New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Neked semmi sem jó 😀 😉Boston
Egyedül Waters és Ridley & co. miatt vagyok optimista az idényt illetően. Ez a futójáték már elegendő lehet, hogy átrugdossa a holtpontot a támadósort. Ráadásul az AFC-ben nem nagyon van ütős, kiegyensúlyozott védelem egyelőre (átlagos támadójátékkal).

szerk.: Hosszú ideig én is kerestem a rációt a védelem és a draft/igazoláspolitika mögött, de kezdek rájönni, hogy minden szinten, szinte minden el van tolva. Azt a kupoláját neki!
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Egyébként kicsit azt érzem ennél a Dnél, hogy ők erre a fajta játékra vannak felépítve. Kapják sorban a yardokat, de amint elérnek a redzoneba lehúzzák a rolót és kevés esetben lesz TD. FViktor93
Opponent Red Zone Scoring Percentage

52.6 %-kal a Pats a huszonkettedik legjobb négy forduló után.

http://www.teamrankings.com/nfl/stat/opponent-red-zone-scoring-pctDoM
Neked semmi sem jó 😀 😉

Do your job
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként kicsit azt érzem ennél a Dnél, hogy ők erre a fajta játékra vannak felépítve. Kapják sorban a yardokat, de amint elérnek a redzoneba lehúzzák a rolót és kevés esetben lesz TD. FViktor93
Opponent Red Zone Scoring Percentage

52.6 %-kal a Pats a huszonkettedik legjobb négy forduló után.

http://www.teamrankings.com/nfl/stat/opponent-red-zone-scoring-pct
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért szerintem azt Ninko-nál jegyezzük fel, hogy komoly szerepe volt abban, hogy Run DMC nem villogott tegnap.
Jól tartotta a pozícióját, és nem engedte oldalra kiszabadulni.

Fafej sérülése, ha komolyabb, lehet, hogy Faulk-ot látjuk még játszani?Sinisa
Az biztos, hogy tegnap a futás megállítása volt a prioritás. S nagyon jól csinálták, egy nagy szökésen kívül szinte csak 2-3 yardos futások voltak.
Szerintem inkább Vereen-t veszik elő jobban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát meg van a győzelem és engem perpillanat most ez érdekel a leginkább 😀
Nehéz meccset vártam, de a végén azért elég sima volt. Ha csapat részekre bontanám le, akkor nekem a D nagyon nagy meglepetés volt tegnap. Az első félidőben fogtam a fejem, hogy mi van néhány play után, de aztán a második félidőben lehúzták a rolót. (A garbagetimeos TDt nem veszem figyelembe)
Egyébként kicsit azt érzem ennél a Dnél, hogy ők erre a fajta játékra vannak felépítve. Kapják sorban a yardokat, de amint elérnek a redzoneba lehúzzák a rolót és kevés esetben lesz TD. Tegnap ez remekül müködött. A végéig 4db Raiders redzone látogatásból CSAK 1db TD született. Én nem várom el tőlük, hogy Steelers szintű D legyen, de ezt a feladatukat csinálják meg és akkor ilyen Oval nem lesz gond. Lehet őket szidni, csak felesleges. Abba nem mennék bele. hogy az elmúlt években mennyi hibás döntés született a FO részéről mert nagy vita alakulna ki belőle. Mayot nagyon sajnálom, de ahogy láttuk nem éreztük annyira a hiányát, ami kicsit fájó, mert ez azt jelenti, hogy elég szürke játékos lett.
Az offense pedig szintén nagy meglepetés, főleg a playhívások. Nem hittem a szememnek amikor elkezdtünk futni azok után, hogy Bradynek nem ment a játék. Remekül variáltuk a playeket és amikor kellett valaki előlépet és megcsinálta a nagy játékot. Ridley már most nagyon kedvenc.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Azért szerintem azt Ninko-nál jegyezzük fel, hogy komoly szerepe volt abban, hogy Run DMC nem villogott tegnap.
Jól tartotta a pozícióját, és nem engedte oldalra kiszabadulni.

Fafej sérülése, ha komolyabb, lehet, hogy Faulk-ot látjuk még játszani?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Ja és annyit dobna ezen a csapaton egy normális, középszerű cover safety...Boston
Egyetértek veled, bár ehhez én még hozzáadnék egy állati jó pass rushert és nem biztos hogy már lesz ideje az irányítónak ideje 2 kávét benyomni mielőtt eldobná a lasztit...
Mondjuk nálam ami abszolút csalódás az S.Ellis játéka, sokkal többet vártam tőle és eddig nagy zérót nyújtott...remélem legalább a Jets ellen összekapja magát és mutat valamit.manuszka86
Csak nehogy túlpörgesse magát, mint ellenünk Seymour.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Ja és annyit dobna ezen a csapaton egy normális, középszerű cover safety...Boston
Egyetértek veled, bár ehhez én még hozzáadnék egy állati jó pass rushert és nem biztos hogy már lesz ideje az irányítónak ideje 2 kávét benyomni mielőtt eldobná a lasztit...
Mondjuk nálam ami abszolút csalódás az S.Ellis játéka, sokkal többet vártam tőle és eddig nagy zérót nyújtott...remélem legalább a Jets ellen összekapja magát és mutat valamit.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Spikes nulla coverbenBoston
Volt egy jelenete, amikor a mi red zoneunkban, megevett egy run fake-et, rájött, hogy passz lesz, de fogalma sem volt, hogy kinek fog menni a passz és össze-vissza forgott egy 6-8 méter sugarú körben, tök egyedül. Az már tragikomikus volt.zinedine5
Bennem 3 momentum ragadt meg leginkább a tegnap esti D-ből:
1. Sergio Brown homály szerelése DHB-n, ahol rajta kívül senki nem értette, hogy mire készült
2. Ninkovich homály helyezkedése coverben a mögé bepasszolt labdánál, ezlért mondtam, hogy ebben a coverben főleg a zóna védekezésnél az LB-k kritikán aluliak
3. Guyton értetlenkedése Bush TD futásánál, ahol nem tudom miért JC-t nézte...
Én könnyen pofázok mert nem értek hozzá és nem nekem kell csinálni, de akkor is azt gondolom, hogy az Öregnek le kéne tennie a voksát végre valamelyik alapformáció mellett és az ahhoz illő játékosokat összekukázni. HA 3-4 akkor falembereket, ha 4-3 akkor linebackereket.
Ja és annyit dobna ezen a csapaton egy normális, középszerű cover safety...Boston
Brown nem gázolta el a saját CB-t! IQ pozitív. 😊
De legalább Ninko tudta, hogy mögé fogják dobni a labdát. Spikes-nak tényleg fogalma se volt, hogy mi fog történni.
Guyton ott és akkor nagyon homály volt.
Btw a benyelt (hosszú) passzok legalább fele ismét az LB-k sara volt. Még Mayo-nak is volt komoly mistackle-je. (Sajnálom Mayo-t nagyon, tulajdonképpen egy rossz lépés miatt sérült meg játék után.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Spikes nulla coverbenBoston
Volt egy jelenete, amikor a mi red zoneunkban, megevett egy run fake-et, rájött, hogy passz lesz, de fogalma sem volt, hogy kinek fog menni a passz és össze-vissza forgott egy 6-8 méter sugarú körben, tök egyedül. Az már tragikomikus volt.zinedine5
Bennem 3 momentum ragadt meg leginkább a tegnap esti D-ből:
1. Sergio Brown homály szerelése DHB-n, ahol rajta kívül senki nem értette, hogy mire készült
2. Ninkovich homály helyezkedése coverben a mögé bepasszolt labdánál, ezlért mondtam, hogy ebben a coverben főleg a zóna védekezésnél az LB-k kritikán aluliak
3. Guyton értetlenkedése Bush TD futásánál, ahol nem tudom miért JC-t nézte...
Én könnyen pofázok mert nem értek hozzá és nem nekem kell csinálni, de akkor is azt gondolom, hogy az Öregnek le kéne tennie a voksát végre valamelyik alapformáció mellett és az ahhoz illő játékosokat összekukázni. HA 3-4 akkor falembereket, ha 4-3 akkor linebackereket.
Ja és annyit dobna ezen a csapaton egy normális, középszerű cover safety...

Do your job
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Peter King: "it's only a matter of time before the Patriots' defense ruins this team. Yards allowed in the first four games this year: 488, 470, 448, 504."zinedine5
Majd biztos utal valaki arra, hogy a yardok önmagukban csalókák lehetnek, ezzel együtt ezt a 4 számot csak úgy lesöpörni az asztalról... Finoman szólva is ijesztő ez az adatsor.

Azon gondolkodom, hogy ilyen D mellett is 3-1-gyel állunk... Még inkább nő a szememben az O.
Ne fogjunk mindent a szerencsére... 😊Stephan
Akkor én utalok! 😊 Nem csalókák, pont semmit nem jelentenek, alkalmatlanok egy csapat(rész) teljesítményének megítélésére. Tavaly ezek alapján az alapszakasz végén a Chargers-nek oda lehetett volna adni az SB-t. De PO-ba se jutottak.
A 3. legtöbb yardot kell megtenni a Pats Def. ellen 1 pontért. (1. Titans 21,4yard/pont, 2. Ravens 20yard/pont, 3. Pats 19,4 yard/pont.) Élmezőnyben még a Frisco, a Lions, a Tampa és a Redskins.
Az első 3 forduló után az engedett/szerzett yardok alapján 56%-ban győzött az, aki több yardot szerzett->> nagyjából semmit nem jelent. 83%-ban az győzött, akinek kevesebb yardot kellett megtennie egy pontért. Ez már inkább tűnik releváns összefüggésnek.
A támadóink ebben a középmezőny eleje, az első négy:1. Lions 11,1 yard/ponttal, 2. a Frisco(!) 11,5yard/ponttal, 3. a Packers 11,6yard/ponttal, 4. a Bills 11,7yard/ponttal. A Pats 12. 15yard/ponttal - az a négy INT milyen szépen jelentkezik!
Valahogy ez a két mutató (megtett/engedett yard egy pontért) egész jól mutatja az eddig elért eredményeket.
Szedje össze magát az offense! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt...
.Boston
Egy aprócska gond van. Ez a kezdő felállás szinte az egyetlen felállás. Nem volt ám nagy rohangálás, hogy bejöhessenek a cserék. Merthogy azok csak nagyon korlátozott számban vannak. Ráadásul Mayo, Kyle Love is kidőlt, egyikük sem tűnt olyannak, aki a jövő héten a Jets ellen, vagy az utána következő 6 igen komoly meccsen pályára tudna lépni.lucas
Az aprócska gond az, hogy ennek a védelemnek nem az volt tegnap a baja, hogy elfáradt a meccs végére a cserék hiánya miatt. Éppen ellenkezőleg, sokkal jobb volt a második félidőben...
A cserék hiánya nyílván éreztetni fogja magát X forduló után, vagy egy olyan meccsen ahol csinálunk laza 4 TO-t 10 perc alatt...

Do your job
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Egyszerűen csak örülök a tegnapi győzelemnek és gratulálok a Srácoknak, nem kombinálom túl számokkal meg statokkal feleslegesen 😉 . Tegnap sokkal jobb volt a D# elsősorban a 2. félidőben, mint a korábbi meccseken, ami meglepő volt annak tudatában, hogy mennyi sérült volt.Jó lenne ha végre Ras-I és Bodden meg persze Big Al is pályára lépne. Iszonyat sok a sérülés az egész ligában. Ráadásul Mayo egy vezér, bár ebben a 4-3as verzióban csak keresi a helyét mégis hatalmas érvágás a hiánya.
Run DMC-t megfogtuk ezzel kihoztuk a Raiders méregfogát. Inkább arról az oldalról közelítem, hogy végre nálunk voltak a nagy játékok és a meccset eldöntő momentumok a javunkra pl. 2 Intnél és Baby Vince és Chung dicsérete. Mellette borzasztóan tetszett Ridley játéka benne nagyon sok van és remélem meg is tudja mutatni. Jó, hogy visszatértünk ehhez a playbookhoz, hogy közel azonos futás és passz tetszett is. Bár Tom nem játszott jól, mondjuk mihez képest persze hiszen komoly hiba nélkül csuklóból lehozott egy idegenbeli meccset, de azért ezen jó lenne változtatni, hogy szinte csak Welker-t aki klasszis volt megint és Gronko-t játsszuk meg. Előbbi megint nagyszerűen játszott utóbbira most jobban figyeltek és pár labdával túl is dobták. Bízom benne, hogy Hörni visszatér és Deion és Ocho is kiveszi a részét a játékból. Az O fal megint jól tette a dolgát, hiba nélkül dolgoztak.
A meccsen Vereen-t a spec teamben láttuk, ha Fafej bokasérülése komoly, bár ne legyen az akkor a szakértőktől kérdezném, hogy 3.Rb opcióként számolhatunk-e vele?
Összességében fontos győzelem volt idegenben, látva a kőkemény sorsolásunkat.
Az pedig, hogy megint a Sporttv-n leszünk külön jó kabala, mert még nem veszítettünk idén 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Konkrétan tegnap este óta erről van szó, de sebaj 😊

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Peter King: "it's only a matter of time before the Patriots' defense ruins this team. Yards allowed in the first four games this year: 488, 470, 448, 504."zinedine5
Majd biztos utal valaki arra, hogy a yardok önmagukban csalókák lehetnek, ezzel együtt ezt a 4 számot csak úgy lesöpörni az asztalról... Finoman szólva is ijesztő ez az adatsor.

Azon gondolkodom, hogy ilyen D mellett is 3-1-gyel állunk... Még inkább nő a szememben az O.
Ne fogjunk mindent a szerencsére... 😊
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Peter King: "it's only a matter of time before the Patriots' defense ruins this team. Yards allowed in the first four games this year: 488, 470, 448, 504."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
emlékszem én levegőben uszó Moss-ról, aki légies könnyedséggel reppent fel a labdáért, és landolt az endzone-ban... 😊

no nem mintha ilyet akartam volna DHB-tól látni. annál a play-nél minden úgy volt jó, ahogy történt. :cool:never_the_answer
oké, akkor máshogy fogalmazok. Persze, vannak repülő, félkezes elkapások stb. De azért az a QB nem igazán jut az NFL-ig, aki megcélozza a DB-t, odavágja a labdát, közben meg felordít, hogy kapjátok el srácok, és elvárja, hogy az összes elkapni képes játékos rohanjon, különben INT 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).zinedine5
Rex Ryan és Peyton Manning.DoM
PM már megbűnhődött ezért a tettéért, kíváncsi vagyok, hogy Sexi Rexit mikor éri utol a végzete :cool:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).zinedine5
Rex Ryan és Peyton Manning.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
emlékszem én levegőben uszó Moss-ról, aki légies könnyedséggel reppent fel a labdáért, és landolt az endzone-ban... 😊

no nem mintha ilyet akartam volna DHB-tól látni. annál a play-nél minden úgy volt jó, ahogy történt. :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
márpedig én úgy emlékszem, amelynek alapján úgy gondolom, hogyha DHB végigfutja az utat, akkor épp Chung előtt futott volna el, szóval egy nyújtózkodással elhalászhatta volna a labdát - hacsak ténylegesen nem annyira rossz a dobás, hogy így is Chung kezében kötött volna ki, avagy így is Chung kiütötte volna a kezei közül a labdát. egyszer láttam én is azt a kameraállást, még élőben és hajnalban, az alapján próbálom összerakni magamban az INT-s play lefutását.

fő tézisem még mindig az, hogy DHB a fél lépése utáni megtorpanása és teljesen ellentétes irányba való elindulása okozta a zavart Campbell-nél, amelynek végeredmény - mérhetetlenül örömbeejtő módon 😀 - egy INT lett.never_the_answer
azért ezzel az elkapó elé utolsó pillanatban odaéréssel inkább a CB szokott próbálkozni, és nem a WR szokta megpróbálni az utolsó pillanatban a DB felé tartó tiszta labdát lehalászni a levegőben 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
márpedig én úgy emlékszem, amelynek alapján úgy gondolom, hogyha DHB végigfutja az utat, akkor épp Chung előtt futott volna el, szóval egy nyújtózkodással elhalászhatta volna a labdát - hacsak ténylegesen nem annyira rossz a dobás, hogy így is Chung kezében kötött volna ki, avagy így is Chung kiütötte volna a kezei közül a labdát. egyszer láttam én is azt a kameraállást, még élőben és hajnalban, az alapján próbálom összerakni magamban az INT-s play lefutását.

fő tézisem még mindig az, hogy DHB a fél lépése utáni megtorpanása és teljesen ellentétes irányba való elindulása okozta a zavart Campbell-nél, amelynek végeredmény - mérhetetlenül örömbeejtő módon 😀 - egy INT lett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha befelé ment volt DHB is INT, annyira Chung kezébe ment.Wyatt
így van, az első pillanatban azt hittem, hogy támadó kapja el a labdát, Chung annyira egyedül állt, és annyira a kezébe dobta egy kíválóan meglőtt passzal.
Egyébként valahol azt csodálom, hogy egyáltalán elkapta. Szvsz kb Chungot lepte meg a legjobban, hogy távol minden akciótól egyszercsak mellbevágja a labda, és csoda, hogy megkaparintja, nem csak lepattan róla 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bánatért nem találom a videót, de homályos emlékeimben úgy van meg, hogy pont a kezébe érkezik nem kellett fél métert ugrania érte. Akkor meg cseszheti azt a kemény 7.5 centi magasságkülönbséget

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt...
.Boston
Egy aprócska gond van. Ez a kezdő felállás szinte az egyetlen felállás. Nem volt ám nagy rohangálás, hogy bejöhessenek a cserék. Merthogy azok csak nagyon korlátozott számban vannak. Ráadásul Mayo, Kyle Love is kidőlt, egyikük sem tűnt olyannak, aki a jövő héten a Jets ellen, vagy az utána következő 6 igen komoly meccsen pályára tudna lépni.lucas
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).