New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pepper Johnsont kivágta a Jets. Ha Matt lekoccol, akkor tuti tökön szúrja magát.
zinedine5
Így jár az, aki Mangini útjára lép. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Pepper Johnsont kivágta a Jets. Ha Matt lekoccol, akkor tuti tökön szúrja magát.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Már írtam pár napja, hogy ez természetes. Csak ne vegyük ilyen könnyen. Kiváló szakemberek, akiket nem lesz könnyű pótolni. Ahogy Crennelt és Weisst se volt könnyű. Ez csapatmunka. Bárnekkora zseni is az öreg, egyedül nem tudja csinálni. Ha egyszerre megy el két ekkora koponya, az nagy érvágás.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
O' Shea is szerintem jelölt lehetne OC-nak, most lehet keverem Dabollal, de egyszer mintha egyikük már majdnem ki lett volna nevezve pár éve.
winston
Igen, kevered; Daboll a leszek OC. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
Burkus
Fuuhhh. Ezt ne! Ezt nagyon ne!

Tíz évig tartott, amíg vissza tudtunk kapaszkodni a csúcsra. Ennyire volt sima a pótlás. És ez annak a két embernek köszönhető, akit vinne mindenki.

Mennyiszer láttuk Belichicket szétesni a pálya mellett, amikor neki kellett besegíteni egy tapasztalatlan OC, vagy DC mellé. Ő akkor tud hatékony lenni a pálya mellett, ha nem neki kell besegíteni a play hívásba.
Kollega
márpedig jobb, ha ebbe lassan beletörődsz...

itt számukra nincs előrelépési lehetőség (BB reméljük még sokáig lesz a csapat élén), szóval csak az a kérdés van-e olyan csapat a mostani felhozatalból, ami jelenlegi összetétele szimpatikus számukra


a nyerő csapatokat meg állandóan szétkapják, ez egy természetes folyamat(főleg az NFL-ben), a legutóbbi bajnok csapatunkból nincs már Revis, Browner, Collins, Ch. Jones, Vereen, csak hogy a legfontosabb távozókat írjam (+ Ofalból csak Solder van már itt)
nyilván az OC,DC távozás is igen fájó(főleg ha együtt mennek), de legalább most a játékos tömeges távozásától nem kell tartani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
Burkus
Fuuhhh. Ezt ne! Ezt nagyon ne!

Tíz évig tartott, amíg vissza tudtunk kapaszkodni a csúcsra. Ennyire volt sima a pótlás. És ez annak a két embernek köszönhető, akit vinne mindenki.

Mennyiszer láttuk Belichicket szétesni a pálya mellett, amikor neki kellett besegíteni egy tapasztalatlan OC, vagy DC mellé. Ő akkor tud hatékony lenni a pálya mellett, ha nem neki kell besegíteni a play hívásba.
Kollega
Hát ezt azért nem mondanám. A harmadik SB győzelem után hagyták el a csapatot 2005-ben és 2006-ban AFC döntőt, 2007-ben SB-t játszott a csapat.
Burkus
Csak azok az apróságok, amik a különbséget teszik. Végig ott voltunk, mert BB végig zseni volt, Brady végig zseni volt. De az a kis különbség, amitől megnyered a döntőt. Amitől az utolsó játékban megcsinálod az INT-et, az hiányzott. Én nem vagyok gyűrű mániás, én büszke vagyok erre a 10 évre is. De a super bowlba jutni, annál csak egy jobb dolog van ebben a sportban: meg is nyerni. Nagyon nem örülök, hogy egy nyerő csapat megint szétmegy.
Kollega
Előbb utóbb pedig el fognak menni, ez ennek a rendje, nem lehet tőlük azt kívánni, hogy ne lépjenek előre, kvázi szivességből. O' Shea is szerintem jelölt lehetne OC-nak, most lehet keverem Dabollal, de egyszer mintha egyikük már majdnem ki lett volna nevezve pár éve.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
Burkus
Fuuhhh. Ezt ne! Ezt nagyon ne!

Tíz évig tartott, amíg vissza tudtunk kapaszkodni a csúcsra. Ennyire volt sima a pótlás. És ez annak a két embernek köszönhető, akit vinne mindenki.

Mennyiszer láttuk Belichicket szétesni a pálya mellett, amikor neki kellett besegíteni egy tapasztalatlan OC, vagy DC mellé. Ő akkor tud hatékony lenni a pálya mellett, ha nem neki kell besegíteni a play hívásba.
Kollega
Hát ezt azért nem mondanám. A harmadik SB győzelem után hagyták el a csapatot 2005-ben és 2006-ban AFC döntőt, 2007-ben SB-t játszott a csapat.
Burkus
Csak azok az apróságok, amik a különbséget teszik. Végig ott voltunk, mert BB végig zseni volt, Brady végig zseni volt. De az a kis különbség, amitől megnyered a döntőt. Amitől az utolsó játékban megcsinálod az INT-et, az hiányzott. Én nem vagyok gyűrű mániás, én büszke vagyok erre a 10 évre is. De a super bowlba jutni, annál csak egy jobb dolog van ebben a sportban: meg is nyerni. Nagyon nem örülök, hogy egy nyerő csapat megint szétmegy.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
Burkus
Fuuhhh. Ezt ne! Ezt nagyon ne!

Tíz évig tartott, amíg vissza tudtunk kapaszkodni a csúcsra. Ennyire volt sima a pótlás. És ez annak a két embernek köszönhető, akit vinne mindenki.

Mennyiszer láttuk Belichicket szétesni a pálya mellett, amikor neki kellett besegíteni egy tapasztalatlan OC, vagy DC mellé. Ő akkor tud hatékony lenni a pálya mellett, ha nem neki kell besegíteni a play hívásba.
Kollega
Hát ezt azért nem mondanám. A harmadik SB győzelem után hagyták el a csapatot 2005-ben és 2006-ban AFC döntőt, 2007-ben SB-t játszott a csapat.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
Burkus
Fuuhhh. Ezt ne! Ezt nagyon ne!

Tíz évig tartott, amíg vissza tudtunk kapaszkodni a csúcsra. Ennyire volt sima a pótlás. És ez annak a két embernek köszönhető, akit vinne mindenki.

Mennyiszer láttuk Belichicket szétesni a pálya mellett, amikor neki kellett besegíteni egy tapasztalatlan OC, vagy DC mellé. Ő akkor tud hatékony lenni a pálya mellett, ha nem neki kell besegíteni a play hívásba.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
NFL youtube csatornájára felkerült a Rams elleni Super Bowl meccs. Jó kis ráhangolódás lehet az idei PO-ra. 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
JMD helyére már szépen felépítették Daboll-t. S ha szükséges, akkor az asszisztens QB edzőt (őt már tavaly is agyondicsérték) kinevezhetik irányító edzőnek. Matt pótlása is megoldható, a mostani LB edző pont ugyanazt a szamárlétrát járja végig, mint anno MP. Neki azért szép melója volt idén: Jamie el, Van Noy be, Roberts beépítése a rotációba stb. (A DC posztot egy-két évre akár BB is átveheti, míg Flores lesz a dedikált DC.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Chargers is elhívta Patriciát interjúra, nem lepne meg ha végül oda írna alá.
cspeti98
A Rams is célpontként jelölte meg, ahogy JMD-t is. Csodálom, hogy Belichickre nem tett még senki ajánlatot...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
JMD-t meg a Jags vonatkozásában emlegetik nagyon, különösen úgy, hogy hozzátennék Garoppolot Bortles helyett. Charlie Weiss és Crennel is simán pótolható volt, de azért nem örülök, ha szétkapják a stábot, mint floki a lábtörlőt...
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
A Chargers is elhívta Patriciát interjúra, nem lepne meg ha végül oda írna alá.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha jól emlékszem az edzőknél van olyan szabály, hogy ha magasabb beosztásba hívják a ligába, akkor el kell engedni. Ezért szokták használni az assistant taget, mert attól magasabb lesz. Azt viszont végképp nem tudom, hogy ez a front office-ra vonatkozik-e.
Kollega
Pozíciós edzőket elvileg nem kötelező elengedni interjúkra, ha a csapat úgy gondolja.
dr0725
Így van, csak HC-interjúra kötelező elengedni a segédedzőket, azt csak maga a jelölt utasíthatja el.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Ha jól emlékszem az edzőknél van olyan szabály, hogy ha magasabb beosztásba hívják a ligába, akkor el kell engedni. Ezért szokták használni az assistant taget, mert attól magasabb lesz. Azt viszont végképp nem tudom, hogy ez a front office-ra vonatkozik-e.
Kollega
Pozíciós edzőket elvileg nem kötelező elengedni interjúkra, ha a csapat úgy gondolja.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
McClellin megint ügyes dolgot csinált, nem mintha nehéz lett volna összeszedni azt a fumblet, de az ilyen apró villanások miatt remélem marad itt, én eléggé bírom. 19th overall picket nyilván nem ért, de nálunk szép jövője lehet, remélem lesz is.
winston
Tavasszal kapott három éves szerződést.


Cesario gm lehet friscoban. Az baj.
gordon
Fogalmam sincs az elengedési szabályokról GM esetén, de kétezerhuszonvalamennyiig van élő szerződése.
tomi-tomi
"Caserio signed a contract extension with the Patriots that runs through the 2020 season, according to NFL sources, a deal thought to be the single longest front-office contract in the NFL."
NB2
Józan paraszti ésszel végiggondolva biztos van kiskapu mert nem hívnák

Szerkesztette: gordon
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha jól emlékszem az edzőknél van olyan szabály, hogy ha magasabb beosztásba hívják a ligába, akkor el kell engedni. Ezért szokták használni az assistant taget, mert attól magasabb lesz. Azt viszont végképp nem tudom, hogy ez a front office-ra vonatkozik-e.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
McClellin megint ügyes dolgot csinált, nem mintha nehéz lett volna összeszedni azt a fumblet, de az ilyen apró villanások miatt remélem marad itt, én eléggé bírom. 19th overall picket nyilván nem ért, de nálunk szép jövője lehet, remélem lesz is.
winston
Tavasszal kapott három éves szerződést.


Cesario gm lehet friscoban. Az baj.
gordon
Fogalmam sincs az elengedési szabályokról GM esetén, de kétezerhuszonvalamennyiig van élő szerződése.
tomi-tomi
"Caserio signed a contract extension with the Patriots that runs through the 2020 season, according to NFL sources, a deal thought to be the single longest front-office contract in the NFL."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cesario gm lehet friscoban. Az baj.
gordon
Fogalmam sincs az elengedési szabályokról GM esetén, de kétezerhuszonvalamennyiig van élő szerződése.
tomi-tomi
Ha jól emlékszem úgy szólt a tweet h a 49ers engedélyt kért az interjúztatásra (requested permission) szóval, ha arról van szó ezt elvileg Krafték megtagadhatják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
McClellin megint ügyes dolgot csinált, nem mintha nehéz lett volna összeszedni azt a fumblet, de az ilyen apró villanások miatt remélem marad itt, én eléggé bírom. 19th overall picket nyilván nem ért, de nálunk szép jövője lehet, remélem lesz is.
winston
Tavasszal kapott három éves szerződést.
tomi-tomi
hát azért az nem életbiztosítás. de reméljük így lesz

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
McClellin megint ügyes dolgot csinált, nem mintha nehéz lett volna összeszedni azt a fumblet, de az ilyen apró villanások miatt remélem marad itt, én eléggé bírom. 19th overall picket nyilván nem ért, de nálunk szép jövője lehet, remélem lesz is.
winston
Tavasszal kapott három éves szerződést.


Cesario gm lehet friscoban. Az baj.
gordon
Fogalmam sincs az elengedési szabályokról GM esetén, de kétezerhuszonvalamennyiig van élő szerződése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
McClellin megint ügyes dolgot csinált, nem mintha nehéz lett volna összeszedni azt a fumblet, de az ilyen apró villanások miatt remélem marad itt, én eléggé bírom. 19th overall picket nyilván nem ért, de nálunk szép jövője lehet, remélem lesz is.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Cesario gm lehet friscoban. Az baj.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Miami mivel tudta úgy meglepni az alapszakasz meccsen a Pittsburgh-öt? Mintha BigBen is játszott volna és így is agyonverték őket, de a tegnapi meccs alapján én nem látom, hogy hogyan tudna nyerni ez a Miami!
NB2
A Steelers futás elleni védelme eléggé kérdőjeles tud lenni. Nincs igazán domináns NT-jük, s ezt ki lehet használni. Ayaji meg is tette, futott 200 yard-ot.
tomi-tomi
+ abban a secondaryben iszonyat potenciál van. És ez a tegnapi mérkőzésen is észrevehető volt, mert leszámítva Minitron (és Floyd) nagy elkapását azért olyan nagyon nem fickándoztak az elkapóink. Ráadásul fiatalok is, nagyon kellemetlen kis D lesz az rövid időn belül. Ez ugyan a PO és új mérkőzés, de szerintem az most is nagyon (az is simán lehet hogy túl) meleg pite lesz a Steelersnek.

Do your job