New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 15 éve
A def-jük még egyszer nem szed össze ennyi penaltyt, és bármennyire haladt előre Flacco 3rd downok során Jets blitzek tömkelege komoly kihívás lesz a falunknak. Főleg a belső hármasnál. Koppen nem villogta agyon magát (lehet neki hiányzik legjobban Mankins), Connolly meg Connolly. Ezért nem számítok nagy tűzijátékra. A futás ellen meg a Pats nem olyan stabil, mint a Ravens, így azért könnyebben haladhatnak előre. 1-1 eladott labda dönthet, mint 2008-ban Cassellel a idegenben.ha a short field helyzeteket úgy használják ki mint a ravens ellen, akkor nem lesz gond.A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják.lucasA Jets blitz happy játéka miatt a passz ellen folyamatosan 1-1-ben védekeznek. Ezt tavaly a korai vereség után Belichick is kiemelte, és ez gyakorlatilag megöli a screen játékot. Az embertömeg mögé pedig nagyon nehéz lesz bedobni. A támadófal, plus Gronk és Crumpler lesz a kulcs. Ha Bradyt nem zaklatják túlságosan, akkor fog üres embert találni, csak könyörgöm ne erőltessük Mosst ki ha nem mi alapon Revis ellen.
Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.DoM
cromartie-nak és kellernek hosszú napja leszbriareos
több mint 15 éve
ha a short field helyzeteket úgy használják ki mint a ravens ellen, akkor nem lesz gond.A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják.lucasA Jets blitz happy játéka miatt a passz ellen folyamatosan 1-1-ben védekeznek. Ezt tavaly a korai vereség után Belichick is kiemelte, és ez gyakorlatilag megöli a screen játékot. Az embertömeg mögé pedig nagyon nehéz lesz bedobni. A támadófal, plus Gronk és Crumpler lesz a kulcs. Ha Bradyt nem zaklatják túlságosan, akkor fog üres embert találni, csak könyörgöm ne erőltessük Mosst ki ha nem mi alapon Revis ellen.
Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.DoM
cromartie-nak és kellernek hosszú napja lesz
több mint 15 éve
Randy nyilatkozikhttp://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/18122/video-moss-wants-a-new-deal
több mint 15 éve
A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják.lucasA Jets blitz happy játéka miatt a passz ellen folyamatosan 1-1-ben védekeznek. Ezt tavaly a korai vereség után Belichick is kiemelte, és ez gyakorlatilag megöli a screen játékot. Az embertömeg mögé pedig nagyon nehéz lesz bedobni. A támadófal, plus Gronk és Crumpler lesz a kulcs. Ha Bradyt nem zaklatják túlságosan, akkor fog üres embert találni, csak könyörgöm ne erőltessük Mosst ki ha nem mi alapon Revis ellen.
Field position. Field position. Erről fog szólni a meccs. Ha nem kapnak short fieldet, kizárt, hogy nyerjenek Brady INT (pick six) nélkül.
több mint 15 éve
hétvégén Jets-Pats meccs lesz a sport tv-nszerk.: Jenkins kiesett egész szezonra a jetsnél.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Engem speciel Wright és Pryor magas snapszáma aggaszt, tudom h most nagyrészt passz ellen védekeztünk és ezért hagytuk őket a falban... de ez a szám kicsit magas, előbbi pl. az első félidőben még elég jó volt futás ellen, de aztán...Pryor szerintem hiába VW 1. számú cseréje, valamivel mozgékonyabb az átlagos DT-nél, és jól is támadja az irányítót. Nem először fordult elő, hogy vagy ő teremti meg a lehetőséget a zseb összenyomásával, vagy övé az első érintés, aztán csak odaér valaki más is a QB-hoz a gyorsabb emberek közül. Most egy fél sackre jó is volt, szerintem passz védekezés során alap ember a védőfalban 2-3-4 tagú fal esetén is. Wright pedig gyanítom azért kap annyi snapet, mert igazából nincs más. Még mindig ő a leginkább sokoldalú falemberünk a jelenlegi kínálatból, aki semmi ellen sem kiemelkedő, de igazából nem is nagyon gyenge sehol.
Jövő héten, egy alapvetően izomra+futásra alapozó gárda ellen majd kiderül, mit ér a jó öreg 3-4es base D, akkor talán az OLB-ket is többet látjuk a pályán...
Báááár én annak is esélyét látom h a Cincy meccs elején látott izom 4-2-5 lépjen a pályára, a Wright-Pryor-Wilfork-Brace négyes elől fogja a futást, mögöttük Mayo és Spikes/Guyton takarít és a biztosan szerelő Chung-Sanders páros is közelebb van a LoS-hoz.
[mondjuk a Cincy meccsen az egyik LB TBC volt, szóval ez a felállás eleddig még nem valósult meg... milyen lenne már egy OLB nélküli védőegység?]Gyulus
Afféle szegény ember Big Seymour-ja mindkét játékos (na jó, lehet, hogy nagyon szegény emberé 😊)
több mint 15 éve
Köszi, és bocsánat hogy itt kérdeztem.Srácok!Semmi jó, Fred Taylor a kezdő, Faulk a 3rd down back, még BJGE is lassan előbb kerül pályára short yardos szituknál. Ja, plusz a Jets ellen játszanak. De ezt inkább a fantasy általános kérdések topicba legközelebb.somoskovig
Maroney-ről mit tudunk ? Fantasy miatt kérdezném. :rolleyes:Big L
több mint 15 éve
Úgy emlékszem,hogy talán lágyéksérülés hátráltatja.Valószínűleg nem a Jets ellen fogják újra pályára engedni.Srácok!Semmi jó, Fred Taylor a kezdő, Faulk a 3rd down back, még BJGE is lassan előbb kerül pályára short yardos szituknál. Ja, plusz a Jets ellen játszanak. De ezt inkább a fantasy általános kérdések topicba legközelebb.somoskovig
Maroney-ről mit tudunk ? Fantasy miatt kérdezném. :rolleyes:Big L
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Srácok!Semmi jó, Fred Taylor a kezdő, Faulk a 3rd down back, még BJGE is lassan előbb kerül pályára short yardos szituknál. Ja, plusz a Jets ellen játszanak. De ezt inkább a fantasy általános kérdések topicba legközelebb.
Maroney-ről mit tudunk ? Fantasy miatt kérdezném. :rolleyes:Big L
több mint 15 éve
Srácok!Maroney-ről mit tudunk ? Fantasy miatt kérdezném. :rolleyes:
több mint 15 éve
Bár ami a Jets védelmét illeti, az is igaz, hogy a Ravensnek rengeteg 3rd down-t sikerült megcsinálnia, és az mondjuk nem a legtökéletesebb védekezés ismérve. Futás ellen viszont tényleg nagyok jók, és meglehetősen nagy volt a nyomás Flaccon.Ja és annyi büntit kaptak, hogy azzal szinte megverték önmagukat.
Nem sorolom tovább, mert még túl optimista leszek 😊
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Ez csak részben igaz. A védelmük azért nagyon ott van. A támadójátékuk viszont ezen a meccsen semmit nem tudott felmutatni. Ok, hogy a Ravens defense ellen nem egyszerű, de ez akkor is nagyon harmatos volt egy állítólagos Super Bowl esélyestől.A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják. Látva a mi és az ő meccsüket is, most egy hajszálnyival optimistább vagyok, mint a szezonkezdet előtt. De csak akkor van esélyünk, ha sikerül Bengals elleni az első félidei teljesítményünket kell megduplázni, és a meccs végéig hozni.naaaa! azért a Bengals elleni teljesítmény megduplázása már egy csöppet sok lenne 😊
Egyébként nem gondoltam volna, hogy 3 turnover ellenére győzni lehet a Jets ellen, de a Ravens csak összehozta.lucas
egyébként az eddigi meccs leírások alapján (nem láttam sajnos) a jets semmi olyat nem mutatott, ami alapján az AFC East bajnokot, és későbbi AFC konferencia döntő apiránst tisztelhetnénk benne (aminek kikáltották jópáran).viito
Remélem nem ellenünk akar magára találni az offense-ük, és akkor hozhatólesz az a meccs. A megduplázást meg úgy értettem, hogy a 2. félidőben is az első félidei szintet kellene tartani, már ha kérhetem szépen.
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Most nézem a Jets-Ravens ismétlést.És nem tudom hogy lényeges-e,de Flacco nem Cromartie hanem Wilson felé dobálgatott,és rajta hozták is a yardokat szépen!


több mint 15 éve
ez alapján nincs semmi gond Vödör snap countjaival.Engem speciel Wright és Pryor magas snapszáma aggaszt, tudom h most nagyrészt passz ellen védekeztünk és ezért hagytuk őket a falban... de ez a szám kicsit magas, előbbi pl. az első félidőben még elég jó volt futás ellen, de aztán...
Az mondjuk látszik, hogy rengeteg a sub package:
CB Devin McCourty – 78 of 78 (100%)
CB Darius Butler – 75 of 78 (96%)
CB Jonathan Wilhite – 58 of 78 (74%)
S Patrick Chung – 74 of 78 (94%)
S James Sanders – 62 of 78 (79%)
S Brandon Meriweather – 61 of 78 (78%)viito
Jövő héten, egy alapvetően izomra+futásra alapozó gárda ellen majd kiderül, mit ér a jó öreg 3-4es base D, akkor talán az OLB-ket is többet látjuk a pályán...
Báááár én annak is esélyét látom h a Cincy meccs elején látott izom 4-2-5 lépjen a pályára, a Wright-Pryor-Wilfork-Brace négyes elől fogja a futást, mögöttük Mayo és Spikes/Guyton takarít és a biztosan szerelő Chung-Sanders páros is közelebb van a LoS-hoz.
[mondjuk a Cincy meccsen az egyik LB TBC volt, szóval ez a felállás eleddig még nem valósult meg... milyen lenne már egy OLB nélküli védőegység?]
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
na, megérkezett a várva-várt d-snap info:ez alapján nincs semmi gond Vödör snap countjaival.
LB Jerod Mayo – 78 of 78
CB Devin McCourty – 78 of 78
LB/DE Tully Banta-Cain – 77 of 78
CB Darius Butler – 75 of 78
S Patrick Chung – 74 of 78
S James Sanders – 62 of 78
S Brandon Meriweather – 61 of 78
CB Jonathan Wilhite – 58 of 78
DL Mike Wright – 51 of 78
DL Vince Wilfork – 47 of 78
DL Myron Pryor – 42 of 78
LB Gary Guyton – 29 of 78
LB/DE Rob Ninkovich – 28 of 78
LB/DE Jermaine Cunningham – 26 of 78
DE Gerard Warren – 21 of 78
LB Brandon Spikes – 20 of 78
DL Ron Brace – 18 of 78
LB/DE Marques Murrell – 7 of 78
S Jarrad Page – 5 of 78
WR/S Randy Moss – 1 of 78Gyulus
Az mondjuk látszik, hogy rengeteg a sub package:
CB Devin McCourty – 78 of 78 (100%)
CB Darius Butler – 75 of 78 (96%)
CB Jonathan Wilhite – 58 of 78 (74%)
S Patrick Chung – 74 of 78 (94%)
S James Sanders – 62 of 78 (79%)
S Brandon Meriweather – 61 of 78 (78%)
A legtöbb snapet pályán lévő 8 játékosból 6-an DB-k voltak
több mint 15 éve
Nem vagyok benn biztos (ma ha hazaértem, végignézem ismét a meccset), hogy a meccs vége felé egyre többet volt fenn Meriweather.Én egy kicsit több Spikesot várok a Jets ellen, hisz ott főleg a futást kell megfogni. Bár nem szabad elfelejteni, hogy Sancheznek is lehet nagyon jó meccse, amivel megverhet minket. Nyomás kell rá és a futókat meg kell fogni.
több mint 15 éve
na, megérkezett a várva-várt d-snap info, a DL és LB rotáció több mint szembetűnő:LB Jerod Mayo – 78 of 78
CB Devin McCourty – 78 of 78
LB/DE Tully Banta-Cain – 77 of 78
CB Darius Butler – 75 of 78
S Patrick Chung – 74 of 78
S James Sanders – 62 of 78
S Brandon Meriweather – 61 of 78
CB Jonathan Wilhite – 58 of 78
DL Mike Wright – 51 of 78
DL Vince Wilfork – 47 of 78
DL Myron Pryor – 42 of 78
LB Gary Guyton – 29 of 78
LB/DE Rob Ninkovich – 28 of 78
LB/DE Jermaine Cunningham – 26 of 78
DE Gerard Warren – 21 of 78
LB Brandon Spikes – 20 of 78
DL Ron Brace – 18 of 78
LB/DE Marques Murrell – 7 of 78
S Jarrad Page – 5 of 78
WR/S Randy Moss – 1 of 78
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják. Látva a mi és az ő meccsüket is, most egy hajszálnyival optimistább vagyok, mint a szezonkezdet előtt. De csak akkor van esélyünk, ha sikerül Bengals elleni az első félidei teljesítményünket kell megduplázni, és a meccs végéig hozni.naaaa! azért a Bengals elleni teljesítmény megduplázása már egy csöppet sok lenne 😊
Egyébként nem gondoltam volna, hogy 3 turnover ellenére győzni lehet a Jets ellen, de a Ravens csak összehozta.lucas
egyébként az eddigi meccs leírások alapján (nem láttam sajnos) a jets semmi olyat nem mutatott, ami alapján az AFC East bajnokot, és későbbi AFC konferencia döntő apiránst tisztelhetnénk benne (aminek kikáltották jópáran).
több mint 15 éve
A Ravens szinte egyáltalán nem használta a rövid passzos lehetőségeket, nekünk viszont az nagy fegyverünk, bár feltételezem ezt a Jetsnél is tudják. Látva a mi és az ő meccsüket is, most egy hajszálnyival optimistább vagyok, mint a szezonkezdet előtt. De csak akkor van esélyünk, ha sikerül Bengals elleni az első félidei teljesítményünket kell megduplázni, és a meccs végéig hozni. Egyébként nem gondoltam volna, hogy 3 turnover ellenére győzni lehet a Jets ellen, de a Ravens csak összehozta.
Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 15 éve
Majd Spikes tesz róla, hogy ne legyen futójáték 😀
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Jövőhéten 1 esélyünk lesz a Jets ellen rommá kell őket passzolni mert a futást brutális módon lefogják.ThundersNFLOlyan gameplane-nel kell készüéni, amiben rengeteg passzjáték megy Wes-re és a TE-kre esetleg a futókra. Tavaly, ha jól emlékszem Wes hiányában Edelman szerzett sok yardot NY-ban! Az már más kérdés, hogy tudjuk megállítani a futójátékukat!!!
több mint 15 éve
Jövőhéten 1 esélyünk lesz a Jets ellen rommá kell őket passzolni mert a futást brutális módon lefogják.
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 15 éve
Más:nfl.com-on lehet szavazni a FedEx Air Player of the Week-re (nem akartam elfordítani). Brady ott van a jelöltek között - Cutler és Garrard társaságában -.
Szerk: És Wes is megkapta a jelölését a "GMC Never say Never " szavazásán.. 😊

több mint 15 éve
Nem tudom csak nekem tűnt-e fel, de ugye letakarították a régi játékosok képeit a falról még az offseasonben, és nekem nagyon tetszett, mikor BB a meccs után az öltözőben valami olyasmit mondott a fiúknak, hogy "Néhány kép most felkerülhet a falra". Ez szerintem nagyon nagy dícséret volt tőle.

több mint 15 éve
The Patriots have prioritized speed in recent drafts (except for the selection of linebacker Brandon Spikes, who had to have a sex tape leaked in order to make people forget about something even more embarrassing: his 40-time)szerencsére nem annyira lassú a pályán a srác, szvsz egy 3-4 TED poszt coverage feladait is megoldja, a majdnem-INT-jénél pl. nagyon szépen ment hátra zónázni