New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az van, hogy ha valami csoda folytán úgy nyernénk, hogy max 17 pontot kapunk, akkor a mienk lenne 14 fordulót követően az egyedüli #1 D 😀 😀 😀

Wyatt
Harmadik olvasásra sikerült megértenem 😊 Eddig úgy értettem, hogy akkor mienk a 1st seed és azon agyaltam az íróasztalom felett, hogy ezt hogy tudtad ebből kiszámolni 😊
Burkus
elfogultsaggal 😊 tapasztalatbol 😕
no
Na azért olyan sok #1 védelem nem volt itt, de az első kiemelés már jogosabb lenne ezen a téren, az szerencsére akadt néhány 😊

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Na az van, hogy ha valami csoda folytán úgy nyernénk, hogy max 17 pontot kapunk, akkor a mienk lenne 14 fordulót követően az egyedüli #1 D 😀 😀 😀

Wyatt
Harmadik olvasásra sikerült megértenem 😊 Eddig úgy értettem, hogy akkor mienk a 1st seed és azon agyaltam az íróasztalom felett, hogy ezt hogy tudtad ebből kiszámolni 😊
Burkus
elfogultsaggal 😊 tapasztalatbol 😕
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
más csapat szurkolói nekünk fognak szurkolni???? arra az eredménykövetőre tuti feliratkozom
ZERO_L
Hat az osszes csapat az AFC-ben ha nem is szurkol mert idopocsekolas, "egyenesen elvarja" hogy az ot erinto rivalist verjetek el. Pl iden mi "elvartuk (elvarjuk)" hogy sopritek a csoportotokat, a mienket ( valahogy kidrukkolni, hogy minket ne), majd a Denvert. Igy igazsagos 😊 Amikor a Delfinek elvernek az utolso forduloban, majd morgunk, hogy ez nem fair. 😊 Egyszerusitenem kell, a bennem bujkalo matematikus miatt. Az osszes AFC csapatot gyozzetek le, kiveve a sajatot. 😊
no
Értem a logikádat, de nekem sokkal igazságosabbnak tűnik, hogy ha megvertük a Steelerst, akkor verjünk meg titeket is és persze a Denvert is. Szerintem az én logikám logikusabb 😀
Kollega
Ez egy kivansag ( elvaras), egy kis remenyseggel fuszerezve, nincs benne logika. 😊 Ez egy jo ideje, minden evben, minden PO-ra hajto csapatra igaz. Amugy siman bukora vettem az elorejelzeseimben. A realitas az, de a remeny hal meg utolso elottinek. 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért ahhoz még több dolog kell 😀 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na az van, hogy ha valami csoda folytán úgy nyernénk, hogy max 17 pontot kapunk, akkor a mienk lenne 14 fordulót követően az egyedüli #1 D 😀 😀 😀

Wyatt
Harmadik olvasásra sikerült megértenem 😊 Eddig úgy értettem, hogy akkor mienk a 1st seed és azon agyaltam az íróasztalom felett, hogy ezt hogy tudtad ebből kiszámolni 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
más csapat szurkolói nekünk fognak szurkolni???? arra az eredménykövetőre tuti feliratkozom
ZERO_L
Hat az osszes csapat az AFC-ben ha nem is szurkol mert idopocsekolas, "egyenesen elvarja" hogy az ot erinto rivalist verjetek el. Pl iden mi "elvartuk (elvarjuk)" hogy sopritek a csoportotokat, a mienket ( valahogy kidrukkolni, hogy minket ne), majd a Denvert. Igy igazsagos 😊 Amikor a Delfinek elvernek az utolso forduloban, majd morgunk, hogy ez nem fair. 😊 Egyszerusitenem kell, a bennem bujkalo matematikus miatt. Az osszes AFC csapatot gyozzetek le, kiveve a sajatot. 😊
no
Értem a logikádat, de nekem sokkal igazságosabbnak tűnik, hogy ha megvertük a Steelerst, akkor verjünk meg titeket is és persze a Denvert is. Szerintem az én logikám logikusabb 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
más csapat szurkolói nekünk fognak szurkolni???? arra az eredménykövetőre tuti feliratkozom
ZERO_L
Hat az osszes csapat az AFC-ben ha nem is szurkol mert idopocsekolas, "egyenesen elvarja" hogy az ot erinto rivalist verjetek el. Pl iden mi "elvartuk (elvarjuk)" hogy sopritek a csoportotokat, a mienket ( valahogy kidrukkolni, hogy minket ne), majd a Denvert. Igy igazsagos 😊 Amikor a Delfinek elvernek az utolso forduloban, majd morgunk, hogy ez nem fair. 😊 Egyszerusitenem kell, a bennem bujkalo matematikus miatt. Az osszes AFC csapatot gyozzetek le, kiveve a sajatot. 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az van, hogy ha valami csoda folytán úgy nyernénk, hogy max 17 pontot kapunk, akkor a mienk lenne 14 fordulót követően az egyedüli #1 D 😀 😀 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nem igaz. A Chiefsnel is volt kifejezetten jo eve. Nem jo jatekos, de azert tulzasokba sem kell esni. Amugy meg vannak nala millioszor tehetsegesebbek, akik tizedannyi munkat nem tesznek bele sajna 😊
Wyatt
Sose volt.
Istencsapas volt az ember.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
más csapat szurkolói nekünk fognak szurkolni???? arra az eredménykövetőre tuti feliratkozom



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
En is azt irtam, hogy eleg jo csapatot nem csesz el 😊 gm-nek szerintem nem volt veszes, jatekosnak is volt nala rosszabb, lenyegesen jobb kepessegekkel 😊

A Denver nem nyert, az sosem baj 😊
Wyatt
Ez a lényeg 😀
Ott maximum wild card lesz.
HanSolo
wild card lesz, holnap meg kéne verjétek a Ravenst
Heisman Trophy
a legnagyobb ellenfeletek sajat magatok vagytok, ez volt a legkonnyebb meccsetek. A Delfinek 11-5-el is vegezhetnek, persze itt is er kerni a Pats segitseget es varhatoan 10-6 zarnak. Nektek fog menni a 10-6?. Amugy ha kikapunk a NE-tol, akkor is lehet 10-6 a vasas es mi is.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
En is azt irtam, hogy eleg jo csapatot nem csesz el 😊 gm-nek szerintem nem volt veszes, jatekosnak is volt nala rosszabb, lenyegesen jobb kepessegekkel 😊

A Denver nem nyert, az sosem baj 😊
Wyatt
Ez a lényeg 😀
Ott maximum wild card lesz.
HanSolo
wild card lesz, holnap meg kéne verjétek a Ravenst

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
En is azt irtam, hogy eleg jo csapatot nem csesz el 😊 gm-nek szerintem nem volt veszes, jatekosnak is volt nala rosszabb, lenyegesen jobb kepessegekkel 😊

A Denver nem nyert, az sosem baj 😊
Wyatt
Ez a lényeg 😀
Ott maximum wild card lesz.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En is azt irtam, hogy eleg jo csapatot nem csesz el 😊 gm-nek szerintem nem volt veszes, jatekosnak is volt nala rosszabb, lenyegesen jobb kepessegekkel 😊

A Denver nem nyert, az sosem baj 😊

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Nem igaz. A Chiefsnel is volt kifejezetten jo eve. Nem jo jatekos, de azert tulzasokba sem kell esni. Amugy meg vannak nala millioszor tehetsegesebbek, akik tizedannyi munkat nem tesznek bele sajna 😊
Wyatt
Volt egy éve mikor Po-ba ment a védelem miatt.Kérdezd meg Ulpiánust. Azt mondta: ezt még Cassel sem tudta elcseszni.Örömünnep volt, amikor a kertek alatt elsétált Kansas-ből.

De, nem akarok ezen vitatkozni. Elfogadom, hogy te másképp látod.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem értem, hogy miért kellene építkezni, ha Brady egyszer visszavonul. Évek óta dolgoznak rajta, hogy minél inkább zökkenő mentes legyen az átmenet és odáig jutottunk, hogy van három olyan irányítónk, akivel nem kell szégyenkeznünk. Hogy a csapat toppon marad-e, az messze nem csak Bradyn múlik, hiszen Cassellel is csak hajszálon múlt a PO.

Most próbálom elképzelni, amikor BB úgy dönt, hogy akkor ő már nem építi újra a csapatot (amire épp jeleztem, szerintem semmi szükség) és elmegy lékhorgászni. Épp a héten bizonyította, hogy 64 évesen szellemileg a csúcson van és amúgy is munkamániás. Vagy a másik szituációt, hogy elmegy a CBS-hez szakértőnek a félidőbe, hogy legyen ott egy igazi edző (sorry Cowher 😊 ).

Őszintén szólva nem megy. Ha elmennek a koordinátorok, kineveznek ujjakat és mindenki teszi a dolgát.

Az is egy érdekes kérdés, hogy igazán ki futott be komoly, a mesterhez méltó karriert, azok közül, akik alatta dolgoztak. Talán egyedül Nick Saban, aki meg úgy emlékszik élete legrosszabb 4 éve volt, amíg együtt dolgoztak.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nem igaz. A Chiefsnel is volt kifejezetten jo eve. Nem jo jatekos, de azert tulzasokba sem kell esni. Amugy meg vannak nala millioszor tehetsegesebbek, akik tizedannyi munkat nem tesznek bele sajna 😊
Wyatt
en nem mondom hogy rossz jatekos Cassel, de lenyegesebb tobb info birtokaban nem adtak volna neki "nagy" szerzodest es 2. kort se. De Osw. vagy Tyrod T is kezdo tud lenni, hozzajuk kepest Gar. lehetseges maximuma jelentosen nagyobb, de megis csak zsakbamacska. De az egesz sztoriban a ti csapatotok a visszatarto tenyezo, ha ezt a 2 meccset a Browns-ba mutatta volna fel most mint egy felszallo ustokoskent emlegethetne az ugynoke.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja hat az alap 😊 a nelkul mi ertelme lenne nyerni

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem mi áruljuk, a browns érdeklődik. Így lehet belőle első kör vagy a 2/1.

Btw a giants felnyomta az nfl nél a steelerst, hogy puhák voltak múlt héten a labdák😁
gordon
és már kihozták, hogy semmi szabálytalan nem történt, nincs itt semmi látnivaló nem a mocskospecc csinálta
ZERO_L
Akkor Bradyt most nem tiltjak el? 😊
Wyatt
nem, de azért az első kört megint elveszik "majd egyszer úgy is fogunk csalni" alapon



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mi áruljuk, a browns érdeklődik. Így lehet belőle első kör vagy a 2/1.

Btw a giants felnyomta az nfl nél a steelerst, hogy puhák voltak múlt héten a labdák😁
gordon
és már kihozták, hogy semmi szabálytalan nem történt, nincs itt semmi látnivaló nem a mocskospecc csinálta
ZERO_L
Akkor Bradyt most nem tiltjak el? 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem mi áruljuk, a browns érdeklődik. Így lehet belőle első kör vagy a 2/1.

Btw a giants felnyomta az nfl nél a steelerst, hogy puhák voltak múlt héten a labdák😁
gordon
és már kihozták, hogy semmi szabálytalan nem történt, nincs itt semmi látnivaló nem a mocskospecc csinálta



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem igaz. A Chiefsnel is volt kifejezetten jo eve. Nem jo jatekos, de azert tulzasokba sem kell esni. Amugy meg vannak nala millioszor tehetsegesebbek, akik tizedannyi munkat nem tesznek bele sajna 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem mi áruljuk, a browns érdeklődik. Így lehet belőle első kör vagy a 2/1.

Btw a giants felnyomta az nfl nél a steelerst, hogy puhák voltak múlt héten a labdák😁
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ja. Nem viccelődök. Nálunk gm volt. Máshol már az sem.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy ne lett volna jo gm ne viccelodjunk mar. Nekem annyira idegem sem volt. Brady out utan nem sok esely volt egy ujabb SB-re, de mi nem az 1/1-re mentunk igy sem