Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
6-1 es 244 a srác
Nem lesz Ő is kicsi ILB-nek, mint Roberts?
Ő se nagyon lát ki a blokkoló mögül, nemhogy leválna róla.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Azért valami season-ending lábsérülése neki is volt.
April Wine
Legalább nem carrier end-ing 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Azért valami season-ending lábsérülése neki is volt.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk őt legalább feljebb várták, és szimplán csak picit lassú. De legalább agilis

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Mégegy ILB, biztos ami biztos
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig jó a megvilágosodás.
Wyatt
talán nálad is eljön egyszer..😊
topin
Kétszer megadtam neked a lehetőséget, harmadikra talán abbahagyhatnád, mielőtt tényleg személyeskedés lesz

több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Sőt az is lehet, hogy Ő volt az egyes számú ILB a draftboardunkon.

Do your job
több mint 8 éve
topin New England Patriots 2 390
Mindig jó a megvilágosodás.
Wyatt
talán nálad is eljön egyszer..😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oké, akkor csak a combine alapján lehet valakit értékelni. Már ezt is tudom.
kisdef
illetve még Wyatt értékelhet elfogadhatóan..😊
topin
Mindig jó a megvilágosodás.

több mint 8 éve
topin New England Patriots 2 390
Oké, akkor csak a combine alapján lehet valakit értékelni. Már ezt is tudom.
kisdef
illetve még Wyatt értékelhet elfogadhatóan..😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar
Wyatt
A combine előtt futott 4.64-et. Egyáltalán nem szar.
kisdef
Én meg lefutottam Höri öccsét a szigeten, aki 4.49-et futott a Titans felmérőjén. Akkor én jobb vagyok.
Wyatt
Oké, akkor csak a combine alapján lehet valakit értékelni. Már ezt is tudom.
kisdef
Hol futotta? Combine-on nem futott, a Pro Dayen 4.75 volt. Én is mondhatom, hogy futottam 4.40-et, ha semmi hivatalos mérés nincs róla, ennyi lett volna a lényeg. És a 4.64 sem gyors, csak nem fos. Ettől még magas- és távolugrásban kilátástalanul gyenge a felépítéséhez képest, és még csak nem is agilis, hogy ezeket mind kompenzálja.

több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar
Wyatt
A combine előtt futott 4.64-et. Egyáltalán nem szar.
kisdef
Én meg lefutottam Höri öccsét a szigeten, aki 4.49-et futott a Titans felmérőjén. Akkor én jobb vagyok.
Wyatt
Oké, akkor csak a combine alapján lehet valakit értékelni. Már ezt is tudom.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar
Wyatt
A combine előtt futott 4.64-et. Egyáltalán nem szar.
kisdef
Én meg lefutottam Höri öccsét a szigeten, aki 4.49-et futott a Titans felmérőjén. Akkor én jobb vagyok.

több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar
Wyatt
A combine előtt futott 4.64-et. Egyáltalán nem szar.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor figyelek, hátha a 7. körben jövök 😀
Wyatt
A Bills már az 5.kör végén kihúzott 😊
April Wine
Én már a 3/28-ra. Viszont ott legalább kezdhet 😊

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4.75, és 1.66 a 10-es, mindkettő szar

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Akkor figyelek, hátha a 7. körben jövök 😀
Wyatt
A Bills már az 5.kör végén kihúzott 😊
több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.
Wyatt
4.64-et fut 40-en, annyira azért nem lassú.
több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
BB tanult JE11 felkészülési meccses sérüléséből, ezért egyből IR-re draftol

több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.
Wyatt
akkor nem lóg ki a cserepadról 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor figyelek, hátha a 7. körben jövök 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
aszem erre mondják, hogy system fit




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
topin New England Patriots 2 390
Szerintem egy hangyányit túlliheged ezt...
kolok1972
Csupán válaszoltam, ha már megtisztelt a reakcióval..
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na végre egy pick amiből nem lesz vita, hogy tudja-e az FO, hogy mit csinál. Kéremszépen CSAK ők tudják. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb.topin
Miért kellene tudnia bármit is? Nem pénzért dolgozó profik vannak itt, hanem szurkolók. Ebben az egész cirkuszban éppen az a legjobb, hogy mindenféle felelősség nélkül, szabadon leírhatjuk a legvadabb elképzeléseket is, mert úgysem számít. És az is része a szórakozásnak, hogy vitázzunk a másik szurkoló reális, kevésbé reális vagy teljesen vad véleményével. Végülis erre való ez a fórum, hogy leírjuk a magunkét és elolvassuk a másét, majd jót vitázzunk róla. Őszintén szólva a magam részéről annál unalmasabb beszélgetést el nem tudok képzelni, amikor egy véleményre - legyen az akármilyen őrült is - konstansan az a reakció, kritika, hogy az FO úgyis jobban tudja. Hát persze hogy jobban tudja. De akkor ha ez az elvárt nézőpont, akkor nincs értelme se leírni semmit se elolvasni semmit, mert mindannyian tudjuk, hogy az FO jobban tudja.

Arról nem is beszélve, hogy a profik is elég szépen hibázgatnak, hiába tudják sokkal jobban.
peterk2005
Félreértetted, ugyanis nem azt vetettem fel, hogy nem kell tippelni, remélni, okoskodni, elképzelni választásokkal kapcsolatban semmit. Hanem azt véleményeztem, hogy lehurrogunk egy picket, vagy akár egész draftot. Mindezt úgy, hogy fogalmunk nincs a döntés mögötti tényezőkről és még csak azt sem tudjuk bejön-e az a pick vagy sem. Sőt ugye maga a pick még akkor is lehet jó, ha a játékosból mondjuk a pozíciós edző képtelen kihozni a maxot, attól még az elképzelés lehetett jó. És mindez még a csapat topicjának draft információs fejlécében is helyet kap. Már jeleztem ezt korábban is, hogy van szubjektív meg objektív nézőpont. Ha információt szeretnénk közölni vele, akkor hagyatkozzunk a tényekre.

És nem látom mitől ne lehetne antipatikus viselkedés a lehurrogás? Mert azért nem egy Browns vagyunk, hogy esetleg legyen okunk előre hörögni évekig a húzások kapcsán.

De mindez független attól, hogy később beválok-e a jelölt vagy sem. Ahhoz van köze, hogy valaki olyat lehurrog amire semmi rálátsa sincs, csak azért, mert ő jóval kevesebb infóból, máshogy csinálta volna. És azzal, meg semmi gond nincs, ha ezt leírja, megindokolja, érvel. De az nem szimpi, ha úgy fogalmaz, hogy rajta kívül a teljes stáb idióta..

Van az úgy, hogy valaki átesik a másik ló túlsó felére is, akkora szakértelemre tesz szert...
topin
Szerintem egy hangyányit túlliheged ezt...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.