New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha holt szezon, savazások
 www.nfl.com/nflnetwork/main/network/shows/extras/best-catch-2016?campaign=fb-nf-sf67393136-sf67393136&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off: Ööő semmi politikai gondolat nem volt mögötte, egyszerűen maga a póló miatt, érdekességként nem amiatt, hogy ezt most hol viselte. Elég lett volna maga a kép, csak azt önmagában nem tudtam belinkelni. 😊 on
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Off: itt egy nektek való kép, aki magára ismer jelentkezhet 😛

 index.hu/galeria/index/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/11
dande
de akkor már miért nem a lényeget linkelted?😊
 galeria.index.hu/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/7

mondjuk tuti nem én voltam ilyenekkel még csak közös levegőt sem szívnék😊
NB2
Ja most már értem. Nem kellett volna ezt a pólót felvenni...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Off: itt egy nektek való kép, aki magára ismer jelentkezhet 😛

 index.hu/galeria/index/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/11
dande
Ez most honnan jött Neked? Én láttam pár Philly-fant a Budapest Pride feliratú hangtölcsérrel 😊 Philadelphia inkább ez a liberális közeg...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Off: itt egy nektek való kép, aki magára ismer jelentkezhet 😛

 index.hu/galeria/index/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/11
dande
de akkor már miért nem a lényeget linkelted?😊
 galeria.index.hu/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/7

mondjuk tuti nem én voltam ilyenekkel még csak közös levegőt sem szívnék😊
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off: itt egy nektek való kép, aki magára ismer jelentkezhet 😛

 index.hu/galeria/index/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/11

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Majdnem dobtam egy hátast, hogy Cannon mint kiemelkedő RT. Ebben a topikban elég sokan látták volna bárhol máshol, mint a Pats kezdőben. Dehát változnak az idők, ő is belejött
Borbinho
Bizony, de szerencsere tenyleg nagyon belejott 😊
Wyatt
Sokat segített az a mínusz 25-30 font is, amit ránézésre ledobott a tavalyi off-season-ben.
Meg persze Magic Scar! 😉
Sinisa
Na mondjuk azt nem tudtam, h 360 font környékén is volt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Majdnem dobtam egy hátast, hogy Cannon mint kiemelkedő RT. Ebben a topikban elég sokan látták volna bárhol máshol, mint a Pats kezdőben. Dehát változnak az idők, ő is belejött
Borbinho
Bizony, de szerencsere tenyleg nagyon belejott 😊
Wyatt
Sokat segített az a mínusz 25-30 font is, amit ránézésre ledobott a tavalyi off-season-ben.
Meg persze Magic Scar! 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majdnem dobtam egy hátast, hogy Cannon mint kiemelkedő RT. Ebben a topikban elég sokan látták volna bárhol máshol, mint a Pats kezdőben. Dehát változnak az idők, ő is belejött
Borbinho
Bizony, de szerencsere tenyleg nagyon belejott 😊

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Nem akarom az ördögöt a falra festeni de Cooks inkább már Edelman pótlására jött...
(Nem rögtön idén persze, de számomra ez teljesen egyértelmű...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Majdnem dobtam egy hátast, hogy Cannon mint kiemelkedő RT. Ebben a topikban elég sokan látták volna bárhol máshol, mint a Pats kezdőben. Dehát változnak az idők, ő is belejött

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
He, Vajett!

Ha a munkahelyeden is ennyit dogozna'…
<3
Stez
Aze mindennek megvan a hatara...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen adom, a TE-t valahogy kifelejtettem ebbol a szempontbol, pedig tok jogos

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
He, Vajett!

Ha a munkahelyeden is ennyit dogozna'…
<3

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 353 — situational football
ha már említetted a mély CB class-t, akkor én WR helyett inkább egy TE-t hoznék, ott is lehetne találni csiszolatlan gyémántot a harmadik-negyedik körben

Cooks-ra én mint Dola utódlásaként tekintek, a szerepkörét nyilván nem egy az egyben fogja pótolni, hisz más típusú játékos, de ő vele már előre tervezünk Danny legkésőbbi jövőévi elvesztése miatt, így feleslegesnek tartom ebbe a mostani elkapósorba hozni még egy embert (nagy harc lesz a #3-4 WR posztért)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
No, most lett egy kis időm ránézni a dolgokra 😊



Drafton hoznék
• futót
• talán egy elkapót Amendola helyére, nem baj, ha tud visszahordani is
• használható támadófalembert
• pöpec pass rushert
• használható linebackert
• csúszó cornerbacket
Wyatt
Igazából ez annyira papírforma, hogy szinte biztosan nem így alakul😊 A rosterre is értem, nem csak a draft pickekre..

Szerkesztette: topin
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, most lett egy kis időm ránézni a dolgokra 😊

Eléggé elhalkultak a potenciális trade-ekről szóló pletykák, most azt veszem alapul, hogy Gerappa és Butler is marad nálunk az utolsó évére (ez mondjuk nem biztos, hogy célszerű lenne, mert tagelni csak egyet tudunk majd jövőre).


TÁMADÓK

QB: Tom Brady, Jimmy Garoppolo, Jacoby Brissett (3)
A liga történetének (egyik) legjobb irányítója van nálunk, szerencsére nem látszik lassulni sem, még 6-7 évet akar játszani, 3-4 ilyen szinten már egészen parádés lenne. Garoppolo amikor pályára került, bizonyította, hogy képes elirányítani a csapatot, a Dolphins ellen 20 perc alatt szerzett több mint 200 yardja és 3 touchdownja elit munka volt. Vannak olyanok, akik Casselhez hasonlítják, de hát nem nézhet mindenki Pats-meccseket, beszélni meg mindenki szeret mindenről. Nálunk szerintem nem kapja meg a lehetőséget, de jövőre legkésőbb átveszi valamelyik csapat irányítását. Hogy ott hogy megy neki, az passz, de a tehetség adott, ha a képességeire szabják a támadósort, nem kétlem, hogy jól boldogul majd. Brissett biztatóan mutatkozott be, de nála azért még látszik, hogy legalább még két évre szüksége van ahhoz, hogy számolhassunk vele. Igaz, Jimmy sem úgy tűnt, hogy nagyon fejlődne, aztán amikor kellett dobbantott. Persze ne legyen szükség Brissettnél erre.

FB: James Develin (4)
Szép csendben a liga egyik legjobb úttörőjévé nőtte ki magát, adott esetben passzokkal is kereshető. Márciusban két évvel hosszabbított, újabb pazar poszt. Itt van még a kis Gronk is, de vele nem számolok.



RB: ?, Rex Burkhead, Dion Lewis, James White (7+1)
Na itt van (számomra) az első nagyobb kérdőjel. A fizetésből lehetne arra következtetni, hogy Burkheadre komolyan számítunk futóként is. Én egyelőre ettől nem vagyok felhőtlenül boldog, de hát cáfolt már rám elégszer BB, hogy ne aggódjak. Én azért ide hoznék egy jobb nevű FA-t vagy valakit a draftról, aki effektíve futónak is használható. Lewis és White passzjátékban ligaelit opciót nyújt, Boldennek megköszönhetjük az eddigieket.



WR: Brandin Cooks, (Julian Edelman), Chris Hogan, Malcolm Mitchell, Danny Amendola, Matthew Slater (13+1 höhö, pedig nem is erre mentem)
Cooksot ennyiért egyértelműen első számú elkapónak hoztuk, méghozzá hosszú távra. A többszörös irányváltást igénylő útvonalaknál a liga kiemelkedően legjobbja, mi pedig ezt igencsak szeretjük. Nem örültem neki, hogy ennyit adtunk érte, de azért csak összehozott két 1100+ yardos szezont 17 TD-nal, és csak fiatalabb mint pl az idén a 2. körre várt Cooper Kupp… Julian a liga legjobb slotelkapója, és végre kicsit pihentethetjük is szezon során. Hogan és Mitchell megoldhatja a másik szélső posztot, remélem, utóbbi idén robbant 😊 Ha Amendola valóban belemegy a fizucsökkentésbe, nem kérdés nálam, hogy maradjon, elképesztően clutch player, és abszolút csapatjátékos, és még visszahordó is. Ha 7.8 millió lenne a caphitje, akkor viszont sajna nincs mit tenni. Ez esetben akár Devin Lucien, akár egy újonc is beférhet.



TE: Rob Gronkowski, (Dwayne Allen), Matt Lengel (16+1)
Gronkra nem pazarlok karaktert: GOAT. Pont. Én Allennek nagyon örülök, hogy jött, alapból jobban kedvelem azokat a tight endeket, akik képesek jól blokkolni (persze, lehet jól használni Grahamet és Hernit, de számomra többet adnak a komplett tight endek). Harmadiknak beférhet még valaki, Lengelnek tetszik a neve.



OL (24+1)
OT: Nate Solder, Marcus Cannon, LaAdrian Waddle, Cameron Fleming
Kiemelkedő LT és RT, csere az mondjuk érdemben nincs. Én elfogadnék még ide valakit.
OG: Joe Thuney, Shaq Mason, Tre’ Jackson
Thuney szerintem ügyesen mutatkozott be, mondjuk sok bünti jött rá, meg nyomás is akadt egy-kétszer, de azért nem volt rossz. Mason kifejezetten jól tolja, van még pár guard a keretben, Jackson egynek jó.
C: David Andrews
Nem tudja az ellenfél, mikor jön a snap a bólogatásaiból. Ez már előrelépés. De vicc nélkül, Brady kedveli, meccs nem megy el rajta (most a Houston ellenit már nem tudom, ki cseszte el, de csak javulnak a szezonban)

Reméljük Gronk most kibírja, és akkor mehetnek tényleg a két tight endes felállások, ahol akár mindkettőt a szélre is kiküldhetjük, kiürítve a pálya közepét, ahol a fürge elkapók és futók érvényesülhetnek, vagy a nagyon fellazult védelem ellen a majdani erőfutó is könnyen érvényesülhet. Már most várom azt a felállást, amikor Gronk, Allen, Lewis, Edelman és Cooks van mondjuk a pályán, egyik playben a két TE a fal mellett áll fel, és segíti a futást Lewisnak, a következőben középen megindulnak seamen felfelé, fellazítva a pálya közepét a befutó Edelmannek és Lewisnak, akár Cooksnak, vagy akár a szélre kirakva őket egy LB-t és egy safetyt kihúzva oldalra, bent meghagyni a helyet a kicsiknek. És ha nickel vagy dime D jön, akkor futni az arcba, ha base, akkor meg kiküldeni Lewist az LB-vel szélre, aztán csókolom. Annyi opció és mismatch van ebben, és akkor még a többiek is… Ahh, csak bírja Gronk végig 😊

VÉDŐK



DE: Kony Ealy, Trey Flowers, Rob Ninkovich, Geneo Grissom (28+1)
Amilyen forgót játszottunk itt tavaly is… Flowers mindenesetre nagyszerű éven van túl, egy Super Bowlra pedig ennél jobb duó nem kell 😀 (ketten 5.5 sacket mutattak be a legutóbbi két nagydöntőn, meg egy interceptiont is). Grissom helyére húznék idén egy DE-t (draftra neveket majd 24-én írok a posztokra)


DT: Malcolm Brown, Alan Branch, Lawrence Guy, Vincent Valentine (32+1)
A kezdőpáros nagyon jó, Guy révén végre belső pass rush is jöhet, Valentine biztatóan rajtolt, én ezzel a résszel teljesen elégedett vagyok.


LB: Dont’a Hightower, Elandon Roberts, Kyle Van Noy, Shea McClellin (36+1)
Hát itt kellett Hightower, mint egy falat kenyér 😀 Igazából itt vagyok a legnagyobb dilemmában, hogy a sok nem meggyőző emberből kik legyenek benne. Robertsnek voltak ügyes megmozdulásai, a korábbi magas körös pickekben van még ráció. Majd meglátjuk, itt akár jöhet is valaki.


CB: Stephon Gilmore, Malcolm Butler, (Eric Rowe), Cyrus Jones, Jonathan Jones/Justin Coleman (41+1)
Ha marad Butler, akkor a liga egyik legjobb egysége lehet itt. Viszont mivel Butler valszeg nem marad, idén pedig az elmúlt évek legjobb CB osztálya jön ki, én mindenképpen hoznék valakit.



S: Devin McCourty, Patrick Chung, (Duron Harmon), Jordan Richards, Nate Ebner (46+1)
DMC a liga egyik legjobb free safetyje, Chung a visszatérése óta pöpec és nem is volt nagyon sérült. Harmon az egyik legjobb cover safety, szerencsére hosszabbított. Richards kap még egy esélyt szerintem, Ebner meg Slater mellett az egyik legfontosabb spec teamerünk.

SPECIÁLIS CSAPAT

K: Stephen Gostkowski (47+1)
Nem volt jó éve, de még így is bőven átlagon felüli. Térjen azért vissza az elit formájához.
P: Ryan Allen (48+1)
Nekem nincs vele bajom, az évi 64 puntra jó.
LS: Joe Cardona (49+1)
Nem minden snapje jó, de hát mindenkinek vannak hibái.
KR/PR: Danny Amendola
Cyrust nem merem beírni… Pedig ha megy Danny…

Ez eddig a remélt futóval együtt 50 ember, jöhet még egy támadófalember, egy pass rusher meg egy linebacker mondjuk.

Drafton hoznék
• futót
• talán egy elkapót Amendola helyére, nem baj, ha tud visszahordani is
• használható támadófalembert
• pöpec pass rushert
• használható linebackert
• csúszó cornerbacket

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 353 — situational football
Sidney Jones-t például hatalmas hülyeség lenne kiengedni a top100-ból...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
Burkus
Nálam elég nagy WTF pick lenne egy CB ha Butler marad. Gyakorlatilag van 3 kezdőszintű CB-nk (Butler, Gilmore, Rowe) ebből csak Butler lesz FA jövőre. Pluszban még ott van egy potenciállal rendelkező Cyrus aki inkább visszahordóként sült be nem CB-ként és depthnek ott van J.Jones, Coleman duó akik mélységnek tökéletesek. Ide én sok értelmét nem látnám egy CB picknek (persze hátsó körben (6.-7. UDFA) jöhet és hátha kiszorítja Colemant vagy J.Jonest, de ennyi)
fodi91
Viszont nem elhanyagolható, hogy az elmúlt mittomén tíz év kimagasló CB osztálya jön a draftra, így a korábbi évekkel ellentétben jóval lejjebb is lehet kimagasló tehetséget találni majd (3. kör elején 1. körre taksáltat pl, csak azért, mert van vagy 12-15 olyan, aki bekerülhet most az első három körben, ezért simán benne van, hogy nem fognak annyira kapkodni ezen a poszton a csapatok)
Márpedig így simán van értelme mondjuk a 3. körben is hozni CB-t, akit jövőre Butler helyére be tudunk rakni, ha Cyrus jó lesz slotban, akkor meg is lesz hosszú évekre a kezdő, és még Rowe-nak sem kell pöpecül beválnia/hosszabbítani vele

több mint 7 éve
fodi91 196
Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
Burkus
Nálam elég nagy WTF pick lenne egy CB ha Butler marad. Gyakorlatilag van 3 kezdőszintű CB-nk (Butler, Gilmore, Rowe) ebből csak Butler lesz FA jövőre. Pluszban még ott van egy potenciállal rendelkező Cyrus aki inkább visszahordóként sült be nem CB-ként és depthnek ott van J.Jones, Coleman duó akik mélységnek tökéletesek. Ide én sok értelmét nem látnám egy CB picknek (persze hátsó körben (6.-7. UDFA) jöhet és hátha kiszorítja Colemant vagy J.Jonest, de ennyi)
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
(Ki védekezik a slotban?)
Szerintem Butler. Az adottságai meg vannak hozzá, gyors is, tapad is, és volt pár meccsünk, ahogy gyakorlatilag ezen a poszton játszott.
Vagy rosszul látom?
Mert Gilmore nem, Rowe nem, Cyrus Jones meg nemá...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tudta ő, hogy mire számítson, csak éppen az élet közbeszólt.
Solymi
A jelek szerint nem nagyon tudta, az ügynökének volt egy terve, amit úgy fest elfogadott Butler..Nem ő az első, aki fordítva ül a lovon. Kaptak egy tervezetet, amit kiérdemelt. Éhes lett a poci, ez kihatott a józan észre és nem látták micsoda lehetőséget adnak BB kezébe idénre. Most meg ment a vergődés az ügynök részéről. Ennyi a story szerintem. Akkor nem írta alá, most meg nem volt mit aláírni, mert tender lett ahogy várható volt.
topin
Korábban már volt szó róla, hogy Butler ügynöke teljesen tapasztalatlan az NFL-ben. Szerintem eléggé kikövetkeztethető az eseményekből, hogy olyasmivel próbálkoztak, amire semmi esély sem volt, illetve olyasmivel próbáltak nyomást gyakorolni a csapatra, amivel nem lehetett.

Én innen úgy láttam, hogy nem teljesen értették a tender fogalmát. Ilyenkor vagy el kell fogadni a kompromisszumot, amit a csapat kínál egy hoszabb távú szerződésre, vagy végig kell tolni az egy évet, és utána jobb helyzetből lehet tárgyalni (ha nem jön közbe semmi). De azzal befenyiteni a csapatot, hogy kimennek a piacra, amikor bármilyen ajánlatot matchelhet csapat, vagy bekaszírozhat egy potya első kört, az nem nyomás gyakorlás, hanem egy gyengén sikerült skeccs a rádiókabaré hétfői adásából.

Ráadásul annyira nem is szoktak kapkodni a tőlünk kikerült emberek után, mert igen sokszor kiderült már, hogy ezek az emberek más rendszerben nem igazán működnek. Voltak persze kivételek, de pont Butler azért elég nagy kérdőjel lehet a legtöbb edző szemében.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De szerencsere BB dont, nem en 😊

A masodeves visszaeses nem minden posztnal ugyanugy jelenik meg. A wr-ek kozul pl akkor szoktak dobbantani sokszor. Cyrus meg visszabb mar nem eshet 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ryan az elso nehany meccset leszamitva kurva jo volt. Meg az elozo ideny vegen is. 2017-et szarul kezdte, az mondjuk vitathatatlan. Ettol meg boven jo CB, szerintem Gilmore-nal jobb (es olcsobb), de mondom, cafoljon ram utobbi, meg Cyrus is
Wyatt
Én mindig adok a véleményedre, most meg is lep, hogy ezt a kérdést mennyire másként látod mint Belichick. (Aki nyilván Ryant kínálja meg a nagy szerződéssel és nem Gilmore-t, ha így gondolja mint Te.) Gilmore szerintem egyértelműen első CB-nek jött, Ryan az elmúlt szezonban akkor is csak a második volt, ha egyébként a fizikai korlátok okán nem Butler, hanem ő volt az ellenfél első számú elkapóján. Ahogy azt sokan mondták-mondtuk, Butler nem üti meg az első CB szintjét, igazán így lenne pofás a védelem, ha Gilmore van a első, Butler a második CB szerepkörében. (Ki védekezik a slotban?)

Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryan az elso nehany meccset leszamitva kurva jo volt. Meg az elozo ideny vegen is. 2017-et szarul kezdte, az mondjuk vitathatatlan. Ettol meg boven jo CB, szerintem Gilmore-nal jobb (es olcsobb), de mondom, cafoljon ram utobbi, meg Cyrus is