New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.Lelépsz?
Burkus
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Ezek szerint itt búcsú mindenkitől. Szervusztok, jók voltak az együtt töltött évek.
több mint 8 éve
Ja ezt az idézetet én is néztem még anno, de már elfelejtettem, hogy ki kéne javítani a másolás után 😀

több mint 8 éve
„Rob Gronkowski esete eltér. Információk szerint ügynöke és a csapat dolgoznak a szerződése átstrukturálásán, azonban az május 24-éig nem lehet hivatalos, még ha meg is egyeznek, mivel valószínűleg a teljesítményfokozók fognak leginkább változni és az pedig csak 1 évvel a korábbi szerződés megkötése után történhet meg és Gronk tavaly május 24-én írta alá korábbi szerződését.Újfajta cuccot kezd el szedni?
Wyatt

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
„Rob Gronkowski esete eltér. Információk szerint ügynöke és a csapat dolgoznak a szerződése átstrukturálásán, azonban az május 24-éig nem lehet hivatalos, még ha meg is egyeznek, mivel valószínűleg a teljesítményfokozók fognak leginkább változni és az pedig csak 1 évvel a korábbi szerződés megkötése után történhet meg és Gronk tavaly május 24-én írta alá korábbi szerződését. Érdekes lesz látni, hogy 24-én ott lesz-e a pályán.”😀 😀 😀

több mint 8 éve
Csak elnézik. Meg már megszokhatták tőlem.És van BB-ről is 😊
Matthew99
De ez se rossz, tisztára mint valami filmposzter:
designingsport.com/post/86945567569/robert-kraft-bill-belichick-tom-brady-new
több mint 8 éve
Matthew!Csak elnézik. Meg már megszokhatták tőlem.
Azt hiszem a mobilosok sokszor fognak téged emlegetni 😊
(a képek amúgy jók)
NB2

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Matthew!Azt hiszem a mobilosok sokszor fognak téged emlegetni 😊
(a képek amúgy jók)
több mint 8 éve
Igen olvastam,köszi.Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.Adrian Claybornnak semmi baj nincs a combizmával
kolok1972
Ez a ma esti beszámolóban van, az biztatónak tűnik 😊
pats.hu/rovid-ujsagiroi-eszrevetelek-az-elso-nyilt-edzesnaprol
Wyatt
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Edelman
Mayo

Valentine

Rowe

Ninkovich

Harmon

Bruschi

Hogan

Gillislee

Bledsoe

McCourty

Law

Brady

Amendola

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.Adrian Claybornnak semmi baj nincs a combizmával
kolok1972
Ez a ma esti beszámolóban van, az biztatónak tűnik 😊
pats.hu/rovid-ujsagiroi-eszrevetelek-az-elso-nyilt-edzesnaprol

több mint 8 éve
Clayborne sérüléséről tud vki vmit? Annyit olvastam hogy quadricepsz sérülést szenvedett.
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
twitter.com/QuinnsterX/status/997866712509841413Szakadok 😀 már a LJ-s válaszon is felnevettem, de ez visz mindent 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
nagyon várom a visszatérését és tudom kapjam be, de olyan jó volna a Gronk-Jules-Brady hármast egyszerre együtt egészségesen látni a pályán, ha lehet még jó sokáig 😀
www.youtube.com/watch?v=VsinxyjRLL4

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
A mi kis őrültünk 😊Hja
www.facebook.com/NFL/videos/10156372190256263/
Wyatt
Szerkesztette: vpi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Garciaban pedig bíztam,hát így sajna akkor ennyi volt csórinak...nagyon kíváncsi leszek majd hogy akkor tényleg ki lesz a kezdő LT 😊Waddle
még jó hogy van OL depth dögivel 😀
manuszka86
Szerintem egy ilyen jól működő rendszerben ő teljesen jó LT lehet.
twitter.com/MixtapeBobKraft/status/994944142240137216/photo/1
Szerkesztette: Bazzani
több mint 8 éve
Garciaban pedig bíztam,hát így sajna akkor ennyi volt csórinak...nagyon kíváncsi leszek majd hogy akkor tényleg ki lesz a kezdő LT 😊még jó hogy van OL depth dögivel 😀
több mint 8 éve
Hát akkor csórinak sajna nem sikerült eléggé rendbe jönnie :/Az LG-posztban nem vagyok biztos, bár Thuney lábfejműtéten esett át, azt írták, hogy ez nem nagyon veszélyezteti a játékát, elég sok idő van még a szezonig. Persze, nem lenne rossz, ha végigtolná a felkészülést is, de szerintem így is pöpecül megvagyunk addig is 😊

több mint 8 éve
több mint 8 éve
Az LG pozíció meg átmenetileg megüresedett.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.


