New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ras-I IR... állítólag 4-6 hetet kellett volna várni a felépülésre, ezért inkább ment a levesbe.
tutibiztos hogy Bodden odaszart BB asztalára...😀

Deadrick és K. Faulk meg felkerült az aktív rosterre... előbbit megértem, kell a húsi a Steelers ellen... utóbbit nem: 5 RB????
Brace, Cannon... 10 napunk maradt h őket is aktiváljuk...majd 700 font van tarcsiban😀!

DMC- Arrington - Molden - Adams CB
Chung - Ihedigbo-Brown-Barrett-Ventrona S

tavalyi szezonhoz képest minusz Butler, Bodden, McGowan, Sanders, Vödör és Page.. aztakurva
jövőre megint jövet az 1.-2. körös pick a secondary erősítésére...
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
---
Szerk:
Ez is érdekes (Forsberg-től):
The final roster from the Super Bowl team in 2004 had only four corners: Earthwind Moreland, Hank Poteat, Asante Samuel, Randall Gay. Sinisa
Nem igaz, abban az évben Troy Brown is CB-t játszott a végén😛
Október végére a két kezdő CB, Ty Law és Tyrone Poole is sérüllistára került... de a védelem így is a 3. legkevesebb pontot engedte (16.2.... mai szemmel hihetetlen:S)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez a secondary így tényleg "érdekes" lesz... :rolleyes:

Mondjuk a számok alapján sokkal rosszabb már amúgy sem lehet... Lehet BB is így gondolkozik... 😀

Amúgy a viccet félretéve... Az alapszakaszban még csak-csak elmegy ha 1-2 poszt "vékonyabb" a kívánatosnál, de a PO-ban ez keményen visszaüthet majd... Ott már Extra teljesítmény kell mindenkitől... Márpedig nem véletlen hogy a DB-jeink közül immár csak max. 3 olyan van aki "megüti" az NFL kezdő szintet...(Arringtont is ideértve... 😛 )

Mesés kilátások... :/Castleai01
Aha, akkor vágjuk ki a szarok közül még jobban teljesítőket, és hozzunk szarabbakat helyére 😀
Ennyi erővel itt Revist is kibaszhatnánk, mert amíg nincs pass rush, kb csak az ilyen szint tud kiemelkedően teljesíteni. Asante sem volt shutdown még véletlenül sem, de jól élt az előtte lévőkből. A lényeg, nem a secet kéne szerintem kifejezetten jó depthről totál leépíteni (sérülések persze szopások), hanem esetleg a pass rushsal kéne kezdeni valamit, és akkor a DB-knek is könnyebb lenne. Persze a Sergio Brown, Arrington féle embereknek mindegy, az is igaz...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm, LOL bazdmeg 😀
Vicc. Jövő héten jelentkezem a csapatnál, gyors vagyok, fordulékony, és sérülések sem gátolnak a játékban. Biztos hasznomat tudnák venni...Wyatt
😀
Menjünk együtt.
Én annyira nem vagyok gyors, viszont nagyobb vagyok Ras-I-nál is.Sinisa
Süti 😀 Én mondjuk alacsonyabb (na jó, már annyira én sem gyors :lol😊, de azért nagyon nagyon nem fogok kilógni 😀

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hát ez a secondary így tényleg "érdekes" lesz... :rolleyes:

Mondjuk a számok alapján sokkal rosszabb már amúgy sem lehet... Lehet BB is így gondolkozik... 😀

Amúgy a viccet félretéve... Az alapszakaszban még csak-csak elmegy ha 1-2 poszt "vékonyabb" a kívánatosnál, de a PO-ban ez keményen visszaüthet majd... Ott már Extra teljesítmény kell mindenkitől... Márpedig nem véletlen hogy a DB-jeink közül immár csak max. 3 olyan van aki "megüti" az NFL kezdő szintet...(Arringtont is ideértve... 😛 )

Mesés kilátások... :/

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Khm, LOL bazdmeg 😀
Vicc. Jövő héten jelentkezem a csapatnál, gyors vagyok, fordulékony, és sérülések sem gátolnak a játékban. Biztos hasznomat tudnák venni...Wyatt
😀
Menjünk együtt.
Én annyira nem vagyok gyors, viszont nagyobb vagyok Ras-I-nál is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm, LOL bazdmeg 😀
Vicc. Jövő héten jelentkezem a csapatnál, gyors vagyok, fordulékony, és sérülések sem gátolnak a játékban. Biztos hasznomat tudnák venni...

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
én is most olvastam, gyönyörű. akkor most van DMC, az aranykezű Kyle, Molden és a PS tagok (Adams, Victorian, egyéb egzotikus nevek). LOL
ezek után Boddennél lennie kell valami sérülésfélének is a háttérben, mert hiába szar, ha nincs CB-nk, nyilván nem küldik el. :/triangle
Deadrick-et megnézném Ellis helyén LDE-ben.

A DB helyzetben az a durva, hogy a draft előtt/után szinte ott volt a legmélyebb depth.
Aztán BB "selejtezett"...

Nem nézett valaki mostanában Denver meccsett?
Wilhite hogy teljesít ott?

Én néhány CAR meccsett néztem Butler miatt, de nem mutatott igaziból semmi olyat, ami miatt sajnálnám, hogy nincs velünk.
Bár Molden, Adams stb-n elgondolkodva, talán nincs is így. 😊

---
Szerk:
Ez is érdekes (Forsberg-től):
The final roster from the Super Bowl team in 2004 had only four corners: Earthwind Moreland, Hank Poteat, Asante Samuel, Randall Gay. Sinisa
Deaderick-et látni fogjuk LDE-ként egy napon belül 😊
a kemény az, hogy nincs kit visszasírni a kivágott DB-névsorból (esetleg Sanders, de a többiek szinte még szarabbak, mint nálunk voltak/vagy nem is játszanak)

a 2004-es névsorból csak Moreland-re nem emlékszem, a többiekre igen 😂triangle
A névsorral azt akarta sugallni Forsberg, hogy akkor is egy star volt.
Mondjuk most még nincs, de talán McC lenne ez.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
triangle 1 283
én is most olvastam, gyönyörű. akkor most van DMC, az aranykezű Kyle, Molden és a PS tagok (Adams, Victorian, egyéb egzotikus nevek). LOL
ezek után Boddennél lennie kell valami sérülésfélének is a háttérben, mert hiába szar, ha nincs CB-nk, nyilván nem küldik el. :/triangle
Deadrick-et megnézném Ellis helyén LDE-ben.

A DB helyzetben az a durva, hogy a draft előtt/után szinte ott volt a legmélyebb depth.
Aztán BB "selejtezett"...

Nem nézett valaki mostanában Denver meccsett?
Wilhite hogy teljesít ott?

Én néhány CAR meccsett néztem Butler miatt, de nem mutatott igaziból semmi olyat, ami miatt sajnálnám, hogy nincs velünk.
Bár Molden, Adams stb-n elgondolkodva, talán nincs is így. 😊

---
Szerk:
Ez is érdekes (Forsberg-től):
The final roster from the Super Bowl team in 2004 had only four corners: Earthwind Moreland, Hank Poteat, Asante Samuel, Randall Gay. Sinisa
Deaderick-et látni fogjuk LDE-ként egy napon belül 😊
a kemény az, hogy nincs kit visszasírni a kivágott DB-névsorból (esetleg Sanders, de a többiek szinte még szarabbak, mint nálunk voltak/vagy nem is játszanak)

a 2004-es névsorból csak Moreland-re nem emlékszem, a többiekre igen 😂
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
én is most olvastam, gyönyörű. akkor most van DMC, az aranykezű Kyle, Molden és a PS tagok (Adams, Victorian, egyéb egzotikus nevek). LOL
ezek után Boddennél lennie kell valami sérülésfélének is a háttérben, mert hiába szar, ha nincs CB-nk, nyilván nem küldik el. :/triangle
Deadrick-et megnézném Ellis helyén LDE-ben.

A DB helyzetben az a durva, hogy a draft előtt/után szinte ott volt a legmélyebb depth.
Aztán BB "selejtezett"...

Nem nézett valaki mostanában Denver meccsett?
Wilhite hogy teljesít ott?

Én néhány CAR meccsett néztem Butler miatt, de nem mutatott igaziból semmi olyat, ami miatt sajnálnám, hogy nincs velünk.
Bár Molden, Adams stb-n elgondolkodva, talán nincs is így. 😊

---
Szerk:
Ez is érdekes (Forsberg-től):
The final roster from the Super Bowl team in 2004 had only four corners: Earthwind Moreland, Hank Poteat, Asante Samuel, Randall Gay.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
triangle 1 283
én is most olvastam, gyönyörű. akkor most van DMC, az aranykezű Kyle, Molden és a PS tagok (Adams, Victorian, egyéb egzotikus nevek). LOL
ezek után Boddennél lennie kell valami sérülésfélének is a háttérben, mert hiába szar, ha nincs CB-nk, nyilván nem küldik el. :/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
"Patriots Activate Faulk & Deaderick to the 53-Man Roster; Place Dowling on Injured Reserve"
Jól állunk CB-k tekintetében....


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
M. Cannon saját elmondása szerint a dokik 100%-osan egészségesnek nyilvánították (mondjuk ráknál ez nem valószínű, rá külön oda kell majd figyelnie az orvosi stábnak)... és jelenleg 358 fontot nyom.
Ez überbrutál az OL-ünkben megszokottakhoz képest, nem is tudom hogy miként fog beleférni a sémánkba..
Nálunk egy falember 300-320 közt szokott lenni, Waters is ebbe a kagegóriába esik. Cannon ehhez képest böszme nagy állat, egyetemen még volt, hogy 380 fonton nyomta... cserébe viszont meglepően gyors a méreteihez képest.

Kétlem, hogy 3 hét edzés elegendő lenne ahhoz, hogy kiharcoljon egy interior OL roster-helyet a többiekkel szemben, de Waters érkeztével egyébként is ráérünk a sráccal.

A Brace\Deadrick párosból azonban nagy szükség lehetne az egyikre, kétlem hogy két és fél igazán "nagy emberrel" (Baby Vince, G. Warren és Big Al) kihúzzuk a szezon végéig.... Vince terhelését egyébként is csökkenteni kellene, nevetségesen sokat van a pályán NT-létére.

Jut eszembe... Brady-n kívül hiányzik valakinek Koppen a fal közepéről?😊

szerk.: figyeljétek meg, a 9. játékhét végén Vereen hirtelen "lesérül", IR... és jön Faulk apó a helyére
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Izgalmas lesz azért ez a secondary építés, mert ahogy én látom évek óta nem volt ilyen fos CB és S class, mint ami az idei dratra várható. Főleg, ha néhány ígéretesebb junior maradni is fog az egyetemén...

Do your job
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kissé meglepett Bodden elküldése, főleg annak tudatában, mennyire vártam, hogy a sérülése után visszatér. De biztos valami van a háttérben amit még nem ismerünk, mindenesetre remélem a következő csapatában tud bizonyítani és sérülésmentesen játszani.
Most pedg lehet aktiválni PUP-ról, úgyis a Dline gyorsan el szokott fogyni a szezon 2. felére.

Ezt is megértük, ha DMC jelenlegi formáját nézzük inkább őt kellett volna elküldeni 😛 még Arrington is kezdő lehet, ezt se hittem volna soha, amikor itt a "közellenség" Asante-k meg Hobbs-ok voltak a nagy elit dirrel-durral beharangozottakról már ne is beszéljünk 😀
Lassan tényleg Baby Vince-nek kell hátramenni, ahogy a Pats.hu-n is olvastam és "szúrós tekintetével" szugerálni az elkapót és felnyúlni az égbe a lasztiért 😀 😀

Azért a scondary építésével akadnak problémák 2007 óta. Bár a tavalyi DMC és Chung pozitívum. Ras-I sérülékeny és kérdés mire lesz képes a jövőben.
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4707516/little-return-on-secondary-investment



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leigh is totally healthy and can contribute right away." - Agent Alvin KeelsDanna
mondjuk az ügynöke biztos nem fogja azt nyilatkozni, hogy "bocs, a srának teljesen tropa az XY testrésze, sosem lesz még 90%-os sem, és komoly esélye van annak, hogy IR-re kerül a következő ütközésnél, úgyhogy aki szerződtetni akarná az inkább még egyszer nézesse meg a dokikkal".viito
Akkor menne IR-re és az idei teljesítményéről nem ordít, hogy sérülten játszana. Itt szvsz valami belső balhéról lehet szó.
Leginkább azt tudom elképzelni, h hisztizett BB-nél a nickelback-i szerepe kapcsán, majd mélyen a szemébe nézett, letolta a gatyáját és az asztala közepére szart...😊Gyulus
Egészségügyi probléma lehet valami jól gyógyuló sérülés, és lehet valami olyan, ami folyamatosan fogja kínozni a pályája hátralévő részén, de adj isten akár olyan is, hogy folyamatos sérülést generál (azt hiszen pont Neked pl nem kell elmagyarázni, hogy egy egyszer tropára ment izület például könnyen minden évben IR-t jelenthet pár meccs után, még akkor is, ha az év elején látszólag minden rendben). Márpedig ha valakinél túl magas az esélye annak, hogy a szezon fele környékére IR-re kerül, akkor vagy legyen giga playmaker (Bodden azért nem volt az), vagy senki nem fog neki nagy pénzt fizetni folyamatosan.

Egyébként gyorsan meg fogjuk tudni, hogy mi volt Bodden baja, ahogy relatív gyorsan megtudtuk Ty Warrennél is, hogy ott bizony valami EÜ probléma volt a háttérben. Ha most Bodden csapatot talál, és utána legalább egy szolíd 2/3. back szerepkört hoz, akkor inkább valami hiszti/rinya/formaingadozás/$ volt a gond, ha viszont a további pályája inkább a LoMo/Warren/Moss trióra fog hasonlítani, akkor inkább az EÜ vonal lesz az erősebb.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Túl sok emberünk nem mozog abba az irányba 😂Wyatt
Csak a Ty Warren, LoMo, Wilhite......ThundersNFL
Pont JMD-t hagyod ki? 😀
Am még: Hochstein és Daniel Graham is ezt az utat járta be 😊Wyatt
Ty Law, Gaffney, Paxton.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Túl sok emberünk nem mozog abba az irányba 😂Wyatt
Csak a Ty Warren, LoMo, Wilhite......ThundersNFL
Pont JMD-t hagyod ki? 😀
Am még: Hochstein és Daniel Graham is ezt az utat járta be 😊Wyatt
Jól van na igazad van 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túl sok emberünk nem mozog abba az irányba 😂Wyatt
Csak a Ty Warren, LoMo, Wilhite......ThundersNFL
Pont JMD-t hagyod ki? 😀
Am még: Hochstein és Daniel Graham is ezt az utat járta be 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Itt szvsz valami belső balhéról lehet szó.
Leginkább azt tudom elképzelni, h hisztizett BB-nél a nickelback-i szerepe kapcsán, majd mélyen a szemébe nézett, letolta a gatyáját és az asztala közepére szart...😊Gyulus
😀 Bőven benne van! BB hisztivel szembeni reakcióit ismerve, a gatya letolásnál már egyedül volt az irodában. BB addigra már alá is írta az elbocsátó szép üzenetét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Túl sok emberünk nem mozog abba az irányba 😂Wyatt
Csak a Ty Warren, LoMo, Wilhite......

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Túl sok emberünk nem mozog abba az irányba 😂

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Lehet megy Bodden Denverbe? 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kiderül. Ha Ty Warrenéhez hasonlóan alakul a pályája, akkor bukik az elmélet, ha máshol elit lesz, nos... Én azt sem bánom 😊

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Leigh is totally healthy and can contribute right away." - Agent Alvin KeelsDanna
mondjuk az ügynöke biztos nem fogja azt nyilatkozni, hogy "bocs, a srának teljesen tropa az XY testrésze, sosem lesz még 90%-os sem, és komoly esélye van annak, hogy IR-re kerül a következő ütközésnél, úgyhogy aki szerződtetni akarná az inkább még egyszer nézesse meg a dokikkal".viito
Akkor menne IR-re és az idei teljesítményéről nem ordít, hogy sérülten játszana. Itt szvsz valami belső balhéról lehet szó.
Leginkább azt tudom elképzelni, h hisztizett BB-nél a nickelback-i szerepe kapcsán, majd mélyen a szemébe nézett, letolta a gatyáját és az asztala közepére szart...😊