New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriciától egyébként fázok.
Nekem az ő karakterében simán benne van egy Mike McCoy 2.0, kitűnő elemző, viszont hiányzik belőle a leadership skill.
empty taxi
Szerintem ettől ne tarts. Kifejezetten jó motivátor, a védőink tűzbe mennének érte.

Inkább gondolom veszélynek, hogy túl okos, túl intelligens. Mayo nyilatkozta mostanában, hogy a játékok közti 20-25 másodpercben annyi információt zúdított rá (rádión keresztül), hogy nem győzte. Mindent előre elmondott, mit hogyan fognak csinálni a támadók, még azt is, hogy miért. 😊 (Lásd Steve Smith tegnapi nyilatkozatát.)
Szóval, könnyedén el tudom képzelni, hogy lenne nyavalygás, mint most a Bills-nél, hogy túl bonyolult, túl magas, a felét sem értjük.


Josh McD esetében a Lions lehet a sötét ló. Senki nem lát Bob Quinn fejébe. Könnyen lehet, hogy kiteszi Caldwell-t és akkor jöhet képbe a Pats kötődés. És Josh könnyen vihet magával valakit innen DCnek ha Patricia marad.
A Lionsnál jobb helyet nem is találhatna magának.
És ezek a gondolatok nem csak az én fejemben születtek meg, komolyabb szakírók is lehozták.
Bazzani
Igen, ez egy reális forgatókönyv, de akkor ez a mostani OC kirúgását is feltételezi nagy valószínűséggel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 588 — Patriot
...
A Pats nem csak egy a sok közül főleg nem az utolsó 15 évben !Igaz, vannak olyan emberek akik képesek csak a pénzre gondolni és 1 év után ki is lesznek rúgva mert nem ér el a csapat semmit .Azok a csapatok akik meghallgatásra hívták őket , kb fényévekre vannak a SB-tól !
Persze van akinek a pénz az istene de ennél a csapatnál nem ez a filozófia .Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
De, egy a sok közül. Hidd el! Nem kavar ekkora érzelmeket. Egy-két riválisnál tisztelet, egy-kettőnél gyűlölet, a többit nem különösebben érdekeljük. Ma fenn, holnap lenn.

A másik: Te BB-t isteni koponyának tartod. De volt ő '91-95 között a Browns HC-a is. Dicsőséges 36-44-es rekorddal. Egyszer még a PO-ban is nyertek egy meccset. Zseniális, mi? 10 szakértőből biztos, hogy 10 is megmondta, hogy sohasem fog kilépni Parcells árnyékából.

Amúgy meg ne gondold, hogy a Patsnél a dicsőségért dolgozik. BB kb. 7,5 millió dollárt keres évente. Egy videó asszisztensnek lehet, nagy megtiszteltetés, ha bekerülhet egy ilyen stábba, de az edzők megkapják ami jár nekik. Legyél biztos benne, hogy Kraft úrnak nagyszerű motiváló eszköze van, hogy ne vonuljon még vissza az Öreg: fel fogja emelni a bérét 😊
Kollega
BB-vel kapcsolatban annyit tennék hozzá, hogy szvsz nem az a legjobb főnök, aki mindent tud amit az alkalmazottainak kell, hanem az, aki fel tud építeni és működtetni egy csapatot. Minden pozícióba a lehető legjobb szakembert teszi, és mindenkiből kihozza a maximumot. Tehát mondjuk, hogy BB védelmi guru, de könnyen lehet, hogy MP jobban ért az effektív DC munkához, mint ő. Ugyanez visszafelé is, egy király OC nem biztos, hogy azokra a feladatokra is alkalmas, amik többet kívánnak - erre szerintem JMD és a Broncos klasszikus példa.

Egybéként BB 3 SB-t nyert JMD (mint OC) és MP nélkül és csak egyetet JMD-vel (mint OC) és MP-vel.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Collinst is úgy baszták ki az öltözőből, hogy meg sem állt Clevelandig, ahogy problémák adódtak.
Boston
BB rakta ki mert vitázott Pat-el, nem mindegy.
gordon
Mivel ez a HC kompetenciája, nem kérdés. De ez nem változtat azon, hogy ezt az embert - és azóta kiderült, hogy ezt a védelmet - ez a helyzet nem törte össze.

Do your job
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Collinst is úgy baszták ki az öltözőből, hogy meg sem állt Clevelandig, ahogy problémák adódtak.
Boston
BB rakta ki mert vitázott Pat-el, nem mindegy.
gordon
Ez technikai kérdés. A Pats stábjában minden döntést BB hoz, és ő vállal érte felelősséget. Sohasem fogod megtudni, hogy ki javasolta először Collins eltradelését.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
A Pats nem csak egy a sok közül főleg nem az utolsó 15 évben !Igaz, vannak olyan emberek akik képesek csak a pénzre gondolni és 1 év után ki is lesznek rúgva mert nem ér el a csapat semmit .Azok a csapatok akik meghallgatásra hívták őket , kb fényévekre vannak a SB-tól !
Persze van akinek a pénz az istene de ennél a csapatnál nem ez a filozófia .Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
De, egy a sok közül. Hidd el! Nem kavar ekkora érzelmeket. Egy-két riválisnál tisztelet, egy-kettőnél gyűlölet, a többit nem különösebben érdekeljük. Ma fenn, holnap lenn.

A másik: Te BB-t isteni koponyának tartod. De volt ő '91-95 között a Browns HC-a is. Dicsőséges 36-44-es rekorddal. Egyszer még a PO-ban is nyertek egy meccset. Zseniális, mi? 10 szakértőből biztos, hogy 10 is megmondta, hogy sohasem fog kilépni Parcells árnyékából.

Amúgy meg ne gondold, hogy a Patsnél a dicsőségért dolgozik. BB kb. 7,5 millió dollárt keres évente. Egy videó asszisztensnek lehet, nagy megtiszteltetés, ha bekerülhet egy ilyen stábba, de az edzők megkapják ami jár nekik. Legyél biztos benne, hogy Kraft úrnak nagyszerű motiváló eszköze van, hogy ne vonuljon még vissza az Öreg: fel fogja emelni a bérét 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Collinst is úgy baszták ki az öltözőből, hogy meg sem állt Clevelandig, ahogy problémák adódtak.
Boston
BB rakta ki mert vitázott Pat-el, nem mindegy.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Interjúk:
Patricia: Rams, Chargers hétvégén.
JMD: Jags, Rams, 49ers szombaton.

Szerintem kettejük közül pont MP lesz a sikeresebb HC. Pont azért, mert visszafogottabb karakter. McDaniels túlzottan hajlamos sokat kockáztatni kevés nyereségért. De persze még kinőheti.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Azt nem tudom, hogy MP milyen vezetőedző lenne, de szerintem nem az a fazon, aki megijed a saját árnyékától. Collinst is úgy baszták ki az öltözőből, hogy meg sem állt Clevelandig, ahogy problémák adódtak. Szerintem ő az a csendesen konok fajta ember, én nagyon bírom a karakterèt.

Do your job
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh McD esetében a Lions lehet a sötét ló. Senki nem lát Bob Quinn fejébe. Könnyen lehet, hogy kiteszi Caldwell-t és akkor jöhet képbe a Pats kötődés. És Josh könnyen vihet magával valakit innen DCnek ha Patricia marad.
A Lionsnál jobb helyet nem is találhatna magának.
És ezek a gondolatok nem csak az én fejemben születtek meg, komolyabb szakírók is lehozták.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.

kyobalu
Nagyon úgy tűnik h San Diegoban most védőedzőt szeretnének HC-nak, tudtommal tőletek csak Patricia interjúztatására kértek engedélyt Spanosék.
empty taxi

Igen, tudom, hogy Patriciára kértek csak engedélyt. Mondjuk szerintem ő meg is tudná ugrani ezt az akadályt. Szerintem konstans PO csapat lehetne a Chargers-ből a vezetésével. Ugyanígy JMD-el is az élen. Azért remélem nem így lesz. 😉
kyobalu
Patriciától egyébként fázok.
Nekem az ő karakterében simán benne van egy Mike McCoy 2.0, kitűnő elemző, viszont hiányzik belőle a leadership skill.
empty taxi
Háát nem egy tüzes gőzmozdony a pálya szélén, azt jól látod.De elképesztően nagy agy állítólag. BB imádja. De a védelem játékosai is oda vannak érte. Talán idén nyilatkozták már többször is meccs után, hogy megcsinálták azt amit MattyP felrajzolt nekik, eltervezett és ezért működtek úgy a dolgok, ahogy. Eddig mindig csak az öregről beszéltek. 😉
kyobalu
Ezt egy percig nem vitatom.
Csak dettó ugyanez volt igaz támadóoldalon McCoyra is anno mielőtt vezetőedző lett, szal félek, hogy Patriciával kétszer lépne ugyanabba a folyóba a franchise.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.

kyobalu
Nagyon úgy tűnik h San Diegoban most védőedzőt szeretnének HC-nak, tudtommal tőletek csak Patricia interjúztatására kértek engedélyt Spanosék.
empty taxi

Igen, tudom, hogy Patriciára kértek csak engedélyt. Mondjuk szerintem ő meg is tudná ugrani ezt az akadályt. Szerintem konstans PO csapat lehetne a Chargers-ből a vezetésével. Ugyanígy JMD-el is az élen. Azért remélem nem így lesz. 😉
kyobalu
Patriciától egyébként fázok.
Nekem az ő karakterében simán benne van egy Mike McCoy 2.0, kitűnő elemző, viszont hiányzik belőle a leadership skill.
empty taxi
Háát nem egy tüzes gőzmozdony a pálya szélén, azt jól látod.De elképesztően nagy agy állítólag. BB imádja. De a védelem játékosai is oda vannak érte. Talán idén nyilatkozták már többször is meccs után, hogy megcsinálták azt amit MattyP felrajzolt nekik, eltervezett és ezért működtek úgy a dolgok, ahogy. Eddig mindig csak az öregről beszéltek. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.

kyobalu
Nagyon úgy tűnik h San Diegoban most védőedzőt szeretnének HC-nak, tudtommal tőletek csak Patricia interjúztatására kértek engedélyt Spanosék.
empty taxi

Igen, tudom, hogy Patriciára kértek csak engedélyt. Mondjuk szerintem ő meg is tudná ugrani ezt az akadályt. Szerintem konstans PO csapat lehetne a Chargers-ből a vezetésével. Ugyanígy JMD-el is az élen. Azért remélem nem így lesz. 😉
kyobalu
Patriciától egyébként fázok.
Nekem az ő karakterében simán benne van egy Mike McCoy 2.0, kitűnő elemző, viszont hiányzik belőle a leadership skill.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.

kyobalu
Nagyon úgy tűnik h San Diegoban most védőedzőt szeretnének HC-nak, tudtommal tőletek csak Patricia interjúztatására kértek engedélyt Spanosék.
empty taxi

Igen, tudom, hogy Patriciára kértek csak engedélyt. Mondjuk szerintem ő meg is tudná ugrani ezt az akadályt. Szerintem konstans PO csapat lehetne a Chargers-ből a vezetésével. Ugyanígy JMD-el is az élen. Azért remélem nem így lesz. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.

kyobalu
Nagyon úgy tűnik h San Diegoban most védőedzőt szeretnének HC-nak, tudtommal tőletek csak Patricia interjúztatására kértek engedélyt Spanosék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
JMD csak olyan csapatba fog menni amiben látja a rációt és a lehetőséget, hogy konstans PO résztvevő legyen.
Véleményem alapján, több, mint valószínű, hogy ha megy akkor viszi magával JimmyG-t is.
A vezető edzőt kereső csapatok közül nekem a Jaguars és a Bears az a két csapat aki viszonylag mély és fiatal tehetségekkel van megáldva. Csak egy jó irányító és egy jó edző választja el őket egy esetleges divízió győzelemtől, dominálástól, PO részvételtől.
A többi pletykában nem látom a rációt.
A Browns, Rams és a 49ers mélyen van, ott évek kellenek, hogy feljöjjenek. Bills, Jets nem játszik az azonos divízió miatt.
A Chargers lehet még egy titkos befutó. Rivers bármennyire is antipatikus kapitány, de jó irányító. A védelem jó irányba mozog, a támadó oldalon vannak tehetséges, jó elkapók, jó futó. Az O# falat kellene rendbe rakni annak érdekében, hogy igen kemény egység legyen. Ráadásul JMD-nek kötődése is van San Diego-hoz a kinti firkászok szerint.
JMD nem fog még 4-5 évet várni BB mögött, hogy kivárja a sorát.
Azért egy HC poszt kifejezetten nagy ranggal, felelősséggel és pénzzel jár.
Ritkán van az, hogy kapkodnak az emberért.
JMD maximalista. Biztos nagyon nagy dolog neki is, ha gyűrűt szerez OC-ként, de szerintem ő HC-ként is azt szeretne.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
Érdekes, pedig Coughlin nyert Super Bowlt Belichick ellen. Kétszer.
Gogo
Ez tény ,de akkor nem JMD és MP volt a két fő segédedző és nem is ilyen játékosok voltak akkor a csapatnál.
Füszer
Talán azon ne kezdjünk el elmélkedni, hogy Moss, Welker, Faulk, Bruschi, Harrison, Seau, Wilfork és még sorolhatnám mennyire "ilyen játékosok". De meg fogsz lepődni, JMD volt akkor (is) az OC.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
JMD helyzete érdekes főleg Brady nyilatkozata után. Nem tartom annyira elképzelhetetlen, ha kötne egy dealt Bradyvel, hogy nyernek még 1-2 gyűrűt, amíg Brady vissza nem vonul.

Ha jól tudom eddig a 49ers, Rams és a Jags hívta el.

Talent szempontjából a 49ers kilőve, ráadásul ott a helyzet sem túl rózsás, viszont ami mellette szólna, hogy vihetné Garoppolot, ha szeretné.

Ramshez valamilyen szinten kötődik is, a tulaj türelmes, Talent viszont inkább csak a D-ben van, ami nem tudom mennyire lenne nála hátráltató tényező. Plusz Jimmy sem mehetne vele.

Jaguars lenne a legalkalmasabb, a csapat teli van tehetséggel mindkét oldalon, tulaj is türelmesnek tűnik és még éppen Jimmy is mehetne vele. Viszont nem gondolnám, hogy a Jags benne látná a megoldást.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
Érdekes, pedig Coughlin nyert Super Bowlt Belichick ellen. Kétszer.
Gogo
Ez tény ,de akkor nem JMD és MP volt a két fő segédedző és nem is ilyen játékosok voltak akkor a csapatnál. Hol is van most Coughlin ? Már nyugdíjban és a giants sem az ami akkor volt.
Füszer
A "mi lett volna, ha" kérdésfelvetésnek mi értelme van a sportban? Lehet, hogy másképp alakult volna a két jelenlegi koordinátorral, lehet, hogy nélkülük is másképp alakult volna, ha egy-egy héttel később újrajátsszák mindkét meccset. A történelem ettől nem fog megváltozni.
Lehet súlyozgatni, hogy ki mekkora kaliber, ettől a 0-2 még nem lesz 0-0.
Coughlin nem hozta Belichick jelenlegi eredményességét alapszakasz win percentage-ben, de fel tud mutatni 2 gyűrűt a 4 ellenében. Közvetlen összevetésben pedig nyert. Kétszer.
Az, hogy elment nyugdíjba, hogy befolyásolja a kaliberméregetés kérdését?

(Mellékesen szerinted akkor 2007-ben milyen képességű és gondolkodású játékosok hoztak 19 meccsből 18 W-t?)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
Érdekes, pedig Coughlin nyert Super Bowlt Belichick ellen. Kétszer.
Gogo
Ez tény ,de akkor nem JMD és MP volt a két fő segédedző és nem is ilyen játékosok voltak akkor a csapatnál. Hol is van most Coughlin ? Már nyugdíjban és a giants sem az ami akkor volt.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !
Füszer
Érdekes, pedig Coughlin nyert Super Bowlt Belichick ellen. Kétszer.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
Idén 65 lesz az öreg, mennyi lehet még benne? Én tuti a farvizén ellubickolnék addig, amíg ő nálunk van. Aki meg türelmetlen, menjen... (amúgy még senki nem fogadott el semmit, csak interjúk vannak)
NB2
Teljesen egyetértek és a tapasztalat az amit igazán meg kell fizetni és ennél a csapatnál nincs jobb az egész kurva ligában !!! Itt nem csak az SB győzelemre gondolok, hanem arra hogy szinte azonnal képes megújulni,ujjá születni ,alkalmazkodni ! Ez a liga mindig változik, fejlődik! Minden évben jobbnak kell lenned és ez az edzői gárdára is igaz( de még mennyire ). Ennek a csapatnak mindig is az volt a fő filozófiája hogy a győzelem a legfontosabb , nincsenek túlsztárolt túlfizetett játékosok, aki ezt gondolja magáról azt az öreg gondolkodás nélkül kivágja elcseréli ! Ettől fantasztikus ez a csapat és ezért van mindig a playoffban ! Mennyivel jelentene több pénzt ha valaki 2-3 gyűrűvel az ujján menne tárgyalni más csapatokhoz ? Én tuti maradnék itt mindkét szakember helyében amíg Brady itt van és ilyen brutális formában játszik,mert itt szinte biztos a SB de a playoff az tuti .Ezeknek pedig óriási értéke van a bértárgyalásoknál !Utána meg lehet hogy BB is nyugdíjba megy , na akkor leszünk mi szurkolók nagy bajban .
Füszer
Több praktikus ok miatt sincs igazad:
Elsőként is a két poszt fizetése között van úgy évi szinten 2-3 millió dollár. Nekem speciel már ez elég lenne a döntéshez 😊
Másrészről meg nyerni egy gyűrűt asszisztensként, annál azért van nagyobb dicsőség. Nyerni vezetőedzőként.

Ha igazad lenne, ma úgy hívnák a NY Giants vezetőedzőjét, hogy Bill Parcells. Az offensive coordinator-t mondjuk nem Ron Erhardtnak, mert ő már nincs köztünk. A DC pedig Bill Belichick. De dolgozott még a stábban egy Tom Coughlin nevű pasas is. Ezek ketten (BB és Coughlin) nyertek HC-ként összesen 6 super bowlt. De abból a stábból jött Crennel, aki manapság DC-ként a PO-ba jutott a Texans-szal (a vezető edző Bill O'Brian szintén nálunk dolgozott) és Charlie Weiss, akit szintén nem kell itt bemutatni.

Szóval a lehetőséget ebben a ligában meg kell ragadni. A Pats mai dicsősége pedig holnapra semmivé lehet. De arról is hajlamosak vagyunk elfeledkezni, hogy az USA-ban ez csak egy a 32 NFL csapat közül.
Kollega
A Pats nem csak egy a sok közül főleg nem az utolsó 15 évben !Igaz, vannak olyan emberek akik képesek csak a pénzre gondolni és 1 év után ki is lesznek rúgva mert nem ér el a csapat semmit .Azok a csapatok akik meghallgatásra hívták őket , kb fényévekre vannak a SB-tól !
Persze van akinek a pénz az istene de ennél a csapatnál nem ez a filozófia .Szerintem a felsorolt edzők nem akkora kaliberek mint a mostani két koponya itt BB -vel együtt és itt a hangsúly BB-n van mert ki tudja máshol,magukra utalva mire lennének képesek és nem ilyen képességű és gondolkodású játékosokkal mint itt !

Szerkesztette: Füszer
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Idén 65 lesz az öreg, mennyi lehet még benne? Én tuti a farvizén ellubickolnék addig, amíg ő nálunk van. Aki meg türelmetlen, menjen... (amúgy még senki nem fogadott el semmit, csak interjúk vannak)
NB2
Teljesen egyetértek és a tapasztalat az amit igazán meg kell fizetni és ennél a csapatnál nincs jobb az egész kurva ligában !!! Itt nem csak az SB győzelemre gondolok, hanem arra hogy szinte azonnal képes megújulni,ujjá születni ,alkalmazkodni ! Ez a liga mindig változik, fejlődik! Minden évben jobbnak kell lenned és ez az edzői gárdára is igaz( de még mennyire ). Ennek a csapatnak mindig is az volt a fő filozófiája hogy a győzelem a legfontosabb , nincsenek túlsztárolt túlfizetett játékosok, aki ezt gondolja magáról azt az öreg gondolkodás nélkül kivágja elcseréli ! Ettől fantasztikus ez a csapat és ezért van mindig a playoffban ! Mennyivel jelentene több pénzt ha valaki 2-3 gyűrűvel az ujján menne tárgyalni más csapatokhoz ? Én tuti maradnék itt mindkét szakember helyében amíg Brady itt van és ilyen brutális formában játszik,mert itt szinte biztos a SB de a playoff az tuti .Ezeknek pedig óriási értéke van a bértárgyalásoknál !Utána meg lehet hogy BB is nyugdíjba megy , na akkor leszünk mi szurkolók nagy bajban .
Füszer
Több praktikus ok miatt sincs igazad:
Elsőként is a két poszt fizetése között van úgy évi szinten 2-3 millió dollár. Nekem speciel már ez elég lenne a döntéshez 😊
Másrészről meg nyerni egy gyűrűt asszisztensként, annál azért van nagyobb dicsőség. Nyerni vezetőedzőként.

Ha igazad lenne, ma úgy hívnák a NY Giants vezetőedzőjét, hogy Bill Parcells. Az offensive coordinator-t mondjuk nem Ron Erhardtnak, mert ő már nincs köztünk. A DC pedig Bill Belichick. De dolgozott még a stábban egy Tom Coughlin nevű pasas is. Ezek ketten (BB és Coughlin) nyertek HC-ként összesen 6 super bowlt. De abból a stábból jött Crennel, aki manapság DC-ként a PO-ba jutott a Texans-szal (a vezető edző Bill O'Brian szintén nálunk dolgozott) és Charlie Weiss, akit szintén nem kell itt bemutatni.

Szóval a lehetőséget ebben a ligában meg kell ragadni. A Pats mai dicsősége pedig holnapra semmivé lehet. De arról is hajlamosak vagyunk elfeledkezni, hogy az USA-ban ez csak egy a 32 NFL csapat közül.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
Idén 65 lesz az öreg, mennyi lehet még benne? Én tuti a farvizén ellubickolnék addig, amíg ő nálunk van. Aki meg türelmetlen, menjen... (amúgy még senki nem fogadott el semmit, csak interjúk vannak)
NB2
Teljesen egyetértek és a tapasztalat az amit igazán meg kell fizetni és ennél a csapatnál nincs jobb az egész kurva ligában !!! Itt nem csak az SB győzelemre gondolok, hanem arra hogy szinte azonnal képes megújulni,ujjá születni ,alkalmazkodni ! Ez a liga mindig változik, fejlődik! Minden évben jobbnak kell lenned és ez az edzői gárdára is igaz( de még mennyire ). Ennek a csapatnak mindig is az volt a fő filozófiája hogy a győzelem a legfontosabb , nincsenek túlsztárolt túlfizetett játékosok, aki ezt gondolja magáról azt az öreg gondolkodás nélkül kivágja elcseréli ! Ettől fantasztikus ez a csapat és ezért van mindig a playoffban ! Mennyivel jelentene több pénzt ha valaki 2-3 gyűrűvel az ujján menne tárgyalni más csapatokhoz ? Én tuti maradnék itt mindkét szakember helyében amíg Brady itt van és ilyen brutális formában játszik,mert itt szinte biztos a SB de a playoff az tuti .Ezeknek pedig óriási értéke van a bértárgyalásoknál !Utána meg lehet hogy BB is nyugdíjba megy , na akkor leszünk mi szurkolók nagy bajban .
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
......a nyerő csapatokat meg állandóan szétkapják, ez egy természetes folyamat(főleg az NFL-ben), a legutóbbi bajnok csapatunkból nincs már Revis, Browner, Collins, Ch. Jones, Vereen, csak hogy a legfontosabb távozókat írjam (+ Ofalból csak Solder van már itt)
nyilván az OC,DC távozás is igen fájó(főleg ha együtt mennek), de legalább most a játékos tömeges távozásától nem kell tartani
ZERO_L
Baby Vince kimaradt a felsorolásból, aki lehet, hogy szögre akasztja szezon végén a sisakját. 😕
Hiányozni fog, ezért is remélem, hogy ők jönnek a Gillettebe, hogy méltóképpen el lehessen tőle búcsúzni.

Nagyszerű alapszakasz volt, 14 W, zsinórban 8. csoportgyőzelem, nincs már Peyton, se Broncos, se Ravens, se Kóc, remélhetőleg Elishaék se lesznek már sokáig versenyben. Jár a gratuláció a Csapatnak és a Szakmai stábnak, parádés melót végeztek, remélhetőleg a folytatás is hasonlóan sikeres, eredményes lesz és akkor..., de csak haladjunk szépen sorjában. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Idén 65 lesz az öreg, mennyi lehet még benne? Én tuti a farvizén ellubickolnék addig, amíg ő nálunk van. Aki meg türelmetlen, menjen... (amúgy még senki nem fogadott el semmit, csak interjúk vannak)