New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
Szerintem itt nincs olyan, hogy túljátszatás. Most olvastam Nate Washington könyvét, amiben a karrierjét végigkisérő sérülésekről, a minél gyorsabb visszatérés miatti hentes módszerekről ir. A csapatorvosok azért tesznek meg mindent, hogy a következő meccsre összedrótozzák, nem hosszútávú gyógyulásokra hajtanak. A játékosok is letagadnak sok mindent, nehogy kirakják őket stb. Szóval az NFLben ha játékra alkalmasnak nyilvánítanak akkor játszol. Pont. Gronk sérülékenysége pedig már egyetem óta ismert. Remélem Bennett bírja a szezont, hamar kulcsfigura lett. A PO meg van, onnan meg reméljük a legjobbakat.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem tudom, hogy ez most azért mert játszott vasárnap, nem tudom, hogy túl játszatjuk-e, de azért kezd idegesítő lenni, hogy kb a 4. év mikor nincs PO-ra Gronk. Az alapszakaszbeli tündöklése így lófüttyöt nem ér.
NB2
És eddig akkor jutott a csapat SB-ba, ha Gronk akkor még a fedélzeten volt. Bennett meg azért nem Gronk.

De a Jets elleni meccset ténylegesen Gronkowski nélkül játszottuk és a meccset eldöntő drive igazán tetszetős volt, nem látszott a hiánya, bízzunk benne, hogy megoldják. Majd a Ravens-Broncos alapszakasz meccsek értékmérők lesznek.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy erre most fel lehet készülni. Úgy a játékosoknak -főleg Bradynek-, mint McDanielséknek.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patriots official statement: "We do not expect that he will be able to play for the remainder of the 2016 season, but will await the results of (Friday's) surgery before making a final determination," the statement said.

A playoff kezdete 1 hónap, addigra egy porckorongsérvből aligha épül fel úgy, hogy terhelheti is. Ha SB-ba juttok, az még két hónap, az talán.

Most derülhet ki, hogy mekkora move volt BB-től Bennett idehozatala. Ha vele nyertek, ismét mennybe megy. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
a mai hírek szerint elég sanszos az IR, a műtét után dől majd el.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
egyszerű, nem kell Maddan cover-en lenni, jövőre meg elfüstöl pár rakétát, 8. héten visszajön és egészséges lesz a PO-ra...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy ez most azért mert játszott vasárnap, nem tudom, hogy túl játszatjuk-e, de azért kezd idegesítő lenni, hogy kb a 4. év mikor nincs PO-ra Gronk. Az alapszakaszbeli tündöklése így lófüttyöt nem ér.
NB2
C. Jones féle dejavu?
DeX
Lehet, de azért tényleg nem az első eset ez és úgy érzem, hogy nem rotálunk eléggé. Olyan ez mint amikor a kosárlabdában hiába jól tolja valaki, akkor is le kell ültetni, mert különben a 4. negyed végére fogy el a szufla, pont mikor kéne.
Dühítő, de rohadtul... Legalább lesz idő Develint jobban beépíteni, szerintem ő fog blokkolgatni. Derby elküldése rohadtul hülye döntés volt.

Picit végiggondolva, lehet, hogy idény tényleg vigyáztak már rá, de engem akkor is dühít a dolog, hogy megint megint megint...

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nem tudom, hogy ez most azért mert játszott vasárnap, nem tudom, hogy túl játszatjuk-e, de azért kezd idegesítő lenni, hogy kb a 4. év mikor nincs PO-ra Gronk. Az alapszakaszbeli tündöklése így lófüttyöt nem ér.
NB2
C. Jones féle dejavu?

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom, hogy ez most azért mert játszott vasárnap, nem tudom, hogy túl játszatjuk-e, de azért kezd idegesítő lenni, hogy kb a 4. év mikor nincs PO-ra Gronk. Az alapszakaszbeli tündöklése így lófüttyöt nem ér.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szerintem meg pont az idei èv az, ahol ennek az offensenek el kell bírnia Gronk kiesèsèt. Ha meg nem bírjuk el felesleges bàrmi komolyabb cèlról beszèlni.
Ott van Bennett,Minitron,Dola,Hogan,Mitchell,White,Lewis. Ennek elèg kell, hogy legyen.
FViktor93
Jogos. Nagyon mély ez az offense JMD pedig remek OC. Megoldja. Jobbulást neki innen a kis hazánkból is😃
gordon
A számok aggasztóak:
 twitter.com/DougKyed/status/804407788747243521

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem meg pont az idei èv az, ahol ennek az offensenek el kell bírnia Gronk kiesèsèt. Ha meg nem bírjuk el felesleges bàrmi komolyabb cèlról beszèlni.
Ott van Bennett,Minitron,Dola,Hogan,Mitchell,White,Lewis. Ennek elèg kell, hogy legyen.
FViktor93
Jogos. Nagyon mély ez az offense JMD pedig remek OC. Megoldja. Jobbulást neki innen a kis hazánkból is😃
több mint 7 éve
fodi91 196
8 hetet írnak. Akkor maximum csak az SB-n játszana...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azert ez igy megint tul eros. Eleg lehet ez, es jo is lenne persze, de azert Gronk nem egy atlagos ember a csapatban 😊 szerintem megoldjuk, es remelhetoleg egy 5-6 het mulva mar teljes erteku lehet

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nagyon megérte sérülten játszatni fölleg nagy playel....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem meg pont az idei èv az, ahol ennek az offensenek el kell bírnia Gronk kiesèsèt. Ha meg nem bírjuk el felesleges bàrmi komolyabb cèlról beszèlni.
Ott van Bennett,Minitron,Dola,Hogan,Mitchell,White,Lewis. Ennek elèg kell, hogy legyen.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
Gronk nélkül félkarú óriások vagyunk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
120 yard: "Hopp: Rob Gronkowski hátsérülése súlyosabb a vártnál, holnap már meg is műtik. Egyelőre kérdéses, mikor játszhat újra, a műtét kimenetelétől is függ, de valószínű, hogy két hónap kihagyás vár rá. A sérve újult ki, úgyhogy ez már aggasztó probléma."

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Patriots star tight end Rob Gronkowski is scheduled to undergo back surgery on Friday and will be out several weeks, according to NFL Network Insider Ian Rapoport.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
sec tényleg aggasztó statokat hoz, főleg Butler, aki x meccsig TD-t sem engedett most már ő vezeti az egységet

nehéz eldönteni, hogy Ryan annyira nem is rossz vagy Butlernek esett brutálisan a teljesítménye

érdemes mazsolázgatni
 twitter.com/DougKyed/status/804143581413986304



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
#kecske

 twitter.com/PFF_Steve/status/803815336248279041
ZERO_L
De ez az egész eddigi szezon, ugye? Mert a Jets ellen 4/14 a 3rd down arány, de szerintem az előző két meccsen sem lehetett nagyon 50 % felett.
Burkus
ez egyéni stat, a 4/14 meg csapat, amiben szerepelnek pl Blount futások is

egyébként a 49ers ellen 8/16 az arány, 2-3Blount futással és a végén a térdeléssel, 'hawks ellen 6/10 volt a csapat mutatója, szintén volt futás harmadik kísérletre, szóval igen a Jets meccs kicsit lerontotta ezt a statot, de gondold el lőtte milyen lehetett 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
#kecske

 twitter.com/PFF_Steve/status/803815336248279041
ZERO_L
De ez az egész eddigi szezon, ugye? Mert a Jets ellen 4/14 a 3rd down arány, de szerintem az előző két meccsen sem lehetett nagyon 50 % felett.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patricia karrierjéről egy nagyon jó cikk, tengernyi izgalmas apró sztorival fűszerezve:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/11/28/nfl-matt-patricia-bill-belichick-patriots-defense

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.
Solymi
El nem tudom mondani, mekkorára kerekedett a szemem ettől.

Nagyon-nagyon-nagyon fogok örülni a 70 %-ának is.
zinedine5
Jó, hát bocsánat 😊 Nem nagyon értek én hozzá, csak valamiért ő jutott eszembe mikor a játékát néztem.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
#kecske

 twitter.com/PFF_Steve/status/803815336248279041



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
OT Marcus Cannon has agreed to a 5-year extension worth $32.5M, source said. He gets $14.5M guaranteed.
fodi91
Pár éve ez a fórum Hightowert követelte ki a csapatból, bust meg miegymás. Idén októberig Cannont szapulta mindenki... hát én inkább nem kérdőjelezem meg a Chandler Jones és a Jamie Collins döntéseket.
vpi
azért legyünk igazságosak, jogos volt a kritika a két játékos felé mert teljesítményükkel anno maximálisan rászolgáltak

inkább azt a tanulságot vonnám le, hogy 1-2 rossz év miatt még ne temessünk el teljesen játékosokat, teszem azt ne lepődjünk meg, ha Ryan-nel az offseasonben (nem top fizuért) de hosszabbítunk
ZERO_L
free photo hosting