New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/DoughertyDrew/status/652567544222449664

| bocs 😉 |
ZERO_L
Wtf?
ThundersNFL
Nézd meg a tweet dátumát 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
 twitter.com/DoughertyDrew/status/652567544222449664

| bocs 😉 |
ZERO_L
Wtf?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 twitter.com/DoughertyDrew/status/652567544222449664

| bocs 😉 |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
5..
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na azért ezt nem fogjuk végig tolni a kezdésig 😀 😀

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
A CBS beharangozója a mai AFC döntőre avagy a John Malkovich menet.
 www.facebook.com/CBSSports/videos/10155596914561773/
iktriad
Mindig lenyűgözi az embert, hogy a zene mennyire csodálatos dolog. Az ember egy ilyen Julian- vagy CBS-videó után legszívesebben szétharapná a falat is. Na de már csak 6.5 óra. De ki számolja
Wyatt
Akarod mondani már csak 6 óra, de ki számolja
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A CBS beharangozója a mai AFC döntőre avagy a John Malkovich menet.
 www.facebook.com/CBSSports/videos/10155596914561773/
iktriad
Mindig lenyűgözi az embert, hogy a zene mennyire csodálatos dolog. Az ember egy ilyen Julian- vagy CBS-videó után legszívesebben szétharapná a falat is. Na de már csak 6.5 óra. De ki számolja

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Sima Pats győzelem lesz ez, méghozzá Bradyvel!

Az SB is meglesz, utána viszont már kezd lecsengeni a csapat, lehet még jövőre a csoport meglesz, de már véget ér a hegemónia. Brady visszavonul és megy vele BB is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CBS beharangozója a mai AFC döntőre avagy a John Malkovich menet.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26698503_10155596953856773_5328287035293696000_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=8030yw6FlzYQ7kNvgFGEwDT&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDU4fwrdqF9p1VH9D9GLFjxztClKLbmuQ7IHc3_6QLy3w&oe=66472CA7
AFC Championship | The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl. | By CBS SportsFacebook
The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ha nem is underdog, de hasonló csapatokkal szenved meg a pecc a rájátszásban a legjobban. talán a szempontotokból ez a legnehezebb matchup. kérdés valóban olyan erős-e ez a dzseksz védelem, mint egy 2012-es boltimúr vagy előtte a jets. én kételkedem még mindig.
gedam
azok a meccsek 5+ éve voltak, azóta mind JMD mind Brady legalább egy szintet léptek, én a rájátszás előtt is inkább a Jax-től tartottam, de az utóbbi években már bebizonyította a csapat, ha nem is könnyen de le tudják győzni a kedvezőtlen matchuppal felálló ellenfeleket



én legjobban OL-ünktől tartok, mert ha nem tudják megfogni a 4 emberes passrusht akkor borulhat minden és kizártnak tartom, hogy elég pontot tudjuk feltenni, mondanám, hogy Soldertől tartok a legjobban, de a másik oldalon Waddle vagy a harmadik számú RT Fleming fog játszani
nagyon kéne most egy brutál futójáték (Colts, I miss u so much)


a védelmet illetően se vagyok annyira magabiztos, főleg látva a Jax OL milyen fizikálisan játszott Pit-ben, még ha Fournette-t olykor olykor meg tudnánk állítani a LOS-on esetleg TFL-szal, akkor is látom magam előtt, ahogy a play-actionből feldobott 30-40 méteres passzt DPI miatt vagy csak simán a CB szerencsétlenkedése miatt beszopjuk, egy biztos a RZ D#-nek ismét dominálnia kell


egy klasszikust szimatolok a levegőben, ahol az utolsó támadáson fog múlni a győztes kiléte
| 'Hawks-49ers 2014 NFCCG |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New England Underdogs?!

ZERO_L
Én Vegasnak jobban hiszek ilyenkor az erőket tekintve:

Patriots W: 1.25
Jaguars W: 3.25

Ez nem azt jelenti, hogy hátra kell dőlni (lásd Pittsburgh W: 1.30 volt múlt héten), de ez akkor is egy kib*szott konferencia döntő ilyen szorzókkal ... :/
bobi0092
Ahogy írod is, múlt héten sem tűnt szorosabbnak, és az Eagles múlt héten is szart bele az oddsokba. Sőt, kis híján a Saints is felborította a papírformát.

Ettől függetlenül szerintem is esélyesebbek vagyunk. Kétszer csak nem borítja így az esélyeket egymás után a Jaguars, a védelem azért nem olyan sebezhetetlen, mint a legelitebb védelmeknél szokás (volt két 40+os meccs is nem is olyan rég, meg volt még egy 37 is), a támadósorban meg benne lehet egy szenvedés, ha nem megy úgy a futás, ahogy tervezik. Ezt a múlt héten a Titans ellen jól megoldottuk, remélhetőleg most is fogjuk majd a futójátékot, és nem engedünk folyamatosan 5-6 perces támadásokat az ellenfélnek, és főleg nem folyamatosan TD-ket, mint a Steelers tette. Ha így lesz, akkor jobb esélyünk van, szóval legyen így 😊

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
New England Underdogs?!

ZERO_L
Én Vegasnak jobban hiszek ilyenkor az erőket tekintve:

Patriots W: 1.25
Jaguars W: 3.25

Ez nem azt jelenti, hogy hátra kell dőlni (lásd Pittsburgh W: 1.30 volt múlt héten), de ez akkor is egy kib*szott konferencia döntő ilyen szorzókkal ... :/

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
gedam 5 702
New England Underdogs?!


ZERO_L
ha nem is underdog, de hasonló csapatokkal szenved meg a pecc a rájátszásban a legjobban. talán a szempontotokból ez a legnehezebb matchup. kérdés valóban olyan erős-e ez a dzseksz védelem, mint egy 2012-es boltimúr vagy előtte a jets. én kételkedem még mindig.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Nemtudom mennyire megbízható, de itthagyom.
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2018/01/21/nfl_brady_kezd
DeX
Sobrival értek egyet. Ha az ujja nem szakadt le, biztos, hogy ő kezd.
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nemtudom mennyire megbízható, de itthagyom.
 www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2018/01/21/nfl_brady_kezd

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 www.facebook.com/NFL/videos/10156126218147372/
ParadSEC
pont most néztem én is meg, akartam is linkelni de gyorsabb voltál 😊
ááááá JE11 😀
manuszka86
Nagyon hiànyzik a vadtörpe.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
 www.facebook.com/NFL/videos/10156126218147372/
ParadSEC
pont most néztem én is meg, akartam is linkelni de gyorsabb voltál 😊
ááááá JE11 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/NFL/videos/10156126218147372/
ParadSEC
Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 www.facebook.com/NFL/videos/10156126218147372/

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk 5–4-es kezdés után kijött 8–4-re ide 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
New England Underdogs?!




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most ne menjünk abba bele, hogy az elmúlt két szezon 1–31-e után annyira azért az 1–1 nem néz ki rosszul mondjuk

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Browns már akkor is szárnyalt. 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2001. Harmadik heti PR, Bledsoe sérülése után

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Nem emlékszem melyik PO meccsen kezdett Luck sérülten, de nem is lényeges.

Brady kezdeni fog, ha járni tud.
Arról sehol nem írtam, hogy ha sérülten kezd ez sikerrel jár, akár a Pats, akár saját maga számára, de egy PO-meccsen ha minimális esély van, hogy a franchise QB le tudja hozni a meccset, akkor a franchise QB kezd. Ez a jó döntés.
Ez nem az alapszakasz 11-2-nél, ahol még van 1 hónap kipihenni, és késöbb fontosabb a franchise QB játéka.