New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ó nekem Ricsivel a világon semmi bajom nincs. Szimplán nem szimpatikus az a csapat. Lenyomnak egy évet úgy, hogy WR-nek nincs TD-je. Az komoly. Nem tetszik a játékuk, nekem nem is voltak élvezhetőek. Mondjuk azokon jót mosolyogtam, amikor Reid mínusz 20-nál is FG-ket rúgatott inkább, de most hogy behúztam Santost idén, nyilván nekimennek inkább... Mondjuk valszeg az egész sztori nem érdekelne, ha nem lett volna az a két évvel ezelőtti MNF, de azóta nagyon nem szívlelem őket 😛

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
Rájuk miért haragszol ennyire? Merthogy a Jets, a Colts vagy a Ravens nekem sem a szívem csücske, elég borsot törtek az orrunk alá az elmúlt években. (Ide sorolnám már a Broncost is az elmúlt három év alapján.) De a Főnökök? Ricsi-fíling miatt ? 😊

Én amúgy jobban örülnék a PO-ban egy Kansasnek mint akár a Broncosnak, akár a Fosztogatóknak.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀
Wyatt
akkor neked elég a Cards-nak drukkolni vasárnap, meg persze hétfőn a csapatnak és akkor tuti a BYE 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Kalózöbölön fent van...😊
NB2
Esetleg el tudod küldeni emailen vagy valamilyen formában?
ervinator
Ha hazaértem - és ha még nem küldte el más - elküldöm.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Üdv! 😊

Belichickről van egy jó könyv. Nem full szakmai persze, hiszem el kell adni mindenkinek, de nagyon érdekes. Nem csak vele, hanem a "tanítványai" (pl Dimitorff) munkájávan is foglalkozik, jó olvasmány:
 www.amazon.com/War-Room-Belichick-Building-Perfect/dp/006208240X
winston
Köszönöm az üdvözlést és a tippet, mindenképpen megrendelem! 😀
Volford
Kalózöbölön fent van...😊
NB2
Akkor szétnézek 😊 köszi az infót, bár az ilyen legendás darabokat szeretem gyűjteni, 10 dollárt megér mindenképp 😊

több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
https://i.ytimg.com/vi/awpPnvTJu5g/maxresdefault.jpg
Relive Tom Brady's Record 201 Wins in 201 Seconds! | Tom Brady NFL Wins Record | 🐐 #TB12 🐐 | NFL
New England Patriots QB Tom Brady sets the NFL all-time QB record for wins with 201! Check out this victory mashup from all 201 of TB12's wins.Subscribe to N...


😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Pontosan, Foster, vagy bárki, aki a 46-ba nem szokott bekerülni, és PS-képes, az is mehet. Nincs itt poszthoz kötve 😊
Amúgy is nonszensz, hogy van két TE meg négy WR összesen
Wyatt
Van két TE? Jó, persze tudom, hogy van. Amúgy mondogatom egy ideje, hogy akkor most baromira kellene még egy blokkoló TE a keretbe.

Cyrust nem ezért írtam hanem mert közellenség lett. Bár ami azt illeti egy használható returner is kellene kétségtelenül. De ezért egy második körös rookiet biztos nem dobnak ki.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Van Noy 82,9-es ratinget kapott a PFF-től, LOL 😊
Gyulus
Engem az lepett meg, hogy rajta volt a zöld pötty Magastorony kiesése után 😮
Én inkább gondoltam volna Devinre a tapasztalata miatt (tudom általában LB-n szokott lenni).

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs az a pénz, hogy a Chiefsnek szurkoljak, nyerjünk csak szépen négy meccset
Különben is, a Raiders otthon 5–2, mi idegenben 6–0. Mi otthon 4–2, a Raiders idegenben 5–0. Tehát inkább mi legyünk idegenben 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
nyomogatom ezt a  www.espn.com/nfl/playoffs/machine -t, és az a nagy büdös helyzet, hogy ha csütörtökön nyer a Raiders, akkor nekünk mind a két nehéz meccsünket hozni kéne az első kiemelésért, tulajdonképpen vereség nélkül kéne lehozni a hátralévő négy meccsünket, mert arra igen kicsit a valószínűség, hogy a Colts vagy Chargers szívességet tesz nekünk

(a TNF-n a KC is kis túlzással bebiztosíthatja a csoportgyőzelmét, szóval otthon oda fogják tenni magukat, holtverseny esetén a Kansas ellen jobbak vagyunk, így nekik kell drukkolni)


ezzel szemben az első körös BYE lehetőségét 3 meccses előnyben várjuk 4 fordulóval a vége előtt, rossz esetben az utolsó héten egy ki-ki meccset játszunk a Miamival a második kiemelésért
(a legeslegrosszabb forgatókönyv, hogy 17. héten csak a csoportgyőzelemért és PO-ért játszunk a halakkal és nem a pihenőhétért)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Kalózöbölön fent van...😊
NB2
Esetleg el tudod küldeni emailen vagy valamilyen formában?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Üdv! 😊

Belichickről van egy jó könyv. Nem full szakmai persze, hiszem el kell adni mindenkinek, de nagyon érdekes. Nem csak vele, hanem a "tanítványai" (pl Dimitorff) munkájávan is foglalkozik, jó olvasmány:
 www.amazon.com/War-Room-Belichick-Building-Perfect/dp/006208240X
winston
Köszönöm az üdvözlést és a tippet, mindenképpen megrendelem! 😀
Volford
Kalózöbölön fent van...😊
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 653
Meg egy kis infógrafika a legnagyobbról:

Kis kiegészítés: Nincs a kép alján hiba. Brady olyan öreg, hogy még játszott a Colts ellen, mint csoportellenfél, hiszen ők csak a bővítés után kerültek ki a csoportból.
Kollega
Hat ez elott meg kell hajolni, nekem a top Qb-k kozul csak egy kedvenc van es egy unszimpatikus. O egyik sem, de remek ellenfel.
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Dehogy kell azt eldönteni. Elég nagy marhák lennénk, ha van esély arra, hogy Dola játszhat a PO-ba, hogy IR-re rakjuk, úgy, hogy onnan már nem jöhet vissza ember. Tessék csak szépen hozni Dola IR-re pakolása nélkül egy WR-t szépen gyorsan. De akár még egy tight endet is
Wyatt
Ahhoz viszont valakit ki kell rakni. És Cyrus Jonest biztosan nem fogjuk.
Kollega

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pontosan, Foster, vagy bárki, aki a 46-ba nem szokott bekerülni, és PS-képes, az is mehet. Nincs itt poszthoz kötve 😊
Amúgy is nonszensz, hogy van két TE meg négy WR összesen

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Dehogy kell azt eldönteni. Elég nagy marhák lennénk, ha van esély arra, hogy Dola játszhat a PO-ba, hogy IR-re rakjuk, úgy, hogy onnan már nem jöhet vissza ember. Tessék csak szépen hozni Dola IR-re pakolása nélkül egy WR-t szépen gyorsan. De akár még egy tight endet is
Wyatt
Ahhoz viszont valakit ki kell rakni. És Cyrus Jonest biztosan nem fogjuk.
Kollega
DJ Foster már úgyis hozzászokott a PS és a 53-as keret közti ugrabugrához.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Pl. Brach eltiltása miatt hoztunk egy 5. DT-t. Az eltiltást viszont törölték.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Dehogy kell azt eldönteni. Elég nagy marhák lennénk, ha van esély arra, hogy Dola játszhat a PO-ba, hogy IR-re rakjuk, úgy, hogy onnan már nem jöhet vissza ember. Tessék csak szépen hozni Dola IR-re pakolása nélkül egy WR-t szépen gyorsan. De akár még egy tight endet is
Wyatt
Ahhoz viszont valakit ki kell rakni. És Cyrus Jonest biztosan nem fogjuk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dehogy kell azt eldönteni. Elég nagy marhák lennénk, ha van esély arra, hogy Dola játszhat a PO-ba, hogy IR-re rakjuk, úgy, hogy onnan már nem jöhet vissza ember. Tessék csak szépen hozni Dola IR-re pakolása nélkül egy WR-t szépen gyorsan. De akár még egy tight endet is

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csodas...

Gondolkoztam azon h milyen sos opcioink vannak. Olyan wrek akik ismerik az itteni rendszert, playbookot

Lucien sajat ps
Boyce Browns ps
Keyshawn Martin, Aaron Dobson, K. Thompkins fa

Jobbnal jobb lehetosegek. Ja es Hogan is serulten jatszik... 😕
Gyulus
Itt is alapvetően ezek a nevek merültek fel:
 nesn.com/2016/12/keshawn-martin-among-potential-patriots-short-term-danny-amendola-replacements/
April Wine
Alapvetően igen. De azért egy Wes Welker opció milyen kőkemény lenne már.
De ahhoz először el kell dönteni, hogy menjen-e Dola IR-re.

Tavaly ezek az utcáról felszedett emberek sokat nem segítettek amúgy.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
És mindez azért, mert Cyrus Jones returnerként is használhatatlan. Eddig hatalmas csalódás.

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Csodas...

Gondolkoztam azon h milyen sos opcioink vannak. Olyan wrek akik ismerik az itteni rendszert, playbookot

Lucien sajat ps
Boyce Browns ps
Keyshawn Martin, Aaron Dobson, K. Thompkins fa

Jobbnal jobb lehetosegek. Ja es Hogan is serulten jatszik... 😕
Gyulus
Itt is alapvetően ezek a nevek merültek fel:
 nesn.com/2016/12/keshawn-martin-among-potential-patriots-short-term-danny-amendola-replacements/
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Csodas...

Gondolkoztam azon h milyen sos opcioink vannak. Olyan wrek akik ismerik az itteni rendszert, playbookot

Lucien sajat ps
Boyce Browns ps
Keyshawn Martin, Aaron Dobson, K. Thompkins fa

Jobbnal jobb lehetosegek. Ja es Hogan is serulten jatszik... 😕
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ezekből 2 (elkapó-)futó... Egy slot receiver, 1 TE és 2 klasszikus WR. Azért ez egyre soványabb...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az fincsi, akkor Edelman, Mitchell, Hogan, Bennett, Lewis, White. Több most már ne essen ki, mert kicsit elfogytunk