New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Üdv!

Szerintem az elíráson kívül nagyon korrekt cikk. Mikor olvastunk olyan (nem Pats-es...) elemzést, ami pl. a kamerázásos botrányt korrektül, nem leegyszerűsítve (Spygate) tálalta? Kifejezetten üdítő volt olvasni pl. a Manninges összehasonlítást is.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Az "off" témához - az elmúlt évekhez képest valamennyit javult a helyzet felkészültség/csapatismeret terén, több "közvetítő csapat" van, jobban fel tudnak készülni 1-1 mérkőzésre.

Egyébként szerintem megfelelő irányba halad a "szakma", még emlékszem a 2004-es (első végig közvetített) szezonra, nah az még full amatőr volt. (ki volt az a hokis csávó? elfelejtettem a nevét...).
Ricsinek nagyon sokat köszönhet ez a sport kis hazánkban. Természetes dolog, hogy idővel jönnek nála jobbak.

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egy kicsivel több felkészültség az épp játszó csapat és a játékosokkal kapcsolatban például nem ártana. Van a stábban olyan, aki példát mutat ebben. De olyan is van, akinek jószerivel fogalma nincs arról ki játszik. Ez például jó lenne.

De, hogy témába legyünk, az Index a szájára vette kedvencünket. Itt lehet csekkolni:
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/07/tom_brady_201_gyozelem_nfl_patriots/
Kollega
Szokás szerint ténybeli tévedéssel, a 3. SB volt címvédés, nem a második... 😀
Gyulus
Az Indexről beszélünk! Ez náluk alap.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Egy kicsivel több felkészültség az épp játszó csapat és a játékosokkal kapcsolatban például nem ártana. Van a stábban olyan, aki példát mutat ebben. De olyan is van, akinek jószerivel fogalma nincs arról ki játszik. Ez például jó lenne.

De, hogy témába legyünk, az Index a szájára vette kedvencünket. Itt lehet csekkolni:
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/07/tom_brady_201_gyozelem_nfl_patriots/
Kollega
Szokás szerint ténybeli tévedéssel, a 3. SB volt címvédés, nem a második... 😀

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egy kicsivel több felkészültség az épp játszó csapat és a játékosokkal kapcsolatban például nem ártana. Van a stábban olyan, aki példát mutat ebben. De olyan is van, akinek jószerivel fogalma nincs arról ki játszik. Ez például jó lenne.

De, hogy témába legyünk, az Index a szájára vette kedvencünket. Itt lehet csekkolni:
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/07/tom_brady_201_gyozelem_nfl_patriots/

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
Ehh. Faragó kollégával (khm.) szemben az a legkisebb kifogásom, hogy néha pironkodva bevallja, hogy van kedvenc csapata. Még az sem, hogy ugratják egymást. Az a baj vele, hogy tök rosszul értelmezi a semlegességet: neki ez azt jelenti, hogy mindig annak kell szurkolni, aki éppen rosszabbul áll, mert akkor lesz jó a meccs, ha szoros az állás. Ilyenkor aztán minden mozdulatba összeomlást vizionálnak és üvöltenek. Kovács Sanyi dettó, de őt ettől feltétlenül tisztelem, mert láttam a pályán harcolni.
Kollega
Nagyon tisztelem az egész stábot , hiszen ők hozták el nekünk ezt a fantasztikus játékot, viszont ami még pár éve és az elején oké volt, talán már nem. Itt elsősorban arra gondolok, hogy én például igényelnék kicsit mélyebb és komolyabb elemzést, úgy gondolom már elég mély gyökeret vert MO-n a sportág ahhoz hogy ne mindig az alapokkal és a szabálymagyarázattal kelljen foglalkozni. Nem kritika volt ez, félre ne értsetek, a Chiefsezéssel sincs bajom és igazából a kritizált szegmensben is sokat léptek már előre, de nagyon unom már az alapvető játékszabályokra vonatkozó kérdések beolvasását és megválaszolását. Akit valóban érdekel az kevesebb billentyűleütéssel megtalálja az inerneten...Wikipedia, google, stb....

És hogy ne legyen ekkora OFF, örülök Gostkowski dijának, talán visszanyeri az önbizalmát és mire kell ,éles lesz a lőszer! 😊
Volford
Ők nem veled akarják megszerettetni ezt a sportot hanem azokkal akik még csak most ismerkednek vele. Nekik pedig minden az újdonság erejével hat. Kellenek az alapok és a magyarázatok. Ha mélyebb elemzéseket szeretnél olvasni /hallani arra ottvannak a kinti források.
Tudod azok akik tavaly a Baltimore idén az Arizona SB győzelmét tippelték a szezon előtt😁
gordon
Tudom én, és egy ideig jó is volt, viszont akárhogy számolok, idestova 13 éve ment le az leső magyarul kommentált mérkőzés. A hazai foci is rengeteget fejlődött azóta, ahogyan irtam szerintem komoly gyökereket vert, egy olyan sportág lett belőle ami egyre több fiatal érdeklődését felkelti. Ez egyértelműen nem sikerült volna Ricsiék és a Sport TV nélkül. Viszont úgy gondolom, hogy ennyi idő után már nem ezzel kell foglalkozni, főleg, hogy az elején , 2003 környékén, még nem volt talán természetes a minden háztartásban elérhető internet, nembeszélve az okostelefonokról tehát érthető volt a szabálymagyarázat. Ma már, bármilyen témában, ha az ember valamit nem ért, vagy tud, kettőt kattint a google-ban és meg is van. Kicsit monotonná vállt az egész úgy érzem kellene egy szintet lépni előre. De mégegyszer kiemelném, ha igy marad minden én a továbbiakban is ekkora örömmel és várakozva fogok leülni megnézni minden találkozót, mert Sanyiék fantasztikusak! 😀
Volford
De nekik az a lényeg, hogy minél többen nézzék, a minőségibb nézői kiszolgálás már nem fontos. Másik topikban már erről esett szó, hogy hétközben csont nélkül elférhetne egy egyórás műsor magyarázattal, beszélgetéssel. Igaz nem tudom, hogy sikerül-e találni 3-4 képernyőképes figurát. Mert nincs kétségem afelől, hogy innen találnának legalább 20 srácot, de az még nem elég, hogy értenek hozzá. Sajnos a tv-hez egyéb dolgok is kellenek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RB-ből WR project

 twitter.com/KevinRDuffy/status/806563170680766464
ZERO_L
WR-bol RB-bol WR etc 😀

Amúgy volt asszem 444 elkapasa egyetemen, nincsenek annyira rossz kezei 😊 amugy is jobb lett volna ha Cyrus helyett o a returner 😒

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Ehh. Faragó kollégával (khm.) szemben az a legkisebb kifogásom, hogy néha pironkodva bevallja, hogy van kedvenc csapata. Még az sem, hogy ugratják egymást. Az a baj vele, hogy tök rosszul értelmezi a semlegességet: neki ez azt jelenti, hogy mindig annak kell szurkolni, aki éppen rosszabbul áll, mert akkor lesz jó a meccs, ha szoros az állás. Ilyenkor aztán minden mozdulatba összeomlást vizionálnak és üvöltenek. Kovács Sanyi dettó, de őt ettől feltétlenül tisztelem, mert láttam a pályán harcolni.
Kollega
Nagyon tisztelem az egész stábot , hiszen ők hozták el nekünk ezt a fantasztikus játékot, viszont ami még pár éve és az elején oké volt, talán már nem. Itt elsősorban arra gondolok, hogy én például igényelnék kicsit mélyebb és komolyabb elemzést, úgy gondolom már elég mély gyökeret vert MO-n a sportág ahhoz hogy ne mindig az alapokkal és a szabálymagyarázattal kelljen foglalkozni. Nem kritika volt ez, félre ne értsetek, a Chiefsezéssel sincs bajom és igazából a kritizált szegmensben is sokat léptek már előre, de nagyon unom már az alapvető játékszabályokra vonatkozó kérdések beolvasását és megválaszolását. Akit valóban érdekel az kevesebb billentyűleütéssel megtalálja az inerneten...Wikipedia, google, stb....

És hogy ne legyen ekkora OFF, örülök Gostkowski dijának, talán visszanyeri az önbizalmát és mire kell ,éles lesz a lőszer! 😊
Volford
Ők nem veled akarják megszerettetni ezt a sportot hanem azokkal akik még csak most ismerkednek vele. Nekik pedig minden az újdonság erejével hat. Kellenek az alapok és a magyarázatok. Ha mélyebb elemzéseket szeretnél olvasni /hallani arra ottvannak a kinti források.
Tudod azok akik tavaly a Baltimore idén az Arizona SB győzelmét tippelték a szezon előtt😁
gordon
Tudom én, és egy ideig jó is volt, viszont akárhogy számolok, idestova 13 éve ment le az leső magyarul kommentált mérkőzés. A hazai foci is rengeteget fejlődött azóta, ahogyan irtam szerintem komoly gyökereket vert, egy olyan sportág lett belőle ami egyre több fiatal érdeklődését felkelti. Ez egyértelműen nem sikerült volna Ricsiék és a Sport TV nélkül. Viszont úgy gondolom, hogy ennyi idő után már nem ezzel kell foglalkozni, főleg, hogy az elején , 2003 környékén, még nem volt talán természetes a minden háztartásban elérhető internet, nembeszélve az okostelefonokról tehát érthető volt a szabálymagyarázat. Ma már, bármilyen témában, ha az ember valamit nem ért, vagy tud, kettőt kattint a google-ban és meg is van. Kicsit monotonná vállt az egész úgy érzem kellene egy szintet lépni előre. De mégegyszer kiemelném, ha igy marad minden én a továbbiakban is ekkora örömmel és várakozva fogok leülni megnézni minden találkozót, mert Sanyiék fantasztikusak! 😀

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ehh. Faragó kollégával (khm.) szemben az a legkisebb kifogásom, hogy néha pironkodva bevallja, hogy van kedvenc csapata. Még az sem, hogy ugratják egymást. Az a baj vele, hogy tök rosszul értelmezi a semlegességet: neki ez azt jelenti, hogy mindig annak kell szurkolni, aki éppen rosszabbul áll, mert akkor lesz jó a meccs, ha szoros az állás. Ilyenkor aztán minden mozdulatba összeomlást vizionálnak és üvöltenek. Kovács Sanyi dettó, de őt ettől feltétlenül tisztelem, mert láttam a pályán harcolni.
Kollega
Nagyon tisztelem az egész stábot , hiszen ők hozták el nekünk ezt a fantasztikus játékot, viszont ami még pár éve és az elején oké volt, talán már nem. Itt elsősorban arra gondolok, hogy én például igényelnék kicsit mélyebb és komolyabb elemzést, úgy gondolom már elég mély gyökeret vert MO-n a sportág ahhoz hogy ne mindig az alapokkal és a szabálymagyarázattal kelljen foglalkozni. Nem kritika volt ez, félre ne értsetek, a Chiefsezéssel sincs bajom és igazából a kritizált szegmensben is sokat léptek már előre, de nagyon unom már az alapvető játékszabályokra vonatkozó kérdések beolvasását és megválaszolását. Akit valóban érdekel az kevesebb billentyűleütéssel megtalálja az inerneten...Wikipedia, google, stb....

És hogy ne legyen ekkora OFF, örülök Gostkowski dijának, talán visszanyeri az önbizalmát és mire kell ,éles lesz a lőszer! 😊
Volford
Ők nem veled akarják megszerettetni ezt a sportot hanem azokkal akik még csak most ismerkednek vele. Nekik pedig minden az újdonság erejével hat. Kellenek az alapok és a magyarázatok. Ha mélyebb elemzéseket szeretnél olvasni /hallani arra ottvannak a kinti források.
Tudod azok akik tavaly a Baltimore idén az Arizona SB győzelmét tippelték a szezon előtt😁

Szerkesztette: gordon
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Ehh. Faragó kollégával (khm.) szemben az a legkisebb kifogásom, hogy néha pironkodva bevallja, hogy van kedvenc csapata. Még az sem, hogy ugratják egymást. Az a baj vele, hogy tök rosszul értelmezi a semlegességet: neki ez azt jelenti, hogy mindig annak kell szurkolni, aki éppen rosszabbul áll, mert akkor lesz jó a meccs, ha szoros az állás. Ilyenkor aztán minden mozdulatba összeomlást vizionálnak és üvöltenek. Kovács Sanyi dettó, de őt ettől feltétlenül tisztelem, mert láttam a pályán harcolni.
Kollega
Nagyon tisztelem az egész stábot , hiszen ők hozták el nekünk ezt a fantasztikus játékot, viszont ami még pár éve és az elején oké volt, talán már nem. Itt elsősorban arra gondolok, hogy én például igényelnék kicsit mélyebb és komolyabb elemzést, úgy gondolom már elég mély gyökeret vert MO-n a sportág ahhoz hogy ne mindig az alapokkal és a szabálymagyarázattal kelljen foglalkozni. Nem kritika volt ez, félre ne értsetek, a Chiefsezéssel sincs bajom és igazából a kritizált szegmensben is sokat léptek már előre, de nagyon unom már az alapvető játékszabályokra vonatkozó kérdések beolvasását és megválaszolását. Akit valóban érdekel az kevesebb billentyűleütéssel megtalálja az inerneten...Wikipedia, google, stb....

És hogy ne legyen ekkora OFF, örülök Gostkowski dijának, talán visszanyeri az önbizalmát és mire kell ,éles lesz a lőszer! 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
RB-ből WR project

 twitter.com/KevinRDuffy/status/806563170680766464



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Mindeközben - hogy a csapattal is foglalkozzunk - Kicker Stephen Gostkowski named AFC Special Teams Player of Week.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ehh. Faragó kollégával (khm.) szemben az a legkisebb kifogásom, hogy néha pironkodva bevallja, hogy van kedvenc csapata. Még az sem, hogy ugratják egymást. Az a baj vele, hogy tök rosszul értelmezi a semlegességet: neki ez azt jelenti, hogy mindig annak kell szurkolni, aki éppen rosszabbul áll, mert akkor lesz jó a meccs, ha szoros az állás. Ilyenkor aztán minden mozdulatba összeomlást vizionálnak és üvöltenek. Kovács Sanyi dettó, de őt ettől feltétlenül tisztelem, mert láttam a pályán harcolni.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
A "Ricsi-filing" kifejezés azt takarta - Wyatt meg is értette és válaszolt is rá - hogy a Chiefs irányába való szimpátia hiánya oka nem az-e, hogy esetleg nem kedveli Faragó Ricsit, aki nagy Kansas-fan és ezt folyamatosan hirdeti is.
Burkus
Bazdmeg ezt a részt 10szer olvastam el kb. de még most sem raktam össze..😊 mondjuk apám mondta, hogyha megnyomtam volna a hetedik-nyolcadikat nyelvtanból, más szemmel nézném a világot 😊
gordon
Te újpesti vagy Burkus meg fradista. ez okozza a meg nem értést😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A "Ricsi-filing" kifejezés azt takarta - Wyatt meg is értette és válaszolt is rá - hogy a Chiefs irányába való szimpátia hiánya oka nem az-e, hogy esetleg nem kedveli Faragó Ricsit, aki nagy Kansas-fan és ezt folyamatosan hirdeti is.
Burkus
Bazdmeg ezt a részt 10szer olvastam el kb. de még most sem raktam össze..😊 mondjuk apám mondta, hogyha megnyomtam volna a hetedik-nyolcadikat nyelvtanból, más szemmel nézném a világot 😊
gordon
😊 😊 😊 Summázva: Wyatt nem azért utálja-e a Főnököket, mert Ricsi nekik szurkol és ezzel van tele az egész Sporttv állandóan. Csak ezt udvariasabban akartam megfogalmazni. De igazad van, a mondat elég csúnya szörnyszülött 😊
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A "Ricsi-filing" kifejezés azt takarta - Wyatt meg is értette és válaszolt is rá - hogy a Chiefs irányába való szimpátia hiánya oka nem az-e, hogy esetleg nem kedveli Faragó Ricsit, aki nagy Kansas-fan és ezt folyamatosan hirdeti is.
Burkus
Bazdmeg ezt a részt 10szer olvastam el kb. de még most sem raktam össze..😊 mondjuk apám mondta, hogyha megnyomtam volna a hetedik-nyolcadikat nyelvtanból, más szemmel nézném a világot 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És téged sem kedvel mindenki a pats.hu-n 😀
NB2
Ezzel együtt fogok tudni élni. Ami ott megy, az néha... Nem akarok bántani senkit. De az a B-közép "Hajrá Fradi" érzés. A Fradi-bérletem sem szólt soha oda. 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
És téged sem kedvel mindenki a pats.hu-n 😀
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
Rájuk miért haragszol ennyire? Merthogy a Jets, a Colts vagy a Ravens nekem sem a szívem csücske, elég borsot törtek az orrunk alá az elmúlt években. (Ide sorolnám már a Broncost is az elmúlt három év alapján.) De a Főnökök? Ricsi-fíling miatt ? 😊

Én amúgy jobban örülnék a PO-ban egy Kansasnek mint akár a Broncosnak, akár a Fosztogatóknak.
Burkus
akkor te nem csodalkozol miert nem a szive csucske sok embernek a NE. 😊 Akik koze semmikepp nem tartozom, azert mert jo jatekosokbol, jo edzokbol alkottok egy jo csapatot ( ami nem torvenyszeru, de nagy segitseg). Azert sem, mert beletartoztok a "tamadas segitsege" nfl project fo haszonelvezoi koze ( a jo tamadogardakkal egyutt). A szabalyokra haragszom, ratok nem. Termeszetesen a d# miatt jovok lazba, igy nem nezek NE meccseket elso valasztasra. Az meg hogy ilyen regota ilyen jok vagytok csak szebbe teszi az esetleges (ritka) gyozelmeket, a veresegnel mindegy kitol kapunk ki ( a regi vasasnal nem igy volt, de ma mar veluk sem igaz a minden fronton valo rivalizalasnak)

Mi az a Ricsi-filing?
no
De csodálkozom. Attól, hogy nem a szívem csücske a Jets, a Colts vagy a Ti csapatotok, nem jelenti azt, hogy benne akár a csapattal, akár a szurkolóival szemben harag, gyűlölet lenne. Fradi szurkolóként nem örülök a Dózsa vagy az MTK sikereinek (bár a Fradi-Dózsa tényleg más dimenzió, ahogy NB2 utalt rá 😊), Federer fanként nem örülök, ha Murray vagy Nadal nyer (az ő esetükben a versenyzői stílusuk a többlet ami negatív érzelmet vált ki, Djokonál vagy del Potronál nincs ilyen), egy Real drukker nem örül, ha a Barca BL-t nyer, egy Bayern hívő nem tud örülni a Dortmund sikeres szereplésének - szerintem ezzel semmi baj nincs. Sőt, azt gondolom, hogy adott esetben egy negatív vélemény is több, jobb mint a puszta közöny (amivel a többség, én is a számára közömbös csapatok eredményeihez viszonyul).

Ha valaki nem szereti a Patriotsot, azt is meg tudom érteni, én sokszor nézek NFL meccset más csapatok szurkolóival, ettől még a barátságunk nem megy tönkre, nemhogy haraggal válnánk el egymástól. (Az egyik kedves ismerősöm - közös ovis apukák voltunk, az nagy kötöőerő! - nagy Ravens-drukker, kötődik Baltimore-hoz, 7-8 éve folyamatosan ugratjuk egymást és mindketten nagyon jól szórakozunk.) A Bengals meccsen két Cincy szurkoló (és az egyik Pats szurkoló barátnője) mellett álltam a stadionban, álltak a Pats szurkolók tengerében egy rossz szó nem hangzott el feléjük. Amit nem tudok megérteni, az a habzó gyűlölet, a Bradyvel vagy másokkal kapcsolatos durva, személyeskedő és alaptalan megjegyzések, amiket ezen a fórumon is sokszor lehet olvasni. Amúgy ezt azért sem értem, mert ritka szerencsés egy társaság vagyunk mi mindannyian, hogy egy olyan korszakban nézünk focit, amikor Payton Manning, Tom Brady, Favre, BigBen és hasonló ászok játszanak nekünk hétről-hétre és ennek örülni kellene, nem köpködni.

Amit Te mondasz, azzal maradéktalanul egyetértek és örülök neki. 😊 A Ravens-Pats rivalry számomra is csemegék közé tartozik. A hétfői meccset értékmérőnek fogom tartani, hogy a Pats mind O, mind D oldalon hol is áll valójában.

A "Ricsi-filing" kifejezés azt takarta - Wyatt meg is értette és válaszolt is rá - hogy a Chiefs irányába való szimpátia hiánya oka nem az-e, hogy esetleg nem kedveli Faragó Ricsit, aki nagy Kansas-fan és ezt folyamatosan hirdeti is. Én amúgy kedvelem őt is és azt is, ahogy közvetít, de ez biztos, hogy mindenkinél így van. (Nekem is van, akinek nem kedvelem a közvetítési stílusát, de az más tészta.)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
Utálhattok érte, de én annyira itt Mo-n nem érzem át a csoportrivalizálás okozta "gyűlöletet". Egy meccs a sok közül...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
Rájuk miért haragszol ennyire? Merthogy a Jets, a Colts vagy a Ravens nekem sem a szívem csücske, elég borsot törtek az orrunk alá az elmúlt években. (Ide sorolnám már a Broncost is az elmúlt három év alapján.) De a Főnökök? Ricsi-fíling miatt ? 😊

Én amúgy jobban örülnék a PO-ban egy Kansasnek mint akár a Broncosnak, akár a Fosztogatóknak.
Burkus
akkor te nem csodalkozol miert nem a szive csucske sok embernek a NE. 😊 Akik koze semmikepp nem tartozom, azert mert jo jatekosokbol, jo edzokbol alkottok egy jo csapatot ( ami nem torvenyszeru, de nagy segitseg). Azert sem, mert beletartoztok a "tamadas segitsege" nfl project fo haszonelvezoi koze ( a jo tamadogardakkal egyutt). A szabalyokra haragszom, ratok nem. Termeszetesen a d# miatt jovok lazba, igy nem nezek NE meccseket elso valasztasra. Az meg hogy ilyen regota ilyen jok vagytok csak szebbe teszi az esetleges (ritka) gyozelmeket, a veresegnel mindegy kitol kapunk ki ( a regi vasasnal nem igy volt, de ma mar veluk sem igaz a minden fronton valo rivalizalasnak)

Mi az a Ricsi-filing?
no
Nem hiszem, hogy bárki csodálkozna, hogy utálják a csapatunkat. Mi is utálunk néhányat, zömében nem is ugyanazokat (bár egy bizonyos zöld mezes csapat azért jó eséllyel pályázik). Ez nem gáz. Vannak olyanok is akiket kedvelek, de a Ravens nincs ezek között. Sértődés ne essék, ez van. Attól még téged, mint a szurkolójukat tisztelhetlek. Majd kicsit ugratjuk egymást, egymás orra alá dörgöljük az örömünket, bánatunkat.

Amikor közeledik a PO, a szerencsés csapatok szurkolói tervezgetik, hogy kivel játszanának szívesen. A kevésbé szerencsések a draft prospecteket nézegetik 😊

Én magam rettenetesen utálom, amit a SportTV művelt évekig közvetítés címén, de nem érzem gáznak, hogy Ricsi bácsi kedvenc csapatát ismerjük. Viszont van akinek ez fájhat, gondolom ez lehet Ricsi-filing 😊

Nekem speciel semlegesek az érzéseim a Főnökökkel szemben, illetve azt gondolom, hogy ha akkor nem vernek minket bucira, most nincs negyedik gyűrű.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
Rájuk miért haragszol ennyire? Merthogy a Jets, a Colts vagy a Ravens nekem sem a szívem csücske, elég borsot törtek az orrunk alá az elmúlt években. (Ide sorolnám már a Broncost is az elmúlt három év alapján.) De a Főnökök? Ricsi-fíling miatt ? 😊

Én amúgy jobban örülnék a PO-ban egy Kansasnek mint akár a Broncosnak, akár a Fosztogatóknak.
Burkus
akkor te nem csodalkozol miert nem a szive csucske sok embernek a NE. 😊 Akik koze semmikepp nem tartozom, azert mert jo jatekosokbol, jo edzokbol alkottok egy jo csapatot ( ami nem torvenyszeru, de nagy segitseg). Azert sem, mert beletartoztok a "tamadas segitsege" nfl project fo haszonelvezoi koze ( a jo tamadogardakkal egyutt). A szabalyokra haragszom, ratok nem. Termeszetesen a d# miatt jovok lazba, igy nem nezek NE meccseket elso valasztasra. Az meg hogy ilyen regota ilyen jok vagytok csak szebbe teszi az esetleges (ritka) gyozelmeket, a veresegnel mindegy kitol kapunk ki ( a regi vasasnal nem igy volt, de ma mar veluk sem igaz a minden fronton valo rivalizalasnak)

Mi az a Ricsi-filing?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
akkor neked elég a Cards-nak drukkolni vasárnap, meg persze hétfőn a csapatnak és akkor tuti a BYE 😊
ZERO_L
Hát én kihoztam most egy olyat a playoff machine-nal, hogy nekünk lesz bye-bye. Mindössze csak egy holló, paci, delfin buktával kalkuláltam...
Ha így nézem, az utolsó 4 meccsünkből a denverit vagy a baltimore-it kéne hozni és akkor szerintem PO és bye week.
Ami zavaró, hogy legalább 3 másik csapat lesz aki úgy esik be a PO-ba, hogy 1000%-on pörög. De sajnos nekünk muszáj, hogy rendbe jöjjön TB, JE és Bennett (nem számolva egyéb sérülésekkel), mert nélkülük nagyon nehéz lenne még a győzelem is a PO-ban.
NB2
Dolával nem számolsz már? Szerintem nagy szükség lenne rá, hogy az offense közel olyan veszélyfaktort jelentsen mint Gronk sérülése előtt. (Hacsak nem azt jelenti a visszatérés, amit szegény Minitronnak jelentett a tavalyi AFC döntőben.)

Azt néztem, hogy a Vasasok - ha nem buktázik a Ravens - be sem jutnak, pedig igazán jól megy nekik most. De igazad van, a Ravens, a Raiders, a Chiefs nagyon jól időzítette a formáját (Ha rájuk gondoltál a PO-ban a magas fordulatszámot illetően. Mert ha a Steelers is bejut, akkor négy ilyen csapat lesz, az AFC South csoportgyőztes fog egyedül kilógni a sorból.) A 1st seed és hazai pálya előnye így különösen nagyon kellene.
Burkus
Dehogynem😊 Csak ő nem játszik, könnyebben regenerálódik, mint akik a pályán kapják majd a hit-eket. Vasárnap egy futásnál Bennett kb úgy "blokkolt" mint TB a Jets ellen múlt héten. Kb csak ott volt a pályán😊 Vagyis nagyon fájhat a háta... TB és JE mintha javult volna, de jön a hideg ilyenkor minden hit duplán fáj, ilyenkor könnyebben ficamodik a boka, imádkozzunk😊
(bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy rengeteg csapatnál van sérülés, van ahol még durvábbak mint nálunk, csak az valahogy nekem kiesik a látómezőből)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
akkor neked elég a Cards-nak drukkolni vasárnap, meg persze hétfőn a csapatnak és akkor tuti a BYE 😊
ZERO_L
Hát én kihoztam most egy olyat a playoff machine-nal, hogy nekünk lesz bye-bye. Mindössze csak egy holló, paci, delfin buktával kalkuláltam...
Ha így nézem, az utolsó 4 meccsünkből a denverit vagy a baltimore-it kéne hozni és akkor szerintem PO és bye week.
Ami zavaró, hogy legalább 3 másik csapat lesz aki úgy esik be a PO-ba, hogy 1000%-on pörög. De sajnos nekünk muszáj, hogy rendbe jöjjön TB, JE és Bennett (nem számolva egyéb sérülésekkel), mert nélkülük nagyon nehéz lenne még a győzelem is a PO-ban.
NB2
Dolával nem számolsz már? Szerintem nagy szükség lenne rá, hogy az offense közel olyan veszélyfaktort jelentsen mint Gronk sérülése előtt. (Hacsak nem azt jelenti a visszatérés, amit szegény Minitronnak jelentett a tavalyi AFC döntőben.)

Azt néztem, hogy a Vasasok - ha nem buktázik a Ravens - be sem jutnak, pedig igazán jól megy nekik most. De igazad van, a Ravens, a Raiders, a Chiefs nagyon jól időzítette a formáját (Ha rájuk gondoltál a PO-ban a magas fordulatszámot illetően. Mert ha a Steelers is bejut, akkor négy ilyen csapat lesz, az AFC South csoportgyőztes fog egyedül kilógni a sorból.) A 1st seed és hazai pálya előnye így különösen nagyon kellene.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 038 — nabege2@yahoo.com
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
akkor neked elég a Cards-nak drukkolni vasárnap, meg persze hétfőn a csapatnak és akkor tuti a BYE 😊
ZERO_L
Hát én kihoztam most egy olyat a playoff machine-nal, hogy nekünk lesz bye-bye. Mindössze csak egy holló, paci, delfin buktával kalkuláltam...
Ha így nézem, az utolsó 4 meccsünkből a denverit vagy a baltimore-it kéne hozni és akkor szerintem PO és bye week.
Ami zavaró, hogy legalább 3 másik csapat lesz aki úgy esik be a PO-ba, hogy 1000%-on pörög. De sajnos nekünk muszáj, hogy rendbe jöjjön TB, JE és Bennett (nem számolva egyéb sérülésekkel), mert nélkülük nagyon nehéz lenne még a győzelem is a PO-ban.