New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Lassú, borzalmas a robbanékonysága és az agilitása. Volt egy-két LB, de ő volt a legjobb, mert pont.

több mint 8 éve
Félreértetted, ugyanis nem azt vetettem fel, hogy nem kell tippelni, remélni, okoskodni, elképzelni választásokkal kapcsolatban semmit. Hanem azt véleményeztem, hogy lehurrogunk egy picket, vagy akár egész draftot. Mindezt úgy, hogy fogalmunk nincs a döntés mögötti tényezőkről és még csak azt sem tudjuk bejön-e az a pick vagy sem. Sőt ugye maga a pick még akkor is lehet jó, ha a játékosból mondjuk a pozíciós edző képtelen kihozni a maxot, attól még az elképzelés lehetett jó. És mindez még a csapat topicjának draft információs fejlécében is helyet kap. Már jeleztem ezt korábban is, hogy van szubjektív meg objektív nézőpont. Ha információt szeretnénk közölni vele, akkor hagyatkozzunk a tényekre.Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb.topinMiért kellene tudnia bármit is? Nem pénzért dolgozó profik vannak itt, hanem szurkolók. Ebben az egész cirkuszban éppen az a legjobb, hogy mindenféle felelősség nélkül, szabadon leírhatjuk a legvadabb elképzeléseket is, mert úgysem számít. És az is része a szórakozásnak, hogy vitázzunk a másik szurkoló reális, kevésbé reális vagy teljesen vad véleményével. Végülis erre való ez a fórum, hogy leírjuk a magunkét és elolvassuk a másét, majd jót vitázzunk róla. Őszintén szólva a magam részéről annál unalmasabb beszélgetést el nem tudok képzelni, amikor egy véleményre - legyen az akármilyen őrült is - konstansan az a reakció, kritika, hogy az FO úgyis jobban tudja. Hát persze hogy jobban tudja. De akkor ha ez az elvárt nézőpont, akkor nincs értelme se leírni semmit se elolvasni semmit, mert mindannyian tudjuk, hogy az FO jobban tudja.
Arról nem is beszélve, hogy a profik is elég szépen hibázgatnak, hiába tudják sokkal jobban.
peterk2005
És nem látom mitől ne lehetne antipatikus viselkedés a lehurrogás? Mert azért nem egy Browns vagyunk, hogy esetleg legyen okunk előre hörögni évekig a húzások kapcsán.
De mindez független attól, hogy később beválok-e a jelölt vagy sem. Ahhoz van köze, hogy valaki olyat lehurrog amire semmi rálátsa sincs, csak azért, mert ő jóval kevesebb infóból, máshogy csinálta volna. És azzal, meg semmi gond nincs, ha ezt leírja, megindokolja, érvel. De az nem szimpi, ha úgy fogalmaz, hogy rajta kívül a teljes stáb idióta..
Van az úgy, hogy valaki átesik a másik ló túlsó felére is, akkora szakértelemre tesz szert...
több mint 8 éve
óóóó akkor minden stimmel 😛És ACL-je is volt szóval itt a helye!erről a pickről mit kell tudni? 😊7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos
manuszka86
ZERO_L
kolok1972
több mint 8 éve
És ACL-je is volt szóval itt a helye!erről a pickről mit kell tudni? 😊7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos
manuszka86
ZERO_L
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
erről a pickről mit kell tudni? 😊Loyko szerint nem múlhat el Pats draft Tawon Wilson (típusú) pick nélkül.
manuszka86
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
erről a pickről mit kell tudni? 😊7/UDFA besorolást kapott, szóval egyértelműen HOF várományos
manuszka86
bővebben:
futás ellen jó
Senior Bowl-on nagyon jó volt EDGE ként
passz játékoknál nem fog pályára kerülni mert nem atletikus és NFL szintű sebességhez lassú
talán Roberts helyét veheti át az 53-ban
Szerkesztette: ZERO_L

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
(Szerintem) ez a 3 dolog teljesen ugyanaz. Minden draft iránt érdeklődő ember felállít egy preferenciasorrendet, és ez alapján véleményezi a drafttal kapcsolatos döntéseket. Az, ha te felállítasz egy sorrendet, és a 6. CB-det húzzák ki, akkor abból természetsen a következtetés, hogy az adott pick nem érte meg...Én arról beszélek, hogy van egy csapatom, amit tudom, hogy kivel és hogyan fogok megerősíteni. Ehhez felállítok egy draftboardot és az alapján választok.
Igor
Na most Te alapul veszel valami rangsort, vagy pusztán a józan ítélőképességed alapján felállítasz egy saját sorrendet, hogy mi lenne jó NEKEM! Majd amikor még csak véletlenül sem az alapján húzok amit Te kiokoskodtál, hiszen lövésed nem lehet erről többnyire. Akkor hisztizel egy sort, hogy még a feltradet se érted, nem hogy a játékost akit ott kihúztunk.
Én erről írtam, hogy ez antipatikus, ha valaki mellétrafál, majd véleményez, és még úgy is jön át az írásból, hogy mindenkinek elment az esze, rajta kívül..mindezt az NFL történelem egyik legjobb edzőjével szemben. Aki nem tévedhetetlen, de azért alapból kijárna a bizalom legalább pár meccsig a választottal kapcsolatban, ha már évet nem tud várni a sírással az illető.
Gilmore hiszti jut eszembe, amikor az egyik legfukarabb GM, kb soha nem látott fizuért hoz egy CB-t a csapathoz és megy a hisztéria ezerrel, hogy ez miféle szar döntés..Ja tényleg az volt így utólag is biztos..
több mint 8 éve
És semmi trade?
több mint 8 éve
ÉnPersze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.de meséld már el itt ki "fikázott" így?
Solymi
ZERO_L

több mint 8 éve
Persze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.de meséld már el itt ki "fikázott" így?
Solymi

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
BB mint az Újpest bajnoki címe.Majd jövőre...
😀
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
peterk2005Persze, nincs is ezzel semmi baj, csak fikázni egy döntést mintha a stáb totál hülyékből állna össze az más tészta.
Amúgy ha már BB draftjairól volt szó, ha azt nézzük Gronkowskival is rizikózott és az bejött.
Hozzátéve, hogy a 2010-es classban később még ilyen emberkéket húztak, csak a nagyobbakat említve:
4/120: Geno Atkins
5/133: Kam Chancellor
5/163: Reshad Jones
6/175: Greg Hardy
6/195: Antonio Brown
www.pro-football-reference.com/years/2010/draft.htm
Jó a PFR-nek ez az értékelése, mert karrier eredményesség szempontjából lehet megnézni, hogy ki hogyan vált be később. Elég elgondolkodtató sokszor, hogy egy-egy választásnál vajon mire gondolhatott a költő 😀
Ugye akkor ezt nem lehetett tudni, a Patsnek is utólag olyan borzasztó választásai voltak, hogy csak na.
Viszont voltak köztük nagyon jók is:
1/27 Devin McCourty, CB
2/42 Rob Gronkowski, TE
2/53 Jermaine Cunningham, DE
2/62 Brandon Spikes, LB
3/90 Taylor Price, WR
4/113 Aaron Hernandez, TE
5/150 Zoltan Mesko, P
6*/205 Ted Larsen, C (komp pick)
7/208 Thomas Welch, OT
7*/247 Brandon Deaderick, DT (komp pick)
7*/248 Kade Weston, DT (komp pick)
7*/250 Zac Robinson, QB (komp pick)
Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 8 éve
Dehogynem 😊Na, két 2., két 3. kör jövőre. HmmA jövő évi 3. körünk nem a Brownsnál van? Azt adtuk Sheltonért ha jól emlékszem.
Wyatt
cspeti98

több mint 8 éve
Na, két 2., két 3. kör jövőre. HmmA jövő évi 3. körünk nem a Brownsnál van? Azt adtuk Sheltonért ha jól emlékszem.
Wyatt
több mint 8 éve
Jogos, de azt még nem írom be 😊Na, két 2., két 3. kör jövőre. HmmPlusz a kompenzációsok. Lesz mit elcserélni 2020-ra 😊
Wyatt
April Wine

több mint 8 éve
Na, két 2., két 3. kör jövőre. HmmPlusz a kompenzációsok. Lesz mit elcserélni 2020-ra 😊
Wyatt
több mint 8 éve
Na, két 2., két 3. kör jövőre. Hmmrule nr1:
Wyatt
a jövőévi class mindig jobb 😀

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Bill gyakorolja a letradet.
több mint 8 éve
akkor ennyit Lauletta-ról, nem nagyon akartuk

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
azért az hihetetlen, hogy minden egyes nagyobb esemény után: trade,draft,SB/PO loss előjön mindig ez a parttalan vita...

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb.topinMiért kellene tudnia bármit is? Nem pénzért dolgozó profik vannak itt, hanem szurkolók. Ebben az egész cirkuszban éppen az a legjobb, hogy mindenféle felelősség nélkül, szabadon leírhatjuk a legvadabb elképzeléseket is, mert úgysem számít. És az is része a szórakozásnak, hogy vitázzunk a másik szurkoló reális, kevésbé reális vagy teljesen vad véleményével. Végülis erre való ez a fórum, hogy leírjuk a magunkét és elolvassuk a másét, majd jót vitázzunk róla. Őszintén szólva a magam részéről annál unalmasabb beszélgetést el nem tudok képzelni, amikor egy véleményre - legyen az akármilyen őrült is - konstansan az a reakció, kritika, hogy az FO úgyis jobban tudja. Hát persze hogy jobban tudja. De akkor ha ez az elvárt nézőpont, akkor nincs értelme se leírni semmit se elolvasni semmit, mert mindannyian tudjuk, hogy az FO jobban tudja.
Arról nem is beszélve, hogy a profik is elég szépen hibázgatnak, hiába tudják sokkal jobban.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Szep hosszu lett, menjunk sorban a szemelyeskedes elkerulesevel.Én viszont nem tudom, ez a stílus, mennyivel jobb, mint azé, aki folyton nyafog, bármit is csinálunk.Solymi már előttem leírta, így nem ismételném el a mondandóm tartalmi lényegét..van aki érti, van aki mellre szívja..kinek hogy tetszik. Pont úgy, ahogy a draftolt játékosok. Ízlések és pofonok, de ebből vita sosem lesz/lehetne.
Wyatt
Az viszont nekem antipatikus stílus, ha kiragad valaki egy picket, egy egész draft kört, vagy akár egy draftot és elkezdi a jelentősen hiányos/szegényes ismeretei alapján értékelni. Hiszen honnan a fenéből tudhatná innen bárki is, miért azt a játékost húzta be ott akkor a stáb. És ha rendelkeznénk ezekkel az infókkal, akkor is lehetne máshogy látni a picket nyilván, mint ahogy a döntést hozó tette. De ezek nélkül vitatni azt számomra roppant nevetséges és okoskodó. Ahogy az is elég érdekes, hogy maradjunk középen, de a közepet Te határozod meg. Márpedig, most nem Te vagy középen..de nincs ezzel sem baj, csak szóvá lett téve, hogy vannak akiknek fura ez, még ha te magad egyenlő is vagy a tévedhetetlenséggel és mindent tudással. Hogyan véleményezheted jelen időben ezt, te aki az átlagnál azért nagyobb ismeretekkel bírsz? Tudod, hogy mások draftboardján hol volt az ember mikor mozdultunk érte? Esetleg azt tudod, hogy egyáltalán melyik cornerek voltak a boardunkon? Vagy hogy kivel milyen tervek vannak a csapaton belül ezen a poszton és ezért nem akartunk mást? Azt értem, hogy Te mást húztál volna, vagy ki tetszene, vagy hogy szerinted nem érte meg, de ezekből az első kettő ami normális, a harmadik meg majd évek múlva értékelhető csak, és semmiképpen nem most.
Én nem írtam olyat Apke vagy Griffin esetében, hogy ha nem jönnek, akkor világvége van. Azt se, hogy velük megoldódna bármi. Egyszerűen litánia nélkül megjegyeztem, hogy kedvemre való lenne az érkezésük. Így nem értem a megjegyzésed ez ügyben. De ha puntert hozunk helyettük meg rúgót, vagy vizes fiút, akkor azt is elfogadnám. És nem azért, mert BB tévedhetetlen, vagy mert nem lenne saját ötletem, hanem mert fogalmam sincs arról, hogy merre akar kormányozni a kapitány és elfogadom azt az egyszerű tényt, hogy ők jobban értenek ehhez, ők tudják mi az irány, ők beszélgetnek a játékosokkal, ők értékelik őket, ők tudják melyik posztra milyen típusú játékost keresnek, stb Ezer dolog alapján lesz valaki kiválasztva. Ettől még nem tartom tévedhetetlennek a staffot, csupán nem okoskodok milliárdnyi infó hiányában, olyanról amiről gőzöm sem lehet. Ettől még tetszhet egy pick, egy trade, egy döntés, meg lehet kevésbé szexi is és ezt le is írhatom. De ha emiatt nyavalyognék az azért megmosolyogtató lenne. Az meg jópofa dolog, hogy időt áldozol arra, hogy leírod kiket vársz, vagyis inkább kiket szeretnél. Az kevésbé, ha sírás van, ha ez nem valósul meg. Az annyit jelent, más irányba gondolkozott a stáb.Nem azt jelenti, hogy Te rosszul, vagy hogy ők tévedhetetlenül jól. Máshogy, más érvek alapján.
Örök élmény az ilyen fórumszakik kirohanásaiból DoM Solder draftjakor elkövetett hisztirohama, ami napokig tartott nála. Aztán valahogy csak franchise LT lett belőle, akinek távozásakor megint mások kaptak hisztirohamot. Pedig DoM volt akkor itt a numero uno a Pats és amcsi foci kapcsán a topicban. Ezért tartom nevetségesnek az indulatokat egy olyan franchise esetében, ami nem tud olyan rosszul draftolni, hogy a rendszer ne működjön évről-évre.
topin
Nulladik pont: nem allitom, hogy szakerto lennek a temaban, azt sem hogy szakertobb, mint te vagy akarki mas. A tevedhetetlenseg gondolata sosem jott meg elo magamnal. Ezt fontosnak tartom leszogezni.
Viszont azt nem ertem, mi azon az antipatikus, ha valaki - akar jelen idoben is -, velemenyez egy picket/draftot. En tok szeretem a draftelemzeseket, mert ha nem is ertek egyet, latok egy uj perspektivat legfeljebb, hogy egyes jatekosoknal mi lehet valaki szerint plusz vagy minusz. Nem kell ezeket egyertelmu igazsagnak venni, ahogy a PFF-et sem szabad, de hogy ez nekem nem antipatikus peldaul, az biztos. A holt szezon legjobb resze a draft, ebbol pedig a szurkolok is ki szeretik venni a reszuket. En azt megertem, ha valamivel nem ertesz egyet, de az egesz draftelemzes temakorenek antipatikus mivolta szamomra talany.
Es a szurkolo azert is szurkolo, hogy megjegyezhesse, ha valami nem tetszik. Es BB elmult x evenek masodik koros DB-huzasait tekintve elhiszem, hogy sokan fenntartasokkal kezelik a helyzetet. Abban igazad van, hogy nem tudhatja senki, ki meddig marad bent, lehet, BB-nek o kellett, es mas vitte volna elottunk. Ha mar feltrade-eltunk, remelem, megeri. Az, hogy volt valakinek nala szimpatikusabb, az mas dolog. Remelem, jo lesz.
En egyedul a Trent-csere miatt sirtam, de csak ha Cannon, Trent kezdo lesz
