New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Miért, Edelman miért nem kap már évek óta többet? Potenciál van benne, és nem sérült mindigWyatt
Talán azért mert a helyén játszik a liga legjobb slot recieivere...

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk egy + jó elkapó sosem jön rosszul 😊 Ráadásul a fizuja is lótöke, és nem Slatert kéne erőltetni a hosszú passzoknál. Cserébe kb csak azoknál használnánk, így megint nincs értelme 😀Wyatt
Azt nem értem Price miért nem kap lehetőséget?zinedine5
Ocho 4 és fél milláért játszik idén. Önigazolás a stábnak, kellemetlen lenne egy 4. string WR-nek ennyit fizetni. Szerintem. Ráadásul az esetek 75-80%-ában 2WR 2TE felállással megyünk - tegnap 90% volt, ha ideveszem az 1WR 3TE felállást is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért, Edelman miért nem kap már évek óta többet? Potenciál van benne, és nem sérült mindig

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Mondjuk egy + jó elkapó sosem jön rosszul 😊 Ráadásul a fizuja is lótöke, és nem Slatert kéne erőltetni a hosszú passzoknál. Cserébe kb csak azoknál használnánk, így megint nincs értelme 😀Wyatt
Azt nem értem Price miért nem kap lehetőséget?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk egy + jó elkapó sosem jön rosszul 😊 Ráadásul a fizuja is lótöke, és nem Slatert kéne erőltetni a hosszú passzoknál. Cserébe kb csak azoknál használnánk, így megint nincs értelme 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
az nfl.com értesülései szerint érdeklődünk Lloyd iránt. Sokan már azt mondják, hogy 5-6. körös pickért is el lehet hozni.Habi
Akkor vagy kamu ez a duma, hogy Ocho nem tudja 6 hét alatt megtanulni a rendszert és azért nem játszik vagy Lloydot idén már nem akarjuk használni...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az nfl.com értesülései szerint érdeklődünk Lloyd iránt. Sokan már azt mondják, hogy 5-6. körös pickért is el lehet hozni.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Brady-Belichick kettős a tegnapi győzelemmel megosztva első helyen áll a legtöbb győzelmet
hozó edző-qb páros listán (116)
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Mint a védelem korábbi nagy kritikusa, megemelem a kalapom a tegnapi teljesítményük előtt. Végre volt rendes pass rush, 4 TO-t vesztettünk el, és így is 16 ponton tartottuk azt a Dallast, amelynek a támadójátéka papíron kifejezetten rosszul áll nekünk . Ami pedig a legfontosabb, hogy nem Campbell-odavágja-Chungnak-az-endzone-ban típusú stopjaink voltak, hanem olyan védekezés, amelyre lehet számítani a továbbiakban is. A mistackle-ökön kéne javítani, de érzésem szerint az könnyebben fog menni.

A támadókról meg annyit, hogy Ryan-ek csak két csapatnál edzősködnek, nagy-nagy szerencsénkre. Valami eszméletlen, hogy ez a két nagydarab fazon mennyire zseniális védekezéseket tudnak hívni minden idők legjobb HC-QB párosa ellen. Persze azt is megemlíthetjük, hogy megint (mint a Bills ellen), sok hibával játszott az O, könnyebben kellett volna nyernünk. De nem cserélném el ezt a győzelmet semelyik másikra, egyrészt megmutattuk, hogy van defense, másrészt láthattunk végre egy klasszikus Cool Tom comeback-et. Mentálisan ez rengeteget ér. Én most érzem először idén, hogy reális a Superbowl. Arról nem beszélve, hogy nézőként régen szórakoztam ilyen jól. És végülis erről szól az egész 😊.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem szép, de győzelem.Wyatt
A meccs végén, amikor meglett a győzelem és mindenki gratulált egymásnak apálya szélén, eszembe jutott, hogy egy ilyen győzelem lehet, hogy többet ér mint egy tavalyi 45-3-as Jets verés. Lelkileg talán megerősíti őket. Nem egy gépies siker, látszott is Bradyn a TD passz után.

Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Kiáncsi voltam, hogy ezt te vagy tomi-tomi írja be. 😊
Előrebocsátva, hogy ezen a meccsen tényleg nagyon odatették magukat és abszolút pozítivan jöttek le a pályáról, engem nagyon zavart egy pál playnél a sorozatos misstackle gyár. Bryant amikor hitába ültette Chungot és Guytont, McC (el)repülései. Spikes viszont igazi vezérként viselkedik, nekem az tetszik, sajnálom, hogy néha amikor coverbe megy vakon van. És szerezzünk Chung mellé egy kezdő safetyt.zinedine5
Aludva rá egyet, igen, kellett egy ilyen győzelem a csapatnak. Mentálisan biztos, hogy jót tett nekik, a társaság nagy része nem élt át ilyet Brady-vel. Olyan szarul játszottak, amennyire csak lehetett támadó oldalon, de az utolsó esélyt könyörtelenül kihasználja TB. Ráadásul egy jó csapat ellen.
Azok nem csak Téged zavarnak. BB is ezt emelte ki rögtön, nagyon sok yardot ajándékoztunk ezekkel a lecsúszott szerelésekkel. Ha nincs ez a pár bénázás, akkor tegnap este elit Def. teljesítményt nyújtottak volna. Tavaly óta megtanulták a TE védekezést, Witten is lényegében 3 elkapás 28 yard.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Nem szép, de győzelem.Wyatt
A meccs végén, amikor meglett a győzelem és mindenki gratulált egymásnak apálya szélén, eszembe jutott, hogy egy ilyen győzelem lehet, hogy többet ér mint egy tavalyi 45-3-as Jets verés. Lelkileg talán megerősíti őket. Nem egy gépies siker, látszott is Bradyn a TD passz után.

Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Kiáncsi voltam, hogy ezt te vagy tomi-tomi írja be. 😊
Előrebocsátva, hogy ezen a meccsen tényleg nagyon odatették magukat és abszolút pozítivan jöttek le a pályáról, engem nagyon zavart egy pál playnél a sorozatos misstackle gyár. Bryant amikor hitába ültette Chungot és Guytont, McC (el)repülései. Spikes viszont igazi vezérként viselkedik, nekem az tetszik, sajnálom, hogy néha amikor coverbe megy vakon van. És szerezzünk Chung mellé egy kezdő safetyt.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Végre normális védekezést produkáltatok, ráadásul pont akkor amikor szükség is volt rá, mert a Dallas szépen szétszedte az OL-eteket, így nem működött megfelelően a passzjáték.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, meg a 31. sorozatbeli siker is újabb rekord (igaz, a 26. óta mindegyik), de akkor is na, lehetett volna még egy megdönthetetlennek hitt (és mivel nem jött össze, az is) csúcs

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Még ha a +30 széria meg is szakadt, azért akad más is:
"Patriots coach Bill Belichick and Brady have won 116 regular-season games together, tying Miami's Don Shula and Dan Marino for most in NFL history. "

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi gond, természetesen irónia volt, mint a legutóbbi alkalommal is 😊
Én csak azért is bánom 😊 Azért ez egy olyan rekord lett volna, amit tényleg nem nagyon döntöttek volna meg évtizedekig, és minél több az ilyen, annál nagyobb csapatra emlékezhetünk majd vissza 😊 Persze a PO-t tekintve jók ezek a győzelmek, de elbírtam volna viselni, ha két mérkőzéssel később kezdjük el ezt 😊
Brady viszont kegyetlen volt a végén, az nagyon tetszett. Csak legyen minél kevesebb lehetősége erre 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Herni valamit helyre hozott, Brady meg mittoménmióta először végre igazán gyilkos volt a legvégén. Nem szép, de győzelem, sajna egyelőre jobban sajnálom a 14. +30 össze nem jövetelét... Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Ez szerintem hülyeség. Ott az volt a lényeg, hogy nagy play ne legyen. Ilyen 10 yardos ráadásul időt sem megállító playekkel semmire nem mentek.Schleck
Iróniamétered negatív? 😊tomi-tomi
Jah, hogy ez irónia volt? 😊
Későn van már, elnézést akkor Wyatt!

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Herni valamit helyre hozott, Brady meg mittoménmióta először végre igazán gyilkos volt a legvégén. Nem szép, de győzelem, sajna egyelőre jobban sajnálom a 14. +30 össze nem jövetelét... Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Ez szerintem hülyeség. Ott az volt a lényeg, hogy nagy play ne legyen. Ilyen 10 yardos ráadásul időt sem megállító playekkel semmire nem mentek.Schleck
Iróniamétered negatív? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Shaun Ellis után szerezzük már meg Rob Ryant is, mert egyszerűen vicc, hogy mennyire nem tudunk ellene mit kezdeni...Wyatt
Emlékeim szerint már volt nálunk valamilyen D edző, szóval inkább nem kellett volna elengedni. De a lényeg, hogy idén nyertünk ellene 😛gdavid
Volt bizony, 2000-2003-ig LB edző volt. Szerintem érezte, hogy itt nem fog az égig nőni BB árnyékában.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Herni valamit helyre hozott, Brady meg mittoménmióta először végre igazán gyilkos volt a legvégén. Nem szép, de győzelem, sajna egyelőre jobban sajnálom a 14. +30 össze nem jövetelét... Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Egy srófra járt most az agyunk. 😊
Én már akkor elégedett lennék, ha Ryan maradna a nagy seggén Dallasban még három évig. Nagyon érzi a Pats Offense-t. Bizony, fáj a 30+ sorozat megszakadása. De ezt az off hozta össze, 9 pont a legrosszabb esetben benne maradt a TO-s drive-okban.
A Def gyengeségére mi sem jellemzőbb, hogy harmincegy(!) yardot engedtek a végén, az utolsó play-re meg Gronkowskit kellett beküldeni, nélküle sehol se lettek volna. 😉

Megköszönhetjük Romonak eddigi (korábbi meccseken) bénázásait, döbbenet volt, hogy 3:46-tal a vége előtt nem mertek vele passzoltatni. BB jól kisakkozta, hogy nem kell neki menni a a 4th&4-nek.
Kísértetiesen hasonlított egy darabig a tavalyi meccsre a mostani, kickoff fumble, TE fumble kulcsplay-ben. Ennyire vagyunk előrébb, hogy a Browns-nál sokkal erősebb Dallas-t megvertük.
Btw nem értem ezt a nagy örömködést, ez egy virtigli Steelers fazonú győzelem volt. Én jobban szeretem, amikor vezetünk 15-20 ponttal és azt tartjuk-osztjuk be a végéig. Brady ne akarjon GW-drive-ot vinni idén többet!
2-4 TO mutatóval meccset nyerni!
Az O-line meg mongyon le!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Shaun Ellis után szerezzük már meg Rob Ryant is, mert egyszerűen vicc, hogy mennyire nem tudunk ellene mit kezdeni...Wyatt
Emlékeim szerint már volt nálunk valamilyen D edző, szóval inkább nem kellett volna elengedni. De a lényeg, hogy idén nyertünk ellene 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Herni valamit helyre hozott, Brady meg mittoménmióta először végre igazán gyilkos volt a legvégén. Nem szép, de győzelem, sajna egyelőre jobban sajnálom a 14. +30 össze nem jövetelét... Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesenWyatt
Ez szerintem hülyeség. Ott az volt a lényeg, hogy nagy play ne legyen. Ilyen 10 yardos ráadásul időt sem megállító playekkel semmire nem mentek.

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Wyatt ne sajnáld le van sz@rva már bocsi, csak a győzelem a lényeg semmi más!!
Büszke vagyok a csapatra, mert megmutatták, hogy kell győzni. A védelem meccsben tartott minket és a végén az utolsó drive már-már a régi idők Pats-ét idézte. Így kell befejezni egy meccset és pihenőre menni!
Nagyon nagy győzelem volt!!

Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
triangle 1 283
a mai meccs a sok negatívum ellenére (sőt, épp inkább emiatt) bizakodással tölt el a jövőre nézve. az O szar volt, szinte végig, a D tartotta meccsben a csapatot, és amikor nagyon kellett a végén, azért csak be tudtuk vinni. sokkal inkább bízom egy hosszú PO-ban egy ilyen meccs után, mint egy pontzáporos győzelmet követően. így tovább!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Herni valamit helyre hozott, Brady meg mittoménmióta először végre igazán gyilkos volt a legvégén. Nem szép, de győzelem, sajna egyelőre jobban sajnálom a 14. +30 össze nem jövetelét... Ja igen, a védelem már megint szar volt a kulcsszituációkban, és engedtek vagy 30 yardot a végén is feleslegesen

több mint 12 éve
Sztyopa 306
A sírból bassza meg, a sírból..Brady mekkorát robbant a TD után, micsoda game w drive volt...fákkjjeee, mindjárt kelni kell dolgozni,de kinemszarja le..

Why so serious?