New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Ez első félidő utolsó egyperce miatt (is) rohadt ideges vagyok. 7-8 emberrel hátul, ennyire ne legyen már üres valaki!!!
Amilyen jó volt a múlt hét, ez most annyira pocsék!
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
2 éve a SB-on COLLINS-szal, Revis-szel felállva gyakorlatilag ugyanezt láttuk... Ez nem szépít a teljesítményen, mert valóban sokkal több kell ennél. De egy ligaelit O-tól is elvárható, hogy 4 kísérletből megoldjon 2 yardot...

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Az a siralmas, hogy 3. és hosszúkat nagyon be tudják cumizni. Sírtam néha annyira üresen voltak a Hawks elkapói.
Fájós lábú Wilson 340 yard és 3 passzolt TD.
Sok hiba volt offense oldalon is. Bennett nagyot játszott.Több labda kellett volna a TE-k felé. Coleman Ryan duot ki kéne már baszni. Az is jobb ha nincs ott senki legalább nyugodt vagyok, hogy elkapják és nem ideges, hogy már megint cumiznak vagy DPI. 😀

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Wilson a meccs alatt hányszor tudott volna megkávézni?
Passrush nem létező fogalom...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
ilyen ellenfél ellen lehet tanulni és fejlődni, nem a 1,5negyeddel a vége előtt már eldőlt meccsekből...

ezt a "2 v 3 embert küldünk pass rushra, de így is wide open elkapókat hagyjunk" védekezést nem kellett volna annyiszor erőltetni 😊

gyenge volt a védelem ez nem kérdés, nekem Butler játéka is csalódás volt (többi CB-nél nincs magasan a léc valljuk be), nehéz lenne kiemelni bárkit is aki legalább az elvárt szintet hozni tudta

most jönnie kell két kötelező győzelemnek, aztán meglátjuk sikerült-e tanulni ezekből a hibákból



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Szerintem a Defense mai játékát tökéletesen összefoglalja az a play, amikor 2 emberes pass rush volt, tehát 9-en léptek vissza coverbe és csak Wilsonon múlt, hogy nem nyeltünk be 20 yardot még így is.

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez jo szar volt. Az a csunya, hogy ekkora szar jatekkal es vedelemmel sem volt messze az ot. De talan kicsit felrazza a csapatot
Wyatt
a szar játék szerintem csak a védelmet illeti, az offensere nagyon panaszkodni nem lehet. a végét túlgondolták, eltöketlenkedték, plusz edelman kiejtette a labdat az utolsó előttiben. addig jók voltak.
logan ryan elképesztően gyenge, a d-line súlytalan, az egyik leggyengébb fal ellen azért lehetett volna jobbnak lenni. lehet én látom rosszul, de malcolm brown is totál szürke, de nem csak mostanában.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
A végén 50-50 volt esély a zászlóra, de jobb is így...Ami bántó jött egy elit D és szopacs jött egy átlagostól jobb Offens kB nulla futójátékkal és a Defensünk összeomlott...
Collins gyere haza...
Cypress meg nem kell foglalkozni... Az egyetlen nem normális Vasas fan

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Nem baj inkább most szomorkodjunk mint februárban 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez jo szar volt. Az a csunya, hogy ekkora szar jatekkal es vedelemmel sem volt messze az ot. De talan kicsit felrazza a csapatot

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Annyira fostunk a D-t visszaengedni, hogy inkább eltököltük a végét.

Ryan takarodj

Szerkesztette: zinedine5
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ezt a fos védekezést, amit az első félidőben, főleg annak a végén produkáltunk...
Legalább nem lesz nehéz javulni a 2. félidőre!
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Elhangzott itt már sok vélemény a védelemről, pro és kontra de valahogy senkinek sem sikerült megfogalmaznia, hogy mi is az igazi baja jelenleg ezzel a csapatrésszel.Abban egyetértettünk, hogy nem "szar" , mégis valami hiányzik ahhoz, hogy bízzunk bennük. És azt azért szögezzük le, hogy SB győzelmen kívül minden más eredmény csalódás lenne számunkra idén (nyilván lesz ez majd máshogy is de azon a hídon majd akkor megyünk át ..) és kétszer már beleszaladtunk, hogy az elit o majd megoldja dologba..
Leírom, hogy nekem mi a bajom velük.
Ennek a védelemnek nincs arculata, karaktere, vezére.Ez a védelem "jómunkásemberekből" áll. Ez a védelem tavaly dominált 49 sacket szerzett uralta a LOS-t és a sec-et top3as szintre emelte.Volt egy elite DE-je aki tüzelte a társakat (elég csak megnézni a soundfx videóját az nfl.com-on) volt egy Collins-a aki első szándékból kiütni akarja az ellenfél kezéből a labdát nem csak földre vinni, volt egy Chung aki seggre fejelte a szembejövő futót.
Ezek eltűntek. Náluk nincs egy kurva trashtalk , taunting, late hit, roughing the passer, H2H, van helyette holding meg DPI szarásig. Az utóbbi időben nem akkor ugrok fel meccs közben a fotelből mikor kiosztunk egy nagy hitet, hogy ez igen, hanem akkor mikor Dola, Edelman,Gronk vagy Hogan kap egy olyat, hogy nem tudom eldönteni, fel áll-e még valaha.. Nem lökjük ki az elkapót az elkapás után a pálya szélén úgy , hogy összetolja a stadion első 3 széksorát.Nincs meg bennük a "csibészség", nem büntetünk... Ne értsetek félre nem a szándékos sérülésokozásra gondoltam, azt én is elítélem.
BB az évek során kiölte az egyéniségeket ebből a csapatrészből (erről pár éve már ment egy vita itt)csak idén 3 játékos ment részben ez miatt is, Jones, Easley, Collins.Ezek közül egyik sem pénzkérdés volt. Easley több dead-et hagyott mint a cap hitje, Jones kb 2.5 milla + lett volna idén(Cooper 2milla+Long 3 helyette) és jött volna utána egy 3/33, Collins ellenértéke pedig két csomag szotyi.. Ezek a trade-ek, cut-ok igen is ott vannak a fejekben.
Ha már DMC is nyilatkozott róla akkor tényleg ott van..
Fogy a talent, nem tudjuk fejleszteni a meglévő játékosokat (Ryan, Coleman, Harmon, Sheard, Mingo, Mekkelek, Rowe) Aki jó vagy jó volt (DMC, HT, Collins, Jones, Butler) nem azért jók mert a pozíciós edzők jó munkát végeztek hanem mert kb nem tudtuk elrontani őket...Btw Collins és Jones is brutál jó/jó lesz a jelenlegi csapatában.
És ehhez van egy bólogatójános DC-nk.
Komolyan nem tudom elképzelni, hogy ki és miért lát fantáziát benne, mint HC.
Ez a védelem felvette az ő mentalitását. Mit várunk egy olyan embertől akiről csak az a kép van meg, hogy áll karba tett kézzel a pálya szélén a füle mögött az ácsceruzával és néz , mint az üveghal.. Ha nagy a gond akkor BB térdel a védelemnél és osztja az észt..
Amit olvastam róla az kimerült abban, hogy iszonyatosan jó elemző hírében áll de ezzel csak az a baj, hogy motiválni nem tud..max kiölni az ösztönt a védőkből.
Mivel BB nem vált szezon közben koordinátort ezért nagyon remélem, hogy év végén elviszi valaki HC-nek és jöhet Vrabel vagy Pepper Johnson .
És való igaz az eddig eltelt évek BB-t igazolják és én is hamut szórok a fejemre ha ebből a védelemből még idén egy pofás egységet varázsol. 😊
gordon
Napközben még nem értettem veled egyet, de mostmár azt mondom, hogy vigye valaki Patriciát, ez a védelem lassan a 2011-es szintjén van, csak ők legalább képesek voltak labdát szerezni.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na. Ket het alatt egy centit nem javult a d

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Lewisszal megsem kapkodunk. Nem is baj. Van Noyra kivancsi lettem volna, Rowe ilyen hamar kijatszotta volna magat?

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Vannak olyan problémás játékosok, akik zsebre tették az egójukat, hogy nyerjenek, volt amelyiknek nem sikerült. Szerintem túlzás lenne azt állítani, hogy valaha is utaztunk erre. Arra se emlékszem, hogy bárki ezzel dicsekedett volna. Néha azért kell egy kis kockázatot vállalni, néha meg sokat. Tekintve, hogy mi vagyunk az a csapat, aki szerződést adott egy embernek, akit ezután nem sokkal kétszeres életfogytiglanra ítéltek (nyugi, megkapja a másodikat is), szerintem nem is kellene ebben az ügyben hangoskodnunk. (Mondjuk csúnyán meg is bűnhődtünk érte: akkora lyukat vágott a sapkába, ami elvitte két évünket).

Másik: Ebben az Offenseben minden posztra van két egyforma tudású ember (kivéve azt a posztot, amire három is van). Szerintem őket nem lehet megfogni. Olyan csapat viszont simán lehet, amelyik jobban veri a védelmünket, mint mi az övéket. Erre a Seahawks és a Ravens a két legesélyesebb szerintem. Hamarosan meglátjuk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hú mi lesz itt, ha este nem nyerünk a hawks ellen...
fodi91
Kedves tőletek srácok, hogy én vagyok a depi etalonja... 😊 Na szép... 😊

Ha ma kikapunk, Nem lesz itt semmi akkor sem, mert akkor max. annyi történt, hogy az offense-t meg tudta fogni a Hawks (amit én kétlek jelenlegi állapotukban). A D-től nem sokan várnak meccsmentő játékot, úgy vélem. A Denver ma nyert - sajna - nagy mázlival, de a többi eredményt nézve szépen alakul a 1st seed, akár még egy vereség is beleférne.

Nekem az járt a fejemben, hogy régen az volt a mondás, hogy minden problémás játékost ide nekünk, mert Belichick a nagy nevelő és motivátor, ehhez képest inkább azt látom, hogy bluechip játékosok (vagy reménybeli bluechipek) vonatkozásában a mentális problémák kezelése és megoldása nem megy. Ide sorolom Collins ügyét, de Welkerét vagy Easley-ét is. (Mossnál nem tudom mennyire volt konfliktus, de ő is elég kurtán-furcsán távozott.) Alfred Haynesworth buktája jutott most eszembe még.. Kifejezetten aggódásra ad okot, hogy ilyen fontos játékosokat nem tud a csapat/a HC megfelelően kezelni. Mondhat bárki bármit, hogy milyen jó is ez, hogy Collins ki van rúgva, ha a liga egyik legjobb védőjátékosát a Patsnek ki kell tennie a keretéből, az bizony kudarc.

Én amúgy nem mondok semmit - még rögtön a fejemre ütnek a kincstári hurráoptimizmus elmaradása esetén 😊 - mert az eredmény legitimál és ha Belichick hozza ezzel a védelemmel is SB-t, akkor senki nem szólhat semmit. Elfogadom azt is, hogy BB és emberei többet látnak/tapasztalnak/tudnak csapatról és a fociról mint amennyit én 1000 év alatt megtanulnék. A baj, hogy általában a PO-ben az O-t előbb-utóbb az egyik ellenfél kielemezi annyira, hogy meg tudja fogni és akkor ez a védelem nem fog(nem szokott) előlépni, hogy hozza a meccset. De szerintem ha így megyünk tovább, a PO-ig felesleges aggódni. (A keret meg csak szűkülni fog addig a sérülések miatt.)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Ennek a védelemnek nincs arculata, karaktere, vezére.gordon
Szerintem a védelem legnagyobb gondja jelenleg a labdaszerzés.

2012
INT - 20 (5. ligaszinten)
FF - 30 (1.)
TO - +25 (1., +5 marginnal)

2013
INT - 17 (12.)
FF - 11 (24.)
TO - +9 (8., a listavezető Seahawks +20)

2014
INT - 16 (12.)
FF - 15 (12.)
TO - +12 (2., a listavezető Packers +14)

2015
INT - 12 (20.)
FF - 22 (1.)
TO - +7 (7., a listavezető Panthers +20)

2016 (féltávig)
INT - 5 (19.)
FF - 6 (24.)
TO - +3 (8., a listavezető Chiefs +13)
Ebbe a +3-ba bele kell számolni, hogy idén még egyik QB sem dobott INT-et.

Reiss írta korábban, hogy az elmúlt pár év így nézett ki a védelem labdaszerzései szempontjából féltávnál:
2012: 20 (finished with 41)
2013: 16 (finished with 29)
2014: 16 (finished with 25)
2015: 10 (finished with 21)
2016: 9

Nem feltétlenül látványos, de fokozatos visszafejlődés.
Gogo
Viszont így tényleg azt látod, hogy mire képes a védelmed és a támadósorod. Nem mindig szerzel labdát és mondjuk egy SB-n pont te vesztesz egyet, akkor az igencsak nem okés😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Manning szelleme még mindig kísért Denverben! Simán kint volt a gyerek lába!
NB2
Lehet, de nem volt egyértelmű képi bizonyíték.
ervinator
off nagyon itt, de nem is értem, hogy miért nem az oldalvonal síkjába tesznek be kamerát???
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Manning szelleme még mindig kísért Denverben! Simán kint volt a gyerek lába!
NB2
Lehet, de nem volt egyértelmű képi bizonyíték.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 129 — nabege2@yahoo.com
Manning szelleme még mindig kísért Denverben! Simán kint volt a gyerek lába!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
már tűkön ülők!!!

 twitter.com/SNFonNBC/status/797860348212772864



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Amit Gogo írt az nálam pontosan beleillik a védelem nem fejlődött semmit vonalba.
Ha hozol egy videót vagy egy cikket, hogy Pat mekkora motivátor akkor elhiszem😉
Azért a d playcallingot néha visszaveszi BB , akinek szabad keze van az JMD de az offense az más tészta ott nincs is gond.
gordon
Gondolom Belichick már elköszönt volna tőle, ha nem találná alkalmasnak a feladatai ellátásra.

Do your job
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hú mi lesz itt, ha este nem nyerünk a hawks ellen...
fodi91
7-2 😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Amit Gogo írt az nálam pontosan beleillik a védelem nem fejlődött semmit vonalba.
Ha hozol egy videót vagy egy cikket, hogy Pat mekkora motivátor akkor elhiszem😉
Azért a d playcallingot néha visszaveszi BB , akinek szabad keze van az JMD de az offense az más tészta ott nincs is gond.
DeGuglinak egyszerűen lejárt a szerződése és nem kapott újat.
gordon
miért BB akkora motivátor lenne? ő is inkább a passzív-agresszív típusú, ami megint nem minden játékosnál jön be

de amúgy is mi köze van ennek ahhoz, hogy milyen szakember? ez max egy kicsi szelet belőle, amit a taktikával, game plannel, in game management-tel simán lehet kompenzálni

hozhatnék cikkeket Patricia-ról, de nyilván azok ismerik igazán, akikkel együtt dolgozik, ők meg nem fognak rosszat mondani róla (nálunk meg főleg)
 www.bostonglobe.com/sports/2015/01/28/getting-know-patriots-defensive-coordinator-matt-patricia/eUiRhQ77mD7Yn8qaoaVoSN/story.html


az OL coach-ra meg ha szükség lett volna, akkor nyilván hosszabbítanak vele... nem kellett ergo hagyták elmenni, a lényegen nem változtat az, hogy miként távozott



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/