New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
(Tegyük hozzá, hogy a Bennett-féle TD is necces volt, abban is benne volt az INT.)
Burkus
(Ezt most így hogy? Egy labdának háttal álló LB alkarjával (annak külső oldalával) együtt húzta be Bennett.)
tomi-tomi
Én úgy láttam a visszajátszásban, hogy a LB is ráfogottt a labdára, de Bennett volt az erőszakosabb és kirántotta.Ha a védő teszi, akkor interception megint, ráadásul a RZ-ban megint. Először nem is tudtam, hogy nem interception-e és a bíró sem mutatott rögtön TD-t. Az NFL.com-on is úgy jelent meg, hogy "Martellus Bennett wrestles TD away from Zachary Orr." De lehet, hogy tévedek/rosszul láttam.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Várom a Denver elleni meccset, mint az O komoly tesztjét (bár most sokkal gyengébbek mint tavaly).
Burkus
Passz ellen továbbra is a liga legjobb D-je a Broncosé, futás ellen estek eléggé vissza. Malik Jacksont Vance Walkerrel akarták pótolni, de ő meg még a TC alatt IR-re került.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Tegyük hozzá, hogy a Bennett-féle TD is necces volt, abban is benne volt az INT.)
Burkus
(Ezt most így hogy? Egy labdának háttal álló LB alkarjával (annak külső oldalával) együtt húzta be Bennett.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Értékmérő meccs volt szép sikerrel. Ha nincs a két ST hiba + Brady felesleges interceptionje, akkor tükörsima meccs. (Tegyük hozzá, hogy a Bennett-féle TD is necces volt, abban is benne volt az INT.) Volt végre nyomás és a secondary nem engedett hosszú játékot, azért is próbálkoztak a Hollók az állandó scrennel, azt meg jól ütközték le. Ami bosszantó volt, az a sok misstackle, pattogtak le a védők a futókról, elkapókról. De "harapott" a védelem, érezni lehetett, hogy nagyon odatették magukat, a safetynál Brown kb. az endzone közepén járt, mire a futó egyáltalán megindult. 😊 Abban lehet bízni, hogy a D tényleg felpörög a PO-ra. Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)

Brady az elején pontatlan volt és nagyon beszűkülten Edelmanra fókuszált (15/7 a végső mutató, a 36 passzkísérletből 15 ment Edelman felé). Annyira messze mentek néha a passzok a célponttól, hogy azt néztem, hogy nem a térdsérülése okozza, hogy ti. nem tud rendesen beleállni a dobásba. Amikor bevonta a többieket a játékba, akkor került a helyére minden. A második félidőben az első TD után megint leült az offense, a Hogan TD és az egyjátékos drive nagyon kellett, visszavette a "momentumot", ami addigra a bénázás után a Ravensnél volt. A Hogan - Mitchell - Bennett trió igazolása olyan látványos siker az O csapatépítés területén, amire kb. 2010 - Gronk és Hörni draftja - óta nem emlékszem. (+Blount másodvirágzása.)

A ST - pontosabban Cyrus Jones - meglepő hibákat követ el meccsről-meccsre, pedig a jó ST játék Belichick rendszerének egyik alapelve, nem véletlen van tele a keret kizárólag ST játékosokkal. Nyilván utólag könnyű okosnak lenni, de én Slatert sem értettem, hogy miért ment bele akkora csinnbe Cyrus Jones szerencsétlenkedése és a TD után, miért nem térdelt és adta át a labdát az O-nek. Nem véletlen, hogy Lewis a következő kick returnnél rögtön letérdelt... Ez a Jones-ügy teljes rejtély, már a draftja is a volt, ráment Amendola is, a meccs óta azon gondolkodom, vajon nem a Mester unokaöccse-e, hogy még mindig a csapat tagja. 😊

A FG block gyönyörű ST játék volt, az indulás időzítés a snap előtt valami fantasztikus volt.

A stábot is megilleti a dicséret, szellemes játékhívások voltak, a double pass nagyon ült, az end around futások kevésbé, de kellettek a Ravens védelem megzavarásához. A végén a 4&1 futás okos és tökös hívás volt. A Harbaugh elleni meccseknél az az érzésem, mintha lenne valami személyes része is a dolognak a stáb részéről, de lehet hogy csupán arról van szó, hogy ő is fineszes HC, valami spécit kell kitalálni ellene.

Várom a Denver elleni meccset, mint az O komoly tesztjét (bár most sokkal gyengébbek mint tavaly).

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hat amit vartam eselyunk se volt, de most lehet elverni a Denvert, Miamit, ahogy az ertekezleten elhangzott. 😊
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Volt itt szép ST mozzanat is, McClellin blokkja mesteri volt.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Én mindig kritikus vagyok a csapattal, de ez a meccs nagyon tetszett. Mikor az elején az O töketlenkedett a D szépen tartotta a frontot. Sőt egész meccsen a D nagyon szépen dolgozott! Hogy az O az elején döcögött? Le...m, mert utána felpakoltunk 30 pontot. Úgy, hogy ha nincs TB INT-je (nem is értettem a rákért nem dobta ki!) 3 labdabirtoklás is lehetett volna. Halkan jegyzem meg 2 v. 3 hete a Dallas a 3. negyed végéig állt 7-7-tel a Ravens ellen. És aztán jött Cyrus Jones. Komolyan nem találunk valaki értelmesebb embert? De még hülye is hozzá. Egy agyonnyert meccset szórakoztunk majdnem el!
Összegészében elégedett vagyok, azt az ST balfarkoskodást ki kell javítani és akkor nyugodtabban mehetünk a PO-ba! Jövő héten üssük ki a PO-ból a Denvert aztán elszórakozhatunk az utsó 2 csoportmeccsünkön...
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat bazki, neztem a meccset.
Eloszor is koszi h megcsaptatok a ravenst 😀
Az ajandek 14 ponton kivul a baltimore hozza se tudott szagolni a meccshez.
Remelem meglesz a 1# nektek az uttso hetig kulonben semmi eselyt nem latok ellenetek perpill sajnos :/
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha nincs az ST balfaszkodása akkor simább lett volna?
ThundersNFL
Szerinted? 😊

A 2. félidőt a védelem nyitotta két 3rd&out-tal, a támadók egy TD-vel, 23-3 és jön megint TB. Ehelyett anélkül, hogy a támadók akár egy snap-et is játszhattak volna 23-17 másfél perc alatt. Már-már buttfumble Jets-hez méltó rettenet.

Kevés csapat (Pats-en kívül egy sem?) tud visszajönni ilyen zuhanásból egy Ravens ellen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 885 — !SuPeR6BoWL!
Ha nincs az ST balfaszkodása akkor simább lett volna?
Update: Sokkal simább....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, Cyrus édesanyját.

Btw a ligaelit Ravens védelmet megkínálta a Pats 30 ponttal, majd 500 yarddal, 20 1st downnal. Talán ez a lényeg(esebb). Tavaly ugyanilyen ST leolvadásnál a Ravensnél gyengébb Eagles győzött.

Ha meg egyént emelünk ki, akkor én nagyon örülök Bennett TD-jének. Biztos, jót tett a lelkének.
tomi-tomi
És a védelem is szépen segítette meccsbe az O-t. Ha nincs az a két hiba, ez egy izgalommentes W lett volna kb, így Hogan elkapása nagyon kellett. Nagyon pöpec teljesítmény volt ez, a 23 engedett pont ellenére sokkal jobb védőmunka volt, mint jó pár meccsen, amikor kevesebbet engedtünk. Ez mindenképpen bizakodásra adhat okot, meg az is, hogy még egyszer ennyit csak nem faszkodunk össze-vissza. És még így is meglett

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Vegyes érzéseim vannak a meccsel kapcsolatosan.

Egyrészt az O eredménye elég szépre sikerült az egyik legjobb Defense ellen, ugyanakkor a meccset elég lassan kezdtük (2 3&outtal) és utána is voltak nagyobb megtorpanások, de ez belefér egy ilyen kaliberű védelem ellen.

A védelemet sok kritika érte eddig a szezonban, de most nem lehet rájuk panasz. 2 hibáig gyakorlatilag kiiktatták a Ravens támadósort.

Nagyon meg kell dicsérni Allen puntjait is, többek között a Safety is ennek köszönhető.

Összességében kontrolláltuk a meccset, mégis van egy kicsit olyan érzésem, hogy a momentumok nálunk voltak főleg (leszámítva a 2 ST hibát), szóval le kell vonni a meccsből a megfelelő tanulságot, ami viszont dicsérendő, hogy újra fel tudott pörögni a csapat, amikor kellett.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, Cyrus édesanyját.

Btw a ligaelit Ravens védelmet megkínálta a Pats 30 ponttal, majd 500 yarddal, 20 1st downnal. Talán ez a lényeg(esebb). Tavaly ugyanilyen ST leolvadásnál a Ravensnél gyengébb Eagles győzött.

Ha meg egyént emelünk ki, akkor én nagyon örülök Bennett TD-jének. Biztos, jót tett a lelkének.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Es bmeg utana fent volt d-ben. Es ott is jott a jatek 😒 ahh. Na talan safetynek jo lesz 3 ev mulva
Wyatt
3 év múlva szerintem már rég nem lesz nálunk, ha nem második körös rookie lenne már rég kirúgtuk volna.

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Jones mit fog kapni ezért, de meg is érdemli. Ha jelzi, hogy nem hordja vissza akkor takarodjon el a labda közeléből, de ha már gyökér volt akkor legalább a labdát szedte volna össze.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Es bmeg utana fent volt d-ben. Es ott is jott a jatek 😒 ahh. Na talan safetynek jo lesz 3 ev mulva

több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Johetnek a tippek, hogy Cyrus Jones hanyszor lesz meg iden aktiv kerettag.
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
nem szabad eroktetni a visszahordasokat. oriasi hibak

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
milyen stat. punt return fumbleban vezetni a ligat.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azonnal basszuk ki a picsába ezt a fasztalicska Cyrust

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Volt valami bajotok Jeff Fisherrel?
Kollega
Azért kérdezed, mert repült? A Nagy Túlélő volt (eddig).
Burkus
Múlt héten még ő vokt a negatív példa. Úgy látszik ott is olvasták és itt telt be a pohár 😊 Ha Magyarországon a Pats topicban ő a példa, az már tűrhetetlen szégyen 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Volt valami bajotok Jeff Fisherrel?
Kollega
Azért kérdezed, mert repült? A Nagy Túlélő volt (eddig).
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Volt valami bajotok Jeff Fisherrel?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
So you want to work for Bill Belichick? Former Patriots assistants recall intense interview process

 www.masslive.com/patriots/index.ssf/2016/12/bill_belichick_patriots_coachi.html#incart_river_mobileshort_home


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Na az van, hogy ha valami csoda folytán úgy nyernénk, hogy max 17 pontot kapunk, akkor a mienk lenne 14 fordulót követően az egyedüli #1 D 😀 😀 😀

Wyatt
Harmadik olvasásra sikerült megértenem 😊 Eddig úgy értettem, hogy akkor mienk a 1st seed és azon agyaltam az íróasztalom felett, hogy ezt hogy tudtad ebből kiszámolni 😊
Burkus
elfogultsaggal 😊 tapasztalatbol 😕
no
Na azért olyan sok #1 védelem nem volt itt, de az első kiemelés már jogosabb lenne ezen a téren, az szerencsére akadt néhány 😊
Wyatt
Burkus is az 1 kiemelesre gondolt eloszor es azt is ki lehet akar a vedelmi tablazatbol szamolni elfogultsaggal es tapasztalatbol 😊