New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
DANNY. PLAYOFF. AMENDOLA.

több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ezaz D!!!!!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Floweeeeers

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másodszor nem tudjuk megcsinálni az ellenfél térfelén 😕

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
VÉGREE valami védelem

több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Gyerünk basszaszájbamindenki. Védeleeeeeeeeeem
Wyatt
Kurvaéletbemár, meg kell csinálni!!!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyerünk basszaszájbamindenki. Védeleeeeeeeeeem

több mint 6 éve
fodi91 196
Ez van. Ma még ez se jön össze.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Fasza 3 falember előre néz és ahelyett, hogy hátranéznének😕
game over szerintem😕
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan NYG-es SB-s érzésem van😕
Az ő védelmük jobban öli a mi támadójátékunkat, mint mi az övéiket😕

Az előbbi drive-ért rohadt dühös vagyok, megkapjuk félpályán a labdát és simán lezavartatjuk magunkat. Ez a rohadt nohuddle nem mindig jön be. Kár volt így elrohanni ezt a kedvező pozíciót. Most minimum kapunk egy FG-t és 2 támadásnyira lépnek el😕
NB2
Coughlin.
Burkus
Jaj ne már. Ricsi is jön ezzel a fasza game plannel. Lófaszt nem kellett itt variálni, mindenki tudta, hogy ez lesz, ez nem Coughlin, ez simán balfaszkodás a falaknál

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Olyan NYG-es SB-s érzésem van😕
Az ő védelmük jobban öli a mi támadójátékunkat, mint mi az övéiket😕

Az előbbi drive-ért rohadt dühös vagyok, megkapjuk félpályán a labdát és simán lezavartatjuk magunkat. Ez a rohadt nohuddle nem mindig jön be. Kár volt így elrohanni ezt a kedvező pozíciót. Most minimum kapunk egy FG-t és 2 támadásnyira lépnek el😕
NB2
Coughlin.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felpalyarol egy 1st downt nem tudtunk megcsinalni
kolok1972
Neki kellett volna menni...

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Olyan NYG-es SB-s érzésem van😕
Az ő védelmük jobban öli a mi támadójátékunkat, mint mi az övéiket😕

Az előbbi drive-ért rohadt dühös vagyok, megkapjuk félpályán a labdát és simán lezavartatjuk magunkat. Ez a rohadt nohuddle nem mindig jön be. Kár volt így elrohanni ezt a kedvező pozíciót. Most minimum kapunk egy FG-t és 2 támadásnyira lépnek el😕
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Felpalyarol egy 1st downt nem tudtunk megcsinalni

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért nincs tökünk nekimenni?

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
egyelőre a LOS-on a csatát mindkét oldalon elbukjuk..és az nem jó 😕
most félidőben a D-t helyre kell rázni...

több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Hát a védelemnek össze kell kapnia magát, mert ez így karcsú. Sajnos megint az egész évben szidott LB sor nem villant. Kellett ez a TD, hogy mindenki elhiggye, hogy verhető ez a Jags.
Amúgy szerintem kamuflag volt.
NB2
Ja. Meg volt egy 3–7-nél lenyelt, amin a drive megakadt. Az talán picit fontosabb volt.
Wyatt
Arra gondolsz, amikor a játékosunk vállán csüngött a védő? Azt én sem értettem, hogy nem dobták be a sárgát..
Hunreeth
Nem kell a bíráskodással foglalkozni, de eddig egyértelmű, hogy nem a számunkra kedvező a helyzet. Viszont ez nem számít, a második félidőben a D-nek domborítania kell valamit, mert ez eddig karcsú.
Wyatt
Patricia-nak kell valamit kitalálni, mert tehetségben sokkal jobb szerintem a Jags fala.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a védelemnek össze kell kapnia magát, mert ez így karcsú. Sajnos megint az egész évben szidott LB sor nem villant. Kellett ez a TD, hogy mindenki elhiggye, hogy verhető ez a Jags.
Amúgy szerintem kamuflag volt.
NB2
Ja. Meg volt egy 3–7-nél lenyelt, amin a drive megakadt. Az talán picit fontosabb volt.
Wyatt
Arra gondolsz, amikor a játékosunk vállán csüngött a védő? Azt én sem értettem, hogy nem dobták be a sárgát..
Hunreeth
Nem kell a bíráskodással foglalkozni, de eddig egyértelmű, hogy nem a számunkra kedvező a helyzet. Viszont ez nem számít, a második félidőben a D-nek domborítania kell valamit, mert ez eddig karcsú.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Most komolyan fejre kell menni basszameg. És még örül is neki....
polonic
Lehet nyalni ennek a Jags D-nek a fenekét, de agresszív vadbarom társaság (és még mellé nagy a pofa is) az egész, kellően unszimpatikus számomra, pl a viking védelem is baromi jó de náluk nem lehet olyan dolgokat látni mint a jagsnél...

több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Hát a védelemnek össze kell kapnia magát, mert ez így karcsú. Sajnos megint az egész évben szidott LB sor nem villant. Kellett ez a TD, hogy mindenki elhiggye, hogy verhető ez a Jags.
Amúgy szerintem kamuflag volt.
NB2
Ja. Meg volt egy 3–7-nél lenyelt, amin a drive megakadt. Az talán picit fontosabb volt.
Wyatt
Arra gondolsz, amikor a játékosunk vállán csüngött a védő? Azt én sem értettem, hogy nem dobták be a sárgát..
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Eredménykövetőben mindenki a JAX-nek drukkol, behalok. 😀

Amúgy várható volt, hogy egyszer elsül ez a Jaguars, ennyi magas pick-kel több éven keresztül top tehetségeket tudnak húzni.
Hunreeth
De nem mos kéne elsülnie. 😕
polonic
Nekem már mindegy, Brady mindent elért, amit csak lehetett, rettentő sok rekord is fűződik hozzá, szóval én már csak élvezem a játékát. 😊


Eredménykövetőben mindenki a JAX-nek drukkol, behalok. 😀

Amúgy várható volt, hogy egyszer elsül ez a Jaguars, ennyi magas pick-kel több éven keresztül top tehetségeket tudnak húzni.
Hunreeth
Le is jöttem onnan. Amikor a köcsög Holló-fan azt magyarázta,hogy most kapott Brady keze, de még kezelni kellene, akkor elég volt.
Burkus
Én csak az első oldal feléig jutottam, amikor sackelték Bradyt, láttam mindenki örül neki, majd meccs után, ha nyerünk, benézek oda, és kicsit megcirógatom a bajszukat. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a védelemnek össze kell kapnia magát, mert ez így karcsú. Sajnos megint az egész évben szidott LB sor nem villant. Kellett ez a TD, hogy mindenki elhiggye, hogy verhető ez a Jags.
Amúgy szerintem kamuflag volt.
NB2
Ja. Meg volt egy 3–7-nél lenyelt, amin a drive megakadt. Az talán picit fontosabb volt.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Hát a védelemnek össze kell kapnia magát, mert ez így karcsú. Sajnos megint az egész évben szidott LB sor nem villant. Kellett ez a TD, hogy mindenki elhiggye, hogy verhető ez a Jags.
Amúgy szerintem kamuflag volt.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Most komolyan fejre kell menni basszameg. És még örül is neki....
polonic
És nem zavarják le. Pedig egyértelmű volt. Ahogy a 44-es sem kapott sportszerűtlenségért semmit.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visszajön, csinál két TD-t