. Az eredményt mindenki ismeri. Egy bemákolt győzelem és egy zacsi. 20, illetve 17 pont. Ideje lenne változtatni valamin.
Én inkább védeni szoktam a D-t és nem bántani, de ez a tegnapi volt idén a legrosszabb meccsük. A 23 kapott pont még elmenne egy kis vodkával, de semmi beleszólása nem volt a meccsbe. Annyit és addig támadtak, amennyit akartak.
Jó lenne már valami koncepció a D-ben és ideje lenne takarítani az edzői stábban is.

Do your job
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Big Ben szétdobált minket mi lesz a Gigantok ellen????
Az O-nkat szétszedi a Gigantok D-je, és akkor ott vagyunk mint a Acélosok ellen!
Nincsenek szép kilátások! Pont úgy néz ki az O-nk mint amikor csak Moss-ra játszottunk és más semmi! Totál kiismerhető lett a játékunk, pedig arról volt szó milyen sok a fegyver aztán....
Meglehet rosszul látom de hiába van 2 mélységinek nevezett elkapónk 85-Price , Brady +30 yard fölött feletébb pontatlan, az első foduloban jött egyszer be és ennyi!ParadSEC
Azért a Giants sztem messze nem Steelers szint.
Nézd csak meg ki ellen "parádéztak" a héten.

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ha Big Ben szétdobált minket mi lesz a Gigantok ellen????
Az O-nkat szétszedi a Gigantok D-je, és akkor ott vagyunk mint a Acélosok ellen!
Nincsenek szép kilátások! Pont úgy néz ki az O-nk mint amikor csak Moss-ra játszottunk és más semmi! Totál kiismerhető lett a játékunk, pedig arról volt szó milyen sok a fegyver aztán....
Meglehet rosszul látom de hiába van 2 mélységinek nevezett elkapónk 85-Price , Brady +30 yard fölött feletébb pontatlan, az első foduloban jött egyszer be és ennyi!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Megvan a választ BB-től a Bodden kérdésre:
“We make the decisions we feel like are best for the team,” Belichick said. “That’s what every decision is.”

Valahogy ezt vártam, szinte szó szerint...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
@r81m: Getting the itch and still working out! Black ops anyone?

micsoda időzítés Mosstól. évekig 0 tweet, mostanság pár a marketing cégéről és nemrég ez. vicces fiú.
mondjuk felőlem visszajöhetne, max berakjuk CB-nek. 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A többi szerencsétlenkedést már megemlíteni is felesleges, amit ma sikerült felmutatni minden fronton.

A 2012-es draft kapcsán már most nullán van az ingerküszöböm, mert egyszerűen nem érdemes egy percet is agyalni rajta. Ha Super Bowlt nyerünk azért, ha PO első körében bukta lesz a Bills ellen azért. 😛DoM
+1.
Azért, mert szerintem PO-t meg tudja csinálni a csapat, aztán meg... ... jósoljon más. én csak nézem a meccset. 😀

GO PATS!

[Only way I can see a game like this.]
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valaki fogjon egy zsák pénzt, vegyen fel egy Patriots pólót, autózzon el Alabamába, és győzze meg Kirby Smartot, hogy költözzön pár kilométerrel északabbra, mert nagyon szabad kezet kap koordinátorként Bill Belichicktől. Első lépésnek természetesen egy kiművelt DB edző is megtenné, de az túl egyszerű lenne.

A többi szerencsétlenkedést már megemlíteni is felesleges, amit ma sikerült felmutatni minden fronton.

A 2012-es draft kapcsán már most nullán van az ingerküszöböm, mert egyszerűen nem érdemes egy percet is agyalni rajta. Ha Super Bowlt nyerünk azért, ha PO első körében bukta lesz a Bills ellen azért. 😛
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Persze, totál esélytelen, de inkább + pick Jefferyért, mint FloydWyatt
Pats-nél az első körös pick-ek olyanok, mint az Újpestnél a bajnoki cím...
... majd jövőre.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, totál esélytelen, de inkább + pick Jefferyért, mint Floyd

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Akkor már trade-eljünk fel Jefferyért...Wyatt
Fel? 😀 Hol élsz Te? Mikor trade-eltünk fel valakiért utoljára az elülső körökben? Mayo esetleg?tomi-tomi
Mayo is letrade eredménye volt SF 1/7 pickjéből lett 1/10 azt hiszem


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor már trade-eljünk fel Jefferyért...Wyatt
Fel? 😀 Hol élsz Te? Mikor trade-eltünk fel valakiért utoljára az elülső körökben? Mayo esetleg?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ochocinco-val mi van már?Amadeus91
Nem tudom, én is nagyot néztem mikor Branch-ről leesett a cipő és integetett hogy jöjjön helyette valaki, Price érkezett... Gondoltam akkor Ocho már fennt volt akkor... Hát nem... Nekem ebből az jött le hogy neki nálunk reszeltek, ha már Price is előtte van...Castleai01
érthetetlen, hogy mi van vele. Ha formában lenne, lehetne simán WR1 szerintem. (már amennyire otthon vagyok a Pats dolgaiban...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor már trade-eljünk fel Jefferyért...

több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
na rágondoltam csak elpötyögtem a nevét, és a maradék féltucat pickből D-t kellene tuningolni, mert nagyon sok selejt játszik nálunk 😕

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mindenesetre, alig több mint 200 total yarddal, ne akarjunk már meccset nyerni...Habi
az biztos hogy egy életképesebb O-val ez a meccs nyerhető lehetett volna még így is....mert azért a RZ-ben nem volt rossz a D, igaz állandóan törte a hátukat a gólvonal de TD helyett csak FG-ket rúgtak!
Ha Coltsnál Luckért nyalnak, mi akkor mondjuk Loydért....és lesz egy no1. WR végre a csapatnál.manuszka86
mármint Floyd 😛
eltudnám nézni az biztos 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Az OL is brutál gyenge volt.
Mankins-nek megint volt legalább két flagje.
Light-nak is.
Vollmer néha egész gyermeteg dolgokat csinált.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Mindenesetre, alig több mint 200 total yarddal, ne akarjunk már meccset nyerni...Habi
az biztos hogy egy életképesebb O-val ez a meccs nyerhető lehetett volna még így is....mert azért a RZ-ben nem volt rossz a D, igaz állandóan törte a hátukat a gólvonal de TD helyett csak FG-ket rúgtak!
Ha Coltsnál Luckért nyalnak, mi akkor mondjuk Floydért....és lesz egy no1. WR végre a csapatnál.

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Vesztettünk, de remélem a PO-ban sikerül majd visszavágni.

Nálam UP: a RZ D# kiemelve, Kevin Faulk és G-Force főleg, hogy volt egy erősen vitatható TD elkapása is amire pirosat kellett volna dobni, ezt nem is értettem mert ott rengeteg időt veszítettünk.
Down: Tom, a 3rd down D#, az edzői stáb BB-vel az élen és az Oline sackek sora + futójáték és a botrányos secondary, és a speciális egység élen az Onside kickkel.

Egyértelműen az impotens O#-en múlt vagy a másik szemszögből a kiválóan felkészült és felkészített Steelers D#-n. Sajnos lejátszottak minket a pályáról.
Ha nincs a RZ D# simán agyonvertek volna minket.
Messze van a mai O# az elittől, de bennük sokkal több a potenciál, mind a secondary-ben és a jelenlegi D#-ben.
A Front7 elmegy és Carter és Baby Vince kifejezetten jó volt, a Lb sor-t láttuk mit művelt főleg pl. Milleren, és a S+CB duóról nehéz olyat írni ami szalonképes.

Menni kell tovább a Giants ellen felkészülni sok munka vár még ránk! Iszonyat kétarcú a csapat.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ochocinco-val mi van már?Amadeus91
Nem tudom, én is nagyot néztem mikor Branch-ről leesett a cipő és integetett hogy jöjjön helyette valaki, Price érkezett... Gondoltam akkor Ocho már fennt volt akkor... Hát nem... Nekem ebből az jött le hogy neki nálunk reszeltek, ha már Price is előtte van...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez az onside-faszkodás feltette a koronát az i-re. Ülj le egyes... BB meg basszon ki még 10 védőt... Szánalmas
Mondjuk az vicc, hogy Gronko TD-jét nem adták meg, de a Steelers 3 és 1-ét igen a végén 😂Wyatt
BB üljön le és az egyes után gondolkozzon el. Ma őt alázták meg első sorban. Gronk TD-jénél gondolkodás nélkül dobni kellett volna a pirosat, semmit nem veszítettünk volna vele. (Szvsz meg volt nekik a 3&1, a bírók máskor bénáztak ellenünk, két súlyos biztos volt. A TD talán megvolt, csak egy ismétlést láttam vonalból.) S mi a tökömért kellett az onside??! 3&long-ra rendre 6-7 man rush?! Wallace-tól annyira szarunk, hogy Miller egy negyed alatt egy mérkőzésnyi elkapást csinál?! Minden Faulk iránti tiszteletem mellett, BJGE-nek milyen meccseket kell hoznia, hogy valóban bízzunk benne? Nagyjából feladtuk a stabil futásunkat ma "Faulk kedvéért". Coaching: F-.

Bodden valami nagyon nagy marhaságot csinálhatott, Gyulus által emlegetett asztalra szarásnál sokkal jelentősebbet.
Rosszabb mentális állapotban volt-van a csapat, mint tavaly a Browns ellen. S még a D bírta a legjobban elviselni. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...Wyatt
Welkeren kívül nincs WR-ünk (igen, tudom ma pont volt Branchnak 1-2 elkapása és egy TD-je)zolika26
Ochocinco-val mi van már?Amadeus91
Szar, volt egy hosszú, túl is dobták, le is maradt