New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Shaun Ellis után szerezzük már meg Rob Ryant is, mert egyszerűen vicc, hogy mennyire nem tudunk ellene mit kezdeni... Még ha az utolsó negyedben szerzünk 3 TD-t akkor is. Hernandez meg kitalálhatna valamit, mert az nem pálya, hogy minden meccsen elmegy rajta legalább 3 pont a red zone-ban

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ihedigbo nem volt rossz múltkor, Barrett és Brown sem olyan, aki miatt sírnék. Depth mondjuk tény, hogy nincs

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Barrett, Brown out. Fájni fog ez S poszton. Chung, Ideghbo, Ventrone. :rolleyes:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Véletlenül nem olvassa ezt a topikot az a srác, aki a Wesselényi utcán található Buborék nevű helyen szokta nézni a Pats meccseket egy Brady mezben?

több mint 12 éve
triangle 1 283
nem tudom, valószínűleg edzésen látszik ez főleg, mert ahogy írod is, meccseken azon pár alkalommal, amikor őt keresi Brady, akkor szép dolgokat mutat (az a jets elleni elkapása az oldalvonalnál, ahol csak a két cipőjének a hegye ért le, miközben esett ki háttal a pályáról és kapta el a passzt, szerintem fantasztikus volt)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
85-nél egyelőre az a gond, hogy nem kap elég labdát. Amikor felé dob Brady, akkor azonos hatásfokkal dolgozik, mint Branch, és 50 százalékban új első downt is érnek az elkapásai. A kevesebb célpontot viszont még mindig magyarázni lehet az összhang/időzítés/playbook hiányával a tövidebb felkészülés miatt. Különösen a Bills meccs fényében nagy csalódás eddig a teljesítménye, de amikor játékba vonják, akkor az esetek többségében hozza is a yardokat.
több mint 12 éve
triangle 1 283
woodhead játszik ma?Janek
edzett a héten, és a firkászok szerint jól mozgott, szóval van rá esély, de mint mindig, BB-nél semmi sem biztos 😊
(ha játszik is, valószínűleg kisebb terhelést/szerepet kap)triangle
most jön a meglepetés faktor OchoJanek
az a baj, hogy ő már hetek óta várt meglepetésfaktor, de eddig nem kellett egyik ellenfélnek sem meglepődnie :/
de legyen igazad!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
woodhead játszik ma?Janek
edzett a héten, és a firkászok szerint jól mozgott, szóval van rá esély, de mint mindig, BB-nél semmi sem biztos 😊
(ha játszik is, valószínűleg kisebb terhelést/szerepet kap)triangle
most jön a meglepetés faktor Ocho

több mint 12 éve
triangle 1 283
woodhead játszik ma?Janek
edzett a héten, és a firkászok szerint jól mozgott, szóval van rá esély, de mint mindig, BB-nél semmi sem biztos 😊
(ha játszik is, valószínűleg kisebb terhelést/szerepet kap)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
woodhead játszik ma?

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://blogs.nfl.com/2011/10/15/irvin-welker-is-bar-none-nfls-best-receiver/?module=HP11_content_stream

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Új rostermozgás:
"The Patriots announced that cornerback Sterling Moore has been promoted from the practice squad and defensive tackle Marcus Harrison has been released."
Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Bocs az offért! A pats.hu-n is kiírtam, hogy akinek lenne kedve holnap este nézni a Cowboys elleni meccset a Champs Budában, az jelezzen. 5-6 ember ha összegyűlik, már nyitva maradnak a meccs végéig. A Dallas fórumba is kiírtam, hátha tőlük is jönnének. Aki jönne, légyszi írjon az szmartonbence@gmail.com címre egy e-mailt.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Cannon simán felfér majd az 53-as rosterre remélhetőleg, legalább lenne értelmes cserejátékos a falban az sose árt, BB helyében tuti ezt tenném de hát majd kiderül...

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem tudom, volt-e a héten, Belichick indokolja a váltást, a séma eltolódását a 43 felé.

We wanted a lot of carryover between our run responsibilities and run fits, and some of our pressure defenses and things like that. We'll transition and build into some of our odds fronts, but we felt like in trying to evaluate young players, asking them to learn one system in a 3-4 and then learn another system in nickel was too much.
Éppen a 43 statikussága volt a fő érv, amit itt pont a gyenge pontjának írtam le többször is, hogy sub-felállásban nincs elég mozgástér vagy ha úgy jobban tetszik, nem volt idő a rövid offseason miatt a 34-es védelem egészét megtanítani újra, éppen a sub-felállások rugalmassága, sokoldalúsága miatt, ami a séma nagy előnye.

Nagyon érdekes és tanulságos.

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4706060/belichick-explains-d-switch-on-sirius
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Injury report:

Out

S Josh Barrett (thumb/hamstring)

Questionable

CB Leigh Bodden (thumb)
CB Ras-I Dowling (hip)
DL Albert Haynesworth (back)
TE Aaron Hernandez (knee)
S Sergio Brown (chest)
RB BenJarvus Green-Ellis (toe)
WR Julian Edelman (ankle)
WR Matthew Slater (ribs)
OT Sebastian Vollmer (back)
RB Danny Woodhead (ankle)
DL Kyle Love (back)
LB Jerod Mayo (back)

Probable

LB Dane Fletcher (thumb)
S Patrick Chung (hand)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát most egy olyan ember, mint Welch vagy Adams, ha kiesik miatta az 53-ból, nem fogok sírni, ha viszont formába tudna lendülni, az nem lenne rossz

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jaja, Mayót én is láttam, ezen a héten még biztos nem játszik, de utána pihenő, a Steelers ellen már mehet, és ha csak 2.5 mérkőzést kell kihagynia, akkor egész jól jártunk. Mondjuk Welkerre az 5 milla körüli értéket a garantált részre gondoltam, mondjuk egy 4 év 30 millió, 20 garantálttal, simán jó már.
Cannonnak is nagyon örülnék, ha az utolsó egy-két fordulóban kapna pár snapet 😊Wyatt
Mayo tényleg olcsón megúszta, úgy tűnik.
Nekem igazán mindegy, maradjon itt mindkét fél számára reális, elfogadható árért.
Az egy-két snap érdekében aktiválni kéne és roster-en tartani. Guard poszton egyelőre jól állunk, most luxusnak tűnik felhasználni erre egy helyet. Remélem, lesz olyan állapotban, hogy aktiválhassák, három hétig edzhet a csapattal, aztán majd akkor dönthetnek az idei sorsáról. Minden esetre elismerésem neki és az orvosi stábnak, most nagyon úgy néz ki, hogy ténylegesen NFL játékos lesz belőle.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, Mayót én is láttam, ezen a héten még biztos nem játszik, de utána pihenő, a Steelers ellen már mehet, és ha csak 2.5 mérkőzést kell kihagynia, akkor egész jól jártunk. Mondjuk Welkerre az 5 milla körüli értéket a garantált részre gondoltam, mondjuk egy 4 év 30 millió, 20 garantálttal, simán jó már.
Cannonnak is nagyon örülnék, ha az utolsó egy-két fordulóban kapna pár snapet 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kíváncsi vagyok milyen pénzt kér Welker jövőre. Mert imádom meg minden, de jövőre már 31 éves lesz, és amilyen szinten használjuk, 2-3 évnél sokkal több szerintem már nem lesz benne. Meg nem is igazán az a primetime elkapó, mint Megatron, Fitz vagy éppen André. Remélem egy ilyen 5-6 millió körüli átlagban meg tudunk vele egyezni, egy 3-4 évreWyatt
Többre saccolom, egy franchise tag is 10 millió körül fájna. Minden esetre érdekes alku lesz. Teljesítmény vs. kor/amortizáció.
Mai edzés érdekes volt. Edzett szinte mindenki, még Mayo is! (Szerintem nem fog játszani, de akkor is jó jel, inkább csak egy rossz lépés volt a sérülés oka.) Barrett már most out vasárnapra, tizenketten kérdésesek.
Szerencsétlen Adams (CB) már nem napokra, hanem órákra ír alá, most éppen Harrison (DT, ex-Bears) szerződtetése miatt lett kivágva.
Cannon-t látták az öltözőben izzadtan, de BB egy hangot nem hajlandó mondani az állapotáról.
Wilfork alakítása Sound FX, igen jó dumákat enged el. 😊 http://www.youtube.com/watch?v=CytndFaWK08&feature=player_embedded

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi vagyok milyen pénzt kér Welker jövőre. Mert imádom meg minden, de jövőre már 31 éves lesz, és amilyen szinten használjuk, 2-3 évnél sokkal több szerintem már nem lesz benne. Meg nem is igazán az a primetime elkapó, mint Megatron, Fitz vagy éppen André. Remélem egy ilyen 5-6 millió körüli átlagban meg tudunk vele egyezni, egy 3-4 évre

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy 4. körös picket simán odaadnék most Brandon Lloydért...Habi
Spórolgassunk csak Welker szerződésére! Lloyd jövőre nagy pénzt szeretne még kapni, azt úgysem adnánk meg, egy bő fél idényre sok lenne a 4. körös pick.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy 4. körös picket simán odaadnék most Brandon Lloydért...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Wright -->IR. Nagyon jó...Imitheking
Szegény...
Pokoli lehet ezzel együtt élni, arról nem is beszélve, ha tartós marad Neki, és a mindennapi életét is befolyásolja.

Remélem meg tud gyógyulni, és mint civil 100%-os életet élhet.
Szerintem a pályán már nem nagyon fogjuk viszontlátni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A várható limitáltakon kívül BJGE is bekerült ebbe a körbe (láb(ujj)) - összesen vannak tízen. Chung, Fletcher full.tomi-tomi
Ez mondjuk egy futónak nem a legkellemesebb. Bestnek az újoncévét tette tönkre egy ilyen. Gyakorlatilag végig játszott, de hatékonyság az nulla volt.

RE: trade pletykák

nettó hülyeség mindkettő (Allen & Cromartie)