New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ez amúgy volt már?

Kollega
Hat ez nagyon jo.

Amugy Poe irt egy csomo horror sztorit is, de azt a PO-ra tartogatjuk 😊 ( a valoszinuseget kiszamolni, majd bebizonyitani, hogy ez miert nem igaz, hogy 2x legyozod a NE-t adott evben egy matematikusnak is embert probalo feladat ) ehhez meg nyelvesz kell, de mar mindegy
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez amúgy volt már?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
nem véletlenül írják több drafton a Patriots-hoz őt

 www.youtube.com/watch?v=cPSt0VeU9pI
baggio
A fenekemet a földhöz csapdosnám örömömben. Már csak egy picket kéne akasztani valahogy a top 15-ben...
Boston
El akarod cserélni Gerappát?? 😊
tomi-tomi
Inkább arra próbáltam utalni, hogy elég reménytelen vállalkozásnak tűnik a megszerzése. Ha valaki ad Gerappáért egy top 15-ös picket (nem fognak), akkor gondolkodás nélkül adnám.

Do your job
több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Én úgy láttam a visszajátszásban, hogy a LB is ráfogottt a labdára, de Bennett volt az erőszakosabb és kirántotta.Ha a védő teszi, akkor interception megint, ráadásul a RZ-ban megint. Először nem is tudtam, hogy nem interception-e és a bíró sem mutatott rögtön TD-t. Az NFL.com-on is úgy jelent meg, hogy "Martellus Bennett wrestles TD away from Zachary Orr." De lehet, hogy tévedek/rosszul láttam.
Burkus
A LB már a földön tudott ráfogni a labdára a másik kezével. A középről érkező bíró rögtön mutatta a TD jelet, a partvonal felőli valóban hezitált, mivel ő csak Bennett hátát látta onnan.
tomi-tomi
Az, h a labdának háttal lévő, gólvonalon lévő bíró miért mutatta be a TD-t azt csak ő tudja. Nekem felvételről úgy tűnt, h abból a szögből nem tudta megítélni, h Bennett stabilan birtokolja-e. Azért nem szomorkodtam az ítélet miatt, főleg, mert más kameraállás alapján tisztán látszott, h sikeres volt az elkapás😊
Ezt szerintem az alapvonalon figyelő két spori jobban meg tudta ítélni, nekik lényegesen jobb rálátásuk volt arra, h mennyire szerzett firm controlt Bennett.

Egyébként ha szimultán elkapás történik (egyszerre birtokolja O és D játékosa), akkor az offensé a labda--> vagyis ugyanúgy TD.Nem tudom, h ennek adták-e, de fontos, h ilyen esetben is sikeres az elkapás.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Underrated
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000756324/article/nfl-coach-of-the-year-rankings-andy-reid-jason-garrett-lead
Wyatt
Nem lehet minden évben Belichicknek adni. Unalmas lenne (de igazságos). Nyilván elfogult vagyok vele, de úgy érzem, hogy fejben évekkel van mindig a többiek előtt.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Underrated
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lnnj5i3kl7l4tmknr1ca
NFL Coach of the Year rankings: Andy Reid, Jason Garrett lead
Bucky Brooks ranks the top five candidates for Coach of the Year. Is it time to recognize Andy Reid, whose Chiefs can't stop winning? What about Jack Del Rio and his swaggering Raiders?

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Jövőre sem jönnek a srácok Londonba...
NB2
Cserébe mennek Mexicoba! Raiders ellen MNF. Aki kedveli a mindent belengő és átitató sült kukoricaolaj illatát, annak ott a helye! 😊
tomi-tomi
Menjünk, együnk eredeti tortillát! 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
nem véletlenül írják több drafton a Patriots-hoz őt

 www.youtube.com/watch?v=cPSt0VeU9pI
baggio
A fenekemet a földhöz csapdosnám örömömben. Már csak egy picket kéne akasztani valahogy a top 15-ben...
Boston
El akarod cserélni Gerappát?? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
nem véletlenül írják több drafton a Patriots-hoz őt

 www.youtube.com/watch?v=cPSt0VeU9pI
baggio
A fenekemet a földhöz csapdosnám örömömben. Már csak egy picket kéne akasztani valahogy a top 15-ben...

Do your job
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)
Burkus
Nekem tetszett ma Ryan. Nem emlékszem nagy játékokra róla. biztosan szerelt, futásokra is odaért.
zinedine5
Ryan coverage statisztikája a meccsről: 4-9, 52 yards
Ami a negatívum, hogy mind a négy elkapás first downt ért.
Gogo
Azt lehet tudni, hogy elkapás után hány yardot csináltak a elkapók rajta?
zinedine5

Na ezt számoltam én, csak de csak hármat jegyeztem meg, a negyediket nem. 😊 Nem volt nagy játék utána, csak az volt a feltűnő, hogy 3rd downnál a legjobb matchupnek őt ítélte többször a Ravens. (Amiben igazuk is volt...)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)
Burkus
Nekem tetszett ma Ryan. Nem emlékszem nagy játékokra róla. biztosan szerelt, futásokra is odaért.
zinedine5
Ryan coverage statisztikája a meccsről: 4-9, 52 yards
Ami a negatívum, hogy mind a négy elkapás first downt ért.
Gogo
Azt lehet tudni, hogy elkapás után hány yardot csináltak a elkapók rajta?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jövőre sem jönnek a srácok Londonba...
NB2
Cserébe mennek Mexicoba! Raiders ellen MNF. Aki kedveli a mindent belengő és átitató sült kukoricaolaj illatát, annak ott a helye! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
nem véletlenül írják több drafton a Patriots-hoz őt

 www.youtube.com/watch?v=cPSt0VeU9pI

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)
Burkus
Nekem tetszett ma Ryan. Nem emlékszem nagy játékokra róla. biztosan szerelt, futásokra is odaért.
zinedine5
Ryan coverage statisztikája a meccsről: 4-9, 52 yards
Ami a negatívum, hogy mind a négy elkapás first downt ért.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Lehet inkább Jax szurkoló leszek őket lehet látni Londonban is😊
NB2
Divat. 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Lehet inkább Jax szurkoló leszek őket lehet látni Londonban is😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor marad a PO-meccs, hatha bejutunk 😊)

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Jövőre sem jönnek a srácok Londonba...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, csak ellenünk a közepesen szar O is szépen tudott haladni az év elején, most már azért van javulgatás, a pontszámokban pedig csak egyszer látszott meg. Mondjuk szerencsénk is volt azért, kb nem volt egyben lévő ellenfelünk, de azért ez már egynek jó értékmérő volt, még a Broncos-védelem ellen kell meglesni a támadójátékot, aztán ha az is megy, akkor jöhet a papírforma zacsi Miamiban 😀

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Pedig nekunk a Steelers ellen valahogy mindig felszik. Mert mindegy, hogy milyen jo az O ott, annyi pontot mi is fel tudunk irni. Sokkal karcosabb egy Ravens, Jets, Broncos, ahol ha a vedelemnek olyanja van, akkor elegge limitalhatja a tamadosorunkat, cserebe a vedelmunk kepes legalabb annyi pontot engedni. De most a vedelem osszessegeben kifezetten biztato volt, es a tamadok is jol karcoltak, ugyhogy ez egy nagyon kellemes meccs lett

Amugy flea flicker volt 😊 a double pass a rajatszasban volt, de a CB ott is hibazott 😊
Wyatt
Ja-ja. Nekem a CB volt a lenyeg, sajnos ( ?) nem a legjobb minosegben neztem, ezert meg azt sem jelentenem ki 100 %-ra, hogy a CB nem erzekelte a csalafintasagot, de ugy tunt. Tul sokaig nem tudom tavcsovel nezni a tv-t mert elszedulok. 😊 Amugy iden ezen az egy meccsen nem voltam ideges, csak akkor mikor nem talaltam az NFL-en a meccset. Hova fejlodott a technika+ a szemem ( ellenkezo iranyba), gyereknek a fekete-feher TV-n hoesesben Honved-Dozsa meccsen siman kepben volt az ember, ma 5x akkora a kepernyo, de nem ultraHD es katonai tavcso kell, ha a gyerek megkerdezi az ki. Szerencsere eddig 2 meccs volt ilyen eloben, amit nem adtak ( sztem, sztuk igen), de a masikat megtalaltam eloben HD-ban.

A karcosabb vedelmek, iden,eddig nem hoztak a megbizhato, jo kozepes OFF-t a palyara es ugy nehez.

Szerkesztette: no
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én úgy láttam a visszajátszásban, hogy a LB is ráfogottt a labdára, de Bennett volt az erőszakosabb és kirántotta.Ha a védő teszi, akkor interception megint, ráadásul a RZ-ban megint. Először nem is tudtam, hogy nem interception-e és a bíró sem mutatott rögtön TD-t. Az NFL.com-on is úgy jelent meg, hogy "Martellus Bennett wrestles TD away from Zachary Orr." De lehet, hogy tévedek/rosszul láttam.
Burkus
A LB már a földön tudott ráfogni a labdára a másik kezével. A középről érkező bíró rögtön mutatta a TD jelet, a partvonal felőli valóban hezitált, mivel ő csak Bennett hátát látta onnan.

Martellus meg csak küzdjön a labdáért, az a dolga. 😊
"I had it. I had it,” Bennett said “Sometimes there’s one slice of pizza left and there’s two hands to reach into the box. I’m always going to get the last slice. Unless it’s my wife’s hand. Then I’ll let her get it.". Zachary meg nem a felesége - esélye sem volt. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/NFLResearch/status/808540294031343616

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig nekunk a Steelers ellen valahogy mindig felszik. Mert mindegy, hogy milyen jo az O ott, annyi pontot mi is fel tudunk irni. Sokkal karcosabb egy Ravens, Jets, Broncos, ahol ha a vedelemnek olyanja van, akkor elegge limitalhatja a tamadosorunkat, cserebe a vedelmunk kepes legalabb annyi pontot engedni. De most a vedelem osszessegeben kifezetten biztato volt, es a tamadok is jol karcoltak, ugyhogy ez egy nagyon kellemes meccs lett

Amugy flea flicker volt 😊 a double pass a rajatszasban volt, de a CB ott is hibazott 😊

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Értékmérő meccs volt szép sikerrel. Ha nincs a két ST hiba + Brady felesleges interceptionje, akkor tükörsima meccs. (Tegyük hozzá, hogy a Bennett-féle TD is necces volt, abban is benne volt az INT.) Volt végre nyomás és a secondary nem engedett hosszú játékot, azért is próbálkoztak a Hollók az állandó scrennel, azt meg jól ütközték le. Ami bosszantó volt, az a sok misstackle, pattogtak le a védők a futókról, elkapókról. De "harapott" a védelem, érezni lehetett, hogy nagyon odatették magukat, a safetynál Brown kb. az endzone közepén járt, mire a futó egyáltalán megindult. 😊 Abban lehet bízni, hogy a D tényleg felpörög a PO-ra. Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)

Brady az elején pontatlan volt és nagyon beszűkülten Edelmanra fókuszált (15/7 a végső mutató, a 36 passzkísérletből 15 ment Edelman felé). Annyira messze mentek néha a passzok a célponttól, hogy azt néztem, hogy nem a térdsérülése okozza, hogy ti. nem tud rendesen beleállni a dobásba. Amikor bevonta a többieket a játékba, akkor került a helyére minden. A második félidőben az első TD után megint leült az offense, a Hogan TD és az egyjátékos drive nagyon kellett, visszavette a "momentumot", ami addigra a bénázás után a Ravensnél volt. A Hogan - Mitchell - Bennett trió igazolása olyan látványos siker az O csapatépítés területén, amire kb. 2010 - Gronk és Hörni draftja - óta nem emlékszem. (+Blount másodvirágzása.)

A ST - pontosabban Cyrus Jones - meglepő hibákat követ el meccsről-meccsre, pedig a jó ST játék Belichick rendszerének egyik alapelve, nem véletlen van tele a keret kizárólag ST játékosokkal. Nyilván utólag könnyű okosnak lenni, de én Slatert sem értettem, hogy miért ment bele akkora csinnbe Cyrus Jones szerencsétlenkedése és a TD után, miért nem térdelt és adta át a labdát az O-nek. Nem véletlen, hogy Lewis a következő kick returnnél rögtön letérdelt... Ez a Jones-ügy teljes rejtély, már a draftja is a volt, ráment Amendola is, a meccs óta azon gondolkodom, vajon nem a Mester unokaöccse-e, hogy még mindig a csapat tagja. 😊

A FG block gyönyörű ST játék volt, az indulás időzítés a snap előtt valami fantasztikus volt.

A stábot is megilleti a dicséret, szellemes játékhívások voltak, a double pass nagyon ült, az end around futások kevésbé, de kellettek a Ravens védelem megzavarásához. A végén a 4&1 futás okos és tökös hívás volt. A Harbaugh elleni meccseknél az az érzésem, mintha lenne valami személyes része is a dolognak a stáb részéről, de lehet hogy csupán arról van szó, hogy ő is fineszes HC, valami spécit kell kitalálni ellene.

Várom a Denver elleni meccset, mint az O komoly tesztjét (bár most sokkal gyengébbek mint tavaly).
Burkus
Nekem tetszettek a DC playhivasai ( mi nem vagyunk viszont mervadoak). A FG blockolasa viszont szegyen a mi reszunkrol, egy centert ne lehessen mar erintes nelkul atugrani ( se tenyerrel letudni nyomni a foldre), foleg a NOS-DB meccs utan. A double pass tragediaja a CB eszre se vette a csalafintasagot, csak kovette az emberet "normalisan".
Szerintem a Denver sem lesz mervado, mert ellenetek az OFF-nek is mukodnie kellene, de abban ok sem a kremek kreme. Attol meg nyerhetnek, de csak amit megbeszeltunk ( kacsintottam, hogy a denveriek ne ertsek)

Nektek a vasas lenne a legnehezebb, mert vele hasonloak vagytok. Sztem ott is ti vagytok a jobbak, de csak nuanszokkal es abbol barmi lehet. A KC, OR jo D#, kiegyensulyozott OFF, de csak reszletekben klasszisok. De ok is lehetnek kemeny diok, de ott szamomra egyertelmuen jobbak vagytok.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Többé kevésbé egyetértek.

Tegyük hozzá, hogy a Bennett-féle TD is necces volt, abban is benne volt az INT.
Burkus
Abba max a z incomplete lehetett volna benne. fogalma nem volt az LB-nek mi a helyzet. Felrakta a kezét és próbálkozott.
Logan Ryan 7 tackle-t csinált a meccsen, de megint rá játszották a legtöbb kritikus playt, többnyire sikerrel. (Én hármat számoltam konkrétan.)
Burkus
Nekem tetszett ma Ryan. Nem emlékszem nagy játékokra róla. biztosan szerelt, futásokra is odaért. Az egész sec jól működött egyébként. Sokszor volt tanácstalan Flacco, várta a lehetőséget, de valószínűleg jól működött a zóna. A két sack is ebből jött. Úgy látszik bejött a DE-k forgatása is.
Nekem ez a teljesítmény nagyon tetszett a D-től. Jobban mint az O.

Jonest meg nem értem miért erőltetjük ott. Legyen idén 4-5 CB aztán meglátjuk majd az offseasonben, hogy megtanulja-e a KR-t, PR-t.
Azért most választ kaptak azok akik mindig azt mondják, hogy miért az Edelman, Amendola duót használjuk erre.