New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd a februári lesz lényeges 😊
Amúgy inkább egy nem konferenciabeli csapat ellen jöjjön egy vereség, mint egy Denver ellen például valóban 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Majd azt azért helyezzétek kérem kontextusba, hogy egy novemberi meccs a Hox ellen miért lényegtelen!
TGA
Nem csoportmeccs, még csak nem is konfmeccs, semmi jelentősége nincs a PO-nk szempontjából, ahol egy új bajnokság kezdődik, még csak meg se sérült kulcsjátékosunk. Tessék.
Sobri Jóska
Más? Senki? Köszi!
TGA
Sok időt nem adsz a válaszra (éjjel 1/2 1-től reggel 1/4 9-ig).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Majd azt azért helyezzétek kérem kontextusba, hogy egy novemberi meccs a Hox ellen miért lényegtelen!
TGA
Nem csoportmeccs, még csak nem is konfmeccs, semmi jelentősége nincs a PO-nk szempontjából, ahol egy új bajnokság kezdődik, még csak meg se sérült kulcsjátékosunk. Tessék.
Sobri Jóska
Más? Senki? Köszi!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Majd azt azért helyezzétek kérem kontextusba, hogy egy novemberi meccs a Hox ellen miért lényegtelen!
TGA
Nem csoportmeccs, még csak nem is konfmeccs, semmi jelentősége nincs a PO-nk szempontjából, ahol egy új bajnokság kezdődik, még csak meg se sérült kulcsjátékosunk. Tessék.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Majd azt azért helyezzétek kérem kontextusba, hogy egy novemberi meccs a Hox ellen miért lényegtelen!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
kikaptunk egy alapszakasz meccsen 7-2-vel állunk, vélhetően meglesz a 1st seed, ennyire balfaszul aligha tudunk még egyszer játszani (rossz kick off, homály INT, fumble(k), rossz védelmi oldali game plan) és ennek ellenére már kiestünk a playoffban, szarrá vert minket bárki aki arra jár majd...ez csak a mi topicunkban lehet😊
topin
Kincstári optimizmusra vall ha már most kijelented, hogy meglesz a 1st seed 😊
Bye-ról jöttél, két heted van felkészülni egy formán kívül játszó offense ellen akik átutazták az országot egy hétfői meccs után és nem mellesleg bottom5 O-fallal rendelkeznek.
Egy mentálisan teljesen szétesett védelmünk van ez pedig coaching probléma.
A Roberts majd pótolja Collins-t mantrázóknak ajánlanám ezt a meccset, egy alulméretezett LB-vel nem fogsz run stopot csinálni...
gordon
Elvesztettünk egy meccset, ennyi történt nem több..inkább most veszítsünk a hawks ellen egy kb számunkra lényegtelen meccsen, mint a super bowlban..Nem látom ki veszélyeztetné a 1st seedet..Frisco, 2xJets, Rams, Ravens,halak..Kb a pacik elleni lesz az egyetlen kétesélyes meccsünk..a többit hozni fogjuk. 3 vereséggel meg elsők leszünk..az meg úgy is összejöhet hogy a Denvert verjük (ami sanszos amúgy) és más ellen jön egy betli..

Nem látom ki úszná még meg minimum 3 vereséggel? A Raiders,Chiefs,Broncos,Chargers kvartett szépen amortizálja majd egymást..a Steelers örül majd a div győzelemnek is, Texans dettó..Szóval nem értem a kétségbeesést.

Rossz volt a def game plan..van ilyen, volt már ilyen..nem tudtunk váltani kb semmit ebben, ez meg szuper standard, mindig is így volt kb, ha domináltak minket valamiben, akkor az úgy is maradt..mintha csak egy opció létezne és ha az működik akkor királyság, ha nem akkor balfaszkodás minden szinten..

És kb 10 centire voltunk tőle, hogy 1 vereségen maradjunk..úgy is, hogy a védelem totál gáz volt, és a támadók és a spec.team is olyan hibákat vétettek amiket nem szoktak, pláne nem egy meccsen belül ennyiszer és ezek a játékosok..De ilyen is volt már, és abban az évben SB-t nyertünk..szóval totál nem értem egy meccsből miért kell a liga még mindig legjobb csapatát eltemetni..

nálunk idén sem a védelem fogja megnyerni az sb-t, ha eljutunk oda..ahogy a super bowlt se ők nyerték meg..még ha a labdát ők is szerezték meg a végén..a 2 hawks meccs között nem sok engedett pont a különbség, a különbség a támadók és a spec team közötti bénázásokban volt..és még így is nyerhettünk volna..Szóval nincs itt semmi látnivaló..kikaptunk, van ilyen..nem lehet veretlen szezon..belefér..és inkább most jöjjön az ilyen meccs, ami kb minden csapatnak van 1 vagy 2 a szezonban..
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
LOL
 twitter.com/Mr_KevinJones/status/798636351235047424



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Vollmert és Jacksont meddig lehet aktiválni,vagy lehet még egyáltalán? Vollmer nem hiszem h idén még játszik,szerencsére Cannon messze várakozáson felül pótolta eddig.
kolok1972
Ezen a héten el kell kezdeniük edzeni. Ha nem, mennek automatikusan IR-re.

Az első hivatalos edzéstől számított három héten belül kell/lehet aktiválni. Ha nem történik meg -> IR.
tomi-tomi
Köszönöm

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vollmert és Jacksont meddig lehet aktiválni,vagy lehet még egyáltalán? Vollmer nem hiszem h idén még játszik,szerencsére Cannon messze várakozáson felül pótolta eddig.
kolok1972
Ezen a héten el kell kezdeniük edzeni. Ha nem, mennek automatikusan IR-re.

Az első hivatalos edzéstől számított három héten belül kell/lehet aktiválni. Ha nem történik meg -> IR.
tomi-tomi
Vollmerről azt írták, hogy IR lesz.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Patricia le sem tagadhatná, hogy régóta Belichick a főnöke:





I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vollmert és Jacksont meddig lehet aktiválni,vagy lehet még egyáltalán? Vollmer nem hiszem h idén még játszik,szerencsére Cannon messze várakozáson felül pótolta eddig.
kolok1972
Ezen a héten el kell kezdeniük edzeni. Ha nem, mennek automatikusan IR-re.

Az első hivatalos edzéstől számított három héten belül kell/lehet aktiválni. Ha nem történik meg -> IR.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Vollmert és Jacksont meddig lehet aktiválni,vagy lehet még egyáltalán? Vollmer nem hiszem h idén még játszik,szerencsére Cannon messze várakozáson felül pótolta eddig.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem lyukadt ki a tüdeje.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó, hát számtalanszor előfordult már, hogy egy a csapat érdekében hozott döntés később visszaütött. Ezért hallod annyit, hogy mindig azt a döntést hozzuk, ami a csapat érdekében áll. Ezeket ugyanúgy nem lehet kiszámítani, mint azt, hogy a legfizikálisabb hústornyodnak egy ütközéstől kilukad a tüdeje.

Ha megnyerjük a bajnokságot, mindenki csak a jó döntésekre emlékszik (a döntő játékra berakni az undrafted CB-t). Ha elbuksz, az összes rossz döntésedet rád olvassák. Ismét Belichick mondása: Ez a játékosok játéka. A meccseket a játékosok nyerik, az edzők vesztik el.

De ez azért nem olyan, mint 1/1-re elhozni azt a QB-t, akiről a sajtó fele már megírta, hogy magatartási problémái vannak. Oké, mi is hoztunk már magatartási problémás játékost, de legalább a negyedik körben és legalább játszott két szezont, mielőtt életfogytot kapott. Szóval kockáztatsz és általában vesztesz, de néha azért becsúszik egy-egy Lombardi trófea 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból
ZERO_L
Pont erről beszéltünk eddig,amiért le lettünk hurrogva,hogy mi ez a fanyalgás,mikor nyert a csapat. Hogy a mérleg csalóka lehet és elfedi egy kicsit a problémákat. A védelem eddig is ugyanilyen gyengén játszott,csak az ellenfél nem volt elég jó hogy kihasználja. Most igen. Nincs tragédia,menni kell tovább. Arra kiváncsi vagyok,hogy mire alapozod,hogy ha 8 meccs nem volt elég,hogy egy szemernyit javuljon a védelem,akkor most a következő két meccs után ez mitől következne be?
kolok1972
Én eddig meghajoltam a guruk előtt, akik elmondták, hogy milyen jó a csapatnak, hogy kitették Collinst 😊 Itt most 10 Seattle drive-ból 7 volt pontszerző, a négy FG-ból kettő csak rajtuk múlt, hogy nem lett TD, ténylegesen kb. 41 pontot kaptunk. A passrushoz csak annyit tennék hozzá - előttem mindent elmondtak - hogy ezt egy olyan fal ellen produkálták, ahol a két tackle undrafted, a többi pedig 4-6 körös pick volt és Russell Wilson futásai ellen nem kellett védekezni.

A meccs negatív csúcspontja számomra is az első félidő utolsó perce volt és a TD passz, ahol az elkapó bántóan üresen állt. Nem tudom, miért a zónát erőltetjük, bár ezzel a CB állománnyal a covernek nyilván nem sok esélye van.
Burkus
Szerinted Collins itt léte mennyit adott volna hozzá? Mert szerintem a védelem semmivel sem nézett ki jobban, amíg itt volt, ne tartsuk őt Messiásnak. Ryant ma az égette meg aki csak akarta, Colemant detto. Butler összességében nem volt rossz, de igazából jó sem. Pass rushra lehet még most a legkisebb panasz szerintem, voltak sackek, nyomás jeleit is fel lehetett fedezni, ami mondjuk a szemben lévő támadófal minőségét is jelzi.
ervinator
A meccs elején arról beszéltek a szpíkerek, hogy Jones és Collins volt a korábbi védelem két legjobb játékosa és mindkettő már máshol játszik. Nem tudom most azt mondani, hogy ha Collins játszik, akkor pld. biztos, hogy Jimmy Grahamet kiveszi a játékból vagy hasonló. De az ilyen játékosok, mint ő adnak fazont egy védelemnek. Biztos nem alapos ok nélkül rúgták ki, de SB-ra törni és közben kirakni a csapatból a két legjobb védődet - érdekes vállalkozás.

Revist is emlegette itt valaki, hogy vele semmivel sem voltunk jobbak a SB-ban. Lehet, (bár azt megnyertük) de maga az a tény, hogy a Te védelmedben játszik pld. Revis, eleve limitálja a másik csapat lehetőségeit, kockázatvállalását - egészen más dolog egy Revis vagy Sherman coverbe bedobni a labdát mint mondjuk Coleman felé. Ugyanez van, ha van jó pass rushered, egy jó run stopper LB vagy valaki, aki olyan jó coverben mint Collins. A mai meccset elnézve Carroll és Wilson senkitől sem tartott a Pats védelmében - és igazuk is volt.
Burkus
Reiss :"The 2016 struggles highlight how the Patriots, who traded top defenders Chandler Jones and Jamie Collins, need more playmakers and game-changing players to emerge."

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ja! Kérdésedre válaszolva:igen ez a védelem a Bengals ellen is ilyen homály volt,nézd vissza,alig-alig tudott 3&outot csinálni,gyakran úgy jöttek át rajtunk mint kés a vajon,csak egyrészt akkor az a Bengals off sem volt elég jó,hogy ezt olyan mértékben kihasználja,mint a Seahawks (ennek ellenére absz. dominálták az első félidőt),másrészt a Bengals D sem volt annyira jó,hogy a 2. félidőben meg tudja fogni a felélesztett TE játékunkat. Ezért nyertünk! De ez a def már akkor sem játszott jól. Csak a többséget nem érdekelte,mert hurrá nyertünk,meg amúgy is milyen király a mérleg,meg ennyire volt szükség. Ez utóbbi érvelés még igaz is lehetne,ha lenne annak bármi jele,hogy amikor szükség van rá,akkor tud szintet lépni. Én ennek csak a cáfolatát láttam az utolsó meccsen. Ettől természetesen lehet,hogy a PO-ban Neked lesz igazad (és ebben az esetben én leszek az első aki ezt el fogom ismerni),de MOST én erre semmilyen utaló jelet nem látok.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Értem! Tehát abban van a fejlődési potenciál,hogy kivágod a védelem egyik legtehetségesebb játékosát,majd az így keletkező káoszon próbálsz úrrá lenni és ez a fejlődés... oké.. Mellesleg mióta kell új szisztémát kitalálni egy ember kiesése miatt? Nincs már next man up felfogás? Eddig az volt az érvelésed,hogy Collins kiesése nem nagy érvágás,mert amúgy is szarul játszott,meg ott a pótlása Roberts személyében,most meg azt mondod,hogy új szisztémát kell kitalálni edzőknek,játékosoknak egyaránt,amihez nem elég a két hét,hanem akár a maradék RS meccsek is rámehetnek. Akkor hogy is van ez? Most akkor fontos játékos volt Collins vagy sem? Ha nem volt,akkor mire ez a rebuild érvelés,ha az volt,mert ekkora gondot jelent a kiesése,akkor meg miért érveltél a tradenél az ellenkezőjével? ( Ismét hangsúlyoznám,hogy szvsz ez a védelem NEM Collins hiánya miatt játszott elsősorban ilyen gyengén)
Az érveidet nem én söpörtem le ,hanem a Hóksz,méghozzá elég látványosan.
kolok1972
megint ki mondta, hogy rebuild kell?? direkt oda írtam, hogy nagy átalakítást nem kell végezni... hisz már játszottunk nélküle és működött
(mi lenne ha nem csak két végletben tudnál gondolkodni)

Nyilván Roberts egy az egyben nem tudja hozni (és lehet sosem fogja) amit Collins játszott ezért mind neki és a körülötte lévőknek mást kell játszani... nem kell áttérni 3-4-re, vagy teljesen más szisztémára, de valamilyen szinten váltani kell

sok minden miatt nézhetett ki ennyire gyengén ez a D#, lehetett a játékosok felelőssége vagy az edzőké, uram bocsáss kifogtak egy kritikán aluli napot, de te egy meccsből rögtön igazolva látod magad, hogy ez a védelem egy rakat szar, mindig is volt és az is marad

Bengals ellen Collins nélkül így játszott ez a védelem? A blowout meccsek érdemi részében, ennyire homály volt a társaság? abszolút NEM, szóval hagyjuk ezt a "Hóksz lesöpörte az érveket", max a meccsnapi védelmünket, nem kéne összekeverni a kettőt


(már alig várom, hogy az első PO meccsen otthon legyaluljon a Steelers és majd azt kelljen egész offseasonben olvasni, hogy egyesek már a második héten megmondtak, egy darab centet sem ér ez a komplett védelem...)
ZERO_L
Ne haragudj Zéro,de megint mellébeszélsz. Arra a részre megint nem reagáltál,hogy a korábbi érvelésedet abszolút üti a mostani érvelésed. Korábban azzal érveltél ,hogy Collins kiesése nem nagy probléma,mert úgyis rosszul játszott és nyilván megvan BB terve a pótlására,most meg azzal érvelsz,hogy a kiesése miatt új szisztéma kell (nem 180 fokos /most már próbállak pontosan idézni/) és olyan rendszert kell kitalálni ,ami a jelenlegi keret erősségeire épít. Még egyszer megkérdezem,akkor most melyik? Tényleg nem érzed,hogy a második érvelésed tök ellentétes az elsővel? Vagy ha nem az,akkor magyarázd el,hogy ezt mégis hogy kell érteni? Másrészt korábban ha vki kiesett mondjuk sérülés miatt,akkor hányszor került az itt egyáltalán szóba,hogy új szisztéma kell,meg olyan rendszert kell kialakítani,ami a keret erősségeire épül? Soha! Te sem vetettél föl ilyet,mondjuk tavaly HT sérülésénél! Miért?Nyilván azért mert ez egyszerűen soha fel sem merült,egyszerűen csak meg kell oldani a pótlását,erről szól a next man up!
Most pedig miután a Hóksz meccs után már nem volt tovább tartható a korábbi teóriád,hogy jó ez a védelem,hiszen nyerünk,meg mindenféle csilivili statisztikákban az élen vagyunk,meg alig kapunk pontot,most megint fordítottál az érveléseden és előjöttél azzal,hogy ez azért van,mert még át kell állni a Collins nélküli játékra (akiről egyébként korábban pont azt állítottad,hogy nem jelent pluszt)
A kettőnk közötti véleménykülönbség alapvetően abban volt,hogy én az elejétől azt mondtam,hogy ez a védelem messze nem olyan jó,mint amit a statisztika és a csapat mérlege alapján pl Te is gondolsz. És ne haragudj,a Hóksz meccs után nem hiszem hogy azt kellene gondolnom,hogy Neked volt igazad. És nem egy meccs alapján gondolom,hogy ez egy konstansan gyengén játszó védelem,hanem 9 meccs alapján amiből az utolsó kiütötte azt az érvedet is,hogy ez a védelem többet is tud,ha szükség van rá(mert nem tudott előlépni,amikor kellett volna),hogy így is nyerünk(mert nem nyertünk),meg hogy nem a kapott yardok számítanak,hanem a pontok(mert most 30+ pontot és 3 passzolt Td-t kapott attól a Wilsontól aki az első talán 8 meccsén 5 (!!) Td-t passzolt összesen)
Természetesen elfogadom és tiszteletben tartom a meggyőződésedet,hogy Neked BB neve garancia a javulásra,csak innentől kezdve ez hitvita,amibe nem kell olyan racionálisnak látszó érveket belekeverni,hogy új szisztéma kell a keret erősségeire alapozva.
Ha esetleg valamely korábbi hozzászólásommal a személyedet sértettem volna,akkor elnézést kérek,nem volt ilyen szándékom.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Értem! Tehát abban van a fejlődési potenciál,hogy kivágod a védelem egyik legtehetségesebb játékosát,majd az így keletkező káoszon próbálsz úrrá lenni és ez a fejlődés... oké.. Mellesleg mióta kell új szisztémát kitalálni egy ember kiesése miatt? Nincs már next man up felfogás? Eddig az volt az érvelésed,hogy Collins kiesése nem nagy érvágás,mert amúgy is szarul játszott,meg ott a pótlása Roberts személyében,most meg azt mondod,hogy új szisztémát kell kitalálni edzőknek,játékosoknak egyaránt,amihez nem elég a két hét,hanem akár a maradék RS meccsek is rámehetnek. Akkor hogy is van ez? Most akkor fontos játékos volt Collins vagy sem? Ha nem volt,akkor mire ez a rebuild érvelés,ha az volt,mert ekkora gondot jelent a kiesése,akkor meg miért érveltél a tradenél az ellenkezőjével? ( Ismét hangsúlyoznám,hogy szvsz ez a védelem NEM Collins hiánya miatt játszott elsősorban ilyen gyengén)
Az érveidet nem én söpörtem le ,hanem a Hóksz,méghozzá elég látványosan.
kolok1972
megint ki mondta, hogy rebuild kell?? direkt oda írtam, hogy nagy átalakítást nem kell végezni... hisz már játszottunk nélküle és működött
(mi lenne ha nem csak két végletben tudnál gondolkodni)

Nyilván Roberts egy az egyben nem tudja hozni (és lehet sosem fogja) amit Collins játszott ezért mind neki és a körülötte lévőknek mást kell játszani... nem kell áttérni 3-4-re, vagy teljesen más szisztémára, de valamilyen szinten váltani kell

sok minden miatt nézhetett ki ennyire gyengén ez a D#, lehetett a játékosok felelőssége vagy az edzőké, uram bocsáss kifogtak egy kritikán aluli napot, de te egy meccsből rögtön igazolva látod magad, hogy ez a védelem egy rakat szar, mindig is volt és az is marad

Bengals ellen Collins nélkül így játszott ez a védelem? A blowout meccsek érdemi részében, ennyire homály volt a társaság? abszolút NEM, szóval hagyjuk ezt a "Hóksz lesöpörte az érveket", max a meccsnapi védelmünket, nem kéne összekeverni a kettőt


(már alig várom, hogy az első PO meccsen otthon legyaluljon a Steelers és majd azt kelljen egész offseasonben olvasni, hogy egyesek már a második héten megmondtak, egy darab centet sem ér ez a komplett védelem...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Patrícia kiégett...
TGA
Őszintén kíváncsi lennék a véleményedre a védelmi "filozófiánkkal" kapcsolatban. Kint mit írnak?
gordon
Figyi a véleményemet leírtam a hox topicban 3 mondatban. Azt tartom.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Egyet aludva a meccsre, s picit lenyugodva úgy gondolom, hogy a vasárnapi Seahawks elleni meccsből még jól is jöhetünk ki a végén..
Ez volt idén az első olyan mérkőzés, ami PO hangulatot idézett és az utolsó másodpercekig ki-ki meccset eredményezett. Ha kicsit tökösebbek vagyunk, akkor egál a vége, és hosszabbítás..Utána meg bármi lehetett volna.
De a há-val kezdődő mondatoknak sok értelme nincs.. 😉
A védelmi oldalon nem hiszem, hogy nem lesz változás, minőségi előre lépés.
BB már nyár közepén sejthette, hogy mi lesz év közben Collinsal. Nem hiába jött McElek, Mingo, majd Van Noy..Az már más kérdés, hogy mennyire tudjuk, tudtuk őket beépíteni eddig. Senki sem sejtette, hogy az újonc Roberts jól is játszhat, s lesznek olyan meccsek, ahol jobb párja lesz HT-nek, mint Collins. Lásd Bengals elleni meccs, ahol kifejezetten elit szinten tolta mindkét LB-ünk.
A meccs utáni első hőzöngésemben is elsősorban azért puffogtam, mert az a secondary aki jelenleg szopja a yardokat és bármelyik irányító szétszopatja őket, játszott tavaly is..DMC, Butler, Chung, Harmon kifejezetten jó, elit közeli játékosok. Ekkora formahanyatlás, ekkora képesség visszaesés nem lehet a játékukban.
Ennek a részlegnek a teljesítmény visszaesése a D-line, LB sor zóna munkájának köszönhető főleg. Amíg 3 emberrel támadjuk az ellen irányítóját, és a maradék 8 ember 8-10 yardokra beáll zónázni, addig egy közepes, vagy erősebb csapat, úgy megy át a pályán passzokkal, mint kés a vajon.. Abban a pillanatban, amikor mennek a 4-5 emberes rushok, LB segítséggel a blitzek, akkor még jobb képességű irányítókat (mint Wilson) is meg tudjuk zavarni, gondot tudunk okozni a passz játékban. Véleményem alapján erre a munkára simán alkalmas Flowers, HT, Roberts, Mingo.
Nekem nem Collins hiánya tűnik fel igazán, hanem Chandler Jones-é. Az ő teljesítményét nem tudta pótolni Sheard, Long, Ninko trió. Sheard nagyon alul teljesít. S bármennyire is szeressem Ninkot és Longot ők a tipikus edge rusher szerepére már lassúak. Flowersben látok fantáziát, aki esetleg betölthetné ezt a szerepet.
Biztos vagyok benne, hogy BB és Patricia is látja ezt. Gondolom hét közben kísérletezgetnek ezerrel..
Nem véletlen a CB2 poszt ekkora rotálása. Nem véletlen Sheard, Long snap számjainak csökkenése.
BB próbál főzni abból ami van. De nagyon örülnék neki, ha belátná, hogy ez a zónázós játék idén nem nagyon működik..Legalábbis stabil, PO csapatok ellen nagyon fog szenvedni ez a játékséma.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kikaptunk egy alapszakasz meccsen 7-2-vel állunk, vélhetően meglesz a 1st seed, ennyire balfaszul aligha tudunk még egyszer játszani (rossz kick off, homály INT, fumble(k), rossz védelmi oldali game plan) és ennek ellenére már kiestünk a playoffban, szarrá vert minket bárki aki arra jár majd...ez csak a mi topicunkban lehet😊
topin
Kincstári optimizmusra vall ha már most kijelented, hogy meglesz a 1st seed 😊
Bye-ról jöttél, két heted van felkészülni egy formán kívül játszó offense ellen akik átutazták az országot egy hétfői meccs után és nem mellesleg bottom5 O-fallal rendelkeznek.
Egy mentálisan teljesen szétesett védelmünk van ez pedig coaching probléma.
A Roberts majd pótolja Collins-t mantrázóknak ajánlanám ezt a meccset, egy alulméretezett LB-vel nem fogsz run stopot csinálni...

Szerkesztette: gordon
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Egy hete pont azokat írtuk le, amik ezen a héten megvalósultak.
Jó def, közepes off. ellen mit tudunk, majd ott dől el minden
elkerülnek a sérülések
Ez így ne okés...😕

Jah és remélem ha úgy látják 3-4 hetet is kihagyatnak vele. Ezeket a csapatokat akik jönnek, nélküle is ütni kell.

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
1 meccset kell kihagynia azt írják.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0917%2Fr126873_1296x729_16-9.jpg
Gronk's injury not seen as serious; status unclear
ESPN's Adam Schefter has been told the injury Rob Gronkowski suffered in Sunday's loss is "not overly serious," and he does not have a punctured lung, as has been reported.


Itt mát cáfolják szerencsére.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 868 — !SuPeR6BoWL!
Gronk kilyukadt tüdő... Fasza kezdődik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018