New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
A QB témához csak annyit:
amikor Cassel-nél volt a labda gyomoridegem volt, amikor Jimmy-nél, akkor bizakodó voltam.
Teljesen más kávéház a két QB. Szerintem.
Cassel a legkisebb nyomástól is összecsinálta magát, fakezű volt, még game manager QB-nak se nevezném.És érte kaptunk 2. kört.Garoppolo többet ér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megjegyzem Cassel arra jo, hogy egy kiemelkedo csapatot ne rontson el, ne rajta menjen el a po. A KC-vel is bejutott, meg pro bowler is lett. De hozzaadni a csapat jatrkahoz, na azt nem tud

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Harmadikert vetek lenne elengedni. Legalabb 2.kor, de inkabb egy eros elso lenne az, ami mar gondolkodos lehetne. Marad meg egy evig Brady mogott, aztan kap egy 15 millas atlagu szerzodest, es 2018tol o iranyit majd nalunk
Wyatt
A példánál maradva a Browns 3. köre a 65. pick. (eggyel a mi 2. körösünk mögött 😊)
Jelenleg biztos jobb, de sokkal dragabb is lenne+ az upside egy masik lenyeges kerdes. A Browns epitkezik TB-vel se lennenek jovore PO eselyesek. Az hogy kinek mit er mar mas kerdes.
no
Nem lenne meglepő azért, hogy egy QB megváltoztatja egy franchise sorsát. Ott a Newton nélküli Panthers, vagy fordítva a Manning nélküli Colts. Ha Hue úgy gondolja, hogy Garoppolo ér neki mondjuk egy 2. kört és egy évi 10-12 milliós szerződést akkor megadja. Mellesleg egy 1/1-es QB kb 7/évben van full garantálttal.

15m/ ev maradna, ha jatszik ha nem, legalabbis kivarna TB visszavonulasat, de ha meg tud, akar, kepes jol jatszani 3 evig TB akkor luxus lenne megtartani. Ha ki tudjak tolni TB szavatossagat el fogjak trade-elni akar egy 5. korert is amibol behuzzak az uj 2.QB-t. Ha meg jobb uzletet sikerul kotni, meg jobb nektek.
Lehet hogy az uj TB Garoppolo, de lehet az uj Cassel. Ezt a ti stabotok tudja a legjobban eldonteni. Ha az elso, akkor 1. korert sem fogjak eltradel-ni. A Browns latott tole 2 (nem teljes) meccset es egy serulest. A merleg egyik oldalan egy remenyteljes ( de nem bizonyitottan klasszis ), a masikon meg a mi OL falunk mogott o lenne a kezdo az 1., a 9. es a 15. meccsen.
no
Elvben megvan a helyettese, idén húztuk a 3. körben Brisett-et.
Azt azért ne felejtsd el, hogy Casselért (és Vrabelért) a Chiefs adott egy 2. kört (34. picket) és hozzávágott egy évvel később egy 6 év/62 milliót. Plusz volt ott egy TB/Den ajánlat is első körrel, ráadásul akármilyen ergya a faszi azért mégiscsak jelenleg is kerettag a Titansnél. 12 éve NFL játékos.
zinedine5
Egy Qb meg tudja valtoztatni egy csapat sorsat, de az emlitett csapatok kesz vannak csak az iranyito szinvonalassaga segitheti vagy hatraltatja. A Browns ezekhez kepest nagyon nincs kesz. Az Arizona jo pelda lehetne, de a kerdes ki hiszi el hogy kesz van G. Ha Cassel-el akarsz meggyozni barkit, akkor senki nem ad draftpick-et egy csereQB-ert. O raadasul egy idenyen keresztul amitotta a nepet. Es itt kell sokadjara meghajolni Beli papa elott, hogy egy Cassel-el( Beli papa az elso a karacsonyi listajan az biztos) is milyen fantasztikus szezont hozott. Ketsegem sincs G-val is tudna ezt. Azt, hogy G elit lesz-e, vagy csak kerettag lesz valahol en nem tudom eldonteni.
De ahogy irtam a ketsegbeesett csapatok barmit megadhatnak erte. A lenyeg a NE bearazta G-t a mai erteken ( senkit nem fog meghatni hol lett huzva) es ezen ertek alatt nem fogja odaadni. Es ha ezen dontes ertelmeben o lesz a kovetkezo QB-tok, akkor bizony egy 1.kor nem is lesz eleg. A Browns helyeben huznek egy Qb-t, epitenem a csapatot, kell nekik vagy 3 ev, addigra kiderul az ujoncuk bevalt-e vagy nem, es akkor lehet hozni egy kesz vagy egy kesznek gondolt QB-t.
Egy biztos, ti ultok a targyaloasztal jobbik felen, egy nem kell mindenaron eladni, erosen kereslett "hianytermek" van a kezetekben aminek az erteket gyakorlatilag csak ti tudjatok es a reklamja/elozetese meglehetosen csabitora sikerult.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ez már Collins trade-nél is előjött és most is, attól mert egy FA-nk nagy fizut kap még nem jelenti, hogy automatikusan megkapjuk a 3. körös kompenzációt, a mi FA igazolásainkat meg nem lehet előre megjósolni


egyébként nem hiszem, hogy első kört adna érte bárki is, aki elől húz (gyenge, QB hiányos csapatok) azok nem fognak top15-ös picket áldozni érte (max akkor ha JMD viszi magával), a hátrébb húzó (PO) csapatoknak meg nincs rá szükségük, max egy második körös lehet a realitás



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Wyattal értek egyet, meg sem fordulna a fejemben, hogy 3. körért továbbadjak Jimmyn. 2. körben lett húzva és nem gondolnám, hogy az értéke csökkent volna. 3 éve egy Future Hall of Famer mögött tanul és még ha pályára nem is került sokat, akkor is olyan tudásra tehetett szert, amit egy frissen húzott QB még nem tud. Amikor pedig pályára került, akkor több, mint meggyőzően teljesített, méghozzá úgy, hogy a elkapóbrigád 2 legfontosabb eleme nem illetve csak részben állt a rendelkezésére.

Ha valamelyik csapat vinni akarja, viheti egy első körösért, nem gondolnám, hogy rosszabb befektetés lenne, mint bármelyik újonc QB.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.
Volford
Szerintem pedig elég impozáns teljesítménnyel hozta le azt a pár meccset a sérüléséig.
Mit kellett volna tennie ahhoz, hogy TB utódját lásd benne?
gordon
Az utánunk szóló No kb megfogalmazta azt amire én is gondolok. Eleve, lehet a kifejezés rossz volt, mert Brady utódját, vagy az új Brady-t keresni teljesen felesleges. Brady egy van, és a korszak valamint minden idők egyik legnagyobbja elvitathatatlanul.Szerencsések vagyunk, hogy ő a mi csapatunkat erősiti, remélem még 1-2 évig fogja is, de erősen negyven felett már teljesen elképzelhetetlen a stori. Viszont,nagyon valószinű hogy hasonló kaliberű játékosunk nem is lesz egy darabig, de lehet soha többé. Új korszak kezdődik majd a visszavonulásával és én ebben nem Garoppolót látom, bár nagy kérdés egyáltalán , ha már felmerült itt az is hogy McDaniels vagy Patrica marad-e, hogy BB belekezd e ebbe az új korszakba Tom nélkül, vagy ő is veszi a kalapját, mert épitkezni már nem akar majd , és stilusosan együtt ballagnak el a napnyugtába 😊. Keveset láttunk még Garoppolóból azért, hogy objektiv véleményt tudjunk róla formázni. Valóban jó volt, egy elit egységben, de fogalmunk sincs milyen mentálisan, hogy kezelné azokat a helyzeteket ahol már sok qb-nak remeg a keze stb. Ha cseréljük, akkor csinálhatunk vele jó üzletet, ha meg marad, akkor várjunk még az itélettel szerintem, mert nagy a különbség aközött, hogy valaki Brady utódja lesz e, vagy "csak" a Pats irányitója...
Volford
Bárki is lesz a Patriots irányítója Brady után, nehéz örökséget vesz majd át és óhatatlanul is a nagy elődhöz fogják mérni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.
Volford
Szerintem pedig elég impozáns teljesítménnyel hozta le azt a pár meccset a sérüléséig.
Mit kellett volna tennie ahhoz, hogy TB utódját lásd benne?
gordon
Az utánunk szóló No kb megfogalmazta azt amire én is gondolok. Eleve, lehet a kifejezés rossz volt, mert Brady utódját, vagy az új Brady-t keresni teljesen felesleges. Brady egy van, és a korszak valamint minden idők egyik legnagyobbja elvitathatatlanul.Szerencsések vagyunk, hogy ő a mi csapatunkat erősiti, remélem még 1-2 évig fogja is, de erősen negyven felett már teljesen elképzelhetetlen a stori. Viszont,nagyon valószinű hogy hasonló kaliberű játékosunk nem is lesz egy darabig, de lehet soha többé. Új korszak kezdődik majd a visszavonulásával és én ebben nem Garoppolót látom, bár nagy kérdés egyáltalán , ha már felmerült itt az is hogy McDaniels vagy Patrica marad-e, hogy BB belekezd e ebbe az új korszakba Tom nélkül, vagy ő is veszi a kalapját, mert épitkezni már nem akar majd , és stilusosan együtt ballagnak el a napnyugtába 😊. Keveset láttunk még Garoppolóból azért, hogy objektiv véleményt tudjunk róla formázni. Valóban jó volt, egy elit egységben, de fogalmunk sincs milyen mentálisan, hogy kezelné azokat a helyzeteket ahol már sok qb-nak remeg a keze stb. Ha cseréljük, akkor csinálhatunk vele jó üzletet, ha meg marad, akkor várjunk még az itélettel szerintem, mert nagy a különbség aközött, hogy valaki Brady utódja lesz e, vagy "csak" a Pats irányitója...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem köt ilyen szerződést Ryan. Ha kezdőként számolunk vele hosszú távon, és ő is magával, akkor ennél bőven többet fog kérni (7-8 sztem sima), ha nem, akkor meg nem adunk meg neki ennyit sem 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már egy másik helyre megírtam, átemelem ide is, aztán legfeljebb lesznek, akik nem értenek egyet vele, de én most így gondolom

Bradford az egyetemen nagy sztár volt, de az NFL-ben. Hát, annyira nem vált be. Mégis, a potenciálra rendesen megfizették a Ramset. Kolb talán semmit nem csinált, mégis rengeteget kapott érte az Eagles

Az NFL-re az a jellemző, hogy jelentősen alul árazva cserélik el a játékosokat, na az irányítóknál viszont pont fordítva van.

Jimmy alacsonyabb szinten elég jó volt, de azért bőven volt javítanivaló a játékán. És őszintén, a szezon előttig nem láttam rajta azt, hogy fejlődne, ezért nem nagyon voltam lelkes. Ehhez képest a Cardinals elleni meccset teljesen kulturáltan lehozta, a Dolphins elleni másfél negyedet (70 százalékos pontosság, 232 yard, 3 TD, és ahogy egyébként is játszott) viszont konkrétan Brady megirigyelhetné. Ott szerintem alaposan eladta magát, ezért én nagyon csalódott lennék, ha ilyen 3. körös pickért eladnánk a szezon végén, de őszintén, egy 2. kör eleje pickért sem rajongok. Egy erős első kör az már más tészta lenne, ott húzhatnánk olyat, aki képes lehet nagy lökést adni a csapatnak.

Magam részéről inkább azzal értek egyet, hogy nem tudunk érte olyan ellenértéket kapni, amiért nekünk megérné eladni. Egy 2-3. körös pickkel húzunk valami ST DB-t, hát az marha nagy biznisz lenne. Itt van a csapatnál három éve, érti a rendszert, úgy tűnik, hogy jól el is tudja irányítani (és fontos, hogy az előző két felkészülés során Brady feltételezett eltiltása miatt sokat készült a kezdőkkel), van benne egy 10-15 év, ahogy a QB-k mostanában bírják. Én jövőre meghagynám tarcsiba, úgyis csak 1 millát keres, aztán meglátjuk, hogy jövőre lassul-e valamit Brady játéka. Legyen majd akkor az a legnagyobb gond, hogy a két pöpec QB-val mi legyen a helyzet. Simán lehet, hogy 2018-ra már nem lesz Brady annyira kiemelkedő formában (remélem, hogy de), aztán ott lenne az utód, zökkenőmentesen átvenni a stafétát.

Én Brissettben még nem bízom, de persze sok ideje van még, nagyon hamar lett bedobva, simán lehet, hogy egy két-három év múlva valid opció lesz 😊 Persze neki sem ártana, ha a kezdőkkel játszhatna együtt.

Én 2017-ben max erős 1. körért válnék meg a Pats helyében Garoppolótól, egyébként megy hagynám az újoncszerződése utolsó évére is, bármikor jól jöhet, ha be kell ugrania valakinek. Aztán legfeljebb 2018-ban, ha minden kötél szakad, akkor UFA-ként elengedni, 3. kört akkor is kapunk majd érte. De ez a legrosszabb opció. Simán húzhatunk egy Casselt (tageljük, és eltrade-eljük valahová). Sőt, jelenleg ez az opció tetszik leginkább, mert ez azt jelenti, hogy Brady még mindig pöpec, és jó ellenértéket is kapunk érte

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Harmadikert vetek lenne elengedni. Legalabb 2.kor, de inkabb egy eros elso lenne az, ami mar gondolkodos lehetne. Marad meg egy evig Brady mogott, aztan kap egy 15 millas atlagu szerzodest, es 2018tol o iranyit majd nalunk
Wyatt
A példánál maradva a Browns 3. köre a 65. pick. (eggyel a mi 2. körösünk mögött 😊)
Jelenleg biztos jobb, de sokkal dragabb is lenne+ az upside egy masik lenyeges kerdes. A Browns epitkezik TB-vel se lennenek jovore PO eselyesek. Az hogy kinek mit er mar mas kerdes.
no
Nem lenne meglepő azért, hogy egy QB megváltoztatja egy franchise sorsát. Ott a Newton nélküli Panthers, vagy fordítva a Manning nélküli Colts. Ha Hue úgy gondolja, hogy Garoppolo ér neki mondjuk egy 2. kört és egy évi 10-12 milliós szerződést akkor megadja. Mellesleg egy 1/1-es QB kb 7/évben van full garantálttal.

15m/ ev maradna, ha jatszik ha nem, legalabbis kivarna TB visszavonulasat, de ha meg tud, akar, kepes jol jatszani 3 evig TB akkor luxus lenne megtartani. Ha ki tudjak tolni TB szavatossagat el fogjak trade-elni akar egy 5. korert is amibol behuzzak az uj 2.QB-t. Ha meg jobb uzletet sikerul kotni, meg jobb nektek.
Lehet hogy az uj TB Garoppolo, de lehet az uj Cassel. Ezt a ti stabotok tudja a legjobban eldonteni. Ha az elso, akkor 1. korert sem fogjak eltradel-ni. A Browns latott tole 2 (nem teljes) meccset es egy serulest. A merleg egyik oldalan egy remenyteljes ( de nem bizonyitottan klasszis ), a masikon meg a mi OL falunk mogott o lenne a kezdo az 1., a 9. es a 15. meccsen.
no
Elvben megvan a helyettese, idén húztuk a 3. körben Brisett-et.
Azt azért ne felejtsd el, hogy Casselért (és Vrabelért) a Chiefs adott egy 2. kört (34. picket) és hozzávágott egy évvel később egy 6 év/62 milliót. Plusz volt ott egy TB/Den ajánlat is első körrel, ráadásul akármilyen ergya a faszi azért mégiscsak jelenleg is kerettag a Titansnél. 12 éve NFL játékos.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jamal Taylor beárazta Ryant.
gordon
Annyi pénzt már Arrington is megkapott annak idején.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Harmadikert vetek lenne elengedni. Legalabb 2.kor, de inkabb egy eros elso lenne az, ami mar gondolkodos lehetne. Marad meg egy evig Brady mogott, aztan kap egy 15 millas atlagu szerzodest, es 2018tol o iranyit majd nalunk
Wyatt
15m/ ev maradna, ha jatszik ha nem, legalabbis kivarna TB visszavonulasat, de ha meg tud, akar, kepes jol jatszani 3 evig TB akkor luxus lenne megtartani. Ha ki tudjak tolni TB szavatossagat el fogjak trade-elni akar egy 5. korert is amibol behuzzak az uj 2.QB-t. Ha meg jobb uzletet sikerul kotni, meg jobb nektek.
Lehet hogy az uj TB Garoppolo, de lehet az uj Cassel. Ezt a ti stabotok tudja a legjobban eldonteni. Ha az elso, akkor 1. korert sem fogjak eltradel-ni. A Browns latott tole 2 (nem teljes) meccset es egy serulest. A merleg egyik oldalan egy remenyteljes ( de nem bizonyitottan klasszis ), a masikon meg a mi OL falunk mogott o lenne a kezdo az 1., a 9. es a 15. meccsen.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jamal Taylor beárazta Ryant.
Garoppolo trade érdekes lehetne(én örülnékha maradna) de számomra az offszezon egyik legfontosabb kérdése az lesz, hogy JMD marad-e. Ha nem akkor ki jöhet helyette?!
gordon
Bennem van egy olyan érzés miszerint sem McD sem Patricia nem marad.
Ez abban az esetben hatványozottabban igaz, ha a Pats valami csoda folytán kiesne a PO-ból az első meccsén. Ha döntőznek (és szerintem nyernek) akkor nem biztos, hogy a csapatok ki fogják várni azt a + 3-4 hetet.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jamal Taylor beárazta Ryant.
Garoppolo trade érdekes lehetne(én örülnékha maradna) de számomra az offszezon egyik legfontosabb kérdése az lesz, hogy JMD marad-e. Ha nem akkor ki jöhet helyette?!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
lehet 10 evig nem fogod latni TB utodjat meg mas csapatnal sem.
Az jo uzlet! Ketsegbeesett csapatok, hajlandoak hinni a csodaban. Azert Cassel, Osweiler, stb into pelda lehet. Garoppolo egy nagyon jo csapat, popec rendszereben jol jatszott egy par meccsen, a Browns-ban a kezebe adnak a labdat, hogy nyerjen. Arra vajon alkalmasabb-e annyival, amennyivel dragabb, mint a legjobb, dafton elerheto QB.
Adnek erte egy 5 kort es a szerzodeset is ugy irnam bizonyitsa be, hogy klasszis eloszor es akkor is draftolnek QB-t.
no
Ez biztos így van. Nehéz megítélni, hogy a rendszer, BB (JMD), vagy az ismeretlenség tette jóvá. Viszont ahogy írtad, vannak kétségbeesett csapatok, edzők, GM-ek akik sokat megadnak.
Az, hogy jelenleg jobb-e mint a következő draft QB-i, jó kérdés (szerintem igen, az upside az kérdéses, de a 2017 draft class sztem nem túl erős), de 5. körért egészen biztosan nem engedik el. Én minimum 3.-at tippelnék.
zinedine5
Jelenleg biztos jobb, de sokkal dragabb is lenne+ az upside egy masik lenyeges kerdes. A Browns epitkezik TB-vel se lennenek jovore PO eselyesek. Az hogy kinek mit er mar mas kerdes.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harmadikert vetek lenne elengedni. Legalabb 2.kor, de inkabb egy eros elso lenne az, ami mar gondolkodos lehetne. Marad meg egy evig Brady mogott, aztan kap egy 15 millas atlagu szerzodest, es 2018tol o iranyit majd nalunk

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
lehet 10 evig nem fogod latni TB utodjat meg mas csapatnal sem.
Az jo uzlet! Ketsegbeesett csapatok, hajlandoak hinni a csodaban. Azert Cassel, Osweiler, stb into pelda lehet. Garoppolo egy nagyon jo csapat, popec rendszereben jol jatszott egy par meccsen, a Browns-ban a kezebe adnak a labdat, hogy nyerjen. Arra vajon alkalmasabb-e annyival, amennyivel dragabb, mint a legjobb, dafton elerheto QB.
Adnek erte egy 5 kort es a szerzodeset is ugy irnam bizonyitsa be, hogy klasszis eloszor es akkor is draftolnek QB-t.
no
Ez biztos így van. Nehéz megítélni, hogy a rendszer, BB (JMD), vagy az ismeretlenség tette jóvá. Viszont ahogy írtad, vannak kétségbeesett csapatok, edzők, GM-ek akik sokat megadnak.
Az, hogy jelenleg jobb-e mint a következő draft QB-i, jó kérdés (szerintem igen, az upside az kérdéses, de a 2017 draft class sztem nem túl erős), de 5. körért egészen biztosan nem engedik el. Én minimum 3.-at tippelnék.
több mint 7 éve
darth king New England Patriots 21
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.
Volford
Én mondjuk elfogadnám az új QB-nknak.
De a körülmények, #Bradynemöregszik, azt mutatják, hogy el fogják cserélni. Nem várható el JG-től, hogy még évekig cserepadozzon, főleg "kevés" pénzért. Szerintem mutatott annyit, hogy legkésőbb a szerződése lejártakor annyi millióval (és kezdő QB hellyel) megkínálnák, amit a Pats nem fog/akar állni... Ha a vezetés (Billbá) azt látja, hogy Brady még több évig bírni fogja, ez az egyetlen út a csapat előtt.
Jó, van másik is, de azt hagyjuk #Bradytrade 😀 GOAT innen fog visszavonulni.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.
Volford
lehet 10 evig nem fogod latni TB utodjat meg mas csapatnal sem.
Az jo uzlet! Ketsegbeesett csapatok, hajlandoak hinni a csodaban. Azert Cassel, Osweiler, stb into pelda lehet. Garoppolo egy nagyon jo csapat, popec rendszereben jol jatszott egy par meccsen, a Browns-ban a kezebe adnak a labdat, hogy nyerjen. Arra vajon alkalmasabb-e annyival, amennyivel dragabb, mint a legjobb, dafton elerheto QB.
Adnek erte egy 5 kort es a szerzodeset is ugy irnam bizonyitsa be, hogy klasszis eloszor es akkor is draftolnek QB-t.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.
Volford
Szerintem pedig elég impozáns teljesítménnyel hozta le azt a pár meccset a sérüléséig.
Mit kellett volna tennie ahhoz, hogy TB utódját lásd benne?
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
winston
A jó teljesitménye ellenére valahogy én sem látom benne Brady utótdját és ezek szerint a vezetés sem. Amennyiben igy lesz, azért jó üzletet lehet vele kötni mert perspektiva van a gyerekben.

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
 twitter.com/RapSheet/status/807670627360444416
ZERO_L
Az egyik válaszban írták, hogy ehhez képest Fisher nem tudja az aktuális ellenfél nevét.
zinedine5
Ahhoz képest elég jó a győzelem-vereség mutatója 😀
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lombardi szerint Garoppolo megy majd a Brownsba. szerinten sem marad itt, remélem kapunk érte első kört vagy mondjuk Haden-t. kívancsi vagyok mi lesz ebből.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/RapSheet/status/807670627360444416
ZERO_L
Az egyik válaszban írták, hogy ehhez képest Fisher nem tudja az aktuális ellenfél nevét.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 twitter.com/RapSheet/status/807670627360444416



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/