New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A Pats megint csak jól járt... a denveri védelem ellen rögtön szükség is lesz rá, szépen a csapat ölébe hullott

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Felszedtük waiverről Floydot és volt próbajátékom Hester.

több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Felszedtük Floyd-ot waiver-ről.
Jo dui, meg nem is volt anyira jo, de hozzuk mar el Michael Floydot, hatha kicsit magara talal, talentben eleg sokat javulhatna az egyseg 😊
Wyatt
Megkaptad 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Két érdekesség, talán még nem vót:
Blount újoncszezonja óta először (Tampa Bay 2010) érte el az 1000 futott yardot.
Idei 3. safety, frencsájz rekord, mindhárom AFC North csapatok ellen (Barnák, Bengals).



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ja igen, best stat evör induló
 twitter.com/LateRoundQB/status/809092431622836224

Belichick is 234-115 (.670) in his 22 seasons as head coach. He would have to lose 671 straight games to dip below the .230 mark. He'd also have to be still coaching when he was 106 years old, so look for The Hooded One to steer clear of infamy here.


Wyatt
és ennek mi a relevanciája?

mert ha még Bradley lenne valaki az NFL-ben (vagy ő állította magáról, hogy mekkora király csak nekem kimaradt?), akkor megérteném, hogy ő a mérce (illetve ha 0,230-s győzelmi arány nem lenne önmagában tragikus), de szinte már mindenkinek világos, hogy HC-nak alkalmatlan...

mi értelme van egy Bugatti gyorsulási adatát összevetni egy Trabantéval?

annak látnám értelmét, ha azt mondanák, hogy x vesztett meccs után is a franchise legjobb győzelmi arányával rendelkező edzője marad. de ebben a formában ez inkább néz ki egy rúgjunk bele a földön fekvő szerencsétlenbe, amire nem tudom mi szükség van
(ne vedd magadra, inkább a tweetelőt nem értem ezzel mi volt a célja)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
Ugye milyen jo nezni a foci ezen oldalat is 😊 udv a csapatban. Ha meg jonnek ketten, mar tudnank kis palyan focizni 😊
Hat ez egy lenyeges kulonbseg a 2 franchise kozott, amit itt kapott SSS, azt kb az ebedloben sorban allas kozben is megkapja. Iden kb minden meccsen van neki ilyen kakaskodasa, csak altalaban felkapja a vizet es amikor o ugrik vissza, akkor kapja a sargakat, de itt teljesen szabalyosan kapta "amit kapott" es nem nagyon izgathatta fel magat, mert kulonben neki ment volna.

Pollard meg nem volt aljas, de nagyon kemeny es raadasul akart is kemeny lenni. De a mai picsi-pacsi fociban a veteranbere a 4. heten elfogyna a buntetesek miatt es serultet jelentene, injury report: empty wallet.
no
Persze, hogy jó, én hiányoltam tőlünk ezt. ez nem aljasság, csak keménység.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
Ugye milyen jo nezni a foci ezen oldalat is 😊 udv a csapatban. Ha meg jonnek ketten, mar tudnank kis palyan focizni 😊
Hat ez egy lenyeges kulonbseg a 2 franchise kozott, amit itt kapott SSS, azt kb az ebedloben sorban allas kozben is megkapja. Iden kb minden meccsen van neki ilyen kakaskodasa, csak altalaban felkapja a vizet es amikor o ugrik vissza, akkor kapja a sargakat, de itt teljesen szabalyosan kapta "amit kapott" es nem nagyon izgathatta fel magat, mert kulonben neki ment volna.

Pollard meg nem volt aljas, de nagyon kemeny es raadasul akart is kemeny lenni. De a mai picsi-pacsi fociban a veteranbere a 4. heten elfogyna a buntetesek miatt es serultet jelentene, injury report: empty wallet.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Mondjuk a mi duónkra a házat felraktam volna
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000757025/nfl-players-as-star-wars-characters
Wyatt
Csak tőlünk illetve a Giantstől van 2 ember, alighanem megvannak a Super Bowl résztvevői. De ezúttal a Birodalom visszavág 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja igen, best stat evör induló
 twitter.com/LateRoundQB/status/809092431622836224

Belichick is 234-115 (.670) in his 22 seasons as head coach. He would have to lose 671 straight games to dip below the .230 mark. He'd also have to be still coaching when he was 106 years old, so look for The Hooded One to steer clear of infamy here.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a mi duónkra a házat felraktam volna
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jixarceswktetzey0j0o
NFL players as Star Wars characters
May the 4th be with you and your favorite players. Take a look at some connections between the NFL and Star Wars universe.

több mint 7 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
na ez a gyönyörű:

ahogy pörög
régi szép idők
gedam
főleg ennek fényében tetszik amit most Butler művelt 😀
winston
irigykedem, mert ezt a vért hiányoljuk a védelemből
gedam
Pollard a mészáros... Brady, Welker, Gronk, Ridley... Még a wikipedian is külön fejezet van a Pats gyilkoló eseteinek. De jó, hogy már nem játszik 😊.
több mint 7 éve
gedam 5 700
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
na ez a gyönyörű:

ahogy pörög
régi szép idők
gedam
főleg ennek fényében tetszik amit most Butler művelt 😀
winston
irigykedem, mert ezt a vért hiányoljuk a védelemből
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
na ez a gyönyörű:

ahogy pörög
régi szép idők
gedam
főleg ennek fényében tetszik amit most Butler művelt 😀
több mint 7 éve
gedam 5 700
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
winston
na ez a gyönyörű:

ahogy pörög
régi szép idők
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026
Spigo
ez gyönyörű 😊
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Finish him 😀
 www.instagram.com/p/BOASAZJBWoZ/
Wyatt
Volt ilyen is 😊
 twitter.com/PatsMilitia/status/808790915020161026

Szerkesztette: Spigo
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem az első CB, aki meglepetést tudott okozni az öreg Smith-nek. Gyönyörű!

Bőven megérte a 15 yardot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Finish him 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jo dui, meg nem is volt annyira jo, de hozzuk mar el Michael Floydot, hatha kicsit magara talal, talentben eleg sokat javulhatna az egyseg 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
Ez amúgy volt már?

Kollega
Hat ez nagyon jo.

Amugy Poe irt egy csomo horror sztorit is, de azt a PO-ra tartogatjuk 😊 ( a valoszinuseget kiszamolni, majd bebizonyitani, hogy ez miert nem igaz, hogy 2x legyozod a NE-t adott evben egy matematikusnak is embert probalo feladat ) ehhez meg nyelvesz kell, de mar mindegy
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez amúgy volt már?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
nem véletlenül írják több drafton a Patriots-hoz őt

 www.youtube.com/watch?v=cPSt0VeU9pI
baggio
A fenekemet a földhöz csapdosnám örömömben. Már csak egy picket kéne akasztani valahogy a top 15-ben...
Boston
El akarod cserélni Gerappát?? 😊
tomi-tomi
Inkább arra próbáltam utalni, hogy elég reménytelen vállalkozásnak tűnik a megszerzése. Ha valaki ad Gerappáért egy top 15-ös picket (nem fognak), akkor gondolkodás nélkül adnám.

Do your job
több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Én úgy láttam a visszajátszásban, hogy a LB is ráfogottt a labdára, de Bennett volt az erőszakosabb és kirántotta.Ha a védő teszi, akkor interception megint, ráadásul a RZ-ban megint. Először nem is tudtam, hogy nem interception-e és a bíró sem mutatott rögtön TD-t. Az NFL.com-on is úgy jelent meg, hogy "Martellus Bennett wrestles TD away from Zachary Orr." De lehet, hogy tévedek/rosszul láttam.
Burkus
A LB már a földön tudott ráfogni a labdára a másik kezével. A középről érkező bíró rögtön mutatta a TD jelet, a partvonal felőli valóban hezitált, mivel ő csak Bennett hátát látta onnan.
tomi-tomi
Az, h a labdának háttal lévő, gólvonalon lévő bíró miért mutatta be a TD-t azt csak ő tudja. Nekem felvételről úgy tűnt, h abból a szögből nem tudta megítélni, h Bennett stabilan birtokolja-e. Azért nem szomorkodtam az ítélet miatt, főleg, mert más kameraállás alapján tisztán látszott, h sikeres volt az elkapás😊
Ezt szerintem az alapvonalon figyelő két spori jobban meg tudta ítélni, nekik lényegesen jobb rálátásuk volt arra, h mennyire szerzett firm controlt Bennett.

Egyébként ha szimultán elkapás történik (egyszerre birtokolja O és D játékosa), akkor az offensé a labda--> vagyis ugyanúgy TD.Nem tudom, h ennek adták-e, de fontos, h ilyen esetben is sikeres az elkapás.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Underrated
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000756324/article/nfl-coach-of-the-year-rankings-andy-reid-jason-garrett-lead
Wyatt
Nem lehet minden évben Belichicknek adni. Unalmas lenne (de igazságos). Nyilván elfogult vagyok vele, de úgy érzem, hogy fejben évekkel van mindig a többiek előtt.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Underrated
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lnnj5i3kl7l4tmknr1ca
NFL Coach of the Year rankings: Andy Reid, Jason Garrett lead
Bucky Brooks ranks the top five candidates for Coach of the Year. Is it time to recognize Andy Reid, whose Chiefs can't stop winning? What about Jack Del Rio and his swaggering Raiders?