New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Úgy néz ki Gronk nem játszik a Jets ellen sem.
Demecs
Ma edzett. Az jo jel azert
Wyatt
Brady viszont nem... 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.
Kollega
S a Jets-csajszit? 😊
tomi-tomi
Azt a ronda kis sapkás Joe Pesci hasonmást.

Csak nem képzeled, hogy hozzányúlnék egy nőhöz, akin ilyen szerelés van! Ez gusztustalan.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.
Kollega
S a Jets-csajszit? 😊
tomi-tomi
Nincs sok különbség. Csak egy betű lenne más.
peterk2005
miért akarna valaki is jets-es csajt rágni?😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.
Kollega
S a Jets-csajszit? 😊
tomi-tomi
Nincs sok különbség. Csak egy betű lenne más.
peterk2005
😀
A helyesírás, az smafu? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.
Kollega
S a Jets-csajszit? 😊
tomi-tomi
Nincs sok különbség. Csak egy betű lenne más.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.
Kollega
S a Jets-csajszit? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról

 www.youtube.com/watch?v=NZSe0Paj17Y&feature=youtu.be
ervinator
Ezt a figurát, aki itt a nyitóképen a jobboldalon van, így a videó megnézése után úgy érzem, hogy még a sírban is rúgnám.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
SB nation videója a Pats - Jets rivalizálásról


"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Én írtam, és így is gondolom. Brady állandó menekülésben volt a meccsen, pedig a 49ers védelme nem ligaelit. Szerintem nagyon is aggódhatunk a komolyabb passrusht produkáló csapatok miatt. Nekem úgy tűnik, hogy Solder néha bealszik, néha meg egyszerűen gyenge. Vagy 6-8 kg izom elférne még rajta. Ki is elemezték a meccsen, hogy akkor sikeres Brady, ha kevesebb mint 2másodperc alatt dobja el a labdát, tovább már nem tart a fal. És a menekülés közben eldobott passzok nagyon rizikósak, most többször bejött, de ez csak szerencse kérdése.
lucas
Csak önigazolásként másolta be, mert korábban ő is szidta a jó fiút 😊
Wyatt
No nem azdrt, de tenyleg mindig olyan latvanyos volt a hibaja. Pont mindig megakadt a tamadas.

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Úgy néz ki Gronk nem játszik a Jets ellen sem.
Demecs
Ma edzett. Az jo jel azert
Wyatt
Mar tobb helyen is irtak, hogy kihagyja.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy néz ki Gronk nem játszik a Jets ellen sem.
Demecs
Ma edzett. Az jo jel azert

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Ahogy várható volt, Vollmer és Tre' Jackson sem játszik már ebben a szezonban.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én írtam, és így is gondolom. Brady állandó menekülésben volt a meccsen, pedig a 49ers védelme nem ligaelit. Szerintem nagyon is aggódhatunk a komolyabb passrusht produkáló csapatok miatt. Nekem úgy tűnik, hogy Solder néha bealszik, néha meg egyszerűen gyenge. Vagy 6-8 kg izom elférne még rajta. Ki is elemezték a meccsen, hogy akkor sikeres Brady, ha kevesebb mint 2másodperc alatt dobja el a labdát, tovább már nem tart a fal. És a menekülés közben eldobott passzok nagyon rizikósak, most többször bejött, de ez csak szerencse kérdése.
lucas
Csak önigazolásként másolta be, mert korábban ő is szidta a jó fiút 😊

több mint 7 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Én írtam, és így is gondolom. Brady állandó menekülésben volt a meccsen, pedig a 49ers védelme nem ligaelit. Szerintem nagyon is aggódhatunk a komolyabb passrusht produkáló csapatok miatt. Nekem úgy tűnik, hogy Solder néha bealszik, néha meg egyszerűen gyenge. Vagy 6-8 kg izom elférne még rajta. Ki is elemezték a meccsen, hogy akkor sikeres Brady, ha kevesebb mint 2másodperc alatt dobja el a labdát, tovább már nem tart a fal. És a menekülés közben eldobott passzok nagyon rizikósak, most többször bejött, de ez csak szerencse kérdése.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Úgy néz ki Gronk nem játszik a Jets ellen sem.

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Pats.hu-ról

Downba került...

Nate Solder: Két büntetése is volt a meccsen: Blount 35 yardos TD-jét az ő holdingja miatt törölték, és ez után gödörbe is került a csapat. A második negyedben false start miatt is dobtak rá zászlót. Meccsek óta az az érzésünk vele kapcsolatban, hogy nem nyújtja azt, amit tőle jogosan várható lenne. És nemcsak a nagy hibák miatt, hanem úgy általában sem.

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Belicsák bácsi levélt kapott


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryan is abban van 😛
Lehet, hogy a 49ers elleni meccs előtt szóltak neki erről 😀

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Cannonra visszatérve: és ezt ki gondolta volna? Ha jól emlékszem volt olyan vélemény, hogy abba kéne hagyni a focit, úgy egyáltalán. Ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy picit jobban kéne bízni az edzőkben, szakemberekben. Én próbálok.
Attila Pál
Viszonylag könnyen összefoglalható, hogy miért teljesít jobban:
- Lefogyva, eddigi legjobb kondiban kezdte az előszezont. Úgy néz ki azóta sem szedett össze komolyabb sérülést.
- Végig csak RT poszton játszattuk, nem próbálkoztak vele OG vagy épp LT poszton (mint tavaly, kényszerből).
- Plusz visszajött Scar, aki alatt kb. az utolsó érdemi szezonját produkálta (2013). Az öreg - saját bevallása szerint - elsősorban a "kézmunkáját" próbálta fejleszteni, sikerrel... irdatlan karfesztávja van, idén végre használja is.
. nem utolsó szempont (és az előbbieket is részben magyarázza) hogy épp contract year-ben van, odateszi magát...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
4 éves a butt fumble.
Ünnepeljük meg. 😀

 www.youtube.com/watch?v=rAp57G1hLn0
Demecs
Vasárnap megünnepelhetjük 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
4 éves a butt fumble.
Ünnepeljük meg. 😀

 www.youtube.com/watch?v=rAp57G1hLn0
Demecs
hehe, én minden évben a bye week-es vasárnap megnézem 😊

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Branch 4meccs. Mariska.
gordon
pffff
Burkus
egyébként ez hogy van? pl a Seahawks játékosok olyan államban élnek, ahol ez legális. Nekik szabad?
vpi
A liga szabályzata tiltja. Godell nem szereti ha a játékosok unikornisokról fantáziálnak...más okot nem látok...
gordon
Különben Gordon már évek óta Seattle-ben vagy Denverben tolná 😀 Egyik sem lenne egy utópia nekünk 😀

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Branch 4meccs. Mariska.
gordon
pffff
Burkus
egyébként ez hogy van? pl a Seahawks játékosok olyan államban élnek, ahol ez legális. Nekik szabad?
vpi
A liga szabályzata tiltja. Godell nem szereti ha a játékosok unikornisokról fantáziálnak...más okot nem látok...
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
4 éves a butt fumble.
Ünnepeljük meg. 😀