New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy előtte sokkal kellemetlenebb volt, amikor valahogy Hightower keveredett ki a futóra, és vagy 5 yardról követte (mondjuk az ismétlésben pont csak a játék nem látszott... lehet, nem is az ő embere lett volna)
Wyatt
Övé volt, Ryan elkapóján akadt fenn és csúszott meg a játék elején.
tomi-tomi
Akkor OPI 😀 Köszi


Hát nem tudom, a rengeteg 0-2 yardos szenvedésnél annyira már nem tűnt fényesnek ez a futójátékunk, és annyira vacaknak sem az ő védekezésük, de szerencsére volt pár szép megiramodás 😊
Wyatt
Csak a 3. negyedben picit sok volt a Julesnak előredobjuk 70 yardot, aki -minő meglepetés- zuhogó esőben, csúszós talajon nem kapta el, aztán jöhetett a 3andout. Az első félidőben szépen ültek a futások, meg a meccs végén is. Ráadásul kiírták mennyi yardot nyalt átlagban az SF def futás ellen, nah az brutális volt. Ki lehetett volna használni.

De tényleg legyünk optimisták mert voltak pozitív dolgok mindkét csapatrészben, talán tényleg elindul valami...
NB2
Na igen, tök morcos is voltam, hogy legalább mutatóban lenne valami elkapható is bennük. Azért durva, hogy Hogannel mennyivel jobban néztek ki ezek a hosszú játékok 😊 Én sem értettem, miért kell ennyiszer hosszút dobálni, kicsit túlzásba vittük (lehet, hogy túl közel álltak fel a safetyk épp, és hátrébb akartuk őket mozgatni)

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
De tényleg legyünk optimisták mert voltak pozitív dolgok mindkét csapatrészben, talán tényleg elindul valami...
NB2
Nem beszólás vagy ilyen, de ez tényleg úgy hangzik, mintha 2-8-al állnánk, nem 8-2vel. 😉
vpi
Jó az elindul valami tényleg túlzás 😀 De nem leszek álszent, azért gondolom, hogy a topic nagyrésze az első 8 forduló után SB-ben reménykedik, ahhoz meg tényleg kell egy minimum átlagos D és extra O.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
De tényleg legyünk optimisták mert voltak pozitív dolgok mindkét csapatrészben, talán tényleg elindul valami...
NB2
Nem beszólás vagy ilyen, de ez tényleg úgy hangzik, mintha 2-8-al állnánk, nem 8-2vel. 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pláne, hogy előtte sokkal kellemetlenebb volt, amikor valahogy Hightower keveredett ki a futóra, és vagy 5 yardról követte (mondjuk az ismétlésben pont csak a játék nem látszott... lehet, nem is az ő embere lett volna)
Wyatt
Övé volt, Ryan elkapóján akadt fenn és csúszott meg a játék elején.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
Hát nem tudom, a rengeteg 0-2 yardos szenvedésnél annyira már nem tűnt fényesnek ez a futójátékunk, és annyira vacaknak sem az ő védekezésük, de szerencsére volt pár szép megiramodás 😊
Wyatt
Csak a 3. negyedben picit sok volt a Julesnak előredobjuk 70 yardot, aki -minő meglepetés- zuhogó esőben, csúszós talajon nem kapta el, aztán jöhetett a 3andout. Az első félidőben szépen ültek a futások, meg a meccs végén is. Ráadásul kiírták mennyi yardot nyalt átlagban az SF def futás ellen, nah az brutális volt. Ki lehetett volna használni.

De tényleg legyünk optimisták mert voltak pozitív dolgok mindkét csapatrészben, talán tényleg elindul valami...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mikor volt utoljára 6 sack-ünk egy meccsen?? (Igen hat, nem öt, mert Flowers sackjét nem írták be a statisztikába.) Egy futkározós QB ellen?kyobalu
Az futójáték volt, úgyhogy nem sack, hanem tackle for loss, ami persze igazából tök mindegy, csak a statba nem kerül sajna bele külön 😊
O#:
Nagyon felemás érzéseim vannak, voltak..
Mostanában az első két drive nagyon meg van tervezve, aztán kezdődnek a hülyeségek..Olyan, mintha kicsit elbíznák magukat, és elkényelmeskednék a dolgokat..Jönnek a hülye hibák..Drop, holding, int. grounding baromságok..kyobalu
Biztosan nincs így, de nekem is ez szokott eszembe jutni...
Nem értettem JMD-t a gameplan-el!!! Szakadó esőben passzolni ezret, nem birtokolni a labdát és nem futni, futni, futni a legrosszabb runD#ellen? Noormális Margit? kyobalu
Hát nem tudom, a rengeteg 0-2 yardos szenvedésnél annyira már nem tűnt fényesnek ez a futójátékunk, és annyira vacaknak sem az ő védekezésük, de szerencsére volt pár szép megiramodás 😊
Valamint nem nagyon értettem, hogy miért nem használjuk Bennettet, ha már nincs Gronk a pályán?
Vele picit könnyeben haladhattunk volna..
kyobalu
Nem tudom, mennyivel volt több blokkolási feladata így, de akkor is durva, hogy a harmadik negyedben volt talán stat, hogy egy labda ment felé

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy előtte sokkal kellemetlenebb volt, amikor valahogy Hightower keveredett ki a futóra, és vagy 5 yardról követte (mondjuk az ismétlésben pont csak a játék nem látszott... lehet, nem is az ő embere lett volna)
Ryannek tényleg voltak jó kis megmozdulásai, és nekem tetszett az, hogy próbáltunk kicsit nagyobb nyomást generálni. Oké, volt, hogy nem jött be, és lett belőle szép játék az ellenfélnél, de legalább helyenként volt valami

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Reiss: "Elandon Roberts: The rookie linebacker appeared to be a step slow in coverage at times, such as on Shaun Draughn's 13-yard touchdown catch in the fourth quarter. Roberts was replaced in the starting lineup by Shea McClellin as some of the momentum he built earlier in the season has subsided." (a "Down" különítmény tagjaként.) Úgy tűnik, az az elképzelés, hogy majd pótolja Collinst, nem vált be.
Burkus
Egy 6. körös rookie LB-től bizonyára elvárható, hogy hiba nélkül pótoljon egy all pro veterán játèkost, aki mellesleg szintén meg-megégett az RB-k ellen. Bell is hogy megszívta a Browns ellen. Ja mégse...

Do your job
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ha már annyit ekéztük idén, akkor emeljük ki, hogy a PFF szerint is a meccs embere Logan Ryan volt!
91,6-os grade-el!!
Ő volt a legjobb védő játékosunk tegnap.
2 elkapást csináltak meg mellette 7 yardért, 6x célozva meg őt. Volt két passz leütése végre.
A másik impresszív játékos Rowe volt. 1 elkapást engedélyezett 7 yardért. 5x célozták meg. Ő is leütött egy passzt.
Ryan, Branch, Rowe, HT, DMC számai jók voltak tegnap..

Tudom, hogy furának tűnik és meccs közben még mindig fáj nézni néha ezt a védelmet, de a tegnapi meccsen azért volt már némi elmozdulás D# fronton.. Kicsit agresszívabban játszottak, akartak harapni végre.
Mikor volt utoljára 6 sack-ünk egy meccsen?? (Igen hat, nem öt, mert Flowers sackjét nem írták be a statisztikába.) Egy futkározós QB ellen?
Tudom, hogy nyeljük a passzokat és yardokat néha, mint kacsa a nokedlit, de nekem ezzel a harapósabb front7-el lényegesen elfogadhatóbb a teljesítmény, mint azzal a tötyögős, 3 emberrel támadom az irányítót és beállok zónázni szarsággal..
Nekem tetszett amit HT vezérlésével csinált a front7. Tetszett Branch, Flowers, Van Noy, Mingo..Végre akartak nyomást helyezni a QB-ra és a RZ-ban le tudták húzni a redőnyt, ha kellett. Ryan-ék meg szinte meg akartak végre halni a pályán..Így kapni 17 pontot azért más érzés..

O#:
Nagyon felemás érzéseim vannak, voltak..
Mostanában az első két drive nagyon meg van tervezve, aztán kezdődnek a hülyeségek..Olyan, mintha kicsit elbíznák magukat, és elkényelmeskednék a dolgokat..Jönnek a hülye hibák..Drop, holding, int. grounding baromságok..
Brady néha begörcsöl meccsközben, ha nincs Gronk és ha kell, ha nem csak Julest látja a pályán..
Felidegesít ezzel a baromságával. Aztán átmegy Houdinibe, szabadulóművészest játszik és végre észre veszi, hogy vannak más elkapói is, akik megcsinálják a játékokat..És simán átmegy mindenkin.
Nem értettem JMD-t a gameplan-el!!! Szakadó esőben passzolni ezret, nem birtokolni a labdát és nem futni, futni, futni a legrosszabb runD#ellen? Noormális Margit?
Valamint nem nagyon értettem, hogy miért nem használjuk Bennettet, ha már nincs Gronk a pályán?
Vele picit könnyeben haladhattunk volna..
De Mitchell üde színfolt volt tegnap! Végre egy WR akit mi draftoltunk és beválni látszik! Valamint jó, hogy fent van Lewis is a pályán. Elképesztő sebessége és irányváltási vannak még mindig.
S ha már kiemeltem Ryant a védelemben, akkor emeljük ki Cannont az O#-ben! Nagyon szépen magára talált, idén impresszíven játszik. Megint a legjobb a falemberünk volt a meccs folyamán.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Reiss: "Elandon Roberts: The rookie linebacker appeared to be a step slow in coverage at times, such as on Shaun Draughn's 13-yard touchdown catch in the fourth quarter. Roberts was replaced in the starting lineup by Shea McClellin as some of the momentum he built earlier in the season has subsided." (a "Down" különítmény tagjaként.) Úgy tűnik, az az elképzelés, hogy majd pótolja Collinst, nem vált be.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bassza meg mar, hogy hetek ota nincs egy nezheto meccsunk...
Wyatt
Bekellene fizetned időben a t-home csekket😉
gordon
Szevasz Gordi!
Hox meccs fãjó volt, ezért megnéztem az "ütközetet" az Abádszalóki Rézműves SE ellen, még mindig áll a múlt heti véleményem.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
Az biztos, hogy vegyes érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban. Néha az O-t nem értettem, néha a D okozott fejfájást, de a 2. félidő közepétől daráltunk.
Mondjuk nekem nem tetszett, hogy JE felé ennyi passz ment, látszott, hogy a többiek is elbírják kapni a lasztit, mikor nem csak JE-nek ment a passz valahogy jobban ment a támadójáték. Mondjuk az idő sem volt kegyes...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nem egy szép meccs, de legalább most nem ment le kutyába a védelem(olyan sokszor 😀😀 )...

védelmi edzők most megdolgozhatnak a pénzükért



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bassza meg mar, hogy hetek ota nincs egy nezheto meccsunk...
Wyatt
Ne viccelj, végre izgulhatsz, pedig én arra ma végképp' nem készültem...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bassza meg mar, hogy hetek ota nincs egy nezheto meccsunk...
Wyatt
Bekellene fizetned időben a t-home csekket😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bassza meg mar, hogy hetek ota nincs egy nezheto meccsunk...

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sheard sem utazott a csapattal...
Castleai01
Sérült vagy megy Collins után? Elég limitált volt a snapszáma a Seahawks ellen.
Burkus
 twitter.com/RapSheet/status/800027873709068292
Gogo
Megvan a másik kerékkötő, akkor most már hasítani fogunk😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy tűnik az Öreg éppen motivál 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Klassz. Sheard, Ninko, Long könnyedén pótolja Chandler Jonest - szólt (itt is) a mantra. Azon töprengtem, hogy nekem kellene- e megemelni a csapat sportpszichológusra szánt költségvetését és az öreget is befizetni egy motivációs tanfolyamra. 😊

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Sheard sem utazott a csapattal...
Castleai01
Sérült vagy megy Collins után? Elég limitált volt a snapszáma a Seahawks ellen.
Burkus
 twitter.com/RapSheet/status/800027873709068292

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Szerintem Trey Flowers most jobb formában van nála.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sheard sem utazott a csapattal...
Castleai01
Sérült vagy megy Collins után? Elég limitált volt a snapszáma a Seahawks ellen.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Sheard sem utazott a csapattal...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Nyugi semmi gond nem lehet holnap.
A mobilis irányítókat mindig jól védekezzük. Ja, nem....
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Hogan és Gronk is out holnap.
winston
Gronk várható volt, Hogannek meg a hátával vannak gondok...

De ezt a meccset hozni kell... Ezek a legnehezebbek... Blountnak futni kell mint a nyúl

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018