New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy 4. körös picket simán odaadnék most Brandon Lloydért...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Wright -->IR. Nagyon jó...Imitheking
Szegény...
Pokoli lehet ezzel együtt élni, arról nem is beszélve, ha tartós marad Neki, és a mindennapi életét is befolyásolja.

Remélem meg tud gyógyulni, és mint civil 100%-os életet élhet.
Szerintem a pályán már nem nagyon fogjuk viszontlátni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A várható limitáltakon kívül BJGE is bekerült ebbe a körbe (láb(ujj)) - összesen vannak tízen. Chung, Fletcher full.tomi-tomi
Ez mondjuk egy futónak nem a legkellemesebb. Bestnek az újoncévét tette tönkre egy ilyen. Gyakorlatilag végig játszott, de hatékonyság az nulla volt.

RE: trade pletykák

nettó hülyeség mindkettő (Allen & Cromartie)
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Wright -->IR. Nagyon jó...
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Megszólalt Chad facen:
"Chad Ochocinco
Ok I can finally post again, what have I missed the past 2 weeks besides that fucking pass n Buffalo? Talk about bad timing, talk to me peeps?"

Wilfork sound fx ,"óriási" 😀

Why so serious?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, meg még az első kör mellé adnánk Anderson-t is.tomi-tomi
Még mindig megéri 😊

Annyira agymenés, hogy ugyanabban a cikkben Cromartie-t elcseréltetné a Dallasba is. Ezekből a Cromartie-kből ennyire sok van? Guyton helyett meg Mayo felépüléséig öreganyám játszana LB-t.
Ezeknek karakterre fizetnek?tomi-tomi
Fletcher jó lesz, de DRC nem kell 😊Wyatt
Sőt, Asante sem! 😊
Annyira komolytalannak tartom az ilyen felvetéseket... Mintha csak egy 53 darabos puzzle-t kéne kirakni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, meg még az első kör mellé adnánk Anderson-t is.tomi-tomi
Még mindig megéri 😊

Annyira agymenés, hogy ugyanabban a cikkben Cromartie-t elcseréltetné a Dallasba is. Ezekből a Cromartie-kből ennyire sok van? Guyton helyett meg Mayo felépüléséig öreganyám játszana LB-t.
Ezeknek karakterre fizetnek?tomi-tomi
Fletcher jó lesz, de DRC nem kell 😊

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ezekből a Cromartie-kből ennyire sok van? tomi-tomi
Lehet Antonio gyerekeiről van itt már szó 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gil Brandt agymenése az NFL.com-on: mivel a Vikings szezonjának valszeg annyi, Jared Allen-t hozzuk el egy első körös pick-ért, majd Everson Griffen pótolja. Ezután Gary Guyton-t meg egy pick-et küldjünk el Philadelphia-ba, ahonnan érkezik D.R.-Cromartie. S máris az ígéret földjén vagyunk! 😊El Bandi
Ja, meg még az első kör mellé adnánk Anderson-t is.
Annyira agymenés, hogy ugyanabban a cikkben Cromartie-t elcseréltetné a Dallasba is. Ezekből a Cromartie-kből ennyire sok van? Guyton helyett meg Mayo felépüléséig öreganyám játszana LB-t.
Ezeknek karakterre fizetnek?

Inkább az a fontos, hogy ma már csak hárman nem edzettek: Mayo, Barrett és sajnos újra Wright. Egyre kevesebb az esély, hogy látjuk őt még meccsen játszani. A várható limitáltakon kívül BJGE is bekerült ebbe a körbe (láb(ujj)) - összesen vannak tízen. Chung, Fletcher full.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hogy nem mindjárt Asante jön vissza 😀
Mondjuk Jared Allen for 2012/1. tükörsima deal, elvileg a fizuja sem lenne gond 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gil Brandt agymenése az NFL.com-on: mivel a Vikings szezonjának valszeg annyi, Jared Allen-t hozzuk el egy első körös pick-ért, majd Everson Griffen pótolja. Ezután Gary Guyton-t meg egy pick-et küldjünk el Philadelphia-ba, ahonnan érkezik D.R.-Cromartie. S máris az ígéret földjén vagyunk! 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az utolsó két meccsen nagyjából 50%-os run/pass arányra állt be a Pats offense:

"As a team, the Patriots rushed 35 times, while Brady attempted 33 passes [against the Jets]. The previous week in Oakland, New England featured a similar split, attempting 30 passes and rushing 30 times. The point totals have essentially been the same as they were in the non-balanced games, with the Patriots scoring 31 against the Raiders and 30 against the Jets, but the lack of stress on Brady's shoulders and the equally important lack of turnovers has been the real key to success."

Link

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Welch-csel azért megint egy late round OT project kuka... A tőlünk elküldött Page-t azért savazzák rendesen a Philly topikban... Csak a Bills ellen 4 misstackle-je volt...kolok1972
Nem kuka (még), jöhet vissza PS-be. Az idősebb Gronkowski sérülése miatt jött fel az 53-as keretbe, pót TE-nek, illetve amikor Solder játszott TE-et, akkor T-nek. Most a Jets ellen egyszer játszott úgy Solder helyén, hogy Solder nem volt a pályán; jött is a sack. Tényleg van még mit tanulnia T-ként.
Vödört meg a Bears topikban. 😊 Pedig nem is volt annyira rossz. Volt egy "okos" late hit-je(?) helmet to helmet-je(?), szegény Briggs kapott érte 15 yardos büntit, amikor megvédte. S a nagy futásnál ő is megette a TE balra indulását, de azért az inkább Briggs lelkén szárad.
Nálunk meg Ihedigbo a RZ-ig egész jó volt, a Castleai által emlegetett azonnali tackle-k jó része tőle jött. Kb. három 3rd down-t ő oldott meg. Cserébe mindkét passzolt TD-nél hibázott.tomi-tomi
Tudom hogy visszajöhet a PS-be,viszont már 2. éve próbálkozunk vele...Mondjuk egy 7. körnél már belefér...Egy esetleges Brace bust a 2. körével már sokkal jobban fájna! Vagy egy Spikes,Cuni kuka... Mert a jelenlegi rendszerben,az ő helyüket is nehezen találjuk!Persze az ő esetükben azért korai lenne kukáról beszélni
Szerk: Amúgy Welch úgy néz ki átmegy a waiveren,úgyhogy PS.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Welch-csel azért megint egy late round OT project kuka... A tőlünk elküldött Page-t azért savazzák rendesen a Philly topikban... Csak a Bills ellen 4 misstackle-je volt...kolok1972
Nem kuka (még), jöhet vissza PS-be. Az idősebb Gronkowski sérülése miatt jött fel az 53-as keretbe, pót TE-nek, illetve amikor Solder játszott TE-et, akkor T-nek. Most a Jets ellen egyszer játszott úgy Solder helyén, hogy Solder nem volt a pályán; jött is a sack. Tényleg van még mit tanulnia T-ként.
Vödört meg a Bears topikban. 😊 Pedig nem is volt annyira rossz. Volt egy "okos" late hit-je(?) helmet to helmet-je(?), szegény Briggs kapott érte 15 yardos büntit, amikor megvédte. S a nagy futásnál ő is megette a TE balra indulását, de azért az inkább Briggs lelkén szárad.
Nálunk meg Ihedigbo a RZ-ig egész jó volt, a Castleai által emlegetett azonnali tackle-k jó része tőle jött. Kb. három 3rd down-t ő oldott meg. Cserébe mindkét passzolt TD-nél hibázott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Welch-csel azért megint egy late round OT project kuka... A tőlünk elküldött Page-t azért savazzák rendesen a Philly topikban... Csak a Bills ellen 4 misstackle-je volt...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Csak hogy ne csak akkor írjak ide mikor a D-t "alázom"... 😉

A Jets ellen igenis meg voltam elégedve a fiúkkal... 😊
Bár a nyomás továbbra sem az igazi az ellen QB-jén, de legalább már voltak jelei a javulásnak...
Csak kitartson ez a "trend"! 😊
Ami nekem különösen tetszett az a secondary volt most... Végre ha jött is az elkapás rögtön érkezett a tackle is, mégpedig ellentmondást nem tűrően a legtöbb esetben... Valahogy így kell ezt csinálni... Rögtön más hangulatba kerültem én is, és nem a bekapott yardokon "sírtam"... 😀

Félreértés ne essék, azért van még hova javulni, de na... 😉

Az O meg csak hozta a "kötelezőt" ugye a 30 ponttal... 😛
(Benji szépen hozta a yardokat, Waters meg egy ÁLLAT!!!) 😀

Igaz hogy volt nyomás Brady-n, de azért ez a Jets D volt, akárki akármit mond ez akkor is egy nagyon ütős kis D! 😊
(Dallas elvileg hasonló lesz csak jobb QB-val... Érdekes lesz, már alig várom!!!) :cool:

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Patriots release OT Tom Welch and re-sign Dan Gronkowski

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Fontos csoportgyőzelem volt, az eddig keveset mutató Jets ellen, bár leírni őket nem szabad még az 1-4 ellenére sem.Bruschi85
Főleg hogy az igazából 2-3.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Fontos csoportgyőzelem volt, az eddig keveset mutató Jets ellen, bár leírni őket nem szabad még az 1-4 ellenére sem. Érdekesen fog alakulni a csoportunk főleg, hogy meddig fog kitartani a Bills remeklése. Azért nekünk is kikaparhatnák a gesztenyét egy Jets-Bills meccsen Bills győzelemmel.
Szépen oldotta meg a feladatát a D# főleg a sok 3&out-al. Abszolút dícsérhető. BJGE is remekül nyomta fontos 1st downokat és TD-ket szerezve. Nem éreztem egy percig sem, hogy kikaphatunk a Jetstől hazai pályán, ha csak Sanchezre fognak építeni. A futójátékot sikeresen kikapcsoltuk.
Bár az Oline falunkat többször megzavarták és hibára késztették azért ez még bőven belefér. Viszont nagyon tetszett az okos playhívás az utlsó negyedben és bár Ridley-t keveset láttuk hiányoltam is, fog ő még sok szépe percet okozni nekünk szurkolóknak.
BB pedig megint megmutatta és tudta, hogy a piros zászlót mikor kell behajítani a zokniból 😀

Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A hétfő éjszakai meccsen Meriweather 2 Lions TD-hez is díszkiséretet adott, erre Brown és Barrett is bármikor képes, és Brown-nak is legalább olyan szép haja van mint vödörnek! 😊El Bandi
Igen, ott volt mindkettőnél, mondjuk mindkettő Harris hibája volt, ő szimplán már csak nem ért oda, azért az nem mindegy. Ettől függetlenül nem lennénk gyengébbek vele 😛Wyatt
Igaz, hogy Vödör kő buta de legalább tud ütni. Amit Brown vagy Barett csinált párszor az vicces volt 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A hétfő éjszakai meccsen Meriweather 2 Lions TD-hez is díszkiséretet adott, erre Brown és Barrett is bármikor képes, és Brown-nak is legalább olyan szép haja van mint vödörnek! 😊El Bandi
Igen, ott volt mindkettőnél, mondjuk mindkettő Harris hibája volt, ő szimplán már csak nem ért oda, azért az nem mindegy. Ettől függetlenül nem lennénk gyengébbek vele 😛

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Danke 😊
De szar volt megint a védelem, a végén megint kaptunk egy TD-t 😕
A legfontosabb szám: 13.Wyatt
Én a szezonban most voltam először kibékülve a védelemmel.
21 pontot kaptunk, ebből egy TD az a special teamnek volt köszönhető (ha jól emlékszem TD lett abból a drive-ból, amikor a Jets kb. a 20-asunkról jöhetett).
Hozzá kell tenni...Sanchez azért nem terhelte meg annyira a secondary-t, mint tette azt Fitzpatrick, v. mondjuk tenné Brees, Cam Newton, P. Manning (ha egészséges lesz) és még sokan mások...

de nézzük a jó oldalát, egy izgalmas mérkőzésen, rengeteg futással, sikerült a legnagyobb konferencia riválist legyőznünk.
nagyon jók voltak a challenge-k, és nagyon szép volt a sack a végén, amivel lepergett az óra. élmény volt nézni a mérkőzést :cool: :cool: :cool:

más: amit Revis csinált Welker-en, azok a szerelések, kivédekezett passzok...csak irigykedtem.
de szeretném én is, ha nálunk ilyet csinálnának a DB-k :rolleyes: :rolleyes:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A hétfő éjszakai meccsen Meriweather 2 Lions TD-hez is díszkiséretet adott, erre Brown és Barrett is bármikor képes, és Brown-nak is legalább olyan szép haja van mint vödörnek! 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
halihó pats fanok! személyemben egy új pats fant ismerhettek meg. 😀
nemrég kezdtem el komolyabban foglalkozni a nfl-el, de a pats már régóta szimpatikus volt nekem. innen most csak stezt meg wyattet ismerem(larki,rémlik?😀)

na, még néhány dologgal nem vagyok tisztában, de most egy se jut eszembe 😀
na mindegy, egy a lényeg hajrá Pats😀ghstzR
Üdv!

Kérdezz bátran, ha majd eszedbe jutott 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Jó a képed pöcsösWyatt
tudom,kösz 😀