New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ja és Brady sérülése súlyosabb lehet mint amennyit mondanak róla. Nem volt pontos ma, ha tényleg rendbejön, az sokat fog dobni a támadásokon.
Burkus
De miért játszatják akkor? Elmegyünk egy 3-7-es Jetshez, talán Gerappa is meg tudta volna oldani. De ha nem, akkor sem török felette pálcát, mert tudom, hogy ki irányított. Nekem sokkal fontosabb, hogy egészséges maradjon TB. Egy 50%-os TB nem biztos, hogy megnyeri neked a meccset. Így is rohadt ideges vagyok Gronk játszatása miatt...
NB2
Gronknak állítólag nincs komoly baja, nekem úgy tűnt, hogy pont a prevenció okán vették le a pályáról. A meccs után az a hír jelent meg, hogy egy meccset sem kell kihagynia. Bennett kemény gyerek, remélem, nem sérült rá a meglévő sérülésére komolyan. Derby a Broncosnál 4/4 elkapást csinált 43 yardért, kár volt elengedni.

Azt azért nem tudom, hogy a meccsgyőztes drive-ot Gerappa ilyen elegáns könnyedséggel levezényelte volna. Volt egy játék, amikor fellépett az érkező védők elől és adott egy középhosszú passzt, élmény volt látni De hogy Brady nem tud rendesen beleállni a dobásokba, az biztos, ritka pontatlan volt tegnap és nyilván más oka nincs mint a sérülés. Edelman és Hogan sérülésének viszont nem volt nyoma szerencsére.

Az nekem is feltűnt, hogy Mitchellt általában Revis fogta és gondolom, a stáb is úgy ítélte, hogy ez egy kedvező matchup, úgyhogy Revis újabb vesszőfutása volt a tegnapi. Kínos, de az én szememben semmit nem vesz le Revis szerepét, tekintélyét illetően a 2014-es menetelésben. Egy ilyen szintű cornerback fazont ad a secondarynek, a legmarkánsabb eset Talib érkezése volt anno.

Nagyon kétarcú ez a tegnapi meccs, mert 17 pont, 2 TO és blokkolt FG szép teljesítmény egy védelemtől, de hogy Fitz egy 8 TD/13 INT szezonjában ellenünk 115,2-es ratinggel 269 yardot passzol, az ciki. Winston felvetése a mentális problémákról érdekes, én is érzek valamiféle tompultságot a csapat részéről, nem érzem, hogy "harapnának" a sikerért.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az előző meccsel együtt kissé fura volt ez is. mintha valamiféle mentális bajok is lennének az öltözőben, pl a félidő végi időkérés elmulasztását nem értettem egyáltalán, olyan volt mintha nem nagyon érdekekné őket a TD, vagy csak, hogy közelebb menjenek. persze voltak szép dolgok, nfl meccset nyerni senki ellen sem könnyű.
a pass rush úgy tűnik idénre már nem téma sajnos.

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
tessék, a D# meccsben tartotta a bénázó O#-t... most nyugodtabbak lehetünk???

nem hiszem, mert most meg azon lehet parázni, ha a Jets védelem ennyire meg tudta bénítani Bradyéket (mondjuk szörnyű volt a playcall időnként), akkor mi lesz itt Broncos meg Ravens védelmek ellen

örüljünk a győzelemnek és megint csak marad a reménykedés, hogy O# oldalon is tudunk tanulni a hibákból, PO-ban meg bármelyik oldalon beüthet a szar, kár ezen egész évben parázni

Butler-nek is inkább néz ki egy első körös tender mint egy hosszútávú szerződés (komolyabb összeggel), Ghostot is lehet rábeszélik egy paycutra az offseasonben
ZERO_L
Szvsz. az O-ban van tartalék/potenciál a fejlődésre, újabb játékok kiötlésére, Lewis egyértelműen többet tesz a játékhoz mint White, de ő sem rossz. White, Hogan szépen illeszkedik be és Bradyvel megvan a chemistry is, Dola pedig jobban bevonható lenne a játékban, lehet hogy ez úgy lesz, mint a SB évben. A D ma csinált két TO-t és 17 ponton tartott egy - gyenge - offense-t, de ott nem látom, hogy mitől tudnának jobbak lenni, ma ráadásul Butler is betlizett, az új szerzemények - mint Van Noyt - pedig keresték a helyüket a pályán.
Burkus
pont ezt mondtam pár hete is, hogy a D#-től ez az elvárható teljesítmény, nyilván az kéne hogy meccsről meccsre javuljanak mindig egy kicsit

annyiban lehet fejlődni a védelemben, hogy Butler nem fog ki egy ilyen pocsék napot (esetleg Ryan vagy Rowe, vmelyik DE/komplett DL extrát hoz), szerencsére ez ma belefért, de azért a mostani teljesítmény messze nem volt annyira kritikán aluli, mint a 'hawks elleni


Más:
a rookie elkapónk szépen megégette kétszer is a pénzzel kitömött Revis-t, hehe 😀 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 012 — nabege2@yahoo.com
Ja és Brady sérülése súlyosabb lehet mint amennyit mondanak róla. Nem volt pontos ma, ha tényleg rendbejön, az sokat fog dobni a támadásokon.
Burkus
De miért játszatják akkor? Elmegyünk egy 3-7-es Jetshez, talán Gerappa is meg tudta volna oldani. De ha nem, akkor sem török felette pálcát, mert tudom, hogy ki irányított. Nekem sokkal fontosabb, hogy egészséges maradjon TB. Egy 50%-os TB nem biztos, hogy megnyeri neked a meccset. Így is rohadt ideges vagyok Gronk játszatása miatt...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
tessék, a D# meccsben tartotta a bénázó O#-t... most nyugodtabbak lehetünk???

nem hiszem, mert most meg azon lehet parázni, ha a Jets védelem ennyire meg tudta bénítani Bradyéket (mondjuk szörnyű volt a playcall időnként), akkor mi lesz itt Broncos meg Ravens védelmek ellen

örüljünk a győzelemnek és megint csak marad a reménykedés, hogy O# oldalon is tudunk tanulni a hibákból, PO-ban meg bármelyik oldalon beüthet a szar, kár ezen egész évben parázni

Butler-nek is inkább néz ki egy első körös tender mint egy hosszútávú szerződés (komolyabb összeggel), Ghostot is lehet rábeszélik egy paycutra az offseasonben
ZERO_L
Szvsz. az O-ban van tartalék/potenciál a fejlődésre, újabb játékok kiötlésére, Lewis egyértelműen többet tesz a játékhoz mint White, de ő sem rossz. White, Hogan szépen illeszkedik be és Bradyvel megvan a chemistry is, Dola pedig jobban bevonható lenne a játékban, lehet hogy ez úgy lesz, mint a SB évben. A D ma csinált két TO-t és 17 ponton tartott egy - gyenge - offense-t, de ott nem látom, hogy mitől tudnának jobbak lenni, ma ráadásul Butler is betlizett, az új szerzemények - mint Van Noyt - pedig keresték a helyüket a pályán.

Ja és Brady sérülése súlyosabb lehet mint amennyit mondanak róla. Nem volt pontos ma, ha tényleg rendbejön, az sokat fog dobni a támadásokon.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
tessék, a D# meccsben tartotta a bénázó O#-t... most nyugodtabbak lehetünk???

nem hiszem, mert most meg azon lehet parázni, ha a Jets védelem ennyire meg tudta bénítani Bradyéket (mondjuk szörnyű volt a playcall időnként), akkor mi lesz itt Broncos meg Ravens védelmek ellen

örüljünk a győzelemnek és megint csak marad a reménykedés, hogy O# oldalon is tudunk tanulni a hibákból, PO-ban meg bármelyik oldalon beüthet a szar, kár ezen egész évben parázni

Butler-nek is inkább néz ki egy első körös tender mint egy hosszútávú szerződés (komolyabb összeggel), Ghostot is lehet rábeszélik egy paycutra az offseasonben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New Yorkban es Miamiban nincs konnyu meccs. A D megfogta a vegen 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 012 — nabege2@yahoo.com
nyertünk
más pozitívumot én nem láttam ebben a meccsben
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 012 — nabege2@yahoo.com
miután Gronk lesétált, hirtelen TB megtalált mindenkit
szóval ennek fényében kérdezném, akkor mi a jó büdös ....ért vittük el Gronkot?
sikerült megint megsérülnie
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Igen, a tervek szerint mindenki játszik.(Branch is, mert fellebezett, Sheard is a csapattal ment.)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Patriots QB Tom Brady (knee) will play, as will his weapons- Julian Edelman (foot), Martellus Bennett (ankle, shoulder), Chris Hogan (back)

Ohh ill most látom h Gronk is aktív lesz. 😀
Adam Schefter Hitelesített felhasználó ‏@AdamSchefter
Patriots TE Rob Gronkowski, questionable with a chest injury, is expected to play today vs Jets. Had bleeding and bruising in his chest.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Hát Gronkowski és Brady is Q besorolást kapott, utóbbi játéka kapcsán sztem nincs kérdés, de sztem Gronkot is bedobjátok hiába a hét eleji hírek h nem játszik. Bár szvsz Bennett is elég TE poszton h hülyét csináljatok belőlünk.
Beki
Bennett sem teljesen egészséges a hírek szerint.

Do your job
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 012 — nabege2@yahoo.com
Tényleg hosszú még a szezon. Ha Brady térde nem jó játsszon inkább JG és legyen TB a backup. Nem azért, mert lebecsülöm az ellenfelet, hanem mert Jimmy ugyanúgy le tud hozni egy alapszakasz meccset.
Kollega
Mintha a fejembe látnál... Annak tényleg nincs értelme, hogy kihajtsuk TB-t, aztán a PO-ra meg egy 30%-os TB-vel menjünk neki. Inkább kapjunk ki (persze ne😊 ) de nekem TB egészsége fontosabb...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tényleg hosszú még a szezon. Ha Brady térde nem jó játsszon inkább JG és legyen TB a backup. Nem azért, mert lebecsülöm az ellenfelet, hanem mert Jimmy ugyanúgy le tud hozni egy alapszakasz meccset.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem felek en attol, hogy tul sima lesz, de nem ez a szezon fo meccse, ugyhogy annyit nem er, hogy ezen haljon le 😊

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Felesleges kockaztatni Gronkot, hosszu meg a szezon. Brady felol mondjuk nekem sincs ketsegem
Wyatt
Igen, Gronk egészségét nézve nektek egyértelműen előrefele kell tekinteni és nélküle is nagyon sima ügy kell h legyen a meccs függően h a def-etek h teljesít.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felesleges kockaztatni Gronkot, hosszu meg a szezon. Brady felol mondjuk nekem sincs ketsegem

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hát Gronkowski és Brady is Q besorolást kapott, utóbbi játéka kapcsán sztem nincs kérdés, de sztem Gronkot is bedobjátok hiába a hét eleji hírek h nem játszik. Bár szvsz Bennett is elég TE poszton h hülyét csináljatok belőlünk.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ma már edz Brady is.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady-t csak elővigyázatosság miatt pihentetitek edzésen?
Beki
Nincs rajta az injury reporton. Valószínűleg volt valami privát ügye amit nem vertek nagydobra.
peterk2005
Rajta van, térdsérüléssel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady-t csak elővigyázatosság miatt pihentetitek edzésen?
Beki
Nincs rajta az injury reporton. Valószínűleg volt valami privát ügye amit nem vertek nagydobra.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Brady-t csak elővigyázatosság miatt pihentetitek edzésen?
Beki
Szinte biztosan ez a helyzet, bár nem jellemző...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Brady-t csak elővigyázatosság miatt pihentetitek edzésen?
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Úgy néz ki Gronk nem játszik a Jets ellen sem.
Demecs
Ma edzett. Az jo jel azert
Wyatt
Brady viszont nem... 😕

We are all PATRIOTS!