New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Új átkom: "hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t"
több mint 7 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
2011-ben, az a trágya D sokkal jobban teljesített a PO-ban (engedett pontok alapján), mint a 14es bajnok csapaté. Csak ott végül kifelé pattant a labda. Szóval, bár rossz nézni ezt a védelmet, de úgyis alapvetően az számít, hogy az adott rájátszás meccsre milyen gameplan-t raknak össze az edzők.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Patrícia kiégett...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A meccs elején arról beszéltek a szpíkerek, hogy Jones és Collins volt a korábbi védelem két legjobb játékosa és mindkettő már máshol játszik. Nem tudom most azt mondani, hogy ha Collins játszik, akkor pld. biztos, hogy Jimmy Grahamet kiveszi a játékból vagy hasonló. De az ilyen játékosok, mint ő adnak fazont egy védelemnek. Biztos nem alapos ok nélkül rúgták ki, de SB-ra törni és közben kirakni a csapatból a két legjobb védődet - érdekes vállalkozás.
Burkus
Graham 4 elkapás 48 yard. Szerintem ezzel nyugodtan kiegyeztünk volna a meccs előtt. Chung szokás szerint remek munkát végzett.
Boston
Jaja. Graham négy targetből négy elkapás, 12 yardos átlag. Chung pedig kb. három méterre volt az elkapótól a TD pillanatában... Nice job.
Burkus
Bennett 7 target 7 elkapás 102 yard. Akkor most Kancellár és Earl Thomas szarul játszottak?

Do your job
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Még szerencse, hogy amikor Collins itt volt, senki nem szidta a védelmet. Oh wait a minute...

Do your job
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egyáltalán nem lepődnék meg, ha Mingo és Jones is komolyabban kipróbálásra kerülne a következő meccseken. zinedine5
Van egy csomo uj ember. Ki kene probalni oket vegre. Hatha... Demecs
Az ultimate secret csodafegyver, a méltán rettegett 53-as Kyle Van Noy már szart sem ér? Meg sem említitek név szerint?
😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Azt hittem nagyobb Világvége hangulat lesz 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ugyanmár... Ha Collins mondjuk megsérült volna,akkor is több hét kellene,hogy kitaláljuk,hogy mi legyen? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Itt ráadásul tervezett lépés volt,ahol többek szerint az Öregnek kellett hogy legyen terve a pótlására. Ettől függetlenül nem gondolom,hogy Collins hiánya miatt volt ilyen rossz a védelem,bár a hiánya azért nyilván nem javított a helyzeten. A kérdésre viszont nem válaszoltál,hogy mitől javulna meg egycsapásra a védelem? Persze van olyan ,hogy ilyen bekövetkezik,de annak mindig van vmi konkrét oka pl egy sérült játékos visszajövetele,mint amilyen Ray Lewis visszatérése volt a PO-ra. De nálunk ilyesmiről nem lehet szó,ennél gyakorlatilag csak kevesebbek lehetünk. Amúgy ez a védelem konstansan ugyanazokat a hibákat megismételve játszik ugyanolyan gyengén most már 9 meccs alatt. Semmi jel nem mutat arra,hogy a következő két meccs után ez miért változna meg és most Te sem tudtál emellett racionális érveket felhozni
kolok1972
attól mert volt egy terv Collins pótlására, amit nyilván begyakoroltunk az utóbbi hetekben még nem jelenti azt, hogy élesben tökéletesen működik is

pont ebben van a fejlődési potenciál, hogy a védelem az új szisztémára (ami nyilván nem 180 fokos fordulatot jelent) átálljon, illetve olyan rendszert kitalálni, ami a jelenlegi keret erősségeire épít
erre kell szánni a hátralévő 7 meccset, aztán meglátjuk ez a PO-ra mire lesz elég



nekem Belichick neve bőven elég, hogy ilyen kaotikus védelmet látva is tudjam, mindent el fognak követni, hogy tanuljanak ebből a meccsből, mind a játékosok mind az edzők egyaránt
lehet tegnap a gameplan vagy a D# playcalling volt a rossz, nem tudom, de az biztos, hogy egyénileg sokkal többet tudnak a játékosaink mint amit tegnap mutattak
szerintem ez a keret (védelem) nem rossz és a BYE előtt sem voltak gyengék(elit sem, megvannak a maga korlátai), de mivel te bármit lesöpörsz azzal, hogy "nem elit támadók ellen játszottunk" meg a "támadóink húzták ki a csapatot a szarból" így teljesen feleslegesnek érzem, hogy belemenjünk egy újabb "mi volt előbb a tyúk vagy a tojás" fejtegetésbe


BB ha ez good defense volt....
ThundersNFL
jaj ne már... majd pont a sajtó előtt hordja le a csapatot
ZERO_L
Értem! Tehát abban van a fejlődési potenciál,hogy kivágod a védelem egyik legtehetségesebb játékosát,majd az így keletkező káoszon próbálsz úrrá lenni és ez a fejlődés... oké.. Mellesleg mióta kell új szisztémát kitalálni egy ember kiesése miatt? Nincs már next man up felfogás? Eddig az volt az érvelésed,hogy Collins kiesése nem nagy érvágás,mert amúgy is szarul játszott,meg ott a pótlása Roberts személyében,most meg azt mondod,hogy új szisztémát kell kitalálni edzőknek,játékosoknak egyaránt,amihez nem elég a két hét,hanem akár a maradék RS meccsek is rámehetnek. Akkor hogy is van ez? Most akkor fontos játékos volt Collins vagy sem? Ha nem volt,akkor mire ez a rebuild érvelés,ha az volt,mert ekkora gondot jelent a kiesése,akkor meg miért érveltél a tradenél az ellenkezőjével? ( Ismét hangsúlyoznám,hogy szvsz ez a védelem NEM Collins hiánya miatt játszott elsősorban ilyen gyengén)
Az érveidet nem én söpörtem le ,hanem a Hóksz,méghozzá elég látványosan.
kolok1972
Volt egy jó játékos aki káros volt a csapat számára valamiért, amit mi nem tudunk valszeg. El kellett küldeni, majd adott egy keret amivel nem tudtuk megfogni a Seahawkst, de tetszik vagy sem, ebből kell valamit kihozni idén. Lehet, hogy szisztéma váltással, lehet hogy simán egy next man up meg fogja oldani, de lehet hogy idén ebből ez jön össze. Ez utóbbit rábízom BB-re.
A CB poszt hománya nagyobb talány nekem, pedig preseasonban az egyik legjobb CB csata volt a keretbe kerülésért. Jonathan Jones eltűnt teljesen, Crevon Lebranc-t szorította ki, aki azóta nem rossz Chicagoban.

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ryanre 116.1-es passer ratinggel dobált Wilson.
kolok1972
szidjátok itt, oszt átlag alatt dobált rá Wilson 😀
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ugyanmár... Ha Collins mondjuk megsérült volna,akkor is több hét kellene,hogy kitaláljuk,hogy mi legyen? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Itt ráadásul tervezett lépés volt,ahol többek szerint az Öregnek kellett hogy legyen terve a pótlására. Ettől függetlenül nem gondolom,hogy Collins hiánya miatt volt ilyen rossz a védelem,bár a hiánya azért nyilván nem javított a helyzeten. A kérdésre viszont nem válaszoltál,hogy mitől javulna meg egycsapásra a védelem? Persze van olyan ,hogy ilyen bekövetkezik,de annak mindig van vmi konkrét oka pl egy sérült játékos visszajövetele,mint amilyen Ray Lewis visszatérése volt a PO-ra. De nálunk ilyesmiről nem lehet szó,ennél gyakorlatilag csak kevesebbek lehetünk. Amúgy ez a védelem konstansan ugyanazokat a hibákat megismételve játszik ugyanolyan gyengén most már 9 meccs alatt. Semmi jel nem mutat arra,hogy a következő két meccs után ez miért változna meg és most Te sem tudtál emellett racionális érveket felhozni
kolok1972
attól mert volt egy terv Collins pótlására, amit nyilván begyakoroltunk az utóbbi hetekben még nem jelenti azt, hogy élesben tökéletesen működik is

pont ebben van a fejlődési potenciál, hogy a védelem az új szisztémára (ami nyilván nem 180 fokos fordulatot jelent) átálljon, illetve olyan rendszert kitalálni, ami a jelenlegi keret erősségeire épít
erre kell szánni a hátralévő 7 meccset, aztán meglátjuk ez a PO-ra mire lesz elég



nekem Belichick neve bőven elég, hogy ilyen kaotikus védelmet látva is tudjam, mindent el fognak követni, hogy tanuljanak ebből a meccsből, mind a játékosok mind az edzők egyaránt
lehet tegnap a gameplan vagy a D# playcalling volt a rossz, nem tudom, de az biztos, hogy egyénileg sokkal többet tudnak a játékosaink mint amit tegnap mutattak
szerintem ez a keret (védelem) nem rossz és a BYE előtt sem voltak gyengék(elit sem, megvannak a maga korlátai), de mivel te bármit lesöpörsz azzal, hogy "nem elit támadók ellen játszottunk" meg a "támadóink húzták ki a csapatot a szarból" így teljesen feleslegesnek érzem, hogy belemenjünk egy újabb "mi volt előbb a tyúk vagy a tojás" fejtegetésbe


BB ha ez good defense volt....
ThundersNFL
jaj ne már... majd pont a sajtó előtt hordja le a csapatot
ZERO_L
Értem! Tehát abban van a fejlődési potenciál,hogy kivágod a védelem egyik legtehetségesebb játékosát,majd az így keletkező káoszon próbálsz úrrá lenni és ez a fejlődés... oké.. Mellesleg mióta kell új szisztémát kitalálni egy ember kiesése miatt? Nincs már next man up felfogás? Eddig az volt az érvelésed,hogy Collins kiesése nem nagy érvágás,mert amúgy is szarul játszott,meg ott a pótlása Roberts személyében,most meg azt mondod,hogy új szisztémát kell kitalálni edzőknek,játékosoknak egyaránt,amihez nem elég a két hét,hanem akár a maradék RS meccsek is rámehetnek. Akkor hogy is van ez? Most akkor fontos játékos volt Collins vagy sem? Ha nem volt,akkor mire ez a rebuild érvelés,ha az volt,mert ekkora gondot jelent a kiesése,akkor meg miért érveltél a tradenél az ellenkezőjével? ( Ismét hangsúlyoznám,hogy szvsz ez a védelem NEM Collins hiánya miatt játszott elsősorban ilyen gyengén)
Az érveidet nem én söpörtem le ,hanem a Hóksz,méghozzá elég látványosan.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Nezzetek a jo oldalat.
Egy ocska vedelemben senki se fog nagy lovet kapni. 😁

Van egy csomo uj ember. Ki kene probalni oket vegre. Hatha...

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Talán abban bízhatunk, hogyha ez a produkció nem ébreszti rá BB-t, Patriciat, hogy komoly változások kellenek a D játékban, akkor semmi. Remélem, hogy komoly fejmosás volt, lesz az öltözőben, videószobában. Ez a 2-2,5 embres passrush vicc, a mögötte lévő zóna pedig... Hogy 8-9 ember ne tudjon lefedni 4-5 támadót...
FunHun
BB ha ez good defense volt....
ThundersNFL
Látni kell, hogy bármit is nyilatkozik BB, azért csak padozott Sheard (16 snap), Long is csak 3. volt. Rowe kikerlüt, Coleman be. Szerintem látja az öreg, hogy ez nem kóser és keveri a kártyákat. Egyáltalán nem lepődnék meg, ha Mingo és Jones is komolyabban kipróbálásra kerülne a következő meccseken.
Még egyszer emlékeztetnék mindenkit, hogy az NFC egyik élcsapata ellen egy totál homály sec-kel, 2 TO-val kb 30 centire voltunk az X-től.

Ez nem dicséret, csak a tények miatt.

(Én egyébként "örülök" az intnek. Nem szeretem az ilyen felesleges nyomást.)
zinedine5
Ez azért így nem teljesen igaz, mert az első drive-ban elejtette a labdát Kearse, a védő - Ryan - már képtelen volt beavatkozni, a negyedik negyed elején pedig Prosise bevitte a TD-t, amit nem adtak meg (ott nekünk kedveztek a zebrák) és rámentek egy kétpontosra (még most sem értem minek, mert ha berúgják, akkor nekünk kell kétpontos még TD esetén is), amivel vesztettek még egy pontot. Ezeket számítva legalább olyan 9 pont benne maradt a meccsben, ami nem a Pats D-en múlt. De 31 kapott pont is nagyon sok, nem szoktunk ennyit kapni + a nagyobb baj az volt, ahogy pillanatok alatt átjöttek a pályán. Mint 2011-12-ben meg 13-ban Talib érkezéséig.
Burkus
Sportban nincs ha. Ezt így nem lehet nézni, mert mi lett volna, ha nincs fumble, mi lett volna ha Ryan néha focistának néz ki, ha sikerül egy-két játék tőlünk, amiből puntok lettek, stb. Azt a helyzetet kell kezelni, ami éppen van. (Hozzáteszem egy ilyen helyzet miatt kaptunk ki. Mert 2 yardról sztem be tudtuk volna tolni a lasztit, de BB tegnap nem merte rábízni a D-re az utolsó percet.)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából én tettem fel neki, de pszt!

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
jaj ne már... majd pont a sajtó előtt hordja le a csapatot
ZERO_L
Valószínűleg nem, de a kérdés kísértetiesen hasonlított Wyatt felvetésére.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Ugyanmár... Ha Collins mondjuk megsérült volna,akkor is több hét kellene,hogy kitaláljuk,hogy mi legyen? Ezt Te sem gondolhatod komolyan. Itt ráadásul tervezett lépés volt,ahol többek szerint az Öregnek kellett hogy legyen terve a pótlására. Ettől függetlenül nem gondolom,hogy Collins hiánya miatt volt ilyen rossz a védelem,bár a hiánya azért nyilván nem javított a helyzeten. A kérdésre viszont nem válaszoltál,hogy mitől javulna meg egycsapásra a védelem? Persze van olyan ,hogy ilyen bekövetkezik,de annak mindig van vmi konkrét oka pl egy sérült játékos visszajövetele,mint amilyen Ray Lewis visszatérése volt a PO-ra. De nálunk ilyesmiről nem lehet szó,ennél gyakorlatilag csak kevesebbek lehetünk. Amúgy ez a védelem konstansan ugyanazokat a hibákat megismételve játszik ugyanolyan gyengén most már 9 meccs alatt. Semmi jel nem mutat arra,hogy a következő két meccs után ez miért változna meg és most Te sem tudtál emellett racionális érveket felhozni
kolok1972
attól mert volt egy terv Collins pótlására, amit nyilván begyakoroltunk az utóbbi hetekben még nem jelenti azt, hogy élesben tökéletesen működik is

pont ebben van a fejlődési potenciál, hogy a védelem az új szisztémára (ami nyilván nem 180 fokos fordulatot jelent) átálljon, illetve olyan rendszert kitalálni, ami a jelenlegi keret erősségeire épít
erre kell szánni a hátralévő 7 meccset, aztán meglátjuk ez a PO-ra mire lesz elég


nekem Belichick neve bőven elég, hogy ilyen kaotikus védelmet látva is tudjam, mindent el fognak követni, hogy tanuljanak ebből a meccsből, mind a játékosok mind az edzők egyaránt
lehet tegnap a gameplan vagy a D# playcalling volt a rossz, nem tudom, de az biztos, hogy egyénileg sokkal többet tudnak a játékosaink mint amit tegnap mutattak
szerintem ez a keret (védelem) nem rossz és a BYE előtt sem voltak gyengék(elit sem, megvannak a maga korlátai), de mivel te bármit lesöpörsz azzal, hogy "nem elit támadók ellen játszottunk" meg a "támadóink húzták ki a csapatot a szarból" így teljesen feleslegesnek érzem, hogy belemenjünk egy újabb "mi volt előbb a tyúk vagy a tojás" fejtegetésbe


BB ha ez good defense volt....
ThundersNFL
jaj ne már... majd pont a sajtó előtt hordja le a csapatot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
BB ha ez good defense volt....
ThundersNFL

😊))))))))))))) Classic BB interjú. Semmit sem mondott.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryanre 116.1-es passer ratinggel dobált Wilson.
kolok1972
Akkor még jól is játszott, mert a csapat ellen meg 124.6-tal 😀

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
BB ha ez good defense volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ryanre 116.1-es passer ratinggel dobált Wilson.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ajaj. Nem egy meccset néztünk 😀

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jobbat nem tudok, mint reménykedni abban, hogy a hozott n emberkéből beválnak valamennyien még 😊
Illetve, hogy ez a meccs a vereséggel együtt lesz akkora pofon, hogy felrázza a csapatot, és valami javulást idézzen elő. Ebben bízom, hogy emiatt hasznos lehet a vereség. Lehet, ha behúzzuk, akkor szépen ugyanúgy ment volna minden tovább, és a PO-ban fázunk rá. Hátha ez most elindít valami változást, mert arra azért szükség van 😊
Wyatt
Belichick erre:

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Még egyszer emlékeztetnék mindenkit, hogy az NFC egyik élcsapata ellen egy totál homály sec-kel, 2 TO-val kb 30 centire voltunk az X-től.

Ez nem dicséret, csak a tények miatt.

(Én egyébként "örülök" az intnek. Nem szeretem az ilyen felesleges nyomást.)
zinedine5
Ez azért így nem teljesen igaz, mert az első drive-ban elejtette a labdát Kearse, a védő - Ryan - már képtelen volt beavatkozni, a negyedik negyed elején pedig Prosise bevitte a TD-t, amit nem adtak meg (ott nekünk kedveztek a zebrák) és rámentek egy kétpontosra (még most sem értem minek, mert ha berúgják, akkor nekünk kell kétpontos még TD esetén is), amivel vesztettek még egy pontot. Ezeket számítva legalább olyan 9 pont benne maradt a meccsben, ami nem a Pats D-en múlt. De 31 kapott pont is nagyon sok, nem szoktunk ennyit kapni + a nagyobb baj az volt, ahogy pillanatok alatt átjöttek a pályán. Mint 2011-12-ben meg 13-ban Talib érkezéséig.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dehogy kell. Semmi köze nincs hozzá. Ahhoz szépen elég meccset kell nyerni az alapszakaszban (ez azért alighanem meglesz), utána meg a playoffban már tényleg jöhet, hogy mindenkit meg kell verni 😊 De szezon közben akár az egész NFC agyonverhet, akkor is max 0–4 lenne 😀

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Még egyszer emlékeztetnék mindenkit, hogy az NFC egyik élcsapata ellen egy totál homály sec-kel, 2 TO-val kb 30 centire voltunk az X-től.

Ez nem dicséret, csak a tények miatt.

(Én egyébként "örülök" az intnek. Nem szeretem az ilyen felesleges nyomást.)
zinedine5
ha gyűrűt akarnak, az ilyeneket is meg kell verni azzal amink van.
szerk: persze nem feltétlen most, de a végén.

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra sem volt racionális érv, hogy a totálisan homály támadófal összeáll, és a csapat normális teljesítményre is lesz még képes a Chiefs elleni brutális leégést követően. Aztán mégis összeállt a csapat, és egész jó lett a végére 😊
Wyatt
Rendben Wyatt,bár ott szerintem az a vereség nagyon komoly motivációt gerjesztett az egész csapatban és az még ha jól emlékszem a szezon elején volt,tehát a "még össze kell állnia" szöveg akár ülhetett is. Most viszont már lement a szezon kétharmada és egy perccel sem tartunk előrébb mint az első meccsen,ja de,van egy Collins minuszunk. Tedd a szívedre a kezed,Te látod ebben a védelemben a gyökeres változás reális lehetőségét?
kolok1972
Jobbat nem tudok, mint reménykedni abban, hogy a hozott n emberkéből beválnak valamennyien még 😊
Illetve, hogy ez a meccs a vereséggel együtt lesz akkora pofon, hogy felrázza a csapatot, és valami javulást idézzen elő. Ebben bízom, hogy emiatt hasznos lehet a vereség. Lehet, ha behúzzuk, akkor szépen ugyanúgy ment volna minden tovább, és a PO-ban fázunk rá. Hátha ez most elindít valami változást, mert arra azért szükség van 😊
Wyatt
Talán abban bízhatunk, hogyha ez a produkció nem ébreszti rá BB-t, Patriciat, hogy komoly változások kellenek a D játékban, akkor semmi. Remélem, hogy komoly fejmosás volt, lesz az öltözőben, videószobában. Ez a 2-2,5 embres passrush vicc, a mögötte lévő zóna pedig... Hogy 8-9 ember ne tudjon lefedni 4-5 támadót...
FunHun
Zavartuk egymást közben 😀