New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...Wyatt
Welkeren kívül nincs WR-ünk (igen, tudom ma pont volt Branchnak 1-2 elkapása és egy TD-je)zolika26
Szerintem inkább az a baj, hogy nincs WR1-ünk.
Welker, Branch nem az.
Ocho sem.

Price?
Nyáron nem fog bekerülni az 53-ba...
Bár lehet, hogy már év közben repül.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...Wyatt
Welkeren kívül nincs WR-ünk (igen, tudom ma pont volt Branchnak 1-2 elkapása és egy TD-je)zolika26
Nincs deep receiverünk, illetve mondjuk Pricet nem használjuk.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...Wyatt
Welkeren kívül nincs WR-ünk (igen, tudom ma pont volt Branchnak 1-2 elkapása és egy TD-je)zolika26
Ochocinco-val mi van már?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
most mindenki megint a D-t szidja, oké voltak bőven szar momentumok, de 23 ponton tartották a Steelerst, ennél több pontot pedig ugye, mindig minden körülmény között elvárunk az O-től.
Az első félidő nagyjából szar volt D-t tekintve, de hol volt az O az egész meccs alatt?
Király volt a vas védelem, de ha az O jobban odateszi magát, akkor ez a meccs a D-től még meglett volna.
Az onside kick űbergáz volt, a Gronko TD-t jó lett volna challengelni, akkor talán 4 perc maradt volna a meccsből, a 3&1 sztem is megvolt.
Mindenesetre, alig több mint 200 total yarddal, ne akarjunk már meccset nyerni...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...Wyatt
Welkeren kívül nincs WR-ünk (igen, tudom ma pont volt Branchnak 1-2 elkapása és egy TD-je)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez azért messze nem az az elit o, amit sokan reméltek...

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Asszem 21-2 perc volt kiírva a végén a labdabirtoklásokat illetően...

De nem kell kétségbe esni... Csak az történt amit tudtuk hogy történni fog ha megfogják az O-t... Erre csak 3-4 csapat képes az NFL-ben... Csak imádkoznunk kell hogy a PO-ban ne fussunk velük össze... Egyszerű taktika, nem? 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Ilyen D-t összehozni, remélem BB is futja a bünti köröket ezek után...kritikán aluli...cutoljon még párat, tradelje el Wilforkot is, drafton meg cserélje el a cetliket, minek ide ember.

Why so serious?
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Mellesleg a Steelers első drive-ja még megvolt... Annál rosszabb csak nem lehetett a többi... :rolleyes:Castleai01
háááát dehogy... 😛
nem is tudom milyen jelzővel lehetne illetni ezt a mai teljesítményt, de ha 20 percet volt nálunk a labda az egész meccsen akkor lehet sokat is mondok (20:37-t pontosabban)

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Mellesleg a Steelers első drive-ja még megvolt... Annál rosszabb csak nem lehetett a többi... :rolleyes:

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Muszály lesz... 😀
(Csak az ÉN Csapatom...) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Hát nem lett igazam... 😕

Az első félidőt nem láttam (sajnos?) a net sz...rakodása miatt, így egyenlőre nem formálok véleményt a meccsről amíg meg nem néztem, de amit láttam az alapján ma nem érdemeltünk győzelmet... Ez van...

Jövő héten lehet javítani!!!
(Van mit...)Castleai01
Felejtsd el. Nem akarod ezt magadnak.
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hát nem lett igazam... 😕

Az első félidőt nem láttam (sajnos?) a net sz...rakodása miatt, így egyenlőre nem formálok véleményt a meccsről amíg meg nem néztem, de amit láttam az alapján ma nem érdemeltünk győzelmet... Ez van...

Jövő héten lehet javítani!!!
(Van mit...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Most már mindegy, abból kell főzni amink van... 😛

Csak remélni tudom hogy a PO-ra összeérik ez az összetételű Secondary is... :rolleyes:

Azok után hogy az elmúlt két meccsen a Front 7 már adott némi bizakodásra okot, bizakodó vagyok a D ma esti várható teljesítményét illetően... 😉
(Még ha ez mostanában tőlem meglepően hangzik is!) 😛

Ha Big Al tudja vállani a játékot, Big Ben-nek nem lesz könnyű napja... Nálam egyenlőre az Ő jelenléte adja a különbséget a középszerű és a már-már elfogadhatónak mondható Pressure között. Utóbbi javára természetesen. 😊

Ahogy nézem mára mindenki pontzuhatagos meccset vár, én nem erősítem ezen tábort... Szerintem 15 pont alatt tartjuk a Steelers-t és nálunk újra meglesz a +30... 😉

Ez a Pats D meccse lesz!!! :cool:Castleai01
Jósnak nem vagy túl jó 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez az onside-faszkodás feltette a koronát az i-re. Ülj le egyes... BB meg basszon ki még 10 védőt... Szánalmas
Mondjuk az vicc, hogy Gronko TD-jét nem adták meg, de a Steelers 3 és 1-ét igen a végén 😂

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers 1974 daft az első 5 körből 4 HOF tag lett. polamalu
Konkrétan fogalmam sincs,hogy majd 40 évvel ezelőtt hogyan működött a draft,a rendszer, mi számított sikeresnek és mi nem. A 4 HOF tag tényleg impozáns, de szerintem ezt a mai modern ligában nem tudná megcsinálni egy csapat sem.undisputedly
Ugyanígy működött. Nem véletlen, hogy vitán felül ez tartják minden idők legjobb draftjának, ráadásul az UDFA-k közül a Steelers még kihalászta a HoF-döntős Donnie Shell safety-t is.

Csak annyi a különbség, hogy kevesebb csapat volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Most már mindegy, abból kell főzni amink van... 😛

Csak remélni tudom hogy a PO-ra összeérik ez az összetételű Secondary is... :rolleyes:

Azok után hogy az elmúlt két meccsen a Front 7 már adott némi bizakodásra okot, bizakodó vagyok a D ma esti várható teljesítményét illetően... 😉
(Még ha ez mostanában tőlem meglepően hangzik is!) 😛

Ha Big Al tudja vállani a játékot, Big Ben-nek nem lesz könnyű napja... Nálam egyenlőre az Ő jelenléte adja a különbséget a középszerű és a már-már elfogadhatónak mondható Pressure között. Utóbbi javára természetesen. 😊

Ahogy nézem mára mindenki pontzuhatagos meccset vár, én nem erősítem ezen tábort... Szerintem 15 pont alatt tartjuk a Steelers-t és nálunk újra meglesz a +30... 😉

Ez a Pats D meccse lesz!!! :cool:

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Meg két magyar sráccal, akik közül az egyik kicsit gyors, a másik kicsit magas...
😀 😀 😀Sinisa
Három magyar sráccal*. 😀Schleck
coverage safety nem köll? 😀nDRo
Gyere.
Bár szerintem BB engem is túl magasnak fog találni CB-nek.
😀

Meglesz az egész secondary.
És a többi csapat sem tud majd belőle/belőlünk készülni.
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Jermaine Cunningham egyre lejjebb a DC-on.
Remek...
Újabb korai kör, ami megy a kukába???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Faszt, BB csak meg akarja mutatni, hogy 6. körösökkel és UDFA-kkal is lehet alázni 😂Wyatt
Meg két magyar sráccal, akik közül az egyik kicsit gyors, a másik kicsit magas...
😀 😀 😀Sinisa
Három magyar sráccal*. 😀Schleck
coverage safety nem köll? 😀
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A köd még elmegy. Legalább igazi Halloween hangulat lesz. 😊
Ha Bostonban lenne azon aggódhatnánk, hogy egyáltalán megtartják-e.
Reiss twitteréről: "The Patriots announce that events at Gillette Stadium today (e.g. Game with Greats) are canceled due to a power outage. Imagine if home game"
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ha még nem lett volna:

Farrior és Ward nem játszik.polonic
7348 😉Gogo
Pont nem láttam.
De gondoltam, hogy valaki megelőzött. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Faszt, BB csak meg akarja mutatni, hogy 6. körösökkel és UDFA-kkal is lehet alázni 😂Wyatt
Meg két magyar sráccal, akik közül az egyik kicsit gyors, a másik kicsit magas...
😀 😀 😀Sinisa
Három magyar sráccal*. 😀

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha még nem lett volna:

Farrior és Ward nem játszik.polonic
7348 😉

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Kemény köd lesz a meccsen, foggy game...