Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy néz ki, felszabadul egy WR-hely sajnos/nem sajnos 😊 😕
Továbbá kíváncsi vagyok, Thuney felépülése után hogyan változik a fal, mert most nagyon úgy tűnik, hogy Trent Brown, Wynn, Andrews, Mason, Waddle/majd Cannon falban gondolkodunk
Richards: int 😕((
Rivers meg csak nem lesz LB 😕 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Remek kis photoshop alapanyag




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
Tökéletes hasonlat.... Rex Ryan = Tuskó Hopkins?
Igor
Tuskó Hopkins alapvetően pozitív figura, Ryan nekem kevésbé...
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
De általában kavarja.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
Solymi
Tökéletes hasonlat.... Rex Ryan = Tuskó Hopkins?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
Burkus
Van aki nem?
BB egyébként tiszta Piszkos Fred... bármit csinál, mindenki azon gondolkodik, hogy kavarja vagy nem kavarja? 😀
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
Burkus
Mondanám, hogy megszólítva érzem magam... (#getinbeforeWyatt), de inkább akkor csak azt kérdem, milyen minőségű széklábaitok vannak? 😊
Igor
Te is Rejtőn nőttél fel... 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
Burkus
Mondanám, hogy megszólítva érzem magam... (#getinbeforeWyatt), de inkább akkor csak azt kérdem, milyen minőségű széklábaitok vannak? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
NB2
Ez azért jobb hely, főleg az úri közönség, a kitűnő fórumtársak miatt.
több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
Hát ez szomorú, akkor addig legyen valami vidámabbb
Wyatt
uh, csicskítva 😀
shawnka
Basszus, hogy elszálltak az árak, egy doboz Triscuit már 2,59?

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊
Wyatt
A Lewis bandwagonra már márciusban felszálltam. 😀 Viszont Crossenről is egész jókat írtak.
cspeti98
Én akkor még gyászoltam, de majd most! Na az szuper, jó lenne, ha megint pöpec lenne a poszt

több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊
Wyatt
A Lewis bandwagonra már márciusban felszálltam. 😀 Viszont Crossenről is egész jókat írtak.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?
cspeti98
Hát azért Crossennek szerintem még sok idő kell, Lewisra gondoltam 😊

több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊
Wyatt
Crossen vagy Lewis?

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg lesz egy új sztár cornerünk a semmiből 😊

több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Eddig jól alakulnak az edzések, Richardsot mindennap megégetik. Talán ez a teljesítmény elég gyenge lesz ahhoz, hogy szeptemberben már ne legyen rosteren.
cspeti98
Úgy legyen!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Eddig jól alakulnak az edzések, Richardsot mindennap megégetik. Talán ez a teljesítmény elég gyenge lesz ahhoz, hogy szeptemberben már ne legyen rosteren.

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
a "balhé" előttig is sem volt nagy élet, simán kinézem, hogy lesz olyan aki nem is tudja mi volt itt😊
remélhetőleg mindenki itt marad, illetve aki 2 pályán játszik, az itt is és ott is aktív lesz
több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Hát ez szomorú, akkor addig legyen valami vidámabbb
Wyatt
uh, csicskítva 😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez szomorú, akkor addig legyen valami vidámabbb

több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
igen

hol kell hszt törölni?
shawnka
Azt nem tudom, de a kiemelést a topic tetejéről leszedhetnéd, ha belefér 😊
Wyatt
nemjó, valentiniksz elvette és még senki nem kapta vissza
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
igen

hol kell hszt törölni?
shawnka
Azt nem tudom, de a kiemelést a topic tetejéről leszedhetnéd, ha belefér 😊

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
Teszteljük a rendszert, beírom hogy csaltatok, meglátjuk mikor pusztít el a népharag 😀
gabokocka
Áh, kevés az ide, ezt mindenki tudja. Meg hogy nem mókás nálunk játszani (bár egyes Clevelandből hozzánk érkezők szerint a 0–16 sem volt mókás, de hát ők nem értenek hozzá)

Engem inkább az érdekelne, idén mivel csaljuk vissza magunkat a csúcsra

több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Lesz még itt valaki vagy mindenki megy FD-re?
Wyatt
igen

hol kell hszt törölni?