New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk ki nem? Jó, Mitchell 😀
Én nem várok ilyet tőle, nekem az is elég lenne, ha egy használható opció lenne a passzjátékban

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Griff első ránézésre majdnemhogy megszólalásig hasonlít Welkerre. Nem lenne rossz ha azt a pályát járna be nálunk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kár azért a 2002-es, hármas 9–7-ért 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"....but we're talking about a coach-and-quarterback combination that hasn't missed the playoffs since 2002 (not counting the Matt Cassel season of '08)" Hú, de bitang jól hangzik... 😊
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Valahonnan ismerős volt a neve:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yqhkyvvxkniyopingdqz
The Colts' fourth down fake goes horribly wrong
After lining up in an illegal formation, Griff Whalen's conversion attempt on fourth down went horribly wrong, resulting in favorable field position for the Patriots late in the third quarter.


Ő adta hátra snapet... 😀 😀 😀
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Akkor most a chiefs nyeri az SB-t? 😉
vpi
És ezzel most mire is akarsz célozni?
Pedig idén már biztosan nem látjuk Amendolát játszani. Ami persze jól is van így
Wyatt
Én azért nem bántam volna,ha nem sérül meg és tud decemberben is játszani. De jogos,pontatlanul fogalmaztam.
kolok1972
Csak pár hete amikor ment a szörnyű a védelmünk thread és megemlítettem, hogy a Raiderstől nem félnék a PO-ban akkor elindult egy "Isten mentsen meg minket a Raiderstől" kánon - gondolom most belépett a helyükre a Chiefs. Semmi személyes
vpi
Ja,én sem gondoltam semmi ilyesmire,csak tenyleg nem ertettem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Akkor most a chiefs nyeri az SB-t? 😉
vpi
És ezzel most mire is akarsz célozni?
Pedig idén már biztosan nem látjuk Amendolát játszani. Ami persze jól is van így
Wyatt
Én azért nem bántam volna,ha nem sérül meg és tud decemberben is játszani. De jogos,pontatlanul fogalmaztam.
kolok1972
Igen, én is elviselném, ha lenne még Gronk, de ha már így alakult... 😊)

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Akkor most a chiefs nyeri az SB-t? 😉
vpi
És ezzel most mire is akarsz célozni?
Pedig idén már biztosan nem látjuk Amendolát játszani. Ami persze jól is van így
Wyatt
Én azért nem bántam volna,ha nem sérül meg és tud decemberben is játszani. De jogos,pontatlanul fogalmaztam.
kolok1972
Csak pár hete amikor ment a szörnyű a védelmünk thread és megemlítettem, hogy a Raiderstől nem félnék a PO-ban akkor elindult egy "Isten mentsen meg minket a Raiderstől" kánon - gondolom most belépett a helyükre a Chiefs. Semmi személyes
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Akkor most a chiefs nyeri az SB-t? 😉
vpi
És ezzel most mire is akarsz célozni?
Pedig idén már biztosan nem látjuk Amendolát játszani. Ami persze jól is van így
Wyatt
Én azért nem bántam volna,ha nem sérül meg és tud decemberben is játszani. De jogos,pontatlanul fogalmaztam.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Akkor most a chiefs nyeri az SB-t? 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig idén már biztosan nem látjuk Amendolát játszani. Ami persze jól is van így

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Slot posztra kerestek embert. Hármat hívtak workoutra. Whalen maradt..
Gondolom gyors játékokkal, gyors passzokkal szeretnénk haladni a következő meccseken, az ellenek erős D-line-ja miatt. Vészmegoldás gondolom, amíg nem jön rendbe Dola.
kyobalu
gondolom mivel 3 bevethető WR van a rosteren, mindenképp kellett valaki. persze ezt a számot még lehet szépítgetni elkapó RB-kkel, de elég vékony a poszt.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.
kolok1972
Slot posztra kerestek embert. Hármat hívtak workoutra. Whalen maradt..
Gondolom gyors játékokkal, gyors passzokkal szeretnénk haladni a következő meccseken, az ellenek erős D-line-ja miatt. Vészmegoldás gondolom, amíg nem jön rendbe Dola.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Kikapott a Raiders,jó lenne kihasználni.Közben érkezett WR Griff Whalen 1 éves szerződéssel és ment Kilgo.Remélem ez nem azt jelenti,hogy idén már nem látjuk Dolat.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy kicsivel több felkészültség az épp játszó csapat és a játékosokkal kapcsolatban például nem ártana. Van a stábban olyan, aki példát mutat ebben. De olyan is van, akinek jószerivel fogalma nincs arról ki játszik. Ez például jó lenne.Kollega
Ne felejtsd el, hogy Ricsi tulajdonképpen az egyedüli "profi" riporter közülük, a többiek mind innen-onnan jöttek, és nem ez a fő tevékenységük. Ricsi pedig közvetít még vagy 2-3 sportágat. Nem lehet elvárni, hogy olyan felkészültséggel üljön oda egy közvetítéshez, mint az a Collinsworth, aki egész életében mást se csinált, csak footballal foglalkozott, és mellette nem egy fórumon v. hazai bíróskodáson keresztül a focival megismerkedett szakértő ül, hanem egy hall of famer quarterback, vagy egy volt NFL főedző. A fülébe meg egy hadseregnyi kisegítő személyzet mondja az információkat.

Szóval azt a színvonalat elvárni - de akárcsak azt közelítőt is -, amit a kinti NFL közvetítések tudnak nyújtani, kb. annyira irreális, mint a hazai bajnokságtól NFL szintet várni. Nem ugyanaz a világ a kettő, teljesen más lehetőségekkel. Itt 15-20 ezer embernek közvetítenek egy meccset, odakint 10-20, playoff idején 30-50 milliónak.
peterk2005
Amit felvetettél, az az egyetlen bajom a sporttévé közvetítésekkel - amikor nincs Ricsi, akkor általában egyik riporter sem profi és akkor rögtön kijön, hogy aki riporter "szerepet" viszi, az nem tud "riporterül" beszélni és viselkedni. (A PO-ban szokott lenni másik profi riporter, de az meg nem nagyon ismeri a sportágat szegény és ez nagyon átjön.) Ha Ricsi van és mellette valaki a szakkommentátor szerepében, az kifejezetten szórakoztató tud lenni pld. Márk vagy Kovács Sanyi közreműködése esetén. De ha nincs profi riporter, aki profi "beszéltető", kérdező is, akkor a közvetítés színvonala nagyon esetlegessé válik (udvariasan fogalmazva).

Amúgy én is általában a magyar közvetítést nézem ha lehet, bár múltkor megpróbálkoztam a cseh változattal, mert a Sport2-öt HD-ben csak cseh nyelven tudom fogni, de azt 10 percig sem bírtam hallgatni...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg szerintem nem is elvárás. A Sport Tv nem az itteni kockáknak közvetít, hanem a nagyközönségnek. Ha csak mélyszakmai elemzések lennének, az első odatévedő rögvest nyomná is el onnan 😊

Tudomásul kell szépen venni, én tudom élvezni így is, örülök, ha Pats-meccs van, jó minőségben lehet nézni. Engem a kommentálás sem zavar, én azt is tudom élvezni.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kicsivel több felkészültség az épp játszó csapat és a játékosokkal kapcsolatban például nem ártana. Van a stábban olyan, aki példát mutat ebben. De olyan is van, akinek jószerivel fogalma nincs arról ki játszik. Ez például jó lenne.Kollega
Ne felejtsd el, hogy Ricsi tulajdonképpen az egyedüli "profi" riporter közülük, a többiek mind innen-onnan jöttek, és nem ez a fő tevékenységük. Ricsi pedig közvetít még vagy 2-3 sportágat. Nem lehet elvárni, hogy olyan felkészültséggel üljön oda egy közvetítéshez, mint az a Collinsworth, aki egész életében mást se csinált, csak footballal foglalkozott, és mellette nem egy fórumon v. hazai bíróskodáson keresztül a focival megismerkedett szakértő ül, hanem egy hall of famer quarterback, vagy egy volt NFL főedző. A fülébe meg egy hadseregnyi kisegítő személyzet mondja az információkat.

Szóval azt a színvonalat elvárni - de akárcsak azt közelítőt is -, amit a kinti NFL közvetítések tudnak nyújtani, kb. annyira irreális, mint a hazai bajnokságtól NFL szintet várni. Nem ugyanaz a világ a kettő, teljesen más lehetőségekkel. Itt 15-20 ezer embernek közvetítenek egy meccset, odakint 10-20, playoff idején 30-50 milliónak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kis történelem :

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/What-If-Bill-Belichick-Had-Been-Ravens-First-Head-Coach/d4a66c0b-cd17-4d30-bb8c-4fa07249b512
kátrány
Érdekes módon az elejéből hiányzik egy-két momentum. Illetve Browns-Ravens szempontból érthető, hogy nem emlékeznek arra, hogy Modell biztosította a játékosokat és a nyilvánosságot a költözés után, hogy BB az ő edzőjük. Az is igaz, hogy az idény hátralévő 7 meccséből hat zakó lett.
tomi-tomi
Belichick mindenről annyi jóindulattal és elismeréssel tud beszélni, még a kirúgásáról is. 😊 Az nyilván más kérdés, hogy mit gondol. A másik, ami mindig lejön ezekből a cikkekből, hogy a kapcsolatrendszere is félelmetes lehet.

Teljesen off, de Ti mit tudtok erről, amit tévében mondtak, hogy ti. Jeff Fishernek nagyon jó kapcsolatai vannak az NFL-en belül és ezért tud eredménytelensége mellett főedző lenni folyamatosan?
Burkus
Bizonyos Salamon Béla erről annyit tudott: "Ha én egyszer kinyitom a számat..." 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kis történelem :

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/What-If-Bill-Belichick-Had-Been-Ravens-First-Head-Coach/d4a66c0b-cd17-4d30-bb8c-4fa07249b512
kátrány
Érdekes módon az elejéből hiányzik egy-két momentum. Illetve Browns-Ravens szempontból érthető, hogy nem emlékeznek arra, hogy Modell biztosította a játékosokat és a nyilvánosságot a költözés után, hogy BB az ő edzőjük. Az is igaz, hogy az idény hátralévő 7 meccséből hat zakó lett.
tomi-tomi
Belichick mindenről annyi jóindulattal és elismeréssel tud beszélni, még a kirúgásáról is. 😊 Az nyilván más kérdés, hogy mit gondol. A másik, ami mindig lejön ezekből a cikkekből, hogy a kapcsolatrendszere is félelmetes lehet.

Teljesen off, de Ti mit tudtok erről, amit tévében mondtak, hogy ti. Jeff Fishernek nagyon jó kapcsolatai vannak az NFL-en belül és ezért tud eredménytelensége mellett főedző lenni folyamatosan?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kis történelem :

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/What-If-Bill-Belichick-Had-Been-Ravens-First-Head-Coach/d4a66c0b-cd17-4d30-bb8c-4fa07249b512
kátrány
Érdekes módon az elejéből hiányzik egy-két momentum. Illetve Browns-Ravens szempontból érthető, hogy nem emlékeznek arra, hogy Modell biztosította a játékosokat és a nyilvánosságot a költözés után, hogy BB az ő edzőjük. Az is igaz, hogy az idény hátralévő 7 meccséből hat zakó lett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kis történelem :

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/What-If-Bill-Belichick-Had-Been-Ravens-First-Head-Coach/d4a66c0b-cd17-4d30-bb8c-4fa07249b512


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Üdv!

Szerintem az elíráson kívül nagyon korrekt cikk. Mikor olvastunk olyan (nem Pats-es...) elemzést, ami pl. a kamerázásos botrányt korrektül, nem leegyszerűsítve (Spygate) tálalta? Kifejezetten üdítő volt olvasni pl. a Manninges összehasonlítást is.
Attila Pál
A cikk írója ha jól tudom egyébként Patriots szurkoló.
winston
Nekem is nagyon tetszett az irás, főleg azért mert objektiv. Szivmelengető mindig hasonlót olvasni, viszont nagyon tartok attól a naptól amikor Mr. 201 visszavonul majd...

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
RB-ből WR project

 twitter.com/KevinRDuffy/status/806563170680766464
ZERO_L
WR-bol RB-bol WR etc 😀

Amúgy volt asszem 444 elkapasa egyetemen, nincsenek annyira rossz kezei 😊 amugy is jobb lett volna ha Cyrus helyett o a returner 😒
Wyatt
Egy számmisztikus a fickó, de futásból volt neki 444, elkapásból pont a fele, összesen 666 labdaérintése. 😀
tomi-tomi
Akkor a Sátán szülötte... 😊
kolok1972
Ki mást hozna a Sith Lord?! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
RB-ből WR project

 twitter.com/KevinRDuffy/status/806563170680766464
ZERO_L
WR-bol RB-bol WR etc 😀

Amúgy volt asszem 444 elkapasa egyetemen, nincsenek annyira rossz kezei 😊 amugy is jobb lett volna ha Cyrus helyett o a returner 😒
Wyatt
Egy számmisztikus a fickó, de futásból volt neki 444, elkapásból pont a fele, összesen 666 labdaérintése. 😀
tomi-tomi
Akkor a Sátán szülötte... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Spiller Pista😊
Hát lehet, hogy megfelelő irány, de a tempó lassú😊 Höri és Márk okés, de kéne még ilyenből több. Sanyi stílusa nekem tetszik, bár szakmai hiányosságai vannak.
NB2
[off]
Én respektálom Sanyit, SB előtti héten azt hiszem Miskolcon a mínuszokban a pálya mellől egy székről nyomta a közvetítést, aztán pár nap múlva indult az USA-ba. Alázatos. Szerintem kicsit az aktualitásokkal van néha hiányossága, azokba nem is megy bele, de a védő/támadófal sémákról hosszú perceket is képes beszélni. Stílusát kedvelem, TV-be való.
[/off]

Az megvolt, hogy 444 és 222, de akkor rosszul rémlett, melyik, melyik 😀 Mindegy is, csak legyen megjátszható 😊
Wyatt
Én úgy emlékszem eleve volt róla szó, hogy itt WR lesz, de minimum elkapásra használt RB.